>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa i 2. Liga Żużlowa 2019

Status
Zamknięty.
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ja dzisiaj próbuję takie dubelki, mam nadzieję, że coś fajnego z tego wyjdzie.

M. Jabłoński - N. Klindt (+1.5) wszystkie starty 2 @1.76 Fortuna  
A Karpov powyżej 9.5 pkt. w pierwszych 5 startach @1.75 Fortuna   
Ako: 3.08

G. Walasek powyżej 8.5 pkt. w pierwszych 5 startach @1.70 Totolotek  
M. Nowak przynajmniej 9 pkt. w pierwszych 5 startach @1.66 Totolotek  
Ako: 2.82

Polonia Bydgoszcz wygra @1.66 Etoto  
K. Brzozowski powyżej 9.5 pkt. we wszystkich startach @1.71 Etoto  
Ako: 2.84

J. Grajczonek poniżej 8.5 @2.01 STS  
B. Pedersen poniżej 10.5 pkt. w pierwszych 5 startach @1.80 STS  
Ako: 3.62

E. Mazur - R. Bach 2 @1.57 STS  
R. Woelbert poniżej 8.5 w pierwszych 5 startach @1.98 STS [zwrot] 
Ako: 3.11

// Porażka na całej linii, cała masa pecha, łącznie z taśmą Karpova, praktycznie każdy wynik na styk. Dramat.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Słaba oferta na półfinał ROW - Tarnów. Do tego nie wiadomo jak goście podejdą do spotkania. Linia na handi dość duża (14,5), ale mecz może pójść w pogrom jak i spokojne 50-40. Nie wchodzę. Na szybko puszczam bo czas nagli:

H2H Chmiel - Cierniak Handicap -1.5/+1.5 @ 1,83 forBet   

Robert na własnym torze przywozi dość sensowne punkty. Potrafi nawiązać walkę z drugą linią przeciwników. Z Czają, Kaczmarkiem czy Kozą może powalczyć. Przy dużym prowadzeniu może pojechać więcej niż trzy razy. Młody Cierniak - przyszłość (lub przeszłość) tarnowskich Jaskółek fajnie walczy, jest zadziorny, punktuje, ale jeszcze dużo nauki przed nim. Na rybnickim torze nie wydaje mi się aby mocno zapunktował. 
Poprzedni mecz w Rybniku z Tarnowem :
Chmiel 8+2 (3,1*,1*,3)
Cierniak 1 (w,1,0)

Pozdro
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Pierwsze spotkanie finałowe w sympatycznej czy też miłej lidze żużlowej. Przedsezonowy faworyt udaje się na teren czarnego konia rozgrywek. ROW musi, Ostrovia może. O ile dwumecz jest praktycznie rozstrzygnięty o tyle samo spotkanie w Ostrowie powinno dostarczyć sporo emocji, a zwycięzcę nie tak łatwo wskazać. Zaryzykuję i pójdę jednak w stronę przyjezdnych podpierając się minimalnym handicapem w ich kierunku.

Ostrów - Rybnik +2,5 @ 1,84 STS     

Jak pisałem to ROW musi awansować i to oni mają ciśnienie na EL 2020. Wydaje mi się, że po zeszłorocznych przygodach w finale i barażach będą zmotywowani bardzo mocno aby już w pierwszym spotkaniu pokazać kto jest mocniejszy. Dość łatwy ostrowski tor nie powinien być zagadką dla przyjezdnych. Myślę, że Troy, który ostatnio miał dziwne przypadki obniżki formy w PO tym razem meczu nie zawali. Prezes widzi go w składzie na przyszły sezon więc nie powinien zaciągać hamulca. Łogaczow złapał formę, o Worynę raczej nie ma co się przejmować - zrobi wszystko aby z Rybnikiem awansować. Zagadką jest Szczepaniak, który ostatnio obniżył loty i rudzielec. Ten drugi ciuła jednak punkty, które w końcowym rozrachunku mogą dać dobry wynik. 

Po stronie gospodarzy - solidna uzupełniająca się wzajemnie drużyna. Zwyżka formy, a nawet jej wystrzał u kangura. Masters, na którego już nikt tak de facto nie liczył punktuje bardzo dobrze. Reszta również bardzo solidnie. Liczę jednak na to, że przynajmniej jeden z zawodników gospodarzy zaliczy słabszy występ i tym samym mecz będzie oscylował wokół remisu, który wyceniany jest na całe @ 14.00. Za drobne również go pobiorę gdyż szkoda byłoby nie skorzystać przy takim spotkaniu. 

Było blisko paru stówek za ten remis. Szkoda upadku w ostatnim biegu. To jednak loteria była :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
A ja, żeby było ciekawiej próbuję na przekór Pana powyżej i stawiam dziś na wygraną Ostrovii. To typowa drużyna własnego obiektu. W tym sezonie nie straciła u siebie żadnego punktu, a statystyki zawodników różnią się diametralnie między meczami domowymi, a wyjazdowymi, a w żużlu znajomość toru to klucz do sukcesu. Delegacje w wykonaniu Ostrovii to inna bajka i będzie o tym okazja napisać przed rewanżem. Gospodarze i tak są już w tym sezonie "wygrani", jako beniaminek świetnie zaprezentowali się na wyższym szczeblu, jednak zdają sobie sprawę, że na Ekstraligę raczej nie ma szans. Liczę jednak na to, że będą chcieli sprawić jeszcze jedną radość swoim kibicom i pokonają dziś faworytów z Rybnika, choć sprawa awansu pewnie na korzyść ROW-u rozstrzygnie się w rewanżu. Dlatego też wedle mojej opinii goście nie będą dziś "wariować" na torze, bo zdają sobie sprawę ze swojej siły i z siły własnego toru. Dziś jednak trzymam kciuki za Ostrów, bo lubię takie romantyczne historie, sportowo spokojnie stać ich dziś na wygraną, co pokazali już w fazie zasadniczej.

Ostrovia @1.75 Milenium  

Jeszcze słówko o II lidze. Tu nie ruszam wyniku meczu, bo skłaniam się ku gościom, jednak wydarzyć się może dziś wiele. Spróbuję under punktowy Marcina Nowaka, który ma za sobą dobry sezon, jednak gdy przyszło do poważnego ścigania w półfinale to nie radził sobie najlepiej zdobywając 8 oczek w Poznaniu i zaledwie 4 w Opolu. Dziś rywal najsilniejszy z możliwych w lidze i przed Marcinem jeszcze trudniejsze zadanie, moim zdaniem ciężko będzie mu pokryć taką linię z zawodnikami, którymi spotka się pod taśmą. Praktycznie wszyscy seniorzy Polonii mają średnie wyjazdowe prawie 2 albo grubo ponad punktu na mecz i co najważniejsze statystyki wyjazdowe nie różnią się bardzo od domowych, co jasno pokazuje, że goście nie mają kłopotów z wpasowaniem się do warunków na torach w całej lidze. W forbecie całkiem przyjemny kurs i osobiście na pewno to spróbuję. 

M. Nowak poniżej 9.5 pkt. we wszystkich startach @1.94 Forbet  
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Walasek+Kildt - Woryna+Szczepaniak 1 @ 1,7 forbet(wszystkie starty)  22-14

Tak za drobne i bez opisu bardziej dla emocji.W rundzie zasadniczej bylo ok 23-17? dla gospodarzy ale to byl inny mecz inne nr.zawodnikow ale moze sie udac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Jeśli ktoś z zainteresowanych ma wolne popołudnie polecam włączyć Eleven Sports 3. Finał I ligi, po pierwszej serii już było więcej emocji niż wczoraj w całych zawodach GP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
S.Masters 5,5 pkt? ponizej @ 2,01 fortuna(pierwsze 5 startow)  3 pkt?

Przyznam ze nie sledze 1-szej ligi, wiec typ obarczony sporym ryzykiem , ale spogladalem na osiagniecia Mastersa i jakiegos duzego szalu to on nie robi.Pojedzie pod nr 4 z Gapinskim i mysle ze cos straci pkt.W dodatku Rybnik ma parcie na awans , wiec gospodarze beda bardzo zmotywowani.Licze takze ze moze sie udac by Masters pojechal tylko 4 biegi, bo jesli troszke bedzie odstawal , to za niego w ramach RT moze pojechac jeden z liderow gosci, a jesli nawet nie , to nie powiedziane ze zalapie sie do b.nominowanych.No typ troszke i argumentacja naciagana , ale po dosc fajnym kursie , mysle mozna sprobowac.GL

PS. Nie mam cos czuja do dzisiejszego meczu w Czestochowie, w dodatku musze odwiedzic rodzinke.We wtorek odlot, wiec calkiem mozliwe ze dop. odezwe sie na GP Cardiff(chyba ze jutro cos z angli bedzie ciekawego- nie sprawdzalem nawet).Co do GP  mam pewne przemyslenia , jak okaza sie spelnione - bedzie petarda ! (no chyba ze buki pomysla podobnie- ale to niech oni sie glowia nad kursami i oferta na ta chwile)Pozdrawiam serdecznie , powodzenia i samych trafnych typow zycze.GL

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Łogaczow - Walasek typ 1 totolotek  @ 1,45 ????      sędzia to się nadawał w tym meczu katastrofa .  
Miedziak - Protas  ( to powinno pojsc do ekstraligi , ale wrzucam tutaj bo to dubel ) @1,50 ✔   
@ 2,17
Łogaczow lider zespołu , Rybnik parcie na awans , pierwszy mecz jaki jechali w lidze skończył sie pogromem 61 ...
powinnien spookojnie być lepszy

2 para też się sugeruje 1szym meczem
wtedy Miedziak zrobił 8, Protas tylko 1 
dziś powinno być podobnie
 
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Chciałem ruszyć handi w kierunku Rybnika, ale linia mnie trochę odstraszyła. Mając trzech zawodników ciągnących wynik da się taktykami spokojnie obronić 14,5 punkta. Z drugiej strony ROW z parciem i pewnie chęcią rozgromienia rywala... odpuszczam. W zamian zagram dwa single i za mniejszą kwotę dubla z tych zdarzeń, o których poniżej. 

Loktajev under 4,0 @ 1,75 forBet     0(0,0,-,-,-)

Saszka ostatnimi czasy wybitnie nie błyszczy. Tydzień temu na własnych śmieciach 3 oczka. W półfinałach 5 punktów także u siebie i 4 w Gnieźnie. Linia jak widać ustawiona 50/50 jednak dzisiaj bardzo ciężkie zadanie przed Ostrowem. Łoktajev nie ma łatwej rozpiski biegowej. W parze z Klindtem ustawiony pod numerem drugim - czyli nie za bardzo lubianym przez zawodników.
Na dzień dobry starcie z Batchem i młodym rudzielcem, który może nie robi kompletów, ale szczególnie u siebie punkty przywozi. Potem bieg piąty i nieobliczalna para na przeciw Szczepaniak i Łogaczov, który punktuje bardzo dobrze. Tak naprawdę jeśli w tych biegach punktów nie będzie - a będzie o więcej niż 1,1 bardzo ciężko to mogą zacząć się szachy taktyczne i zawodnik będzie mógł udać się pod prysznic. 

Polonia Bydgoszcz -6,0 - PSŻ Poznań @ 1,7 forBet    61-29 śmierdzi coś ten wynik :)

Sprawa awansu niespodziewanie rozstrzygnęła się nam tydzień temu gdzie Skorpiony pokąsały niemiłosiernie Polonię. Chęć zmazania choć trochę plamy po blamażu na pewno będzie. Poznańscy zawodnicy nie będą się zabijać o każdy punkt gdyż zaliczka jest ogromna. Uważam, że  linia spokojnie do grania.

AKO w dublu 2,98 może nie powala na kolana, ale po odjęciu podatku liczę na jakieś 160% zysku.      

Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Walasek under 8.5 1.8 Fortuna
No nic proboje, Mastersa nie ruszam bo on akurat na wyjazdach moze cos pojechac do tego zwyzka formy...wiec dlaczego Grzesiu hmm obserwuje ostatnii jego poczynania i to jest dramat ciagle szukanie sprzetu testy testy a wyniki ida w dol,ale problem jest tez w formie ...to branie luku prawie na 2 razy lamanie sie w poprzek do tego tor w rybniku nie bedzie nu sprzyjac wiec jak dla mnie bet dnia????
Dudek over 8.5 Fortuna 1.75
Fajny kurs ,linja nie wygorowana zlapalem to rano,mysle ze Patryka stac spokojnie na 10pkt tym bardziej ze poza Madsenem reszta liderow Wlokniarza roznie choc Zagar ma zwyzke...ale taka linia to biore
No i z 2 ligi hmmm kilka ciekawych opcji widze ale wybralem 
Jedrzejewski over 7.5 Fortuna 1.7
Ciekawy typ..i linia biore bo ma latwy nr startowy z 11 w parze ivacic i chec rehabilitacji za ostatnia tragedie wiec mysle ze siopek uciula te punkty
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Polonia z awansem! To bardzo dobrze dla żużla. Niech odbudowują ten ośrodek. Wynik? Miałem długoterminówkę i już w zeszłym tygodniu ją pogrzebałem, ale patrzę dziś z ciekawości, a ci mocno zaczęli i jednak straty odrobione. Czy wałek? Sprzedane? Może po prostu faktycznie Polonia była tak silna i się spięli. A może Poznań nie chce jeszcze Nice PLŻ i po prostu to oddali. 

Ważne, że w kielni się zgadza ;) 
http://prntscr.com/p6ga0o
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Gucci-mane... Kupon super i ważne że na plus ;) dziwi mnie tylko dlaczego postawiłes za tak duża sumę i zapłaciłes 2 razy podatek?  Za 1000zl miałbyś już 100zl więcej a jakbyś podzielił swoją stawkę na 2 kupony to przeszło 200 więcej... No kurde, po co oddawać na podatek tyle kasy 
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
cytat z dnia 16 września 2019 11:02 przez luken7Gucci-mane... Kupon super i ważne że na plus ;) dziwi mnie tylko dlaczego postawiłes za tak duża sumę i zapłaciłes 2 razy podatek?  Za 1000zl miałbyś już 100zl więcej a jakbyś podzielił swoją stawkę na 2 kupony to przeszło 200 więcej... No kurde, po co oddawać na podatek tyle kasy 

Żebyś miał dobre drogi i służbę zdrowia :) :) 
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Aj szlag by to, nie policzyłem. O parę złotych przekroczyłem te 2280. Nie pomyślałem, rzadko gram u naziemnych cokolwiek. No nic, ważne, że do przodu i że Polonia w 1 lidze.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Ostatki żużlowe i spotkanie barażowe pomiędzy Orłem z Łodzi, a poznańskimi Skorpionami. Faworytem dwumeczu na pewno zespół broniący się przed spadkiem. Pomimo słabego sezonu zespół na papierze dość solidny, z poukładanymi sprawami finansowymi. Po przeciwnej stronie barykady pretendent, który cele na ten sezon - przynajmniej te sportowe zrealizował. Gorzej od strony organizacyjno - finansowej. Właśnie ten element powoduje, że idę dzisiaj bardzo mocno w kierunku gospodarzy. Wóz albo przewóz na zakończenie sezonu. Pozwolę sobie zaprezentować trzy typy, które wg mnie mają solidne podstawy aby wejść.

Orzeł (-22,5) - PSŻ @ 1,83 forBet   
Musielak - zawodnik meczu @ 2,75 forBet      Nie mam nic na własną obronę...
Dróżdż under 6,5 @ 2,00 forBet   

Handi wydaje się dość wysokie i zazwyczaj takie linie w sezonie odpuszczam, ale tu walka toczyć się będzie o jak największą przewagę przed spotkaniem rewanżowym. Widzieliśmy dwumecz finału PLŻ2. Przewaga nawet ta kosmiczna nie jest przewagą jakiej nie można odrobić. Witold Skrzydlewski, który nie patyczkuje się w słowach na pewno w swoim stylu "uczulił" już zawodników na to, że jedziemy do końca. To również ostatnia okazja aby solidnie zarobić pieniądze leżące na torze jak i udowodnić, że miejsce w składzie na następny sezon powinno się znaleźć. Bądź co bądź Orzeł traktowany jest w Nice lidze jako klub u którego warto startować. 23 punkty to dużo. Wynik 57-33 nie jest jednak z tych jakiś kosmicznych. Zawodnikiem do solidnej zdobyczy punktowej jest najlepszy zawodnik PLŻ2 - Bellego. Jego średnia 2,439 robi duże wrażenie,ale jest dość mocno zawyżona przez spotkania domowe, na których legitymuje się wynikiem 2,733 pkt/bieg. Dzisiaj nastąpi zderzenie z zupełnie inną półką rywali i nie wykluczając zdobyczy dwucyfrowej widzę go bardziej na poziomie 11-13 punktów w sześciu startach. Nowak, Krcmar i Borodulin to już zawodnicy, którzy nie powinni w dniu dzisiejszym mocno namieszać. Jeden z nich pewnie zbliży się do bariery 10 oczek, ale nie wierzę aby zrobiło to dwóch. Punkty jakieś dorzucą pozostali - ale jeśli nie przydarzą się defekty i wykluczenia po stronie gospodarzy to o  "magiczną sześćdziesiątkę" zawodnicy Witka mogą się dzisiaj otrzeć. 

Drugie i trzecie zdarzenie jakie typuję powiązane są niejako z tym pierwszym. Aby myśleć już dzisiaj o uratowanej pierwszej lidze zawodnicy Orła muszą rozjechać przeciwników. Kto ma to zrobić? - Najlepiej wszyscy - jednak Tobiasz znakomicie odnalazł się w tym sezonie w drużynie i jest jej zdecydowanym liderem. Ustawiony pod trzynastką nie musi oglądać się na zawodnika w kasku niebieskim bo i tak będzie o lata świetlne przed nim. Jeśli nie będzie wypadków losowych to z dobrze spasowanym sprzętem powinien otrzeć się o komplet. Jego koledzy z drużyny (dwie mocne pary) - powinni wzajemnie odbierać sobie punkty - wszak za bonusy i tak mają płacone więc 3 = 2*. Kurs na to zdarzenie jest na tyle zachęcający, że zaryzykuję i wchodzę. 

Co do Dróżdża to linia chyba zawyżona. Może i Damian nie jest nowicjuszem i jakimś leszczem, ale na pewno brakuje mu jazdy. Wystąpił w trzech spotkaniach w barwach Skorpionów i uzyskał średnią 1,5 na bieg. Bardzo ładnie pokazał się w domowym spotkaniu z Bydgoszczą w ramach trzeciej kolejki gdzie w parze z Bellego uzyskał 11 oczek. W dwóch pozostałych spotkaniach wynik zdecydowanie gorszy. W Opolu 6 punktów i to jako zawodnik z numerem 5, natomiast u siebie z Rawiczem 0,2,1,0. Po tym spotkaniu odsunięty od składu. 
Dzisiaj na dzień dobry w biegu I dostaje Tungate i Andersena za rywali i Borodulina.
W V czeka Okoniewski i Jeleniewski. Te jego dwa biegi będą walką nie tylko o punkty i pieniądze, ale i walką o przedwczesne nie pójście pod prysznic. Jego 1,0 czy nawet 1,1 zapewne spowodują roszady taktyczne. Rywali ma na tyle dobrych w tych pierwszych biegach, że nie wróżę mu tu sukcesów. Przewiduję, że nie dotrwa do ósmego biegu, w którym miałby szanse na jakąś dwójkę nie mówiąc już o dotrwaniu do biegu XII. Przeszkodą może być odpuszczenie meczu poprzez nie realizowanie rezerw taktycznych, ale nie biorę tego pod uwagę. 

Mam nadzieję, że końcówka sezonu będzie owocna. 

Pozdro
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Chciałem już odpuścić po zeszłotygodniowym blamażu, ale nie mogę takim kleksem zakończyć sezonu. 

Stal Gorzów - Ostrów + 24,5 @ 1,84 STS   

Na papierze wyszło mi nawet w drugą stronę biorąc pod uwagę nazwiska i ekstraligowy sprzęt. Jednak tor w Gorzowie nie jest jakoś specjalnym handicapem miejscowych. Biorąc pod uwagę, że od dłuższego czasu przyjmuje wodę to w spotkaniu mogą dziać się różne nieprzewidywalne sytuacje. Stosując odpowiednio rezerwy taktyczne wystarczy, że na poziomie pojedzie trzech zawodników aby spokojnie obronić linię. Nie posądzam zawodników z Gorzowa o syndrom "dzień po GP", ale nasz mistrz świata po zejściu ciśnienia nie musi iść na komplet. 

PSŻ (+0,5) - Orzeł @ 1,83 forBet  

Skorpiony w zeszłym tygodniu mocno zaskoczyły chyba nie tylko mnie. Nie dość, że podjęły rękawice to jeszcze napędziły mocnego stracha faworytowi. Ostatecznie przegrana 50-40 która ujmy nie przynosi. Dzisiaj rewanż na Golęcinie, który nie jest za bardzo lubiany przez zawodników przyjezdnych. Tylko Opole w rundzie zasadniczej zdobyło więcej niż 41 oczek - i to wtedy sensacyjnie wygrało w Poznaniu. Szanse na jazdę w Nice lidze większe ma na pewno Orzeł jednak samo dzisiejsze spotkanie wg mnie przechylone będzie na korzyść Skorpionów. Zabezpieczam się przed ewentualnym remisem dając minimalny handi na gospodarzy.

dodatkowo 

Walasek over 8,5 @ 1,83 forBet   

Greg doskonale zna tor w Gorzowie i biorąc pod uwagę jego sześć startów i to trzy w parze z juniorem myślę, że jest w stanie przekroczyć podaną linię. 
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ja odwrotnie niz kolega powyzej zagram zupelnie inaczej i wchdzodze w to grubo...
Gorzow-Ostrow 1 -22.5 kurs 1.8 na sts      
Mimo ze jestem z ostrowa to uwazam ze bedzie rzeźnia w gorzowie i Ostrovia bedzie miala klopot przekroczyc 30 oczek....poza klindtem i moze hmm Mastersem w pojedynczych biegach reszta bedzie tlem dla miejscowych przepasc finansowo sprzetowo mobilizacyjna tym razem znajdzie potwierdzenie...
Wozniak over 10.5 1.55 fortuna      
Gapinski under 6.5 1.88 fortuna      
Walasek under 7.5 fortuna 1.8      
Walasek juz dawno na wakacjach w ostatnich meczach,jego podejscie i szeroki usmiech mowia wiele dla mnie to bet dnia...gapa moze i powalczy ale....nie ma na kim robic punktow.
No i perelka Bet Dnia stawiac domy...kurs poleci
Loktajew 4.5 under fortuna kursik 1.7      
Ahhh no nie wierze ten facet mial problem zeby takie punkty zrobic na wyjezdzie w 1 lidze a teraz?Na kim ma je przywiezc?dodam ze u siebie jego wystepy krecily sie na poziomie 4-5 oczek ...w 1 lidze
Czekam jeszcze za oferta na lodz i wtedy dodam Typy z tego meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
O 232

oli2424

Użytkownik
A ja spróbuje zagrać typ Zmarzlik under 13,5pkt @2,00 Forbet

Spodziewam się pogromu Ostrovii i biorąc jeszcze pod uwagę fakt, że Bartek wczoraj zdobył MŚ to dzisiaj może pojechać tylko w 4 biegach.

EDIT: W Fortunie jest under 12,5 za 2,52. Jeszcze lepsza opcja.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
M.Nowak+0,5 - R.Tungate 1 @ 2.0 forbet  

Zbyt malo czasu na opis, ale Nowak ma b.wysoka srednia , mimo iz to tylko na 2-ga lige, ale mam nadzieje ze powalczy dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom