>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Linz, Tiencin - 07.10.2019-13.10.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Linz, Austria
Data rozgrywania: 07.10.2019-13.10.2019
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.ladieslinz.at/de/news/index_ger.html
Lista Startowa: https://www.ladieslinz.at/de/turnier/spielerinnen_2019/index_ger.html
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2018: Camila Giorgi
Zwycięzcy debla 2018: Kirsten Flipkens/Johanna Larsson


Miejsce: Tiencin, Chiny
Data rozgrywania: 07.10.2019-13.10.2019
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.tianjinopen.com/
Lista Startowa: http://www.tianjinopen.com/tournament.asp?id=1
Drabinka:
Plan gier: http://www.tianjinopen.com/schedule.asp?id=2
Zwycięzca singla 2018: Caroline Garcia
Zwycięzcy debla 2018: Nicole Melichar/Kveta Peschke


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Rok czy dwa lata temu nikt by nie pomyślał, że będzie taka posucha w dziale tenisowym, wygląda to wręcz fatalnie. Cieszę się z powrotu do władz Marcina, był on najlepszym Administratorem na tym forum, mam nadzieję, że podniesie z dna tą stronę. Postaram się od czasu do czasu pisać moje przemyślenia co do spotkań kobiecych, turnieje halowe w Linzu i Luksemburgu często oglądałem, i postaram podtrzymać tą tradycję. 

Voegele - Sakkari 1 (+1.5 seta) @2.13 

No i właśnie. Spotykają się dwie zawodniczki, i nie ma wątpliwości, że półkę wyżej znajduję się Sakkari, która kręci się w okolicach 20-30 miejsca w rankingu, ale mam wątpliwości, czy to będzie spacerek dla tej dziewczyny. Szwajcarka od paru sezonów stoi w miejscu, a mianowicie okupuje początek drugiej setki rankingu WTA, nie potrafi z przytupem zaatakować topu. Ale dziewczyna miewa przebłyski dobrych zawodów, a zwłaszcza właśnie turnieje na hali w Luksemburgu czy Linzu, gdzie w przeszłości notowała przyzwoite wyniki. Kwale przebrnęła bez kłopotu, a już pokonanie Parmentier oznacza, że jutro nie jest bez szans. Forma Greczynki to wielka niewiadoma, nie grała od Nowego Jorku, nie wiem, czym jest to spowodowane, czy była przemęczona i chciała odpocząć, czy zmagała się z jakimś urazem. Greczynka na hali gra bardzo sporadycznie, bez znaczących sukcesów, rok temu przegrała tutaj w 1 rundzie, będzie to jej pierwszy mecz po dłuższej przerwie, może się zdarzyć, że będzie długo wchodziła w mecz i w tym upatruję szansę dla przeciwniczki, która jest w rytmie meczowym. Kursy kompletnie zawyżone na Szwajcarkę, za mniejszą stawkę można spróbować również czysty win Voegele. 
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Rybakina - Friedsam 2 @2.22 

W turniejach w Linzu czy Luksemburgu często bywają niespodzianki, są to turnieje pod koniec sezonu, gdzie masa zawodniczek jest zmęczona całym sezonem , a sam top odpuszcza zawody tej rangi i przygotowuje się do kończących sezon zawodów dla najlepszych, tym razem w Shenzen. Niemka ewidentnie wraca do dobrej gry sprzed kontuzji, parę przyzwoitych wyników w tym sezonie i co najważniejsze, pamiętam, że ten okres w Linzu i Luksemburgu miewała bardzo dobry. Zresztą pokazują to mecze kwalifikacyjne i zdecydowanie wczorajszy mecz z Bencic, która walczy z Bertens o wejściówkę do turnieju w Shenzen i można uznać tą wygraną z wyżej notowaną rywalką za niespodziankę. Kazaszka też w gazie, fajny miała okres w Azji, gdzie docierała do finału International, a nawet ćwiartka w Wuhan i porażka z Sabalenką. Jednak moim zdaniem przy obecnych kursach, przy większym doświadczeniu na hali, to Friedsam ma większą szansę na wygraną, skoro pokonała Bencic, jest w gazie i trzeba to wykorzystać. 
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Bertens-v.Uytvanck 1 @1.55

Bertens wziela dzika karte by walczyc o YEC w Shenzen na koniec roku i Holenderka bedzie myslec by zaklepac to miejsce jak najszybciej. Bertens ostatnio bardzi dobry wystep w Pekinie, gdzie dotarla do polfinalu, wiec forma sprzyja. Belgijka van Uytvanck tez nie najgorsza, bo i ona wygrala turniej ale to akurt bylo w Taszkencie, czyli turnieju, ktory nigdy nie grzesyzl obsada i jest raczej zapchajdziura w kalendarzu. Niemniej jednak trzeba docenic dobra gre van uytvank, bo ona tez wygrala turniej halowy w Budapeszcie rok czy dwa lata wstecz. Sadze, ze moze to byc ciekawy mecz, ale jednak typuje w strone Bertens.
W pomeczowym wywiadzie Bertens powiedziala z dystansem, ze juz czas na tytul singlowy i ma nadzieje ze spisze sie tym razem w singlu. Wypowiedz ta byla nawiazaniem do dwoch wygranych tytulow deblowych w Linzu, bo w singlu Bertens tutaj w poprzednich startach niebardzo sie wiodlo. Tym razme jednak okolicznosci sa zupelnie inne i sytuacja wskazuje na duzy poziom mobilizacji, wiec stad taki typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 297

krejos

Użytkownik
Też myślę o tym typie. Andrea to "stara wyjadaczka", ale Gauff widziałem w kilku meczach i jestem pod wrażeniem jej profesjonalnego podejścia do tenisa i siły uderzeń. Dlatego spróbuję w jej stronę ...
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja poszedłem w stronę petry, wygrała z dobrymi zawodniczkami i jej gra wyglada przyzwoicie i nie robi tych idiotycznych błędów co wczesniej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom