>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Nie do wiary co wyprawia Znojmo. Spokojne 3:0 I w 7 min 3 tercji jest remis. Widzę że nic się u nich nie zmieniło w tym temacie
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Oglądam tak w sumie na dwa fronty i Jets i Caps i dziś to zupełnie inna ekipa niż wczoraj, tak jak napisałem, jakby niegotowi na grę B2B. Wczoraj był oczywiście szybki mecz, ale naprawdę Jets wyglądali solidnie a dziś na tyle co widzę to bieda, trochę bez pomysłu, trochę bez tempa. Choć co do NJD to na pewno widać, że wzmocnienia w składzie są widoczne, Subban już 2 pkt, w obronie też pewny, Gusiew też ładnie wszedł w ligę.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 5 października 2019 20:56 przez vernoLeże chory także może jakieś wspólne oglądanie NHL i komentowanie tutaj ;) ?

@ O ile już was nie ma na mieście :D

Ja zamierzam zobaczyć Caps, a później jak wytrzymam to może Avs lub Ducks. O ile przy budziku nie postanowię nie wstawać :)
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 5 października 2019 21:09 przez rasijskij


Ja zamierzam zobaczyć Caps, a później jak wytrzymam to może Avs lub Ducks. O ile przy budziku nie postanowię nie wstawać :)
Mecz Capsow może być dobry ale ja jednak będę oglądać Toronto i nutki chociaż mocno ciekawi mnie mecz pingwiny v kurtki, może też na 3ciej karcie odpalę :D
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
@rasijskij oglądałeś może kaczki z kojotami bo jestem ciekaw jak w tym sezonie wyglądają, zastanawiam się jak dzisiaj rekiny zagrają bo ten mecz z Vegas to jakaś tragedia i te 2 bramy sorthanded..


nvm "Nie widziałem spotkania Ducks z Arizoną, ale wystarczą mi dwa ostatnie spotkania Sharks, żeby podjąć decyzję." co racja to racja chociaż dzisiaj się dowiemy czy to była jakaś totalna niemoc na Vegas czy to coś głębszego.
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Witam! Na dziś chyba najlepsza opcja dubelek Toronto RT i Capitals ML chociaż znawca nie jestem ale po opiniach ekspertów taki dubel wydaje mi się okej chociaż do tego Caps nie mam przekonania intuicja mi podpowiada że nie dadzą rady tylko co zamiast nich ?
 
Do góry Bottom