>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
MHL live 

2-2 po 1 tercji
S. Barsy Astana - Sibirskie Snaipery
Snajpery win 60" i over 7.5 w meczu
@3


0-0 po 1 tercji
Altay v  Kuznietskie Miedwedi
Altay over 2.5 
@2.25
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
KHL 14:00 Dynamo Moskwa 3 przegrane z rzędu ale oglądałem te ich mecze i byli lepsi a przegrywali brakiem skuteczności lub głupim błędem, niewątpliwie dzisiaj trudny mecz ale ja właśnie tutaj poszukam value, wiadomo mogą przegrać gładko i tyle ale po tych 3 przegranych gdzie tak naprawdę grali dobrze liczę że dziś wszystko z sobą zagra i odpalą konkretnie. Czas na duże kursy

Jekatierinburg - Dyn. Moskwa
Dyn. Moskwa win 60'
@3.80

Jekatierinburg - Dyn. Moskwa
Dyn. Moskwa win 60' + over 5.5
@11.75 
GLGL
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Brighton - Tottenham
over 2.5 ŻK @1.77

Skuszę się na taki kurs i taką ilość kartek. Według nie na drugą połowę dosyć wcześnie wyjdzie Lucas, zacznie mieszać obrońcami przeciwników. Spodziewam się  kartek po obu stronach - Totki z frustracji a Brighton po indywidualnych błędach, w końcu nie bez powodu są w dole tabeli, czy potrafią dowieźć to do końca bez tarapatów? Życzę im dobrze, ale liczę na indywidualne błędy, taki Montoya np. miał spóźnione wejścia w 1szej połowie. Mecz nie jest spod znaku wielu fauli, ale w drugiej połowie spodziewam się delikatnej zmiany i pierwszych kartek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 5 października 2019 13:36 przez vernoMHL live 

2-2 po 1 tercji
S. Barsy Astana - Sibirskie Snaipery
Snajpery win 60" i over 7.5 w meczu
@3


0-0 po 1 tercji
Altay v  Kuznietskie Miedwedi
Altay over 2.5 
@2.25
   7:5 
    3:1

Powiem tak, trochę spotkań widziałem ale to co się odwaliło w tym meczu nawet nie wiem jak nazwać. Snajpery o wiele lepsza drużyna i pod koniec 2 tercji 5:3 wygrywają także myślę "mamy to" nagle w 3 minuty 5:5 jeszcze w 2 tercji no cóż bywa, w 3 tercji gospodarze łapią karę 7min no to mówię "dobra siedzi" po 3minutach bez gola i pyk kolejna kara więc 2min 5v3, mijają 2 minuty i kolejna kara i znowu 5v3 4min ciągiem i nic aż Snajpery złapali karę i co, pierwsza akcja 5v4 i gol na 5:6 i potem do pustej na 5:7 dawno już nie widziałem takiego cyrku..
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 5 października 2019 14:31 przez mlk⚽ Brighton - Tottenham
over 2.5 ŻK @1.77

Skuszę się na taki kurs i taką ilość kartek. Według nie na drugą połowę dosyć wcześnie wyjdzie Lucas, zacznie mieszać obrońcami przeciwników. Spodziewam się  kartek po obu stronach - Totki z frustracji a Brighton po indywidualnych błędach, w końcu nie bez powodu są w dole tabeli, czy potrafią dowieźć to do końca bez tarapatów? Życzę im dobrze, ale liczę na indywidualne błędy, taki Montoya np. miał spóźnione wejścia w 1szej połowie. Mecz nie jest spod znaku wielu fauli, ale w drugiej połowie spodziewam się delikatnej zmiany i pierwszych kartek.
  
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom