>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.10.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - KHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Metallurg - Lokomotiv 
Typ: Metallurg -1,5 (handicap)
Kurs: 3,00
Bukmacher: FortunaBędzie krótko. Obie drużyny nie radzą sobie najlepiej od początku sezonu z tym, że u gospodarzy z meczu na mecz widać lekki progres, a goście od kilku spotkań czekają na zatrudnienie nowego szkoleniowca. Po zwolnieniu kanadyjskiego trenera, który współpracował z drużyną w trakcie przygotowań do sezonu zarząd Lokomotivu nie znalazł jeszcze jego zastępcy. Ekipa przyjezdnych w pięciu ostatnich spotkaniach wygrała tylko raz w dodatku z zespołem, który wygląda ostatnio na kompletnie rozbity. Gospodarze podobnie jak ich dzisiejsi przeciwnicy wygrali jedno spotkanie w ostatnich pięciu, ale dwie ostatnie porażki były po bardzo wyrównanych meczach z czołowymi zespołami ligi. Liczę na przerwanie złej passy Metallurga i dwa punkty dla Hutników. Dzisiejszego wieczoru będzie ku temu odpowiednia okazja.

  200
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie: Celtic - CFR Cluj
Typ: CFR Cluj over 1,5 bramki
Kurs: 5,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj proponuję spotkanie II kolejki rozgrywek Ligi Europy pomiędzy Celtikiem Glasgow, a CFR Cluj. Oba zespoły to top w swoich rodzimych rozgrywkach i pewnie w tym sezonie sięgną po trofea mistrzowskie. Zarówno Szkoci jak i Rumunii na swoim ligowym podwórku zdobywają dużo goli (Celtic 22 w 7 meczach, CFR Cluj 28 w 11 meczach). Puchary jednak to już inna bajka. W pierwszej kolejce rozgrywek grupowych Ligi Europy Rumunii pokonali 1:0 rzymskie Lazio (co było sporą niespodzianką). Cluj w tym spotkaniu wcale nie było ekipą lepszą od rzymian, ale za to skuteczniejszą na co i dziś bardzo liczę. Gracze ze Szkocji też osiągnęli dobry rezultat remisując we Francji ze Stade Rennes 1:1. Obie drużyny miały już okazje spotkać się między sobą w tym roku w trzeciej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów doszło do niesamowitego boju, w którym to Cluj okazało się lepsze wygrywając na Celtic Park 4:3. Żądni rewanżu Szkoci zagrają dziś na 200 procent, a ja przewiduje scenariusz podobny do tego z dnia 13 sierpnia z dużą ilością bramek i co najmniej dwoma w "sieci" gospodarzy dzisiejszego pojedynku. 

  100
 
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie: Celtic - CFR Cluj
Typ: Spotkanie/Obie druzyny strzelą : CFR Cluj i obie strzelą, czyli 2/Tak
Kurs: 13.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Kolega @fullmax opisał już spotkanie powyżej, uważam ,że będzie bardzo emocjonujące i zdarzy się taka sytuacja, że obie ekipy znajda sposób na stzelenie gola przy czym Rumuni strzela znowu więcej jak poprzednio , gdy wyeliminowali Szkotów z Ligi Mistrzów.
Bardzo trudny typ do trafienia po raz kolejny Szkoci dobrze się zabezpieczą ale nie sądzę ,że Rumuni nie zechcą trafić.
W Szkocji sporo absencji ok 11 zawodnikow cos boli. na ostatnie 6 meczy Celtic obrywał w 4 przynajmniej 1 gola.
od tamtego spotkania w Szkocji Cluj na wyjazdach słabo się prezentował ,odpadli z Mega niespodzianka-Slavia Paraga ale zdobyte doświadczenie z tamtego pamietnego meczu zakonczonego strzałem w 97 minucie na 3-4 sprawi ,ze dzis ogarną ponownie wsciekly za tamta porazke Celtic Glasgow.

Pozdrawiam

  100
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dudelange- Qarabag
Typ: +1.5 gola Dudelange
Kurs: 3.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dudelange podchodzi bardzo poważnie i ambicjonalnie do Ligi Europy. Wygrana z APOEL'em 4-3 na ich boisku - jako drużyna zupełnie skreślona przez bukmachera (kurs 18) to nie był przypadek. W meczu na Luksemburgu powinno być im jeszcze łatwiej - Karabach już nie raz tracił bramki z niżej notowanymi rywalami w roli gościa, a przy skuteczności gospodarzy stać ich na minimum dwie bramki.

  100
 
makaveli23 114,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Copa Federacion
Godzina : 20:30
Spotkanie: Naxara - Calahorra
Typ: Naxara
Kurs: 4.05
Bukmacher: etoto
Analiza:

Mecz pucharowy gdzie spotka sie druzyna z Teracera Division czyli gospodarze Naxara, przeciw druzynie z segunda division, czyli o lige wyzej Calahorra. Oczywiscie faworytami spotkania sa goscie, ale ja mysle ze gospodarze dzisiaj nie dadzą się łatwo i beda walczyc o wygraną. Przemawiac bedzie atut wlasnego boiska oraz forma, która wskazuje ze Calahorra gra bardzo defensywny futbol mając wyniki czesto remisowe, których maja juz 4 (2 x 0-0 i 2 x 1-1) oraz wygrane 1-0 i 2-0. Jak widac sa jeszcze bez porazki w tym sezonie, ale dziwnym trafem kursy na nich rosną. Naxara gra bardziej ofensywnie i skutecznie (maja w tym sezonie 4-0-2 oraz 15-10 w bramkach) tylko ciekawie jak to bedzie wygladac gdy zmierzą sie z druzyna z wyzszej półki. Ja liczę że sprawią niespodziankę i wygrają.

  100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Young Boys vs Rangers
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.85
Bukmacher: etoto
Analiza:

Typ bardzo prosty. Jak jedni, tak i drudzy graja fajny ofensywny futbol. Kursy na Rangers poszly w dol, w kadrze gospodarzy zabraknie kilku pilkarzy, no i jesli dzis YB przegra, a sa na to spore szanse, to praktycznie wyeliminuja sie z dalszej gry. A poniewaz Rangers wygrywa ostatnio prawie wszystko, to i dzis nie zaprzestanie wylacznie na obronie. Najpierw myslalem, ze Young Boys powinien wygrac to spotkanie, ale patrzac na obecna forme gosci juz nie jestem tego taki pewien. Pozdr

  100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie:  Besiktas - Wolves
Typ: Besiktas wygra
Kurs: 3,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Długo biłem się z myślami co do tego meczu, ale ponieważ mam przeczucie co do zwycięstwa gospodarzy, ryzykuję. Oczywście typu nie uzasadniam wyłącznie przeczuciem. Na pewno należy mieć na uwadze, że gospodarze kiepsko póki co spisują się w lidze, bo po 6. kolejkach zajmują zaledwie 16 miejsce. Dodatko w ostatniej kolejce doznali bolesnej porażki w Trabzonie 1:4. Znając jednak podejscie tureckich kibiców liczę, że piłkarze będą chcieli odkupić swoje "winy" i za wszelką cenę pokonać Anglików. Na brak walki na pewno nie będzie można narzekać. Dodatkowo Besiktas jako drużyna ma na pewno większe doświadczenie w europejskich pucharach. Szczególnie w meczach domowych są groźni więc liczę na ich zwyciestwo. Po drugiej stronie ekipa Wolves, trochę dla mnie pod znakiem zapytania, bo nie oglądałem ich jeszcze w tym sezonie. Drużyna z drugiego szeregu angielskiej Premier League, więc trudno przeczuc jak podejdą do Ligi Europy. Na pewno jednak wyjazd do Turcji może nie być dla nich szczególnie atrakcyjny, dlatego liczę że raczej przejdą obok meczu pod względem psychologicznym. W pierwszej kolejce obie drużyny przegrały, dlatego dzisiaj gra będzie się raczej toczyć o 3 pkt. Sądzę, że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska i wygrają 2-0. 

  100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: lekkoatletyka doha 
Godzina: 22:50
Spotkanie: 400m kobiet
Typ: s.e.naser
Kurs: 3.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:
dzien dobry,dzisiaj stawiam na lekkoatletyke na ktorej srednio sie znam ale obseruje i lubie ogladac.wybralem bieg na 400 metrow kobiet w ktorej wystepuja polki i to z dobrymi wynikami na europejskiej ziemi.do finalu awansowaly dwie nasze zawodniczki ale z czolowka swiatowa nie maja szans na medal i bedzie dobrze jesli jakas zawodnicze wyprzedza.w tym biegu zaciekawil mnie kurs na zwycienstwo bo o zloto bedzie raczej rozgrywany miedzy dwoma zawodniczkami,reszta bedzie mial ciezko z nimi powalczyc.bahamka miller-uibo,ktora jest faworytka bedzie walczyc z eid naser z bahrajnu.ogladalem biegi i wieksze wrazenie robi na mnie naser,ktora w biegu polfinalowym zeszla ponizej 50 sekund i to na luzie,widac  bylo po niej ze za duzo sie nie zmeczyla.forme ma kapitalna co pozwoli jej powalczenie z wielka zawodnicza z bahamow.w rankingu swiatowym w tym sezonie prowdzi naser.dwa lata temu zawodniczy rywalizowaly miedzy soba w mistrzostwach swiata i gora byla naser.uwazam ze pojedynek bedzie bardzo wyrownany,a kurs taki nie jest i zamierzam skorzystac z tego bo sa bardzo duze szanse.pozdrawiam

  280
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Braga - Slovan Bratislava
Typ: Slovan strzeli gola
Kurs: 1.76
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Na dziś przygotowałem typ z drugiej kolejki Ligi Europy a mianowicie, że Slovan Bratislava strzeli bramkę w wyjazdowym pojedynku z Bragą. W pierwszej kolejce Slovan wygrał na swoim obiekcie 4:2 z Besiktasem, a Braga wygrała na wyjeździe z Wolves 0:1. Jeśli chodzi o ostatnie 5 wyjazdowych spotkań we wszystkich rozgrywkach to Slovan strzelił w nich 15 bramek, co daje średnio 3 bramki na mecz. Braga natomiast w 5 ostatnich spotkaniach domowych straciła 8 bramek i tylko w jednym meczu udało im się zachować czyste konto.

  76
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia, Liga Aguila
Godzina: 21:00
Spotkanie: Patriotas - U. Magdalena
Typ: poniżej 2,5
Kurs: 1.55
Bukmacher: STS
Analiza:

14 kolejka w kolumbijskiej Liga Aguila Clausura. Gospdarze w połowie tabeli na 10 miejscu, goście przedostatnia lokata.
Patrząc na bilanse bramkowe to Patriotas 14:13 w 13 meczach, a Magdalena 9:17. Lepiej to wygląda patrząc na miejsce rozgrywania meczu. Gospodarze w meczach u siebie w 6 spotkaniach z bilansem 9:2, a goście w meczach wyjazdowych po 6 meczach 1:10. 
Sądzę, że mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy ale będzie to maksymalnie 2:0. Nie sądze, aby gości stać było na strzelenie bramki i dlatego uważam, że typ na under 2,5 gola to dobry wybór na dzisiaj.

  55
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
chamberlain 441,8K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Dudelange - Qarabag
Typ: Dudelange i over 1.5 bramki
Kurs: 6.20
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Trochę już było powiedziane o tym spotkaniu, ja podobnie jak reszta spodziewam się niespodzianki (o ile można to nazwać niespodzianką) i oporu ze strony Dudelange, spodziewam się, że wygrają to spotkanie, a w meczu padną co najmniej 2 bramki. Dudelange grę w europejskich pucharach w tym sezonie zaczęli od eliminacji do LM, odpadli już w pierwszej rundzie, ale po dwóch remisach, zdecydował ten wyższy remis u siebie, w eliminacjach do LE później w meczach domowych remisowali ze Shkendija 1:1, oraz wygrywali 3:1 z Kalju i 2:1 z Ararat-Armenia. U siebie potrafią się naprawdę postawić, LE traktują mega poważnie, na dodatek świetnie zagrali z APOLEm, gdzie wygrali 3:4, choć te 3 stracone bramki w tak krótkim czasie mogą martwić. Mimo wszystko Qarabag to nie aż tak mocny przeciwnik, żeby robić z nich takich faworytów, raczej stawiałbym ich na podobnym poziomie co gospodarzy, tyle, że oni mają większy atut swojego boiska i wydaje się, że są bardziej waleczni.

  100
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Malmo FF - FC Kopenhaga
Typ: 1
Kurs: 2,08
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Niezwykle istotne spotkanie dla obu ekip. Kopenhaga u siebie wygrała w pierwszym spotkaniu z Lugano 1-0. Malmo przegrało 0-1 w wyjazdowym spotkaniu przeciwko piłkarzom z Kijowa. Jeżeli piłkarze ze Szwecji chcą powalczyć o jedno z dwóch premiowanych miejsc, to muszą to spotkanie wygrać. Remis nic im praktycznie nie daje. Obie ekipy porównywalne, tak więc szansa jest duża. Tym bardziej, że Duńczycy nie są "tuzami" w spotkaniach wyjazdowych. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo zanotowali 16.08 w meczu ligowym przeciwko Randers 0-1. W konfrontacji z ekipami spoza Danii mogą pochwalić się tylko wyjazdową wygraną przeciwko TNS 2-0, pozostałe konfrontacje to porażki.
Malmo z ostatnich 10 spotkań u siebie zanotowali bilans 7-1-2, przy czym wszystkie konfrontacje z ekipami spoza Szwecji to zwycięstwa. Nie były to co prawda znaczące marki ale też i do tuzów FC Kopenhagi zaliczyć nie możemy.
Obie ekipy konfrontowały się tylko raz i na boisku w Kopenhadze zwyciężyli minimalnie 1-0 zawodnicy z Danii.

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sporting - LASK Linz
Typ: powyżej 27 fauli (27 zwrot)
Kurs: 2,05
Bukmacher: etoto
Analiza:

Dzisiaj ponownie próbujemy z linią 27 fauli i drużyną z Portugalii. Sporting w ostatnim czasie przeżywa mały kryzys co przekłada się na słabe wyniki. Przegrany zdecydowanie superpuchar z Benficą 0-5, w lidze porażki domowe z Rio Ave i Famalicao do tego doszła jeszcze porażka w 1 kolejce LE z PSV 2-3. Powodów więc do zadowolenia na razie nie ma mimo ostatniej wygranej w lidze (1-0 po karnym w 83min z ostatnią ekipą w tabeli Aves) i dzisiaj przed gospodarzami ważne spotkanie bo kolejna porażka może znacznie ograniczyć ich szanse na awans do fazy pucharowej. Goście spisują się o wiele lepiej i na chwilę obecną w lidze austriackiej zajmują 2 miejsce w tabeli zaraz za ekipą Red Bull Salzburg odnosząc na 9 spotkań tylko 1 porażkę. W 1 kolejce LE uporali się skromnie 1-0 z Rosenborgiem i kolejne zwycięstwo mocno zwiększyłoby ich szanse na awans do dalszej fazy rozgrywek.
Spodziewam się mimo wszystko wyrównanego spotkania, dosyć twardego i ostrego bowiem zawodnicy Sportingu muszą zrobić wszystko aby nie ponieść kolejnej porażki.

  105
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rosenborg - PSV
Typ: Rosenborg
Kurs: 4.36
Bukmacher: Totolotek
 
Faworytem tego spotkania są goście z Holandii. Niemniej piłka nożna, a w szczególności rozgrywki europejskie nie imają się żadnej logiki dlatego próbuję swoich szans w grze na gospodarzy po świetnym kursie. PSV w tym sezonie wygląda dobrze lecz nie obyło się bez wpadek. Na pewno porażkę z Bazyleą w ramach kwalifikacji do LM trzeba uznać za klęskę. PSV było faworytem drabinki niemistrzowskiej, a potknęło się już na pierwszej przeszkodzie. Na minus należy także zaliczyć porażkę w Superpucharze z Ajaxem. Reszta wyników wygląda bez zarzutu ale trzeba pamiętać, że wiele zespołów holenderskiej Eredivisie nie stoi na zbyt wysokim poziomie. Ponadto w Holandii każdy zespół gra ofensywną, otwartą piłkę - co ułatwia zadanie faworytom, którzy mają sporo miejsca do rozgrywania. Dzisiaj tego komfortu nie będzie. Dzisiaj PSV zderzy się ze stylem gry z którym nie ma do czynienia na codzień. Właśnie tutaj widzę największe szanse gospodarzy. Liczę, że PSV nieco rozluźnione i przyzwyczajone do roli faworyta nie poradzi sobie z twardą i świetnie zorganizowaną drużyną z Norwegii. Szczególnie, że swój skład opierają na bardzo młodych i zdolnych zawodnikach ale nieprzyzwyczajonych do twardej fizycznej walki.W pierwszym składzie wystąpi aż 5 zawodników mających 21 lub mniej lat. Próżno tutaj oczekiwać otwartej wymiany ciosów. Rosenborg z pewnością zechce wypunktować rywala i moim zdaniem istnieją spore szanse, że im się to uda. Bo o formie gospodarzy także można powiedzieć wiele dobrego. Nie przegrali na własnym boisku od maja, po drodze odnosząc sporo ważnych zwycięstw z wcale niełatwymi rywalami. Ponadto ich najnowsza historia starć z holenderskimi zespołami jest korzystna. Przede wszystkim przed dwoma laty dwukrotnie pobili bardzo silny Ajax, który sezon wcześniej grał w finale LE, a sezon później dotarł aż do półfinału LM. Myślę, że dzisiaj zechcą powtórzyć ten wyczyn i pobić kolejnego holenderskiego potentata.

  100
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - St Liege
Typ: 1 (handi -1)
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Czekałem z analizą tego meczu do samego końca. Czekałem, bo chciałem zobaczyć w jakim składzie zagra dziś Arsenal. Jestem z niego zadowolony, ponieważ miałem przyjemność oglądać ostatnio "drugi skład" Arsenalu w meczu z Nottingham Forest i powiem szczerze, że był to najlepszy mecz Kanonierów odkad pamiętam. Zagrali piękna piłkę, pełna finezji. Lekkość, ambicje, chec pokazania się trendowi, światu. Młodzież zagrała bardzo dobre spotkanie i co rzadko spotykane dla Arsenalu wygrali na do zera, aż 5 do zera. Na bramce stanie Martinez. Argentyńczyk od bardzo dawna czeka na swoją szansę, aby zostać numerem jeden w Arsenalu. Ostatnie jego występy to czyste konta, w tym sezonie ma ich chyba więcej niż Leno, który gra w każdym meczu w lidze. Martinez został doceniony i zauważony przez selekcjonera reprezentacji i dostał powołanie na najbliższe mecze, a to dodatkowo mobilizuje do dobrego występu. W obronie zagrają Mustafi (tu przemilcze, choć w tym sezonie nie popelnil jeszcze błędu) i Holding. Anglik wraca do gry po kontuzji, przed kontuzją był najlepszym obrońcą w klubie, ostatnio zagrał mecz na zero z tyłu i strzelił gola. Na bokach obrony zobaczymy Bellerina i Tierneya. Panowie również wracają po kontuzjach, ale wszyscy spodziewają się, że szybko zagoszczą w pierwszym składzie. W środku pomocy głodni gry i waleczni - Willock i Torreira, plus świetny technicznie Ceballos. Na skrzydłach szybcy Nelson i Maitland Niles, a na szpicy młody brazylijski talent, który ostatnio popisał się dwoma goli. Tyle jeśli chodzi o skład gospodarzy, natomiast jeśli popatrzymy na H2h to były 4 spotkania,
 wszystkie wygrali Kanonierzy strzelając łącznie 15 bramek.
Liczę na dobry, szybki i ładny dla oka w wykonaniu młodzieży z Londynu. Handi -1 po kursie 1.96 warty gry. Powodzenia

  96
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - St Liege
Typ: under 3,5
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00  czasu Polskiego odbędzie się spotkanie  w  drugiej kolejce Ligi Europy pomiędzy zespołami Arsenalu Londyn i Standard Liege. Gospodarze, jak i goście odnieśli zwycięstwa w pierwszej kolejce, dlatego zwycięzca dzisiejszego meczu zajmie pierwsze miejsce w tabeli i będzie na prostej do awansu do rundy pucharowej. Uważam, że w drużynie Arsenalu  znajduje się większy potencjał i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć trzy punkty w dzisiejszym spotkaniu z teoretycznie słabszym Standard Liege . Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi dla gospodarzy. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do Arsenalu, jednak goście postawią się drużynie Emeryego. Gospodarze z pewnością będą grać w odmiennym składzie niż w lidze, dlatego uważam, że mimo wielu okazji nie strzelą dużo bramek. Mój typ to 2:1   po bardzo ciekawym spotkaniu.

  100
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal Londyn - Standard Liege
Typ: Standard Liege wykona w meczu więcej rzutów rożnych
Kurs: 5.60
Bukmacher: Forbet
Analiza: Widzę, że mało osób próbuje "ugryźć" ten mecz. Ja spróbuję od trochę innej strony niż zazwyczaj. Stawiam, że goście wykonają więcej kornerów od Arsenalu. Skład gospodarzy po raz kolejny kompletnie odmieniony, zapewne pierwszy raz Ci gracze wystąpią w takim zestawieniu. Pierwsza kolejka dla "Kanonierów" udana, bo wygrana 3-0 we Frankfurcie na pewno usatysfakcjonowała wszystkich w klubie. Patrzę na rogi z tamtego starcia i widzę 11-4 przeciwko londyńczykom. Wchodzę w statystyki dzisiejszego meczu United a Alkmaarem i widzę w tabeli rzutów rożnych 10-1 dla Holendrów. Napomknę tylko, że ManU również grajł w kombinowanym składzie. Ja wiem, że to tylko statystyki, że mecz meczowi nierówny, że to i tamto, wszystko wiem. Ale moim subiektywnym zdaniem te korki to nie przypadek. Rzuty rożne to w piłce nożnej następstwo kilku meczowych schematów, które zawodnicy mają wytrenowane i te ruchy powinni mieć we krwi, a na boisku po zagraniu piłki od razu powinni wiedzieć w który sektor się przemieszczać. Zazwyczaj tak jest. Ale te schematy nie mają prawa działać, jeśli grasz ze sobą pierwszy raz w życiu (oczywiście trening to nie to samo, co mecz). Dlatego według mnie te przegrywane tak wysoko rożne w Lidze Europy przez angielskie drużyny to nie przypadek, bo tego się nie wypracuje w ciągu dwóch treningów. Rywale, czy to Arsenalu, czy Manchesteru przeważnie wychodzą w najsilniejszych składach i potrafią nabijać wiele rogów, bo dzieje się to automatycznie, mają to przećwiczone, znają to na pamięć. Brakuje im jednak umiejętności, aby zdobywać gole, czy oddawać strzały, więc zazwyczaj przegrywają, ale potrafią się dostać na połowę rywala i sprawić piłka jednak od jakiegoś obrońcy się odbiła i minęła linię końcową. Myślę, że kurs mocno przesadzony, można nawet spróbować handi na korzyść gości.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom