>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

X runda - GP Polski w Toruniu. FINAŁ 2019!

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Przed nami najważniejsze zawody w żużlowym kalendarzu. Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata, który odbędzie się 5 października o godzinie 19 w Toruniu. Jest jeszcze kilka kwestii to rozstrzygnięcia, więc emocji nie zabraknie. W tym temacie dzielimy się typami, analizami oraz dyskutujemy o GP Polski.
 
D 19

dawid021091

Użytkownik
Witam wszystkich mam parę przemyśleń na co do jutrzejszego turnieju. Mianowicie, uważam że Kołodziej może pojechać dobre zawody, jest w formie zna tor, a poprzednie wpadki w GP to właśnie nie znajomość toru i krótkie tory. Tutaj w Toruniu myślę że w parze z Dudersem który gdzieś pogubił się ma spore szanse powodzenie, a kurs dzis przed kwalifikacjami oscylował na sts w okolicy 1,7 na Kołodzieja.
Dalej stawiałbym na awans do 8, myślę że całe Doyle Emil Madsen zmarzlik i szybki vaculik zameldują się w półfinałach. Kursy może nie będą powalać ale myślę że warto do ako dorzucić. Mieszane uczucia mam do do Miedzińskiego, gdyby była para miedziak Antonio myślę że poszedłbym w stronę tego drugiego. Szykuje się świetny turniej na zakończenie sezonu, dużo walki czy wygra Bartek? Ma godnych rywali stawiam na finał zmarzlik Madsen Emil i ? Może Kołodziej? 
Zobaczymy :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
cytat z dnia 4 października 2019 20:29 przez dawid021091Witam wszystkich mam parę przemyśleń na co do jutrzejszego turnieju. Mianowicie, uważam że Kołodziej może pojechać dobre zawody, jest w formie zna tor, a poprzednie wpadki w GP to właśnie nie znajomość toru i krótkie tory. Tutaj w Toruniu myślę że w parze z Dudersem który gdzieś pogubił się ma spore szanse powodzenie, a kurs dzis przed kwalifikacjami oscylował na sts w okolicy 1,7 na Kołodzieja.
Dalej stawiałbym na awans do 8, myślę że całe Doyle Emil Madsen zmarzlik i szybki vaculik zameldują się w półfinałach. Kursy może nie będą powalać ale myślę że warto do ako dorzucić. Mieszane uczucia mam do do Miedzińskiego, gdyby była para miedziak Antonio myślę że poszedłbym w stronę tego drugiego. Szykuje się świetny turniej na zakończenie sezonu, dużo walki czy wygra Bartek? Ma godnych rywali stawiam na finał zmarzlik Madsen Emil i ? Może Kołodziej? 
Zobaczymy :)
W którym buku można łączyć awanse do ósemki? 
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ja dzisiaj również skupiam się na awansach i mam również swoje przemyślenia. Po pierwsze, typuję Zmarlika do top2, bo myślę, że będzie chciał z przytupem zakończyć sezon i przypieczętować tytuł. Myślałem o wygranej, ale w finale zawsze ktoś może się wstrzelić na starcie i wygrać, to tylko jeden bieg, więc ostatecznie stawiam na Bartka w top2, jest on najrówniejszy z całej stawki i cały czas wygląda na bardzo szybkiego.
Do półfinałów typuję rodaków - Dudka i Kołodzieja, którzy ostatnie starty mieli słabe, choć zazwyczaj omijam takie "patriotyczne" zdarzenia, bo często wychodziły mi one bokiem, tak tym razem spróbuję, bo dobrze to wygląda, kursy również zachęcają. Patryk musi walczyć o punkty, bo cały czas nie ma pewnego miejsca w przyszłorocznym cyklu, więc o niego bym się nie obawiał. Janusz to niezły "fighter" i ma trochę do udowodnienia, bo nie idzie mu ostatnio w GP, choć na krajowym podwórku jest czołową postacią. Lubi tor w Toruniu, a w kwalifikacjach był całkiem szybki, myślę, że może dziś powalczyć nawet o kolejne podium w tym sezonie.
Ostatni z moich "wybranków" i jednocześnie ulubieńców. Po raz kolejny na "Toninho" wysoki kurs, myślę że przesadzony, bo ostatnio pokazuje, że ustabilizował formę i jeździ bardzo dobrze, nie zalicza również wtop, jak bywało podczas mijającego już sezonu. Ostatnio dwukrotnie złapałem awanse Szweda po fajnych kursach, dziś również liczę na to samo.

B. Zmarzlik TOP 2 @2.70 Totolotek
A. Lindbaeck awansuje do półfinału @2.50 Lvbet
P. Dudek awansuje do półfinału @2.35 Forbet
J. Kołodziej awansuje do półfinału @2.10 Lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
P.Dudek 5,5 pkt? powyzej @ 1,7 forbet  
N.K.Iversen 6,5 pkt? ponizej @ 2,01 STS  
M.Janowski 7,5 pkt? ponizej @  1,96 fortuna  

Przyznam , ze jak koledzy wyzej napisali - rowniez myslalem o J.Kolodzieju np top 8 ale buki troszke wyczuly nasze intencje , bo liczylem na duzo wyzszy kurs na to zdarzenie.Ostatecznie rezygnuje i bez wiekszego przekonania ale po delikatnej analizie stawiam jak wyzej.By nie powielac typu na top 8 Dudka gram po nizszej stawce overa.Iversen nie jest w jakiejs formie na ta chwile , kwale tez slabo, podobnie jak Maciek, w dodatku Janowski jesli chodzi o GP w Toruniu w ost.2-ch latach slabo sie prezentowal , wiec  moze sie uda - oby!

N.K.Iversen - A.Lindbaek 2 @ 1,88 STS  

Jakos nie wierze dzisiaj w Iversena, to dobry solidny zawodnik , ale chyba nie tego wieczoru.Natomiast Szwed - jak juz opisal Neutralny - zlapal fajna forme, wiec warto by ja podtrzymac.Pola startowe ma ok, wiec mam nadzieje ze z tego skorzysta,

ps. Marzylem o lepszym zakonczeniu przygody z GP  w tym roku, niestety, nie udalo sie.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
cytat z dnia 5 października 2019 15:21 przez wasp40P.Dudek 5,5 pkt? powyzej @ 1,7 forbet
N.K.Iversen 6,5 pkt? ponizej @ 2,01 STS
M.Janowski 7,5 pkt? ponizej @  1,96 fortuna

Przyznam , ze jak koledzy wyzej napisali - rowniez myslalem o J.Kolodzieju np top 8 ale buki troszke wyczuly nasze intencje , bo liczylem na duzo wyzszy kurs na to zdarzenie.Ostatecznie rezygnuje i bez wiekszego przekonania ale po delikatnej analizie stawiam jak wyzej.By nie powielac typu na top 8 Dudka gram po nizszej stawce overa.Iversen nie jest w jakiejs formie na ta chwile , kwale tez slabo, podobnie jak Maciek, w dodatku Janowski jesli chodzi o GP w Toruniu w ost.2-ch latach slabo sie prezentowal , wiec  moze sie uda - oby!
A ja się z Tobą nie zgodzę że Iversen nie wejdzie. Moim zdaniem taka niska linia na jego własnym torze jest spokojnie do zrobienia i też w to wchodzę . Uważam że na odejście z Torunia pokaże im jaka ie jeździ i na co go stać . @1,72 fortuna over 6,5 Iversena     
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Miedziński over 5,5   
@1,94 fortuna 
Tutaj też dobre value, Miedziak jaki jest każdy wie, ale on potrafi się spiąć na takie zawodym już raz w Toruniu w SGP pojechał w finale , teraz podpisał kontrakt i wraca do Torunia . Myślę że dzisiaj spokojnie jest w stanie zrobić 2x 3pkt i to w dwóch biegach 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom