>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lekkoatletyka

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Najlepsze zawody w lekkiej jakie w życiu oglądałem????????????????????????????
Wygrać na poziomie 22,91 o 1cm, a drugi i trzeci mają po 22,90. Brazylijczyk z 22,53 historycznie by zebrał wszystkie złota na MŚ i IO, a tu nawet na podium nie wszedł.

Przy okazji, polecam granie live na konkursy rzutowe - STS szybko wystawia ciekawe linie, jak się ogląda i wie jak grać to można naprawdę nieźle zarobić. Ostatnio w młocie mężczyzn trafiłem 3/4. Dzisiaj 6/7 + 4 zwroty.
Tylko nie wiem czy wystawia na wszystko co jest, czy tylko na te z Polakami w składzie. Warto jutro sprawdzić na oszczepie.
 
T 345

thomas23

Użytkownik
Poziom zawodu pchnięcia kulą niesamowity. Jednak szkoda mi bardzo Crousera, który zdobył tylko srebro pomimo 4 naprawdę świetnych rzutów, pozostali medaliści zanotowali tylko po jednej próbie powyżej 22m. Według mnie powinno się liczyć dwie najlepsze próby, byłoby to bardziej sprawiedliwe.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
cytat z dnia 5 października 2019 20:28 przez sumada90Najlepsze zawody w lekkiej jakie w życiu oglądałem????????????????????????????
Wygrać na poziomie 22,91 o 1cm, a drugi i trzeci mają po 22,90. Brazylijczyk z 22,53 historycznie by zebrał wszystkie złota na MŚ i IO, a tu nawet na podium nie wszedł.

Przy okazji, polecam granie live na konkursy rzutowe - STS szybko wystawia ciekawe linie, jak się ogląda i wie jak grać to można naprawdę nieźle zarobić. Ostatnio w młocie mężczyzn trafiłem 3/4. Dzisiaj 6/7 + 4 zwroty.
Tylko nie wiem czy wystawia na wszystko co jest, czy tylko na te z Polakami w składzie. Warto jutro sprawdzić na oszczepie.
Wczoraj nic ciekawego w Sts nie widziałem na te linie chyba że coś przeoczyłem , jedynie co pograłem ale niestety za grosze to porażkę Walsha po 1 rzucie bo był kosmiczny kurs ponad @10.

Co do samego konkursu myślę że Nowozelandczyk przegrał trochę na własne życzenie , mam wrażenie że po pierwszym rzucie byl przekonany ze ustawił konkurs i  złoto ma w kieszeni więc bardzo ryzykował stąd tyle spalonych rzutów.
Gdzieś mi się rzuciło w oczy ze ryzykował po rekord świata a może to tylko taka gadanina.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
cytat z dnia 6 października 2019 10:11 przez inzaghi78

Wczoraj nic ciekawego w Sts nie widziałem na te linie chyba że coś przeoczyłem , jedynie co pograłem ale niestety za grosze to porażkę Walsha po 1 rzucie bo był kosmiczny kurs ponad @10.

Co do samego konkursu myślę że Nowozelandczyk przegrał trochę na własne życzenie , mam wrażenie że po pierwszym rzucie byl przekonany ze ustawił konkurs i  złoto ma w kieszeni więc bardzo ryzykował stąd tyle spalonych rzutów.
Gdzieś mi się rzuciło w oczy ze ryzykował po rekord świata a może to tylko taka gadanina.
Linie wystawiają - tylko trzeba szukać w inne. Ja po pierwszym rzucie pograłem od razu Crousera z Walshem, bo 22,36 to myślałem, że już sobie praktycznie zapewnił złoto. Walsh daleko w pierwszym i potem chciał jeszcze więcej. Chociaż powinien sobie klepnąć jeszcze jakiś drugi wynik ponad 22, bo te mistrzostwa pokazują, że podejście do spalonych/niespalonych jest bardzo płynne. Coś jest spalone, za chwilę już wynik pokazywany jako mierzony. Wczoraj Hill tak miał w bodajże 3. próbie. Szedł jednak na poprawę bo nie oszukujmy się, ktoś myślał, że on jest do przebicia?
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Lewandowski jest przeceniany i to bardzo.... równe kursy w parze z ingebritsenem gdzie rekord zyciowy ma wyraźnie gorszy i wynik tegoroczny rowniez... nie bralbym az tak do siebie wynikow polfinalow bo tam kazdy po prostu chciał awansowac i tyle
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Ale w biegach średnich/długich na imprezach mistrzowskich rekordy nie są aż tak ważne i nie oddają współmiernie szans danego zawodnika na pokonanie innego. Tam biegi rozgrywane są nie na czas a na miejsca. I dodatkowo Jacob ma już na tych mistrzostwach 2 biegi na 5000m oraz 2 biegi na 1500m. Moim zdaniem Lewandowski w tej parze będzie lepszy.
 
retoox 414

retoox

Użytkownik


Patrzenie przez pryzmat PB i wyników też jest tu nielogiczne... W mitingach masz zawodników którzy prowadzą bieg na dany czas - to jest zupełnie inne bieganie... tu ich nie będzie. I to jest w tym biegu kluczowe. Jeśli Cheruiyot (bo jemu powinno na tym najbardziej zależeć) zdecyduje się na prowadzenie biegu od początku w mocnym tempie wtedy szanse Marcina maleją... Jest to jednak taktyka dość ryzykowna i nie wiadomo czy znajdzie się na to chętny. Z drugiej strony jeśli tempo będzie wolniejsze (a takie przeważnie jest gdy brakuje pacemakera) to na ostatnich metrach liczy się to jak kto finiszuje a tutaj Polak jest bardzo groźny. I tutaj zarówno Lewandowski jak i Makhloufi ze złotem nie byliby niespodzianką.

E.
Inne zakłady warte rozpatrzenia:

Mihambo w przynajmniej trzech skokach uzyska wynik 7.00m. lub więcej (MŚ Doha 2019, w dal K)
Typ: Nie @1,65  STS
W tym sezonie jak i chyba calej karierze jeszcze nie miala takich zawodów... Ok forma rośnie nie mniej kurs dalej jest odrobinke przeszacowany.

Jakob Ingebrigtsen - Marcin Lewandowski @2,5 forbet
Norweg już sporo tu pobiegał, przy bardzo mocnym tempie kurs trzeba uznac za odrobine przeszacowany.Jeśli będzie wolniej to kurs jest już sporo przeszacowany.

400m K Kanada - Ukraina @3.48 STS
Kurs wystawiony na podstawie czasów z półfinałów gdzie Ukrainki bardzo słabo wystartowały. Jeśli dziś na pierwszych dwóch zmianach za dużo nie stracą ( a w mojej ocenie powinno dziś to już lepiej wyglądać) to będą w stanie powalczyć na ostatniej zmianie.
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
K.Ceh poniżej 67,00m---1,84 sts
Pettersson-Ceh 1---1,55 sts
Urbanek-Firfirica 1---1,57 fortuna
Vetter-Amb 1---1,22 fortuna
Vetter-Amb(+1,5m) 1---1,84 sts


Miting w Finlandii,Ceh zaskoczył wszystkich na początku sezonu rzucając bardzo daleko, aktualnie forma spadła i rzucanie w okolice 65 m. Osiągnięcie dzisiaj 67 m w wykonaniu Słoweńca jest jak dla mnie niemożliwe. Szwed Pettersson ostatnio cały czas ponad 66m i jego wygrana z Cehem nie podlega dyskusji. Nasz Robert powinien poradzić sobie z Rumunem,który ostatnio szuka formy i rzuca pod 62-63m. Urbanek jak to on niestabilny,ale wiedząc o formie Firfirici stawiam na Polaka. Jeśli chodzi o oszczep to Vetter na mistrzostwach Niemiec oddawał bardzo dobre rzuty. Szwed Amb błysnął życiówką ale nic poza tym. Vetter na spokojnie z 3-4 m. będzie lepszy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +76
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Chciałem to spróbować zagrać + jeszcze jedno h2h z lekkiej za śmieszne stawki 2x200 parę złoty, to przy pierwszej próbie odrzucili po długim namyśle i wywalili całą ofertę na dzisiejszą lekką, jakiś żart chyba. Pozostałe zbili kursy dla zasady, Ako 4 zdarzenia o łącznym 10 z kawałkiem.
Wszystkie buki naziemne działające na terytorium RP to jedno wielkie bagno bo nie dość że się płaci podatek 12% to jeszcze są strasznie wystraszeni i wiem coś o tym bo mam prawie we wszystkich tych cienkich firmach bukmacherskich bloki!!!!
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Grand Prix Sopotu

Krukowski-Mrzygłód (+2m) 2---1,70
Chmielak-Kwaśniewski 2---2,22
Borys-Nowakowska 1---1,40
Wejman-Kalitta 1---1,22
zwrot
Kordoński-Kołodziejski 1---1,47

Mistrzostwa Polski za 2 tygodnie więc niektórzy muszą już wpaść w rytm startowy. W sobotę w Spale mogliśmy obserwować oszczepników i widać że Krukowski jeszcze ma pewne rzeczy do poprawy. Czy przez kilka dni poprawił je na tyle żeby pokonać Cypriana o 2 metry? Sądzę, że nie i może być podobnie jak kilka dni temu czyli niecałe 0.5m. Kwaśniewski złapał formę i z moich informacji wynika że w tym tygodniu też dobrze wygląda. Ostatnio minimalnie gorszy od Chmielaka ale dziś po takim kursie trzeba grać. Nowakowska leczyła kontuzje i wróciła miesiąc temu do startów, nie sądzę żeby mogła pokonać Borys. Wejman samym doświadczeniem powinna pokonać młodą Kalitte,zresztą z 4,10 na spokojnie powinna pokonać o czym jej rywalką narazie może "pomarzyć". Kordoński zdecydowanie lepszy od rywala i powinien skończyć te zawody na 2 miejscu za Kobielskim.

Z innych typów to można próbować:
Andrejczyk 61,00m? Tak---1,80
Kobielski 2,22m? Tak---1,57
Kaczmarek-Gaworska (400m) 1---1,57
Kuch-Jopek (w dal) 2---1,84
zwrot

Wszystko sts

P.S
oszczepnicy mnie dziś zawiedli...Krukowski strzałe przywalił i pozamiatał..Kwaśny zawiódł.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Dzisiaj dubel z Gdańska

B.Stój przynajmniej 61,50m? Tak---1,84
Mrzygłód-Wegner 1---1,35


Bartek w dobrej formie, ostatnio w Spale 2 rzuty ponad 62m.,forma idzie w górę, dzisiaj na spokojnie powinien 61,5 pokonać.
Cyprian zdecydowany faworyt i dałbym w tej parze kurs max 1,10. Wegner ostatnio życiówka, ale w porównaniu do Mrzygłoda to żadne osiągnięcie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +272
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Zaglądamy do Szczecina na 3 memoriał Wiesława Maniaka.
Do wyboru,do koloru,kursy aktualne podaje bo grałem po znacznie wyższych, wszystko sts.

Haratyk przynajmniej 21,50m? Nie---1,57
Storl przynajmniej 20,75m? Nie---1,60
Bukowiecki przynajmniej 20,50m? Nie---1,80
Szyszkowski przynajmniej 20,25m? Nie---1,88
Bukowiecki-Szyszkowski 1---1,25
Thomsen-Szyszkowski 1---1,22
Przybyła przynajmniej 4,05m? Tak---1,70
Wojciechowski-Sobera 1---1,42


21,50 to chyba nie dziś jeśli chodzi o Haratyka,jest problem z łokciem i pewnie będzie coś przeciwbólowego ale tak wyznaczonej granicy nie powinien przekroczyć. To samo Storl i linia 20,75. Niemiec wygrał mistrzostwa kraju z wynikiem 20,17 a i we wcześniejszych startach szału nie było,SB 20,84 miesiąc temu i nie wydaje mi się by miał dziś odpalić. Tak samo Bukowiecki,wczoraj w Gdańsku tylko 20,09,dochodzi pewne zmęczenie i widać że czegoś brakuje. Choć Konrad jak to on może w każdej chwili "posłać gonga". Szyszkowski kręci się w okolicach 20m. 20,25 raczej nie dziś,choć może być na centymetry jeśli chodzi o ten zakład. Pokonać powinien go i Bukowiecki i Thomsen,którzy są regularniejsi jeśli chodzi o pchanie w granicach 20,25.
Przybyła już zaczęła i zakład na plus. Wojciechowski mam nadzieję że w końcu się przełamie i będzie lepszy od Sobery.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Thiery-Barta 2---4,18

Odrazu mówię,że ze stawką bez szaleństw. Wczoraj co ciekawe kursy w tym zestawieniu były odwrotne. Thiery wczoraj 5,45,Barta 5,25. Dziś próbuje Czecha bo między tymi zawodnikami nie ma aż takiej przepaści i jak to w tyczce bywa konkurs może się różnie potoczyć.

sts

Obaj po 5,25 skoczyli ale Barta zrobił to za pierwszym razem a Thiery za drugim i lepszy w tym pojedynku Czech,którego trafiamy po extra kursie. Wysokość 5,45 obaj panowie XXX.

P.S
Kurs przed samym startem zleciał do 2,22 😂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Memoriał Istvana Gyulai w Szekesfehervar

Stahl D. Gudzius A. 1---1,22
Pettersson S. - Małachowski P. 1---1,60
Urbanek R. - Firfirica A.A. 1---1,50
Tavernier A. - Malyshik H. 1---1,45
Halasz B. - Fajdek P. 1---1,60
Cienfuegos J. - Pars K. 1---1,37


kursy fortuna

Stahl albo ponad 70 m albo pod 70 m rzuci i mimo że Gudzius ma SB 68.68 to na Stahla nie ma mocnych póki co. Pettersona opisywałem kilka postów wyżej, startuje ostatnio regularnie, rzuty między 64,5-66,0 m. Piotr w Spale odpalił pod 65 m ale sam był zdziwiony takim wynikiem bo jak mówił prezentuje poziom bardziej 63 m. Forma przemawia za Szwedem i na niego stawiam. Robert kolejny raz w parze z Rumunem i kolejny raz stawiam na niego. Alin dalej szuka formy i męczy się niemiłosiernie (ostatnio 60,06 i 60,98). Robert tez spuścił z tonu ale dzisiaj powinien być zdecydowanie lepszy. W pojedynku młociarek stawiam na Francuzkę, która mam nadzieję pokona BIałorusinkę. Hania SB w lutym zrobiła i potem do granicy 75 m sie nie zbliżyła, Tavernier stabilna na poziomie 72,5-74,5, no i rok temu tutaj wygrała. Na koniec nasz Fajdek, który ma pewne problemy (o czym pewnie dzisiaj się dowiecie, albo w najbliższych dniach), Bence Halasz "u siebie" w dobrej formie,kurs nieporozumienie jak dla mnie. Hiszpan nawet jak formy wysokiej nie ma to i tak poradzi sobie z dziadkiem Parsem, który ma problem z dorzuceniem do 75 m, co dla Cienfuegosa powinno być absolutnym minimum.

P.S
Kolejne typy na bieżąco będą uzupełniane w tym poscie

Teraz coś z sts

Stahl D. - Gudzius A. (+2.5m.) 2---1,75
Okoye L. - Urbanek R. 2---2,22
Pettersson S. - Okoye L. 1---1,57
Kopron M. - Klymets I. 1---1,40
Henriksen E. - Kokhan M. 1---1,84 zwracam honor młodemu


2,5 m to dużo i próbuje to handi w stronę Litwina. Poszło to w dublu z Robertem w parze z mało znanym Okoye. Chłop trenował, trenował po czym zmienił dyscyplinę na futbol amerykański jeśli dobrze pamiętam. Rok temu znów zaczął starty ale bez znaczących rezultatów, w tym roku jest znacznie lepiej (SB 65,15) i ostatnio kreci się w tych granicach. Nie mogę przejść obok takiego kursu obojetnie, gdyby były odwrotne raczej bym nie ruszył a tak do dubla idealne. Z Pettersonem to samo, nawet się nie zastanawiam. Nasza Malwina ostatnio bardzo dobre występy,liczę na podtrzymanie formy, ostatnio na zgrupowaniu była więc mogli robić mocniejszą robotę ale zaufam, ze będzie lepsza od Ukrainki. 19 letni Kokhan w lutym rzucił 77,62 m i zrobiło się o chłopaku głośno,ostatnio został mistrzem Ukrainy do lat 20 gdzie rzucił ponad 80 m. ale młotem lżejszym (6 kg). Norweg Henriksen miał udany tamten sezon (6 miejsce w Doha). w tym SB ponad 76 m. Poza doświadczeniem to waga tego młota tez robi swoje. Ukraińcowi życzę wszystkiego dobrego ale pewnej granicy nie da się ot tak przeskoczyć. W jego przypadku teraz może zbierać niezwykle cenne doświadczenie.

2. Memoriał Ireny Szewińskiej

Bukowiecki K. uzyska przynajmniej 20.00m.? Tak---1,80 Tragedia w wykonaniu Konrada, ewidentnie forma się ulotniła
Bukowiecki K. - Szyszkowski J. 1---1,62
Haratyk M. uzyska przynajmniej 21.75m.? Nie---1,35
Haratyk M. - Fabbri L. 1---1,42
Krukowski M. - Frydrych P. 1---1,25
Rivasz Toth N. - Mrzygłód C. 1---1,30
Vloon M. - Wojciechowski P. 1---1,62
Blech T. - Wojciechowski P. 1---1,40
M. Lewandowski uzyska wynik 4:59.99s. lub lepszy? Tak---1,42

sts


Ja rozumiem że Konrad pod formą,ale bez przesady, chłopak mówił, że spina się na ten memoriał i 20,00m. to wręcz obowiązek, nie wiem, śmieszna linia jak dla mnie. Ostatnio Konrad z Kubą przegrał, ale nic dwa razy się nie zdarza (w sensie tak słaby konkurs)a kurs nawet ok. Michał zawsze odpala jak coś go boli,ale z ta linią to chyba przesadzili, powinien wygrać te zawody. Tak jak Krukowski, który mam nadzieję już w pełnym gazie i powinien dzisiaj walczyć o zwycięstwo z Węgrem. Frydrych nie dorzuci do 80m, tak jak Mrzygłód a pierwsza dwójka powinna to przekroczyć. Wojciechowski się zaciął i otwarcie o tym mówi, ostatnio 3 nieudane próby na 5,25 bodajże. Paweł mówi, że rozgrzewka ok a potem jak zawody przychodzą to coś się w głowie "przełączy" i nie jest w stanie się tego pozbyć. Lewandowski trąbi o tym rekordzie Polski na 2000 m, który jakoś specjalnie wygórowany nie jest i powinien zejść poniżej 5 minut.
Tyle na dziś ode mnie. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +313
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
To ja też na dziś coś próbuję. Memoriał Ireny Szewińskiej-2000 metrów:
Marcin Lewandowski uzyska wynik 4:58:00 lub lepszy: TAK @1.84 STS
Analiza w dziale Typy Dnia :)

Jest nowy RP-4.57.09

M michael1910 Analizę podawaj i w TD i w dziale tematycznym//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Do góry Bottom