>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kretacze a nie zakłady bukmacherskie

tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 5 października 2019 13:40 przez andrzej-kopielaLudzie nie grajcie na unibecie bo to kretacze i chcą wyłudzić tylko odwas pieniądze bo wracać można ale jeśli chodzi o wypłate to czpiaja się o wszystko
Mógłbys sprecyzować o co Ci konkretnie chodzi - standardowa procedura w UB wygląda następująco . Dowód osobisty plus rachunek za media bądź wyciag z banku w oryginalnym pliku od dostawcy. Czyli jak sam sobie rachunek zrobisz w paint nie przejdzie . Minusem jest to, ze nie akceptuja rachunku za telefon oraz czesto żądają 3-4 krotnych poprawek przy zdjęciu wymagając lepszej jakości i trzeba robić conajmniej iphone X . 

Ale jednak to nie ruski gdzie chcą zdjęcia z dowodem przy twarzy, z mailem od nich i dowodem przy twarzy jednoczesnie a jak jest fajna dupa to 3 selfie do tego także z dowodem przy twarzy (takich weryfikacji doświadczyłem sam , moja laska i kilku znajomych )

Jednak UB poza czasem graniem na czas (odpowiadanie po max czasie czyli 5 dni )nigdy nie słyszałem zeby komuś zabrał pieniądze bezpodstawnie ....a już 350 zł to trochę zakrawa na zart - chyba, że grasz z kolegami we 3 z jednego IP i wszyscy bierzecie bunus :)

Możesz sprecyzować co konkretnie chcieli od Ciebie na tej strasznej weryfikacji ?
 
Do góry Bottom