>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

11. kolejka PKO Ekstraklasy (04.10-06.10.2019)

Status
Zamknięty.
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert


Lech Poznań-Wisła Kraków

O tym meczu zostało już napisane wiele, Wisła przyjeżdża do Poznania z dużymi problemami kadrowymi, szczególnie w defensywie. Za kartki nie zagra Klemenz i Sadlok, a niezdolni do gry są również Niepsuj,Bartosz i Burliga. W ofensywie również nie jest kolorowo, bo poza od dłuższego czasu kontuzjowanym Błaszczykowskim, niewykluczona jest także absencja Pawła Brożka i Michała Maka. Defensywa "Białej Gwiazdy" będzie wyglądać bardzo eksperymentalnie a prawdopodobnie zagrają w niej młody Grabowski, Wasilewski, Janicki i Szota/Boguski. Powiedzmy sobie szczerze, że nie wygląda to za ciekawie. W Lechu problemy z kontuzjami dużo mniejsze, bo poza Thomasem Rogne wątpliwy jest występ "jedynie" Pedro Tiby, mimo że jest to lider środka pola, to Dariusz Żuraw nie powinien mieć problemów z obsadą tej pozycji, świetny występ w spotkaniu z Górnikiem pod nieobecność Tiby dał Kuba Moder, zostając graczem kolejki. Liczę tutaj na pewne zwycięstwo Kolejorza i że w meczu zobaczymy kilka goli.

Lech wygra mecz  Kurs: 1.67  Fortuna       

Lech over 1.5 gola  Kurs: 1.58 Fortuna (EE)       

Lech wygra a w spotkaniu padnie powyżej 2.5 gola  Kurs: 2.26  Fortuna       

4:0 dla Lecha, pewne zwycięstwo i 3/3 typy na    :)

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Lech Poznań-Wisła Kraków

Lech win @1,67 fortuna 
  

Lech ostatnio wygrał dwa mecze, kolejno w pucharze z Chrobrym i w lidze z Górnikiem. Teraz ma znakomitą okazję, żeby wygrać kolejne spotkanie. Wiślacy nie potrafią grać na wyjazdach i to widać w tym sezonie. Dodatkowo odpadli z PP po przegranej na wyjeździe z 2 ligowymi Błękitnymi Stargard. Drużyna z Krakowa na to spotkanie ma ogromny problem z absencjami i już wiadomo, że w tym meczu nie zagrają Sadlok, Klemenz, Burliga, Błaszczykowski, Niepsuj, a występ Maka i Brożka stoi pod znakiem zapytania. Lech ostatnimi dwoma meczami na pewno się podbudował. Trener Żuraw stawia na wielu młodych graczy i oni nie zawodzą. Lech problemów kadrowych wielu nie ma, jedynie wiadomo, że Rogne i Tiba mogą nie zagrać. Wiadomo, że to Ekstraklasa, ale w tym meczu wszystko przemawia za wygraną gospodarzy. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


 

Spotkanie:  Wisła Płock – Arka Gdynia

Godzina :  18:00  04.10.2019 Piątek

Typ: poniżej 2,5 gola w meczu (suma goli)   

Kurs: 1,70

Bukmacher:  STS

Analiza:

Mecz jedenastej kolejki naszej ekstraklasy.  Ciągle szukam spotkań w których może paść mało bramek. Tydzień temu miałem sporego pecha ponieważ bramka, która zabrała mi wygraną padła w doliczonym czasie gry.  Trudno czasami tak bywa (nawet dość często) Tym razem wybrałem spotkanie pomiędzy Wisłą Płock i Arką Gdynia. Obie drużyny  nie strzelają za wiele bramek.  Zarówno Wisła jak i Arka w tym sezonie ekstraklasy zazwyczaj nie strzelają więcej niż dwie bramki w meczu .  W tym spotkaniu również nie spodziewam się wielu bramek.  Nie podejmuję się wytypowania tego kto wygra ten mecz ale myślę, że będzie to minimalne zwycięstwo i żadna z drużyn nie strzeli więcej niż dwie bramki. Jeżeli pokonana drużyna nie strzeli żadnej bramki to mój typ powinien być wygrany.

   
 
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Lechia - Zagłębie
Obie drużyny strzelą gola
kurs 1,75
STS
  
Moim zdaniem dobry typ. Trzecia w tabeli Lechia podejmuje 10 Zagłębie. Gospodarze w lidze strzelili 13 bramek tracą 8. W meczach rozgrywanych u siebie Lechia zdobyła 6 bramek a straciła 3. Jedynie w pierwszych dwóch meczach tego sezonu piłkarze Lechii nie pokonali bramkarza drużyny przeciwnej. W ostatnich 8 kolejkach zawsze strzelali przeciwnikowi przynajmniej jedną bramkę. W 7 na 10 meczy Lechia gola traciła. Nie pokonali jej jedynie piłkarze Korony, Łksu i Wisły Kraków.
Zagłębie w lidze strzeliło 19 bramek tracą 17. W 4meczach wyjazdowych odnotowali 1 remis i 3 porażki strzelając w nich 6 bramek a tracąc 10. W ostatnich 4 spotkaniach piłkarze Zagłebia zawsze strzelali bramkę i liczę że ta seria zostanie podtrzymana i w tym meczu. W 10 meczach sezonu aż w 8 drużyny przeciwne strzelały Zagłębiu bramkę. Piłkarze Zagłębia natomiast w 7 na 10 meczy pokonywali bramkarza przeciwników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Bet weekendu? Lech. Tak myślałem do teraz. Wszystko przemawia za tym typem. Wisła Kraków zdziesiatkowana przez kontuzje. Jutro obrona zagra pierwszy i pewnie ostatni raz w tym składzie. Prawdopodobnie zagra Grabowski, a z drugiej strony sytuację będzie ratował wszędobylski Boguski. Środek Janicki i Wasilewski, który również nie jest w pełni zdrowy. Pomoc wyglądałaby poprawnie gdyby Vukan stwarzalby sytuacje bramkowe swojej drużynie, a nie rywalom. Chuka i Carlos póki co też nie spełniają pokladanych w nich nadziei. Atak? Nie zagra Brożek czyli ta formacja nie będzie istnieć. Zamiast Drzazgi czy  Zdybowicza lepiej wpuścić kolejnego pomocnika. 
​​​​​​Podsumowując, analiza sytuacji Wisły wystarczać by wskazać zwycięzcę. Sam myślę nad handi na Lecha. Ale... Wszyscy na nich grają, kursy spadają a to przecież jest ekstraklasa... A tu logika podpowiada żeby cały dobytek postawić na Białą Gwiazdę. 
Dla mnie no bet. Jeśli zagram w którąś stronę, to za symboliczną stawkę. Dla mnie typ 1x2 to zwykła loteria. 
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Lech-Wisła
Obie drużyny strzelą 2 gole lub więcej @4.7 fortuna
 
Mecz może się tutaj wydawać mega pewniaczkiem w strone drużyny z Poznania.Wisła ostatnio nie radzi sobie najlepiej, nie wygrała jeszcze wyjazdu w dodatku przegrali u siebie derby Krakowa 0-1.Sytuacja kadrowa Białej Gwiazdy również jest ciężka, prócz kontuzjowanych graczy w poznaniu zabraknie Sadloka i Klemenza.
Lech Poznan można powiedzieć też gra poniżej oczekiwań ale ich sytuacja jest zdecydowanie lepsza, zajmują ósmą pozycję po kilku kolejkach mogą się znaleźć na szczycie tabeli, w ostatnim spotkaniu Lech wygrał w Zabrzu 1-3 i z Wisłą wyjdą by zdobyć kolejne 3pkt.
Jak już wspomniałem ten mecz chyba każdego pokusi by zagrać na 1, a jak wiadomo easy pewniaczki po takich kursach często potrafią zrobić psikusa.Przypomnę tylko że ostatnia wizyta w Poznaniu zakończyła się wynikiem 2-5 dla Wisły, a jak dobrze pamiętam sytuacja była podobna jeśli chodzi o kadrę czy samo zdobywanie punktów.Wisła co gra to gra ale jej gra nie polega na murowaniu bramki, Lech jako gospodarz na pewno ruszy do przodu i przy przeciętnej skuteczności możemy zobaczyć tu trochę bramek.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Mecz: Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: Lech Poznań -1 (Handicap 0:1)
  
Kurs: 2.55
Bukmacher: BetClic



Krótko: Wisła bez formy, przegrywa na wyjazdach prawie wszystko jak leci. W dodatku kilku zawodników (szczególnie z defensywy) narzeka na urazy (jakby kadra Wisły i bez tego nie była biedna). Lech u siebie, z dopingiem, z motywacją na wciąż prestiżowego w tej lidze rywala. Pozycja w tabeli dopiero 8 lecz Lech jest konsekwentny w swoim stylu gry, który nie zawsze przynosi punkty. Starają się grać ofensywnie, budując swoje akcje po ziemi. Z ofensywą nie mają większego problemu. 3 atak w lidze, 6 pozycja w tabeli wg bilansu bramkowego. Po przełamaniu w Zabrzu dzisiaj powinni pójść za ciosem. Jeżeli Lech ma wygrywać ładnie i efektownie to tylko dzisiaj, tylko z takim rywalem. Może w Ekstraklasie jest jeszcze odrobina logiki?
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
L 221

l10

Użytkownik
Lech Poznań-Wisła Kraków
Lech @1,63 Fortuna      

Masówka na Lecha. Kursy spadły już z ponad 1.8 do 1.63 za wygraną Lecha.Zapewne mecz może zakończyć się zdecydowaną wygraną Wisły, gdyż to w końcu ekstraklasa, lecz mimo wszystko pójdę w kierunku gospodarzy. Biała Gwiazda przyjedzie do Poznania po 3 kolejnych porażkach: ligowych z Wisłą Płock 1:2 i Cracovią 0:1 oraz w Pucharze Polski z II-ligowymi Błękitnymi Stargard Szczeciński 1:2. Jak podkreśla trener Stolarczyk drużyna musi pracować nad wyeliminowaniem błędów przez które np. przegrali z Cracovią. Stan kadrowy na pewno w tym meczu nie pomoże, bo według mediów Wisła zagra w Poznaniu osłabiona brakiem kontuzjowanych: Jakuba Bartosza, Jakuba Błaszczykowskiego, Pawła Brożka, Aleksandra Buksy, Łukasza Burligi, Daniela Hoyo-Kowalskiego i Davida Niepsuja oraz pauzujących za kartki Lukasa Klemenza i Macieja Sadloka. Wisła Macieja Stolarczyka w pięciu spotkaniach w delegacji zdobyli zaledwie dwa punkty. Natomiast, Lech według mnie gra coraz lepszą piłkę. W każdym z ostatnich 6 spotkań strzelali przynajmniej jedną bramkę. Ostatnie ich mecze to remis u siebie z Jagiellonią 1-1, wygrana na wyjeździe w Pucharze Polski z Chrobrym 0-2 oraz z Górnikiem Zabrze 1-3 także na wyjeździe. Nie wygrali jednak na własnym obiekcie od prawie 2,5 miesiąca. Wydaje mi się, że tym meczem zatrzymają tę serię i wygrają u siebie ze słabszą i osłabioną kadrą Wisły.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lechia - Zagłębie 1:2
obie strzelą, @1,70 STS (EE)
  
powyżej 2,5 gola, @1,80 STS  
Zagłębie strzeli powyżej 1,5 gola, @2,99 STS  


Można powiedzieć, że mecz który pokaże w jakim miejscu jest obecnie Zagłębie, klub po zmianie trenera na Sevele wreszcie zaczął grać ofensywnie, z takiego stylu znane są zespoły prowadzone przez tego szkoleniowca, najbardziej podoba mi się to, że nawet gdy prowadzą to nie cofają się jak to było za poprzednich trenerów i bronią wyniku tylko non stop próbują dalej atakować. Jestem pod wrażeniem stylu Seveli, z poniedziałkowego meczu z ŁKS-em utkwiła mi w pamięci jedno zachowanie trenera, około 90 minuty gdy wynik był już ustalony zawodnik z Łodzi na własnej połowie faulował piłkarza z Lubina trener na ławce aż skakał ze złości jakby wynik był niekorzystny dla jego drużyny i od tej akcji zależało mistrzostwo kraju czy utrzymanie w lidze, bardzo mi to zaimponowało i skojarzyło mi się z zachowaniem Simeone w Atletico, on też tak emocjonalnie przeżywa każdy mecz. Wcześniej za trenerów Lewandowskiego czy van Daela można by było obok ławki Zagłębia postawić makietę z wizerunkiem szkoleniowca i nikt by nie zauważył, że nie ma go na meczu. Wracając do dzisiejszego spotkania, liczę trochę na taki szalony mecz, głównie przez filozofię Słowackiego szkoleniowca, faworytem jest zespół gospodarzy, który jest w dobrej formie, ale lubinianie nawet jak stracą bramkę to będą atakować do końca. Miedziowi dzięki ostatnim ofensywnym wynikom są najskuteczniejszą drużyną w lidze ze średnią goli na spotkanie 3,6, a BTS w ostatnich ich 5 meczach był w 3, ale już w dwóch ostatnich po zmianie szkoleniowca był 2 na 2 tak samo jak i over 3,5 nawet. Lechia od początku sezonu legitymuje się średnią goli na poziomie 2,1, ale w ostatnich 5 meczach trochę podbili statystyki i obie strzela weszło w 4 z 5 meczy, a over 2,5 w 3 na 5. Podsumowując tak jak napisałem na początku liczę dziś na szalony mecz i mam nadzieję kolejny hokejowy wynik, po cichu liczę na zwycięstwo Zagłębia, ale stawiać na to nie mam zamiaru, wydaje mi się, że patrząc na ostatnie mecze jednych i drugich jest to mecz 50/50, mam nadzieję, że moje przypuszczenia się potwierdza i zobaczymy świetne widowisko. Dodatkowym smaczkiem jest osoba trenera Stokowca, który przed praca w Lechii był szkoleniowcem Zagłębia, ale trochę już minęło czasu od jego zwolnienia z Lubina.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Lech Poznań - Wisła Kraków

Bez BTS @ 2,19 Betclic (EE)  

Lista nieobecnych w Wiśle jest jeszcze dłuższa niż w poprzedniej kolejce. Lech już w pięciu kolejnych meczach ligowych tracił bramki, jest to dobra okazja aby wreszcie zachował czyste konto.


Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin

Remis ANB @ 2,55 Betclic [zwrot] 

W składzie Lechii nie pojawi się Filip Mladenović, jest on ważnym ogniwem w Gdańskiej ofensywie. Zagłębie jest na fali, ostatnio strzelało bardzo dużo bramek. To będzie koniec zwycięskiej serii zespołu z Gdańska, ale koniec tej zwycięskiej serii nie musi od razu oznaczać porażki. Lechia potrafi przez długi czas skutecznie się bronić i to jest silnym argumentem skłaniającym, że remis jest bardziej prawdopodobny niż wygrana gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin Typ: Lechia Gdańsk/remis &amp; poniżej 4.5 @1,50 Forbet

Dzisiaj również proponuję zakład łączony z oferty Forbet. Tym razem spróbuje zagrać go w meczu Lechii Gdańsk z Zagłębie Lubin. Forma Lechii u siebie jest bardzo dobra. W tym sezonie u siebie nie stracili 3 punktów. Generalnie ostatnio forma Lechii jest bardzo wysoka. Po początkowych problemach i słabej ilości punktów, gdańszczanie wrócili do czołówki tabeli. Ostatnie 4 spotkania to 4 zwycięstwa. Jeżeli uda się dzisiaj zdobyć komplet punktów Lechia zostanie liderem tabeli. Jest to bardzo realne. Forma Zagłębia nie powala. Oczywiście po zwolnieniu holenderskiego trenera pozycja w tabeli poprawiła się. Lubinianie są na 10 miejscu z 12 punktami. W tym miejscu trzeba przedstawić ,że tylko 1 punkt z 12 udało się zdobyć na wyjeździ.  To pokazuje, że wyjazdowe mecze Zagłębia nie są ich mocną stroną. Mecze Lechii są oszczędne w bramki. W żadnym z dotychczasowych 10 meczów nie było łącznie 5 bramek. Z kolei Zagłębie jest liderem w tej tabeli. W 3 z 10 meczów  padło minimum 5 bramek. Myślę, że ten zakład łączony to bardzo dobra opcja. kurs przyzwoity 1,50. Polecam.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
powyżej 10,5 celnych strzałów @ 2,05
forBet

Wydaje się, że po ostatnich wynikach ekipy z Lubina bramki to najlepsza opcja w tym spotkaniu. Tym bardziej, że w ekipie z Gdańska nie wystąpi jeden ze środkowych filarów obrony Nalepa, który odniósł kontuzję w ostatnim spotkaniu z Legią w Warszawie a także lewy obrońca Mladenowic, który musi pauzować za 4 żółtą kartkę. Tak więc obrona Lechii trochę przemeblowana i Zagłębie chociażby z tego powodu powinno łatwiej dochodzić pod bramkę rywali. Po zmianie szkoleniowca grają oni bardzo ofensywnie, efektownie i co najważniejsze skutecznie. W dobrej dyspozycji jest "stary dobry znajomy" z Piasta Zivec, który po krótkiej przygodzie poza naszym krajem wrócił do Ekstraklasy i teraz notuje bodajże serię 4 strzelonych bramek z rzędu.
Lechia często po objęciu prowadzenia cofa się i trzyma wynik jednak z tak grającym w ostatnich spotkaniach Zagłębiem to nie przejdzie. Mimo wszystko może zdarzyć się tak, że akurat bramek może nie być za dużo bo goście w końcu zanotują undera ale jednego nie powinno zabraknąć a mianowicie celnych strzałów. W tych ostatnich overowych spotkaniach Zagłębie oddało 7, 6 i 9 celnych strzałów. W tych przegranych przed zmianą szkoleniowca z Wisłą Kraków i Piastem oddali 6 i 4 celne także jak widać parcie na bramkę jest. Lechia ma też kim postraszyć z przodu, notują serię 4 wygranych ligowych z rzędu w tym ta ostatnia bardzo prestiżowa w Warszawie 2-1 z Legią. W tych wygranych spotkaniach również oddawali sporo celnych strzałów: 6, 7, 4 i 5.
Może być tak, że spotkanie skończy się niespodziewanym 0-0 ale zapewne strzałów w światło bramki nie zabraknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Spore value na Legie w Gliwicach. Legia jak to Legia ale jutro ma szansę wskoczyć na 2 miejsce w lidze. Dodając do tego, że dwóch słabych meczów pod rząd nie zagrają to wypada na boisku u Mistrza się pokazać i chociaż próbować odegrać się za porażkę z zeszłego sezonu.

W naszej lidze 2.52 na Legie niezależnie gdzie grają to spore value i warto próbować. 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
ŁKS Łódź - Korona Kilece
powyżej 33,5 fauli @ 1,85
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,8
forBet

Niedzielne granie ponownie jak przed tygodniem rozpoczynamy prawie w samo południe. Ostatni w tabeli ŁKS podejmie przedostatnią Koronę. Ekipa z Łodzi nadal notuje fatalną serię ligowych porażek z rzędu, która obecnie wynosi już 8 spotkań (przerywnikiem było tylko pucharowe zwycięstwo z Zagłębiem Sosnowiec). Kielczanie po zwycięstwie w 1 kolejce do następnej wygranej musieli czekać aż do poprzedniej kolejki w której wygrali niespodziewanie ze Śląskiem (pierwsza porażka Śląska w sezonie).
Sytuacja Łodzian powoli robi się mocno nieciekawa bo do bezpiecznego miejsca tracą obecnie 7pkt i dzisiaj zwycięstwo to już taki mus ponieważ przy kolejnej porażce będąca bezpośrednio przed nimi Korona odskoczy również na 7pkt a to już sporo. Takie granie z ciśnieniem zapewne nie wpływa dobrze na zawodników, popełniają wtedy więcej błędów i niewymuszonych strat. Wystarczy spojrzeć co ostatnio w spotkaniu z z Zagłębiem w Lubinie wyprawiała defensywa ŁKS, Malarzowi pozostało tylko kręcenie głową bo chyba przychodząc do tej ekipy nie spodziewał się że będzie aż tak źle.
Z racji pozycji obu drużyn w tabeli przewiduję w tym spotkaniu sporo nerwowości w grze, takiej szarpanej z dużą ilością nieprzepisowych zagrań. Dla przyjezdnych remis nie byłby takim złym wynikiem i na początku pewnie skupią się na defensywie aby nie stracić szybko bramki. Im dłużej będzie utrzymywał się niekorzystny wynik dla gospodarzy tym więcej z ich strony może pojawić się agresji w grze.
W spotkaniach domowych Łodzianie faulowali rywali następująco: 14, 15, 10, 15 i 8 razy. Dodam, że jeszcze u siebie nie wygrali, bilans 0-1-4.
Liczby Kielczan z wyjazdów: 26, 19, 22, 20 i 13 fauli, bilans 1-1-3.
 
R 10

rdkrdk

Użytkownik
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Typ: Wieteska strzeli bramkę 
Godzina: 17:30
Kurs: 10

Legia ma jedna z najmocniejszych ekip w ekstraklasie, niestety nie odzwieciedla tego boisko. Legioniści próbują organizować się w defensywie, co czasami jeszcze im wychodzi, jednak gra ofensywna jest na niskim poziomie. Swoją grę opierają głównie na stałych fragmentach gry. W zespole jest Gvilla, który wykonuje bardzo dobrze stale fragmenty, potrafi on świetnie dośrodkować. W ostatnich 2 meczach Wieteska strzelił gola ze stałego fragmentu, dlatego uważam, ze przy takim kursie warto zaryzykować. Piast nie prezentuje już poziomu mistrzowskiego, maja oni swoje problemy. Piast w w większości swoich meczy traci bramki. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom