>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Irlandia - 2019 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 2 października 2019 23:42 przez kibic-zwierzeTrochę się chłopakom @qowalsky6 i @psychosocial wtrace między wódkę a zakaske ale jako, że końcówka sezonu to dla mnie zawsze ulubiony okres i szukanie jakiś tam okazji, mimo, że o lidze Irlandii tak jak o wielu innych nie wiem nic. ????

Dundalk - Derry


https://www.betexplorer.com/soccer/ireland/premier-division/dundalk-derry-city/UBlsajYh/

Dundalk mistrzem i już wakacje ligę zaorali i widać różnicę klas pomiędzy nimi a reszta. Tutaj podejrzewam, że już są w melanżu. Derry walczy. W meczu z Dundalk minimum 1 punkt może dać im sporo dobrego i mocno przybliżyć do podium. 

Derry x2 1.60 fortuna
 
No tak, Dundalk na luzie, Derry jeszcze ma o co walczyć, kursy poszły w ten sposób, że na gości mamy "nawet" x2 po @ 1,75  , więc chyba warto spróbować. Miejscowi wieszczą wynik 1-1 więc może coś jest na rzeczy... Sprawdzam za miedziaka x2 kierunek kolegi kibic-zwierze, jako fan The Candystripes nie jestem zbyt wiarygodny i dlatego nie zachęcam domów stawiać na to wydarzenie :) KTF!
PS U gospodarzy jest Hoban, więc to nie tak, że coś odpuszczają, ale miedziak to nie fortuna, a nuż? Derry lubi się ostatnio mistrzom postawić ... :)
edit
ft 1-0 Kelly w 64 min. dał Drwalom kolejne zwycięstwo, a Derry? wcale źle nie grało, ba nawet przewazalo momentami, jednak za wrażenia "artystyczne" punktów nie dają... 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom