>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania dotyczące konkursu, propozycje i niezgodności

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
@shadow89 jak rozumiem nie jesteś zainteresowany moją propozycją, którą przedstawiłem Ci w wiadomości prywatnej. Zresztą tak jak sądziłem. Martwi mnie, że mimo iż byłeś dostępny nie pofatygowałeś się nawet mi odpowiedzieć. Jeśli chodzi o Twój powyższy wpis to nie zamierzam odpowiadać na Twoje pytania, które jak sam zaznaczyłeś są czysto retoryczne, ponieważ nie jest to przesłuchanie. Po drugie chciałbym Ci serdecznie podziękować za wyjaśnienie czym są zasady fair play. Po trzecie - potraktuj to jako dobrą zabawę, a nie jako sprawę życia lub śmierci. Wiem, że konkursy są dla Ciebie bardzo ważnym elementem tego forum, bo ciężko Cię zauważyć w innych działach, ale przesadą jest robienie takiego zamieszania w konkursach, gdzie nagrodami są - jak to bywało już określane - "jakieś ochłapy". Na koniec chciałbym Ci coś pokazać. Mogłeś tego nie zauważyć skupiając się na tematach konkursowych, ale wciąż szukamy moderatorów (niewielki link na różowym tle w górnej części strony):

 

 

Zachęcam do złożenia kandydatury. Jeśli znajdzie się dla Ciebie miejsce to od ręki oddam pod Twoją opiekę pieczę nad konkursem, a w przyszłości będziesz miał możliwość wykazać się profesjonalizmem i pokazać amatorom takim jak ja, jak należy zorganizować konkurs z prawdziwego zdarzenia. Życzę Ci samych trafnych typów i wysokich wygranych w Naszych zabawach. Również pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Skoro zaczęła się taka poważna dyskusja na temat zmian regulaminu konkursu to muszę się do niej włączyć, ze względu na to, że prośba o usunięcie analiz z konkursu wychodziła bezpośrednio ode mnie  zarówno w tym wątku jak i w bezpośredniej rozmowie z @rasijskij. A pojawiła się właśnie po błyskotliwej analizie statystyk z livesports dotyczących spotkania Toronto - Ottawa przedstawionej przez @shadow89 i kolejnej analizie zdarzenia z kursem 1,02. Dlatego zaproponowałem aby konkurs pozostał konkursem a wątek NHL pozostał sam sobie, by udzielały się tam osoby, które chcą coś sensownego napisać, dać jakieś info o tym co się dzieje w zespole, atmosferze, zmianach w składach itp itd, szczególnie że do tej pory ten wątek może nie był jakoś dynamicznie rozbudowany, ale miał swoją wartość i pisały tam osoby, które chciały coś wnieść, dlatego jego psucie przez dorzucenie "analiz" po punkty w konkursie było dla mnie nonsensem. Jeśli inni użytkownicy uważają inaczej to niech się tutaj wypowiedzą. Co do konkursu, chyba raczej powinien być traktowany jako zabawa i dodatek do samego udzielania się na forum, a nie jako sposób na zdobycie kasy, żeby trochę pograć u buka. Wydaje mi się, że strata tych bodajże 80 punktów nie jest jakaś potworna dla Ciebie - @shadow89 bo nie był to wykład analizujący transfery, sytuację ekip, przygotowania do sezonu, ale kilka suchych faktów z livesports więc nie poświęciłeś na to szczególnie dużo czasu. Przy czekających nas 5 miesiącach emocji z RS NHL chyba te 80 punktów nie zmienią istotnie Twojej pozycji w konkursie.

PS. Jeśli inni gracze uważają, że analizy niezależnie od ich wartości merytorycznych powinny być brane pod uwagę w konkursie niech się wypowiedzą.

Co do @rasijskij to dajcie mu spokój, zorganizował konkurs, przygotował regulamin a wprowadzana zmiana nie wyszła od niego, była moją propozycją i z tego względu zrobiło się to zamieszanie.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Ciesze się, że przyznałeś się do winy @rasijskij. Bo jak wiadomo brak odpowiedzi na pytanie też jest odpowiedzią ???? Ale skoro już obróciłeś kota ogonem to sprostuję kilka rzeczy i w przeciwieństwie do Ciebie odpowiem na Twoje pytania. Swoją drogą czy to nie hipokryta wymaga coś od innych a sam jednocześnie robi inaczej? /kolejne pytanie retoryczne/
Typowanie tutaj traktuję jako zabawę, bo wygranie 20zł czy tam 50zł to nie są nie wiadomo jakie pieniądze, tylko jak to nazwałeś "ochłapy". Także ciężko to traktować jako pracę zarobkową ????
Co do Twojej prywatnej wiadomości to dawno się tak nie uśmiałem. Nie odpisalem bo wszedłem tylko zobaczyć co tam naskrobałeś. Może Cie to zdziwi ale są ludzie, którzy nie żyją wirtualnym życiem lecz mają swoje rodziny i znajomych, z którymi spędzają wolny czas. A jak się jest w towarzystwie to nie wypada siedzieć na telefonie. 
Jeśli Ty po jednym wpisie krytyki chcesz się pozbyć prowadzenia konkursu, to może faktycznie się do tego nie nadajesz. Bo skoro skopiowanie regulaminu z innego konkursu, dodanie do niego kilku nowych punktów, podliczenie typów raz na tydzień i odpisanie na czyjeś pytanie tak bardzo Cię przerasta to chętnie Cię wyręcze. Nie ma problemu ????
Widzę, że juz nawet sam siebie nazywasz amatorem... dziwne, ale skoro tak twierdzisz ????

@pepo1990  nigdzie nie napisałem, że wprowadzone zmiany są bezsensu. Nie przez Ciebie powstało zamieszanie, tylko przez @rasijskij. Nie czuj się winny, bo zaproponowane przez ciebie zmiany poprze pewnie większość uczestników. Dzięki nim konkurs stanie się ciekawszy i bardziej sprawiedliwy. Nie chodzi tutaj też o stratę jakiś 80pkt bo to jest nic. Chodzi tylko i wyłącznie o zasady - jeśli ktoś wymagana od innych fair play to niech sam też jest fair wobec innych.
P. S. Już nawet nie poruszam tematu pkt bo wg @rasijskij było to tylko 50pkt a nie 80pkt - tak jak zwróciłeś na to uwagę - choć w regulaminie pisało zupełnie inaczej ???? Także jak sam widzisz, nie zawracałbym sobie uwagi tak znikomą ilością pkt przy całym sezonie. Ale zasady powinny być zasadami i powinny dotyczyć wszystkich jednakowo.

Pozdrawiam serdecznie ????
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Chciałbym dodać, że @rasijskij naprawdę bardzo walczył o ten konkurs, bo to nie jest tak, jak może sobie wyobrażacie, że buki rzucają kasą na prawo i lewo, a moderatorzy przebierają w ofertach. Zwracam uwagę, że on nie robi tego dla siebie, tylko dla Was. Dla Was siedzi i układa regulamin, potem rozpisuje kolejki i podlicza tabele. To jest wszystko jego czas, równie dobrze mógłby się nie wychylać i zajmować swoimi działami, ale wie, że NHL to ważne rozgrywki w światowym hokeju, więc tym większe były jego starania o ten konkurs, który w ostatniej chwili udało się zorganizować. Co do zmian w regulaminie. W 90% konkursów zawsze na ich starcie są jakieś zmiany, bo nikt nie jest w stanie przewidzieć, że trafi się zdarzenie z kursem 1.02, a do działu będą trafiać analizy typu "Chicago wygra, bo ostatnio też wygrało i moim zdaniem są lepsi". Zmiany wtedy są konieczne i organizator moim zdanie postępuje słusznie wprowadzając je, tym bardziej, jak napisał kolega @pepo1990 wychodzi to również od samych użytkowników, którym również takie "manewry" przeszkadzają. Podsumowując, szanujmy swoją pracę nawzajem, bo nikt z tego nie ma profitów, tylko robi to dla innych, bo ma to służyć zabawie i jeszcze większym emocjonowaniu się meczami. Pozdrawiam i powodzenia w konkursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Na zakończenie tej całej sytuacji dodam coś od siebie. Tak jak już wspomniał @neutralny losy konkursu ważyły się do ostatniej chwili, ofertę rozesłaliśmy do kilku bukmacherów, zainteresowanie ze strony buków jest jakie jest, to nie są już czasy, że mogliśmy przebierać w ofertach, fajnie, że udało się załatwić sponsora i konkurs finalnie doszedł do skutku, @rasijskij zabiegał bardzo mocno o ten konkurs. @shadow89 sam prowadziłem / prowadzę kilka konkursów i nie jest to tak jakby się mogło co niektórym wydawać, że wystarczy skopiować regulamin z wcześniejszych plebiscytów i podliczyć raz na tydzień. Sam nie raz złapałem się na tym, że aby podliczyć wszystko zajmowało mi to nawet kilka godzin, a oprócz tego wszyscy moderatorzy mają jeszcze inne obowiązki na forum, nie wspomnę o życiu w realu, gdzie większość z nas ma rodziny, pracę na zmiany itd. Nikt nie oczekuje, żeby go klepać po plecach, bo zorganizował konkurs, ale przynajmniej szanujmy to, że ktoś poświęca swój prywatny czas, żeby inni mogli rywalizować i wygrać lub nie te parę złoty co jakiś czas, powtórzę to co już nie raz mówiłem, konkursy na forum są tylko dodatkiem, a nie ma głównym celem platformy.
Co do zmiany regulaminu to @rasijskij konsultował to ze mną przed podjęciem decyzji, ogólnie ja jestem za tym, żeby analizy były przy konkursach, ale o ile w piłce to się w miarę sprawdza, bo łatwiej napisać coś o czym większość ma pojęcie, w hokeju jest inaczej, mniej osób ogarnia tą dyscyplinę, a już analiza pod konkurs z kursem 1,02 była ciosem poniżej pasa, zresztą sam autor napisał, że tego nie gra, a jest to typowo pod konkurs, więc chyba nie na tym to powinno polegać? Dział hokejowy jest jednym z najbardziej merytorycznych działów jeśli chodzi o treść i nie można się dziwić użytkownikom, którzy wkładają swoją wiedzę w rozwój tego działu, że nie chcą analiz z przepisanymi wynikami z flashscore.
Zmiany w regulaminie nastąpiły głównie z tego powodu, że sponsor znalazł się dosłownie na kilka dni przed startem, nie wszystko można było przewidzieć, a to czy "prawo działa wstecz" to wspólnie z @rasijskij doszliśmy do wniosku, że z racji, że to dopiero pierwsza kolejka to, żeby było sprawiedliwie i najmniej dotknęło wszystkich po prostu zrezygnujemy z analiz całkowicie, stąd taka a nie inna decyzja i proszę ją uszanować. Sezon NHL trwa na tyle długo, mecze są praktycznie codziennie, że te kilka punktów, które niektórzy stracili nie powinno mieć wpływu na losy rywalizacji, tym bardziej, że nikt nie dostał żadnych, a jedyne punkty są za typy. Na zakończenie życzę wszystkim udanej zabawy bez takich negatywnych emocji, bo podkreślam to tylko zabawa, a główne życie forum to działy tematyczne, więc tam zapraszam wszystkich, dzielmy się wiedzą, typami i wspólnie ogrywajmy bukmachera, bo o to w tym wszystkim chodzi najbardziej. Udanego weekendu. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 5 października 2019 19:44 przez cobi1989To mg podac jeszcze 6 typów na dziś na noc? 
Możesz jeśli nie przekroczysz siedmiu typów w temacie. Jeśli do tej pory podałeś dwa typy to możesz podać jeszcze pięć. Jeśli podałeś trzy to możesz podać jeszcze cztery itd.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
Jeszcze kurz dobrze nie opadł po zamieszaniu z regulaminem lecz ja niestety muszę wrócić do tematu. Ale spoko ja tylko z pytaniem dla upewnienia się.
pkt. 11 "  Można korzystać ze wszystkich typów dostępnych w ofercie Fortuny, pod warunkiem że dany typ jest jednoznacznie oznaczony i opisany. " 
Na ok 10-15 min przed każdym meczem fortuna ma wystawioną ofertę live i w niej są inne zakłady niż w ofercie pre np. zwycięstwo i ilość bramek, I tu mam pytanie czy z oferty live też można podawać typy? Wiem że typy będą wtedy ciężkie do weryfikacji czy był taki zakład/kurs i wolę zapytać przed żeby uniknąć niepotrzebnych spięć.

PS
Usunięcie z regulaminu analiz osobiście uważam za dobre posunięcie. Nie każdy jest wieszczem mowy pisanej, nie każdy ma czas i wiedzę na  pisanie sensownych analiz, a pisać cokolwiek żeby tylko napisać ... szkoda czasu swojego i innych.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 6 października 2019 00:55 przez rekretyperWitam
Jeszcze kurz dobrze nie opadł po zamieszaniu z regulaminem lecz ja niestety muszę wrócić do tematu. Ale spoko ja tylko z pytaniem dla upewnienia się.
pkt. 11 "  Można korzystać ze wszystkich typów dostępnych w ofercie Fortuny, pod warunkiem że dany typ jest jednoznacznie oznaczony i opisany. " 
Na ok 10-15 min przed każdym meczem fortuna ma wystawioną ofertę live i w niej są inne zakłady niż w ofercie pre np. zwycięstwo i ilość bramek, I tu mam pytanie czy z oferty live też można podawać typy? Wiem że typy będą wtedy ciężkie do sprawdzenia wiarygodności czy był taki zakład/kurs i wolę zapytać przed żeby uniknąć niepotrzebnych spięć.

PS
Usunięcie z regulaminu analiz osobiście uważam za dobre posunięcie. Nie każdy jest wieszczem mowy pisanej, nie każdy ma czas i wiedzę na  pisanie sensownych analiz, a pisać cokolwiek żeby tylko napisać ... szkoda czasu swojego i innych.
 

Kursy tylko z oferty przedmeczowej właśnie z tego względu, że można sprawdzić ich wiarygodność.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
@rasijskij typy z dnia 08.10.2019 z nocy jak i 09.10.2019 również z nocy zaliczane są do tygodnia 02.10.2019-08.10.2019 czy źle to zrozumiałem.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
08.10 wypada we wtorek. Typy z wtorku na środę należy zamieszczać w kolejnym temacie. Następne tematy będę się kończyły w każdą niedzielę o północy.
 
Do góry Bottom