>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Dzięki wiem jak ogarniasz hokej bo śledzę forum od dawna. Tylko się  się  nie udzielam niestety brak czasu. Ale wasze typy czasami dają dobrze zarobić także dzięki i oby tak dalej bo robicie świetna robotę w hokeju. Oczywiście poczekam na opinię innych szanuje tutaj wszystkich bo każdy zasługuje na szacunek no chyba że nie ma honoru to wtedy inna rozmowa. Sory za off top.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Początek sezonu był udany więc dalej próbujemy drobnymi pograć. Dziś można powiedzieć prawdziwy początek sezonu, zdecydowana większość ekip wchodzi do gry.

Krótko bo trochę brak czasu, ale dziś próbuję iść w kierunku Florydy i derbów tamtejszych ekip. Tampa wiadomo co robiła w poprzednim sezonie i jak skończyła PO. Pewnie cała drużyna już mocno pali się do gry, żeby zapomnieć jak najszybciej starcie z Kurtkami. W przypadku drużyny Bolts, dzisiejszego gospodarza nie było istotnych zmian w składzie, trzon ekipy pozostał, doszło kilku nowych graczy z wolnego rynku. Jednak to gracze zdecydowanie drugiego/trzeciego planu. Jedynie na tą chwilę widać, że nieco większa rola dla Shattenkirk'a, który dołącza do Hedmana w pierwszej parze obrońców. Tym samym ekipa znów jest jednym z głównych faworytów do Pucharu i w końcu będą chcieli po niego sięgnąć. Jednocześnie dziś grają na swoim lodzie, gdzie jak wiadomo są bardzo mocni. Z drugiej strony Floryda, średniak ligowy, który nie ma większych zmian jeśli chodzi o linię ataku i obrony, najważniejsze formacje bez zmian, ale zmiana nastąpiła w klatce, pojawia się Bobrowski, który zatrzymał w ostatnich PO właśnie Tampę i tutaj pewnie Floryda liczy na swój możliwy krok do przodu w tym sezonie. Czy do niego dojdzie zobaczymy w kwietniu, na pewno to spore wzmocnienie. Niemniej jednak liczę na mocny początek gospodarzy, których formacje ataku są doskonałe (dziś brakuje Point'a więc pewne osłabienie) i są w stanie spokojnie przełamać Bobrowskiego, przy obronie Florydy, która w zeszłym sezonie potrafiła się pogubić i myślę, że w tym sezonie może być podobnie. Derby więc motywacja powinna być, w bramce Bobrowski więc zemsta za PO na pewno będzie tutaj miłym początkiem dla Tampy. Idę w ich zwycięstwo.

Tampa RT @1,83  
Tampa/+4,5 @2,24  
Tampa/+5,5 @2,71  
Tampa -1,5 @2,29  

Co do pozostałych meczy luźne przemyślenia raczej w kierunku gospodarzy. Ekipy mają rzecz jasna większy potencjał i powinny wejść dobrze w sezon. Preds po kilku wzmocnieniach, Pens przeciwko ekipie, która ma kilku młodych graczy, jednak liczę na to, że na początku doświadczenie weźmie górę.

Pens RT @1,8  
Preds RT @1,93  

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 4 października 2019 11:43 przez gostek1989No niestety przejechałem się na Pingwinach :(
bardzo fajne ako miałem na noc i taki klops..

jednak pierwsze mecze to loteria 
 

Jeśli chodzi o Pittsburgh to podchodził bym do nich z większa ostrożnością. Już w poprzednim sezonie widać było sygnały, że coś jest z zespołem nie tak. Dodatkowo nie wzmocnili się zbytnio przed sezonem oprócz Kahuna i Galchenyuka. Oddali Kessela, który mimo wszystko solidnie punktował. Najciekawsze jest to, że oddali do Sabres Sheary'ego, który wczoraj nastrzelał im goli ;) Może w zespole jest sporo doświadczonych graczy i umiejętności nie brakuje, ale ciężko z tego stworzyć coś mocnego. Może Sullivanowi skończyły się pomysły na drużynę i czas na zmianę trenera? Najbliższy miesiąc zweryfikuje.
 
M 15K

mijon

Użytkownik
W końcu wyczekiwane NHL.Noc była obfita w mecze troche na kanadyjkach dali zarobić, w sumie trzy stówki na + a miałem 5  kuponów po 10zł i 3 asystentów na kuponach, niestety nie podawałem moich propozycji bo nie było kiedy, ale dzisiaj spróbujemy ponownie oskubać ale zobaczymy jak to będzie bo to początki, ale początki przeważnie obfitują w bramki.

1.Kevin Hayes +0,5 pkt (Philadelphia) 1.7 k fortuna   

Włodarze rozgrywek w ramach światowej  promocji postanowili  że pojedynek Chicago Blackhawks z Lotnikami z Philadelphi odbędzie się w stolicy Czech w Pradze, swoją drogą blisko aż chciałoby się zobaczyć, ale do rzeczy Flyers bez jakiś większych konkretniejszych transferów (Hayes,Twarynski rzucili mi się w oczy którzy już punktowali w preseason) ogólnie trzon drużyny utrzymany strzelby Giroux,Coturier,Voracek,Konecny,Riemsdyk ,fundament obrony Gostisbehere,Sanhei,Provorov również, ale nie gram na żadnego z nich bo kursy mnie nie powalają jeśli chodzi o pierwszą trójke chyba że na 1,5 pkt ale to nie tym razem, na dziś postanowiłem zagrać na Kevina Hayesa nowego zawodnika Lotników grającego wcześniej jeden sezon w Winnipeg czy kilka sezonów na dobrych statach w Rangersach kurs może nie zachwyca ale do AKO po kursie 1,7 można dorzucić.Drugą opcje wcześniej wspomniany Gostisbehere 2.15 k gdzie miał dobry poprzedni sezon (9 bramek,28 asyst) licze tutaj na overowe spotkanie z racji że mecz grany w Europie w ramach promocji.
 

2.Domnik Kubalik +0,5 pkt (Chicago Blackhawks) 2,15 k fortuna    (miał dogodna sytuację na bramke ale niestety bramkarz świetnie wyłapał)

Teoretycznie nie gram dwóch zawodników z jednego meczu chyba że, czuje że będzie overowe spotkanie jeszcze krótko troche Czarnych Jastrzębiach z Chicago podobnie jak u Flyers główne filary utrzymane bramkostrzelny Kane,Toews,Debrincat oraz obrońcy  bramkostrzelny Szwed Gustafsson,Keith czy Seabrook jeśli chodzi o jakieś wzmocnienia to Shaw z Montrealu,młody Nylander (AHL), bramkostrzelny Kubalik ze szwajcarskiego Ambrii Pioty i właśnie ten ostatni jest tym którego wybrałem młody Czech pewnie zadowolony bo zagra u siebie w Czechach pewnie będzie chciał się pokazać, ale nie kieruje się tym bo to bez sens wiadomo ale poprzednim świetnym sezonem (26 bramek,37 asyst) oczywiście szwajcarskie NL sie chowa do NHL ale już w pre coś tam punktował a na 0,5 pkt jest na pewno go stać a kurs zachęca.Drugą opcją jaką rozważam jest bramka Kane 2.5   ewentualnie na 1,5 pkt po nieznacznie większym kursie 2.6   



P.S. fajnie by było jakby więcej osób podawało swoje propozycje kanadyjek ; ) 






 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Początkowo miałem dzisiaj odpuścić NHL, ale podczas rozmowy ze znajomym na temat spotkania w Pradze wpadły mi do głowy pewne myśli i tak oto postanowiłem spróbować kolejnego dubla.

 

Philadelphia - Chicago | Poniżej 7,5 bramki @1,42   
San Jose - Las Vegas | Vegas strzelą powyżej 2,5 bramki @1,56   
Kurs łączny @2,21 Unibet 4/10       

 

Mecze Flyers z Jastrzębiami nigdy nie obfitowały w bramki. Over 4,5 został pokryty trzy razy w ostatnich kilku latach jeśli dobrze pamiętam i myślę, że tym razem może być podobnie. Dodatkowo będzie to spotkanie w Europie. Dojdzie zmęczenie, zmiana czasu, zmiana klimatu. Czymś co może zmotywować zespoły do ofensywnej gry może być chęć promocji NHL na naszym kontynencie, ale nie wydaje mi się, żeby któraś z ekip przedkładała promocję nad punkty. Jeśli chodzi o mecz na Zachodzie USA to wystarczy spojrzeć na historię spotkań między klubami. Rywalizacja między Rekinami a Rycerzami jest bardzo zacięta i często obfituje w bramki i nie trudno zauważyć, że ekipa z Vegas tylko w kilku przypadkach nie zdołała strzelić trzech bramek. Kursy może nie są rewelacyjne, ale linie również do pokrycia. Kolega @mijon prosi o kanadyjki, więc upatrzyłem sobie jednego zawodnika i poniżej kilka propozycji co do jego osoby. Jako, że zespół zagra w ojczyźnie Jakuba liczę, że ten będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony:

 

Voracek odda więcej niż 2,5 strzałów na bramkę @1,75   
Voracek +1,5 punktu @4,75   
Voracek strzeli @3,30   
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Co do Pingwinów niestety straszna nędza dziś w nocy. Oglądałem spotkanie, całkowicie bez pomysłu, podobnie jak w poprzednim sezonie. Chyba tutaj perspektyw nie widać. Co do Kessela faktycznie gracz miał sporo punktów, ale podobno były tarcia z gwiazdami i chyba to też było powodem jego odejścia. Wydaje mi się, że tam konieczna jest nowa myśl w szatni, bo wydaje się, że marazm się będzie dalej ciągnął. Zobaczymy kolejne spotkania, ale w tym było bardzo bardzo blado. Wczoraj skupiłem się na Tampie i tam udało się zarobić, ale też puściłem sobie AKO z Bolts, Pens i Preds i tutaj niestety plecy.

Odnośnie kanadyjskiej to w sumie codziennie za drobniaki coś tam gram, ale tutaj rzadko wrzucam, ale skoro pojawili się inni gracze, którzy idą w tym kierunku to też będę przy spotkaniach coś tam dorzucał odnośnie swoich przemyśleć. Na tą chwilę co do nocki jeszcze tematu nie ogarniałem, ale podobnie jak @rasijskij idę w Voracka gol i punkty +1,5. Liczę, że gra u siebie więc będzie chciał się pokazać. Wiadomo, że to lider ekipy, a temat europejskich spotkań również dobrze znany, choćby hattrick Laine w Helsinkach.

Co do samego spotkania faktycznie interesujący kurs na ten under, bo jednak linia już wysoko postawiona. I choć osobiście myślę, że tutaj padnie więcej bramek niż w ich meczach na terenie USA to jednak kursy na overy niewarte uwagi. A 8 bramek to jednak sporo.

Na swoich śmieciach, że tak powiem, zadebiutuje w NHL także Kubalik, już tutaj kolega proponował jego punkt więć ja dorzucę propozycję jego bramki za @4,3.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś jak dla mnie ciężki temat do gry w nocy, tak więc granie na zwycięzców sobie odpuszczę bo nie jestem do niczego z tych spotkań przekonany, natomiast chętnie zobacz jak się zaprezentują NJD po wzmocnieniach i Jackets po osłabieniach. W bramkach dziś debiut u Capitals, w Jets też drugi bramkarz może być ciekawie.

W przypadku meczu NJD - Jets w obu ekipach w mojej ocenie bramkarze nie dają gwarancji wysokiej stabilności w grze, a ofensywy wyglądają solidnie, wczoraj Jets pokazali, że mają kim postraszyć, w NJD pierwsza trójka Hall, Hischier, Palmieri również się doskonale rozumieją, do tego dochodzi jeszcze Gusiew, w obronie potrafiący doskonale dograć Subban, który opuścił Preds więc myślę, że może tam paść sporo bramek. Pytanie jak ekipa gości wytrzyma pierwsze B2B w sezonie, ale wczoraj ofensywa zagrała solidnie więc liczę dziś na powtórkę i włączenie się Laine.

over 5,5 @1,56  
over 6,5 @2,13  
Obie ekipy strzelą 3+ @2,41  

Liczę też na sporo bramek w spotkaniu w Columbus - Toronto. Problemy w obronie kurtek z poprzedniego sezonu doskonale znane, do tego obecny sezon to osłabienia, brak Bobrowskiego, który często ratował sytuację. Gospodarze raczej szykują się na trudny sezon. Moc ofensywna Toronto doskonale znana, jednak w pierwszym meczu z Sens pokazali, że trochę jeszcze nad zgraniem trzeba popracować, obrona nadal ma swoje problemy mimo wzmocnień więc myślę, że też dziś nie skończą na 0 lub 1 z tyłu.

over 5,5 @1,56  
over 6,5 @2,13  

Skoro kolega pisał o kanadyjkach to już bez opisywania spróbuję w nocy pograć:

Hischier @1.8   
Subban @1,95  
Gusiew @1,82  
Michejew @2,3  
Barrie @1,96  
Carlson @1,67  



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik

NashvillePredators - DetroitRedWings 1 1.70  
Unibet 

Dla Predators to drugie spotkanie w w meczu otwierającym sezon wygrali 5-2 z Minnesota Wild. Detroit dzisiaj rozpoczyna sezon. Rzut okiem na to co obie drużyny prezentowały w poprzednich rozgrywkach, Nashville 3 drużyna sezonu zasadniczego na zachodzie w PO jednak odpadli już w pierwszej rundzie w 6 meczach z Dallas. Detroit poprzednie rozgrywki zakończyło na sezonie zasadniczym i dopiero 14 miejscu na wschodzie. Z ciekawszych transferów Predators oddali do NJ Pk. Subbana 31 pkt tego defonsora w poprzednim sezonie robiąc miejsce dla Matta Duchane 70 pkt. Co jak narazie okazuje się strzałem w dziesiątkę w pierwszym meczu sezonu 3 asysty 28 letniego centra który w poprzednim sezonie reprezentował Ottawe oraz Colombus. Jak dla mnie ta zamiana wyjdzie w Nashville na spory plus i spodziewam się dobrej gry w sezonie zasadniczym podobnie jak rok temu. W Detroit bez spektakularnych transferów dość powiedzieć że najlepiej pkt zawodnik którego zakontraktowali Filppula zdobył w poprzednim sezonie 31 pkt i na dodatek jest dość wiekowy bo ma już 35 lat. Ogólnie sporo młodych zawodników w skrzydłach a zespół jest w sporej przebudowie i nie wróżę im awansu do PO w tym roku. W bramce Detroit 35 letni Howard oraz 31 letni Bernier w obwodzie pozostaje jeszcze Picard na mnie wrażenia nie robią a obstawiam że dużo pracy przed nimi w tym sezonie
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na dzisiejszą noc wybrałem sobie cztery spotkania, które połączę sobie w dwa duble (oby nie pechowo jak to często bywa). Dwa pierwsze mecze to starcie w Buffalo i w Waszyngtonie. Szable zagrały dobre spotkanie w Pittsburghu pokonując tamtejsze Pingwiny, chociaż to zwycięstwo było również spora zasługą tych drugich. Skład Buffalo bardzo ciekawy: Eichel, Dahlin, Reinhart, Skinner, Ristolainen, Sheary i wiele innych ciekawych nazwisk. W sumie to cały roster Szabel prezentuje się bardzo obiecująco i wydaje mi się, że to będzie dla nich udany sezon. Jeśli chodzi o Devils to poczynili bardzo solidne wzmocnienia i wczoraj przy stanie 4:0 wielu pewnie zaczęło już liczyć wypłatę, ale ekipa dostała wylewu, bramkarz kontuzji i mamy wynik jaki mamy. Nadzieje pokładane przed sezonem w pierwszym numerze draftu na chwilę obecną wciąż pozostają nadziejami. CO do meczu w Waszyngtonie to liczę na rewanż Caps za play offy. Poza tym dwa mecze wyjazdowe w ich wykonaniu bardzo solidne i na to samo liczę w home-openerze.

 

Buffalo - New Jersey | Buffalo ML @1,81   
Washington - Carolina | Capitals ML @1,81   
Kurs całkowity @3,28 Unibet 3/10   

 

Kolejna para to spotkania w Toronto i Anaheim. W temacie Leafs nie mam zbyt dużo do powiedzenie. Jest to jeden z pretendentów do zdobycia Pucharu. Pomimo lekkich problemów z Senatorami zdołali zwyciężyć w czasie regulaminowym. Podobnie było z Jackets wczoraj, ale poszło nieco łatwiej. Dzisiaj wracają do siebie na mecz z Habs. Przyjezdni mają bardzo fajny, młody skład, ale jakościowo jednak nieco odstają od ekipy z Toronto i wrożę im maksymalnie jeden punkt dzisiejszego wieczoru. Do zakładu na Leafs dokładam Kaczki ze względu na to co widziałem wczoraj w wykonaniu Rekinów. Chaos, chaos i jeszcze raz chaos. Do tego chaosu wrzucamy Jonesa i DeBoera, który nie wiedzieć czemu wciąż współpracuje z tą ekipą i mamy gotową porażkę. Nie widziałem spotkania Ducks z Arizoną, ale wystarczą mi dwa ostatnie spotkania Sharks, żeby podjąć decyzję. Najpewniej wkrótce się ogarną, ale wydaje mi się, że dzisiaj jeszcze będzie ciężko.

 

Toronto - Montreal | Leafs ML @1,58   
Anaheim - San Jose | Ducks ML @1,90   
Kurs całkowity @3,00 Unibet 3/10   
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Nigdy nie byłem dobry w rozpisywaniu się więc rzucę po 2 zdania i do boju :D

NHL 01:00
Buffalo - New Jersey
Buffalo win OT @1.80
       7:2
Szabelki bardzo dobry mecz z Pingwinami na wyjeździe gdzie mało kto się spodziewał ich wygranej, dobrze zaczęli ten sezon i są podbudowani a dziś już grają u siebie więc chcą się równie dobrze pokazać przed własną publicznością za to z drugiej strony mamy NYD, którzy wygrywali 4:0 gdzie praktycznie w 13min stracili 4 bramki i ostatecznie po karnych go przegrali, grają b2b po ciężkim meczu w pełnym wymiarze czasowym, wiadomo że to dopiero początek sezonu ale to też ma jakiś wpływ, dodatkowo po takim spotkaniu są sfrustrowani więc jak źle zaczną dzisiaj już mogą nie wrócić do tego meczu.


NHL 01:00
Toronto - Montreal
Toronto over 3.5 @1.90
     5:5
Tavares gol @2     poprzeczka ;x
Tutaj już trochę mniej i ogólnikowo, Toronto mocna drużyna, która dużo strzela i ma od tego zawodników a ich grę się z przyjemnością ogląda a Montreal nie jest jakąś drużyna z górnej półki tylko zwykłym przeciętniakiem. Matthews już strzelił w tym sezonie 3 bramki, Marner 2 bramki więc czas teraz na prawdziwego lidera czyli Tavaresa, liczę że zagrają tak jak nas do tego przyzwyczaili i w tych kilku bramkach znajdzie dla siebie miejsce Tavares, który na pewno ma już ochotę na gola.


NHL 02:00
St.Blues - Dallas
Tarasenko gol @2.40
    ​​​​​​​
Przyszedł czas na moją drużynę i mojego zawodnika :D Nutki dostały na start mocną ekipę i niestety polegli ale dzisiaj zrobią wszystko żeby wygrać, jako zdobywcy Stanleya nie wypada przegrać 2 pierwszych spotkań na własnej tafli ale dzisiaj również nie będzie łatwo, na pewno czują presję z tego powodu a dodatkowo z Dallas zawsze są ciężkie mecze mimo że nie uważam tej drużyny za jakąś bardzo mocną ale do rzeczy, jeśli nutki zagrają świetny mecz i wygrają bez problemu z kilkoma strzelonymi bramkami to super bo wtedy szansa na wejście jest większa ale ja jednak upatruję tutaj wynik underowy a granie nutek przeciwko Dallas po kursie @1.60 mija się z celem więc idę w Tarasenko gol, tak jak mówiłem jeśli mecz będzie łatwy to zapewne znajdzie się na liście strzelców natomiast jeśli potwierdzi się moje przypuszczenie o ciężkim meczu to liczę że właśnie on weźmie na siebie grę.

@rasijskij  posta odpaliłem z godzinę temu ale podczas pisania robiłem kilka rzeczy, żeby nie było że szabelki ściągam 
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
@verno nie ma problemu! Tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że mój wybór to dobry wybór. Im więcej opinii tym lepiej, dlatego zachęcam, żebyś pojawiał się częściej!
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja dziś bardzo krótko bo tylko z tel na szybko. Całkowity brak czasu więc tylko jeden typ na dziś a mianowicie NYR. Ze względu na to że to wyjazd to kurs ciekawy, Ottawa wiemy jakie problemy i osłabienia, pisałem o tym przed pierwsza kolejka choć i tak solidny mecz z Toronto. Zaś NYR wzmocnione i wydaje się w końcu dla nich jakieś światełko w tunelu po słabych sezonach. Pierwszy mecz cios za cios z Jets, naprawdę fajnie to wyglądało. Myślę że spokojnie dziś biorą to spotkanie 

NYR RT @2.24  
NYR ML @1.73  
NYR -1.5 @2.94  
NYR/+4.5 @2.64  
NYR/+5.5 @3.3  
NYR over 3.5 @2.21  
​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Duble jak to często bywa pechowe (ponownie inne dobranie zdarzeń przyniosłoby zysk), ale dzisiaj jeszcze jeden zagram. Później przejdę na pojedyncze zakłady. Liczę dzisiaj na zwycięstwo Bolts mimo wczorajszej przegranej. Canes podobnie jak Tampa zagrają back to back z tym, że oni zwyciężyli dzięki okropnej grze w przewadze Caps. Stołeczni mieli sześć okazji w PP (w tym jedna w dogrywce) i nie wykorzystali żadnej... Błyskawice z pewnością część swoich okazji wykorzystają. Drugi zakład trochę bardziej ryzykowny, ale może Red Wings pójdą za ciosem po wczorajszej wygranej w Nashville. Dallas jakoś ekstra nie weszło w rozgrywki przegrywając dwa spotkania z rzędu, a dzisiaj kolejny mecz wyjazdowy. Szczerze mówiąc nie liczę na wysokie zwycięstwo ani jednych ani drugich, ale mam nadzieję, że powalczą.

 

Lightning ML @1,88   
Red Wings ML @2,32   
Kurs łączny @4,36 3/10 Unibet   

 

Spróbuję jeszcze kanadyjskiej. Upatrzyłem sobie pana, który dał niezly popis w Nashville: Bertuzzi +1,5 @3,55 Fortuna   
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
A ja dziś spróbuję coś pograć we wszystkich trzech spotkaniach, ale swoją uwagę skupiam tym razem na singlach meczu Detroit - Dallas. Do tej pory NHL wygląda ładnie, każdego dnia do przodu, mam nadzieję że passa się utrzyma. Przede wszystkim myślę ze ekipa z Dallas ma potencjał na walkę o PO a w przypadku Detroit tego nie widzę. Dallas to kilku solidnych graczy Seguin, Benn, perspektywiczny Heiskanen. W drugiej linii Radulov zestawiony z pozyskanym Pavelskim. Do tej pory dwie porażki ale nieznaczne, czas to przelamac a niewątpliwie Detroit to dobra drużyna żeby to zrobić. Detroit wczoraj faktycznie zaskoczyli, ale dziś w bramce nie będzie Howarda a to niewątpliwie jeden z najjaśniejszych ich punktów. I to dodatkowo przekonalo mnie żeby to zagrac. Dziś dla mnie Stara na spokojnie biorą mecz. 

Dallas RT @2.25  
Dallas ML @1.72  
Dallas -1.5 @2.71  
Dallas/+4.5 @2.67  

Poza tym dla mnie dzis zwycięstwo Tampy i NYI ale to już bez pisanie i kursów zestawiam z tego dubel
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Na szybko Erik Haula +0,5 pkt 2.25 k    wczoraj dobry wystep z bramką na koncie licze na powtórke i minimum +0,5 pkt bylego gracza Vegas czy Minesoty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
NHL 01:00
Columbus Blue Jackets vs Buffalo Sabres
over 5.5
@1.76
    przypuszczenia się sprawdziły 4:3 po dogrywce.
Ciekawe spotkanie tej nocy Kurteczki po 2 przegranych podejmą na własnej tafli Szabelki, które mają 2 wygrane na koncie. Idąc "Januszowym" tropem Buffalo wygrało z Pingwinami 3:1 a Jackets przegrało z nimi 7:2 to typ jest oczywisty, otóż nie to jest NHL i pojedyńcze rozgromienie nie ma przełożenia na kolejny mecz. Obrona gospodarzy kuleje za to goście w ataku sprawują się dobrze ale trzeba brać pod uwagę że grali na NYD,  dla mnie to jest 50-50  i jestem ciekawy bardzo która drużyna utrzyma serie wygranych lub przegranych natomiast uważam że kurteczki tutaj mocno powalczą żeby to zakończyć i w ataku się postarają za to błędy z tyłu na pewno wykorzystają szabelki i bramek się trochę posypie, strzelam tutaj w wynik 4:3 3:4 po dogrywce lub przed ale to będzie równe spotkanie i wygra ten kto będzie skuteczniejszy. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wczoraj niestety Dallas zawiedli, Tampa też wypuściła prowadzenie i pierwsza nocka z NHL 19/20 minusowa. Dziś tylko dwa spotkania, zgadzam się z kolegą powyżej i myślę, że w Columbus sypnie bramkami, bo gospodarze gubią się w obronie, ale będą chcieli w końcu coś wygrać, może nie mają wielkiego potencjału w tym sezonie w ofensywie, ale Szable do potentatów też nie należą. Na pewno granie na win dziś trudne więc w tym spotkaniu próbuję pograć dwa zakłady

każda z ekip 3+ @2,74  
pierwsza tercja obie strzelą @2,61  

Bardziej jednak interesuje mnie spotkanie w Toronto, ostatnio kompromitacja gospodarzy z Habs wypuszczone 4:1. W szatni było gorąco, szczególnie że poprzednie dwa spotkania mimo że wygrane to też pokazały problemy Toronto, widać że potrzeba tam jeszcze zgrania, obrona podobnie jak rok temu popełnia błędy. Mimo tego idę dziś w ich kierunku bo Nutki mnie nie przekonują, tak jak nie przekonywały mnie w poprzednim sezonie. Binnington ich odmienił po tym jak zastąpił Allena, jednak nadal się głowię jak to sie wydarzyło, że z dna i bójek na treningu wyciągnęli Puchar. Obecny sezon oba spotkania zaczęte mocno jednak potem problemy, ostatecznie porażka z Caps, wyciągnęli ze Stars, ale dziś czeka ich starcie z dużo mocniejszą ekipą, pierwszy wyjazd w bieżącym sezonie. Rozpoczynają serię 3 spotkań w Kanadzie + na koniec NYI, więc spodziewam się spokojnego wejścia w ten trip, pewnie założenie jest takie, że najważniejsze zgarnąć punkty z Sens i Habs. Toronto mam nadzieję, że podrażnione ostatnią porażką, czas na pobudkę Tavaresa w końcu sezon już prawie tydzień trwa. Auston od początku na pełnych obrotach, Rielly również, ostatnie spotkanie Marnera bardzo słabe, dwa takie spotkania w jego wykonaniu pod rząd są rzadkie więc myślę, że dziś dorzuci również coś od siebie. Pewnie gdyby z Habs wygrali to bym dziś odpuszczał, ale tak idę w Toronto, mam nadzieję, że defensywa zagra w końcu bardziej skupiona i spokojnie wezmą ten mecz. Potencjał Nutek mimo Pucharu na pewno niższy, a do tego wiadomo, że z mistrzem każdy chce wygrać.

Toronto RT @2,17  
Toronto/+4,5 @2,67  
Toronto -1,5 @2,87  
Toronto/+5,5 @3,45  

dubel Toronto ML @1,68   + Columbus - Buffalo obie strzelą 2+ @1,47    AKO @2,47  
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Moja ulubiona liga strzeliła na mnie ostatnio focha, więc przenoszę się za ocean i spróbuję swoich sił w NHL. Ostatnio szło całkiem przyzwoicie, więc do dzieła. Może nie doszedłem do tego "Januszowym" tropem jak to okreśłił @verno ale Sabres przekonują mnie bardziej niż Jackets. Ciekawa ofensywa, w każdej linii utalentowani zawodnicy, zresztą defensywa również niczego sobie. Jak już wspominano formacje obronne gospodarzy nieco nieszczelne i z pewnością drużynie da w kość brak Bobrovskiego. Jednak nie postawię na zwycięstwo gości, bo Kurtki wszystkiego przegrać nie mogą. Liczę, że rozpędzone Buffalo zdoła strzelić dzisiaj ekipie z Columbus co najmniej trzy bramki.

 

Buffalo Sabres zdobędą +2,5 bramki @1,75 Unibet   

 

Co do spotkania w Toronto to mimo, że rzadko gram under/over tym razem zaryzykuję. Blues prezentują raczej defensywny styl i starają się coś ustrzelić podczas kontrataku. Leafs natomiast odwrotnie. Grają ofensywnie kosztem defensywy. Jeśli goście zdołają odpierać ataki Toronto i nie pogubią się w obronie, a goalie się spisze to niekoniecznie możemy być świadkami gradu bramek. Poza tym linia spadła z 6,5 na 6.0 więc i ja idę tym tropem. Na koniec dodam, że ostatnie kilka spotkań Nutek w Toronto (4/5) kończyło się underem 5,5. 

 

Maple Leafs - St. Louis Blues | Poniżej 6.0 bramek @1,70 Unibet   

 

Na koniec dopiszę typ na tak zwanego "czuja". Jeśli sprawdzi się mój scenariusz i Blues zdołają powstrzymać ofensywny napór Leafs sami dodatkowo coś strzelając to możemy być świadkami "niespodzianki" jakich do tej pory - a mamy dopiero początek sezonu - nie brakowało. Poza tym wystarczy spojrzeć na ostatnie kilka spotkań H2H i już nasuwa się podobna myśl.

 

St. Louis Blues ML @2,14 Unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
M 15K

mijon

Użytkownik
W nocy tylko dwa spotkania może i dobrze bo za duży kołowrotek, ale pojutrze znowu będzie co wybierać. 


1.Dahlin Rasmus (Buffalo) +0,5 pkt 1.9 k  fortuna   

Młody 19 latek który, powoli staję sie głównym filarem jeśli chodzi o obrone Szabli, początek sezonu i już bramka na koncie i 3 asysty, zeszły sezon bardzo dobry 9 bramek 35 asyst,w nocy podejmują Columbs które, za bardzo sie nie wzmocniło,owszem przyszli solidni Szwedzi Bemstrom,Lilja z SHL czy Nyqist (San Jose) ale nie sądze że, będą odgrywać aż tak kluczową role w kurtkach,odejścia Dzingela,Panarina będa odczuwalne w tym sezonie czy chociażby bramkarza Bobrovskiego,dlatego w tym roku w mojej skromnej opinii widze ich w dole tabeli, zaś Szable są dla mnie czarnym koniem. Drugą opcją jest 1,5 pkt Eichela 2.8 k bądź bramka 2.7

2.Tyson Barrie (Toronto) ) +0,5 pkt 1.92 k fortuna                                                                                                                                                                                                                                                                                              Tutaj też idę w stronę obrońcy, tym razem nowy nabytek Toronto grający swego czasu w Colorado na bardzo dobrych obrotach, liczby mówią same za siebie (15 bramek i 52 asysty) a w ostatnich trzech meczach 4 asysty, mecz bedzie na pewno z tych wyrównanych bo Bluesmani słynną z dobrej obrony, ale liczę na siłę ofensywną jaką maja w swoich szeregach Leafs, Mathews który strzela na zawołanie, Tavares polujący na pierwszą bramke,czy chociażby nowi którzy już strzelają  Kerfoot(wcześniej Colorado) czy Mikheyev (wcześniej Omsk) także 0,5 pkt Tysona jest w zasięgu.Drugą opcją jest właśnie wspomniany Kerfoot po dobrym kursie 2.2 k 

Inne opcje:
 
Buffalo strzeli 3 bramki w regulaminowym czasie 1.69 k 
  
Toronto strzeli 3 bramki w regulaminowym czasie 1.54 k   
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom