>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

8. kolejka Premier League (5.10-6.10.2019)

Status
Zamknięty.
G 81

gsb2021

Kilka slów do mikrofonu :)


Burnley – Everton

Powyżej 2,5 gola

Kurs 2,15

Bukmacher: STS

Plotkuje się, że głowa trenera gospodarzy jest mocno zagrożona. Podobno można już obstawiać kiedy zostanie „ścięta”, dlatego by to widmo oddalić goście będą mocno cisnąć o  dobry wynik, no chyba, że jest im nie po drodze z trenerem (nic mi na ten temat nie wiadomo) to wówczas mogą go poświęcić. Dlatego właśnie nie stawiam dokładnego wyniku a jedynie liczbę goli. Historycznie na 5 ostatnich spotkań, aż 4 razy padł wynik powyżej 2,5 gola, w tym ostatni mecz Everton wygrał 5-1 na taki wynik nie liczę ale, że goście strzelą przynajmniej 1 bramkę. Gospodarze natomiast w tym sezonie wygrali 2 z 3 meczy (ulegli tylko Liverpoolowi 0-3) a                      w pozostałych dwóch meczach strzelili przynajmniej 2 gole i liczę, iż tą passę podtrzymają.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Mecz: Liverpool - Leicester
Typ: Leicester lub remis
  
Kurs: 2.78
Bukmacher: Fortuna



Żadna passa nie trwa wiecznie. Liverpoolowi coraz trudniej o kolejne zwycięstwa. Zagrają prawdopodobnie bez Alissona i Matipa. Podstawowy skład na pewno będzie trochę wypompowany po arcytrudnym boju z Salzburgiem. Austriacy pokazali, że wcale nie trzeba tak dużo by napsuć krwi The Reds - i to na ich stadionie. Dzisiaj na Anfield przyjeżdża rozpędzone Leicester z trenerem Rodgersem, który świetnie zna to miejsce. Przed 6 laty wykręcił tutaj naprawdę świetny wynik, z różnych przyczyn jego przygoda z tym klubem nie skończyła się happy endem ale to osobny temat. W ostatnich starciach pomiędzy tymi rywalami Liverpool przeważnie miał problemy. Jeżeli wygrywał to tylko 1 bramką. W styczniu tego reku Lisom udało zatrzymać się maszynę Jurgena Kloppa na Anfield i zremisować 1-1. Była to słabsza wersja Leicester mierząca się z zespołem walczącym o tytuł. Dzisiaj sytuacja jest jeszcze korzystniejsza dla przyjezdnych. Ich gra naprawdę imponuje, w ostatniej kolejce rozbili Newcastle aż 5-0. Przy zadyszce Chelsea, Manchesteru United, Tottenhamu i zwyczajowo już przeciętnej formie Arsenalu ten zespół śmiało może myśleć o wywalczeniu top4. Jeżeli Liverpool ma w tej lidze tracić z kimś punkty to właśnie z takimi rywalami, właśnie dziś - bezpośrednio po wymagającym meczu w Lidze Mistrzów. Sama drużyna Leicester sroce spod ogona też nie wypadła. Przecież jest to Mistrz Anglii z 2016 roku, prowadzony przez świetnego trenera, posiadający w swoim składzie wielu znakomitych zawodników.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Liverpool - Leicester
BTS @ 1,72  

Najciekawiej zapowiadające się spotkanie tej kolejki. Liverpool wciąż z kompletem zwycięstw, Leicester natomiast wysokie 3 miejsce w tableli, potwierdzające ich aspiracje do walki o TOP6 tego sezonu.
The Reds w zeszłym tygodniu skromnie pokonali Sheffield Utd 1:0, w środę podejmowali u siebie w LM Salzburg i prowadząc pewnie do przerwy 3:0, pozwolili gościom strzelić 3 bramki i doprowadzić do remisu. Ostatecznie wygrali 4:3 po emocjonującym meczu. Dziś podejmą przeciwnika z najwyższej ligowej półki. Lisy w zeszłej kolejce pokonały wysoko Newcastle, aż 5:0, lecz goście sporo przyczynili się do tego wyniku, grając całą drugą połowę meczu w 10. Jak już wspominałem ostatnio, pod wodzą Rodgersa Leicester notuje naprawdę dobre wyniki, Vardy ma już strzelonych kilkanaście goli  w tym czasie, dwa dołożył ostatnio przeciw Srokom. Drużyna wygląda solidnie i na pewno będzie niewygodnym przeciwnikiem dla marzącego o mistrzowskim tytule Liverpoolu. Ofensywnie z jednej i drugiej strony wygląda to bardzo dobrze, więc "obie strzelą" wydaje się być dobrym wyborem. Z jednej strony Salah, Mane, Firmino, z drugiej będący w gazie Vardy. Tu nie może być nudy. H2H z poprzednich dwóch sezonów to 4/4 BTSy.
Z powodu urazów z kadry meczowej Liverpoolu na pewno wypadają Matip, Shaqiri i Clyne. Nie wiadomo jeszcze co z Alissonem - wrócił on w środę do treningów z drużyną i wygląda na to, że decyzja o tym, czy wystąpi w sobotnim meczu zapadnie w ostatniej chwili. Z punktu widzenia typu, dobrze byłoby, gdyby między słupkami stanął jeszcze Adrian, z nim na bramce The Reds bardzo rzadko zachowują czyste konto. Kadra Lisów bez problemów zdrowotnych.

Man City - Wolves
City strzeli w obydwu połowach @ 1,52  

Obywatele mają wciąż 5 punktów straty do liderującego Liverpoolu i dziś w teorii całkiem łatwe zadanie zwycięstwa nad Wilkami. Wolves niestety jest cieniem drużyny z zeszłego sezonu, ta Liga Europy to chyba serio przekleństwo drużyn spoza ścisłego ligowego topu. Rok temu Burnley, teraz Wolves właśnie. Wielka szkoda, bo naprawdę fajnie oglądało się ich mecze w poprzedniej kampanii, wysokie 7 miejsce na koniec sezonu to coś, co beniaminkom zdarza się rzadko.
Wracając do meczu, patrząc na formę obu zespołów, ciężko upatrywać tu innego wyniku niż wygrana gospodarzy. W dodatku, jak maszyna Guardioli się rozpędzi, to ciężko ją będzie Wilkom zatrzymać. Dlatego idę w stronę goli gospodarzy w obu połowach. Wolves traciły gole w 6/8 ligowych meczy, czyste konto tydzień temu w zwycięskim spotkaniu 2:0 nad będącym w bardz złej sytuacji Watfordem.
W City z powodu urazów wypadają John Stones i Kevin de Bruyne, mają wrócić do gry po przerwie reprezentacyjnej. Kevin by się przydał, w tym sezonie zanotował już 8 asyst i 2 gole, ale drużyna spokojnie powinna poradzić sobie bez niego. U gości wątpliwy występ Diogo Joty, nie jest jeszcze w 100% gotowy do gry.

Arsenal - Bournemouth
BTS @ 1,45  

Krótko: kurs na BTSa w meczu Wisienek niski, tak jak ostatnio, ale ostatnie wyniki tłumaczą wszystko. W poprzedniej kolejce mecz z Młotami to remis 2:2, wcześniej natomiast 4x 3:1. Over ściele się tu gęsto. Arsenalowi i Emery'emu jakoś nie ufam zbytnio, także kursu na zwycięstwo gospodarzy bym nie ruszał, a na pewno nie przedmeczowo. Widzę tu BTSa i over w sumie też, tylko over 2,5 jest po 1,34... BTS do dubelka w sam raz.


Dubelek na tę kolejkę:
City strzeli w obydwu połowach @ 1,52
Arsenal - Bournemouth BTS @ 1,45
Razem: 2,20  


Zakład 4 fun: Teemu Pukki (Norwich) strzeli @ 1,93  


Kursy z Uni

Tragicznie w tej kolejce, cud że Lisy strzeliły, bo zagrały słabo.
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik


Mewy - Spurs

Dla mnie Brighton będzie walczył o miejsca od 12 w dół. Tottenham podrażniony porażka u siebie z Bayernem. Idę w stronę Spurs zabezpieczając się remisem. U siebie Tottki to inna drużyna niż na wyjazdach...

Spurs DNB 1,36 uni // a było już po 1.46 ehh // lepiej jak by walkowera dali 3:0   

 

West Ham - Crystall Palace

Dla mnie sporym osłabieniem jest nie obecność w bramce West Hamu Łukasza Fabiańskiego. Wiem, że info z FPL nie są aż tak istotne ale jest on najlepiej punktującym bramkarzem. Uważam więc że jego nieobecność to spore osłabienie dla lini obrony. Między obiema drużynami jest tylko 1 pkt przewagi.

Crystal Pallace + 1 handi 1.79 // 1:2 brawo Crystal !!!   
 
R 114

rodzyn9125

Użytkownik
Southampton - Chelsea
Chelsea win
1.86
Fortuna

Jak dla mnie dość ciekawy mecz na stadionie St. Mary gdzie Southampton podejmie dzisiaj Chelsea. Bukmacherzy większe szanse dają ekipie The Blues co ukazują kursy wystawione na ten mecz oraz fakt iż z minuty na minute kursy te maleją. Co do samego spotkania to Southampton jest ligowym średniakiem i taki mecz z Chelsea walczącą o Europejskie Puchary nie powinno się im dawać większych szans na wygraną jednak jest tutaj mały handicap własnego boiska. Argumenty stojące po stronie przyjezdnych są jednak nieskazitelne i stawiam tutaj na Chelsea.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik


Wczoraj wtopa z Tottenhamem mocno mnie poirytowała widać, że Totki przechodzą kryzys....taka ciekawostka Bayern z Hoffenheim też przegrał grał u siebie kurs na gości 18...

 

Southampton-Chelsea

Tutaj idę w kierunku BTS tak. Obie drużyny nie mają aż tak szczelnej obrony. Southampton może i nie ma w napadzie czy pomocy topowych zawodników ale w poprzednich 5 meczach potrafili trafić do bramki. Chelsea z kolei dopiero w poprzedniej kolejce zaliczyła czyste konto w sezonie, a tak to zawsze tracili gola. Pamiętam typy w poprzedniej kolejce na bramkę Abrahama. Niestety dopiero w meczu z CL odpalił w poprzedniej kolejce zastąpili go Jorginho i William.

BTS tak 1.68 uni // 31min 1:2   

Abraham gol 2.02 uni // 17 min   

Arsenal - Bournemouth

W tym meczu idę w kartki. Mecz sędziuje Martin Atkinson. W 6 meczach pokazał 22 kartki. prawie 4 na mecz. Arsenal to już nie ta drużyna co za Wagnera co rzadko który zawodnik zgarniał żółtko. W obecnej drużynie jest kilka gorących głów. W tabeli Arsenal jest 6 12pkt, a Wisienki są 10, 11pkt.

Over 3,5 kartki 1,68 uni // szkoda 3 kartki   

 

Manchester City - Wolverhampton

Kurs na Wolverhampton jest dla mnie za wysoki. Przypomina mi się mecz z Norwich. Zgadzam się z tym, że City jest faworytem fakt grają u siebie, ale ich gra mnie do końca nie przekonuję. Uważam, że handi + 3 bramki dla Wolverhampton to spora zaliczka. Dwóch środkowych City wypada Stones i Laporte. W 4 poprzednich meczach Wilki strzelały po bramce, City z kolei nie licząc meczu z Watfordem gdzie wygrali 8:0 dwa mecze po 3:0 wygrali w lidze i CL 2:0 Zagrzeb.

handi +3 Wolverhampton 1,60 uni // było po 1,68 // 0:2 Brawo Wilki !!!   

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Newcastle po objęciu drużyny przez Rodgersa dostało łomot 5:0 w wyjazdowym meczu przeciwko Leicester, dzisiaj kolejny trudny mecz i może się okazać, że tej jakości nadal będzie brakowało. Nowy trener gospodarzy ma mega trudne zadanie do wykonania - wyciągnąć zespół z samego dołu tabeli, co w mojej opinii nie stanie się w ciągu tygodnia. United gra jak gra - każdy to widzi, ale w takich meczach jak dzisiaj muszą sięgać po komplet punktów. We czwartek OGS wystawił na LE drugi skład, a więc dzisiaj podstawowi zawodnicy są pełni sił i będą walczyć o to, żeby nie przynieść kolejnego wstydu kibicom United. We czwartek grałem przeciwko United, niestety bramka AZ nie została uznana, ale dzisiaj czuję, że ten mecz będzie przynajmniej dobry w ich wykonaniu, a to już powinno wystarczyć na tragicznie grające Newcastle. 
2 @2,08 Fortuna   
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom