>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

B 0

born

Użytkownik
I teraz już nie ma żadnej alternatywy niestety :( Paysafecard jak wpłacasz potem tylko na konto bankowe nie wolno na paypala ani nic. Paypalem tak łatwo nie wpłacisz bo pewno też w pewnym momencie zablokują a przynajmniej będą limity. 
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
cytat z dnia 5 października 2019 18:05 przez ranczo0123Niestety masz racje. Tez dostalem taka wiadomosc. Najpierw Bwin usunal skrilla i netka wiec ich automatycznie skreslilem. Teraz Bet365 bawi sie w to samo. Ciekawe czy to na stale czy tylko chwilowe dzialanie.

dostalem to samo, 
teraz moje pytanie brzmi czy majac paypala , wplacajac przez paypala pieniazde na konto beta i potem w przypadku wygranej wyplata idzie na paypala i z niej przelewamy na konto bankowe polskie - bedzie to podejrzane i moga sie przypieprzyc w sensie skarbowka ? wczesniej wyplacalem karta skrill, wiec na koncie bylo czysto i przyjemnie. a jak to teraz wy widzicie ? doradzcie jaka metoda bedzie najbardziej bezpieczna. 
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
niestety , dupa w szafie:
 Wady PayPal
  • są zarejestrowani w Polsce i polskie organy mogą mieć łatwo dostęp do danych klientów
  • bardzo mało bukmacherów akceptuje płatności przez PayPal, a ci którzy akceptują często mają płatności PayPal niedostępne dla Polaków - ogólnie bardzo niechętnie współpracują z branżą hazardową
  • jest droższy pod każdym względem od swoich zagranicznych konkurentów
  • daje tylko dwie możliwości wpłaty: kartą oraz zwykły przelew bankowy


Źródło: https://www.surebety.pl/artykul/paypal#ixzz61V3Bye00

pozostaje tylko betfan i nic wiecej :(
 
B 0

born

Użytkownik
około 2 lat temu też bet365 zablokował skrilla trwało to pamiętam około pół roku mam nadzieje że wróci. Nie wiadomo czy to nie ma coś wspólnego z tymi zabezpieczeniami co ostatnio weszły w bankach na całym świecie. Popatrzcie wszystkie instytucje powprowadzali dodatkowe weryfikacje tu sms tu kody jednorazowe nawet taki Paysafecard wprowadził altret a skrill nic i nie wiadomo czy to coś nie ma z tym wspólnego.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
A co ma mieć wspólnego? Skrill już wprowadził logowanie SMS na niektóre kraje, co pewien czas będą dochodzić następne.
Na niektóre narodowości w becie skrill i netek nadal dostępne. Kwestia czasu kiedy handlarze to ogarna 
Tak czy siak Bet się ostro [CUT], ciekawe co dalej będą kombinować. 
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Ale co za problem? Spokojnie można używać kart pre typu Revolut, Monese plus bet365 oferuje Mastercard, chyba tylko na adres brytyjski. Jeśli B365 wycofuje skrilla to robi to z jakiegoś powodu. Najprawdopodobniej ta płatność generuje im zbyt dużo problemów - stąd zmiany. Poza tym być może popularność skrilla, w związku z rozwojem Revoluta itp, mogła trochę spaść.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 6 października 2019 02:50 przez nabuchoAle co za problem? Spokojnie można używać kart pre typu Revolut, Monese plus bet365 oferuje Mastercard, chyba tylko na adres brytyjski. Jeśli B365 wycofuje skrilla to robi to z jakiegoś powodu. Najprawdopodobniej ta płatność generuje im zbyt dużo problemów - stąd zmiany. Poza tym być może popularność skrilla, w związku z rozwojem Revoluta itp, mogła trochę spaść.
Problem jest taki, ze skrill i neteller to najprostsze i najbardziej pozadane metody platnosci przez wiekszosc uzytkownikow. Takie usuwanie platnosci z dnia na dzien jest duzym utrudnieniem dla wiekszosci graczy nie mowiac juz o tym, ze jest to po prostu nie fair. Gralem sobie spokojnie u nich uzywajac skrilla do wplat i wyplat a teraz mam duzy bol glowy jak mam ta metode platnosci zastapic.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Ranczo ja mam ten sam dylemat, przecież część z nas ma założone konto na UK a mieszka w PL  . Ja tak mam tak samo gram w PlNnach 
 
B 0

born

Użytkownik
Otóż to problem w tym że zrobili to z godziny na godzine że tak powiem, bo o 14. jeszcze wpłacić można było skrillem a o 15. już nie. Revolutem  przynajmniej ja nie mogę i pewnie ci co mają konta na UK też nie.`
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
cytat z dnia 6 października 2019 02:50 przez nabuchoAle co za problem? Spokojnie można używać kart pre typu Revolut, Monese plus bet365 oferuje Mastercard, chyba tylko na adres brytyjski. Jeśli B365 wycofuje skrilla to robi to z jakiegoś powodu. Najprawdopodobniej ta płatność generuje im zbyt dużo problemów - stąd zmiany. Poza tym być może popularność skrilla, w związku z rozwojem Revoluta itp, mogła trochę spaść
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik


generuje problem? dobre...

Juz jeden kolega wyzej napisal, ze chca wyeleminowac pro graczy, ktorzy laduja dany mecz pod korek i kont bet365 palą miesiecznie hurtowo

Zwykly kowalski se wplaci kontem bankowym albo innym gownem co ma na siebie i bedzie oral konto rekreacyjnie i co jakis czas doplaci i tak w kolko

Za duzo kont idzie, ostatnio bet wywalil weryfikacje 2 etapu za pomoca maila, wczesniej wywalil w wersji komputerowej max  stawki - wszystko po to by utrudnic granie

Zalozenie skrilla/netka i go zweryfikowanie to 2 minuty roboty, aktualnie pewnie PayPal bedzie teraz najbardziej popularny wsrod graczy na Becie, ale nie korzystam z niego wiec sie nie wypowiem wiecej

Jakis czas temu tez wywalili skrille i netki na jakis czas, ale teraz nie liczylbym na powrot - za duzo tego idzie, handlarze nie wyrabiaja sie z zakladaniem kont wiec nie dziwota, ze Bet kombinuje 

 

 
 
B 0

born

Użytkownik
dokładnie kto obracał potężnymi kwotami musiał kombinować mając kilka kont bet jak i skrill z Vipem korzystając za free to był to luksus a teraz takie osoby są spalone. Paypalem nie pogracie powtarzam to któryś raz chyba że ktoś gra po 10zł to z rok się pobawicie.

Ja mając 4x konta skrill i 4x konta na becie obracałem po części na każdym koncie po 500zł niższe ligi nie mając żadnego limitu, teraz to już będzie niemożliwe do robienia.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik


czemu spalone?

gracz pro sobie poradzi ze wszystkim, handlarze na momencie znajda sposob na bet365

nie trzeba miec paru kont i skrill vipow by wladowac kase w jeden mecz

Nikt konkretny nie wklada pieniadz w pre, nie ma sensu klikac na tych slabych limitach, jedyna opcja live, ale jest ryzyko, ze jakis Janusz platny zbije Ci linie wczesniej

Tak czy siak, ten kto zarabial na becie dalej bedzie zarabiac...
 
B 0

born

Użytkownik
 to powiedz czym teraz zastąpią skrilla który był najbezpieczniejszy i w przypadku vipa bez żadnych opłat? Mówię do tych osób co obracają kwotami rzędu 8-10k jest ich mało ale są.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik


nikt pro vipem nie obraca na skrillu jak kupuje gotowy zestaw: konto + skrill

laduje maxami za pare tys euro , limit wlatuje po parnastu sekundach i jesli wejdzie zaklad wyplaca i tyle

koszty przelewow wliczone w gre, tak to dziala

 

A czym zastapia? Bet poki co zablokowal portfele skrill/netek w paru krajach, kwestia czasu gdzie handlarze  zaczna zakladac na inne narodowosci gdzie skrill jest dostepny
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Ale czy bet nie wywali wszystkich narodowości skrilli? Na razie widziałem Rosja, Peru, Argentyna i przede wszystkim UK wyłączone ze skrilla na becie. Mniej krajów to mniej możliwości dla handlarzy, jeszcze teraz po tych akcjach z 2stepem na becie a więc dodatkowym rachunkiem. Będzie więcej kombinowania oczywiście, ale podstawa żeby zostawili jak największą ilość krajów ze skrillem.
 
J 0

junakx

Użytkownik
Nie szedłbym w takie teorie spiskowe.
Myślę, że to działania związane z nadchodzącym brexitem.
Najpierw skrill rezygnuje z karty w funtach czy złotówkach na rzecz waluty Euro, a teraz bet... Będzie brexit? Będzie ciekawie...
 
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Żaden brexit. Bet wywalił też skrille na narodowościach gdzie handlarze hurtowo konta zakładali typu Serbia, Skandynawia itp
Jasno widać, że wzięli się porządnie za utrudnianie gry. 
Nie ma konkretnej daty, lepiej wypłacać od razu bo coś czytałem, że niektórym już kazali wypłacać tylko na konto bankowe. 
 
Do góry Bottom