>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 5 października 2019 22:23 przez verno@rasijskij oglądałeś może kaczki z kojotami bo jestem ciekaw jak w tym sezonie wyglądają, zastanawiam się jak dzisiaj rekiny zagrają bo ten mecz z Vegas to jakaś tragedia i te 2 bramy sorthanded..


nvm "Nie widziałem spotkania Ducks z Arizoną, ale wystarczą mi dwa ostatnie spotkania Sharks, żeby podjąć decyzję." co racja to racja chociaż dzisiaj się dowiemy czy to była jakaś totalna niemoc na Vegas czy to coś głębszego.
Kaczek nie oglądałem, ale z opinii znajomych wynika, że zagrały dobre spotkanie z Kojotami. Co do Rekinów to cały poprzedni sezon nie byłem do nich przekonany. Nie podoba mi się trener, bramkarz i obrona, która zresztą w tym sezonie jest jeszcze bardziej do bani niż w poprzednim.
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 5 października 2019 23:08 przez rasijskij

Kaczek nie oglądałem, ale z opinii znajomych wynika, że zagrały dobre spotkanie z Kojotami. Co do Rekinów to cały poprzedni sezon nie byłem do nich przekonany. Nie podoba mi się trener, bramkarz i obrona, która zresztą w tym sezonie jest jeszcze bardziej do bani niż w poprzednim.
Ja też nie jestem fanem rekinów ale jednak coś grali w poprzednim sezonie a ostatni mecz to kompletny chaos tak jak napisałeś, zobaczymy czy coś się zmieni bo na ten moment dobrze to nie wróży.
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 6 października 2019 01:14 przez rasijskij

Przyznaję - dziwnie, ale jeszcze zależy kto komentuje. Mi w sumie to najlepiej się ogląda hokej po rosyjsku :)
Ja to najbardziej lubię po angielsku ale fakt rosyjski też fajny i na pewno lepszy niż nasz, już się przyzwyczaiłem oglądając MHL i KHL :D
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 6 października 2019 01:40 przez rasijskijCo Holtby w bramce wyczynia to brak słów. Jak formę utrzyma na dłużej to bramka w stolicy będzie bezpieczna.
To dobrze bo jednak po namyśle zdecydowałem się na Capsów, a jak sobie radzą z przodu?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mieli półtora minuty przewagi którą słabo rozegrali, ale nieźle w osłabieniu. Z przodu dobrze to wygląda tylko mogliby trochę więcej strzelać.
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Na ten moment wszystko zgodnie z planem, szabelki wygrywają toronto tez już 2 brameczki i caps również wygrywa, chyba zrobię kawę bo ciekawi mnie ten mecz kaczek z rekinami.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Tampy nie oglądam, ale mam przeczucie że  wziąć Panthers rewanż za wczoraj. Przypomniało mi się jeszcze, że (według znajomego) Flames cienko zagrali z Avs ostatnio, więc dzisiaj mogą też mieć ciężko z Canucks, a kurs całkiem całkiem.
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Też nie oglądam ale chętnie usłyszę od kogoś kto ogląda jak grają Pantery, zawsze była to dla mnie drużyna przeciętna ale niebezpieczna niezależnie od rywala i można czasem z niej fajne value wyłapać.
 
Do góry Bottom