>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Świata 2019 męzczyzn

Status
Zamknięty.
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
Ja rozumiem, że Iran dosyć słabo, ale czy warto dawać na słabą Kanadę? Dla mnie no bet, chyba że ktoś mi to uargumentuje.
Wg mnie pewniejsze są winy Argentyny i Polski. Oczywiście każdy gra jak chce, ale gdzieś nie mogę się przekonać do tej Kanady...
Co do meczu Argentyny to gram przeciwko Włochom głównie plus to że Argentyna ograła mocne USA, bo mecz z Tunezją to była formalność. Turniej bez wartościowej wygranej dlatego takie egzotyczne wyniki padają.
O meczu Polaków co tu dużo mówić, 2gi skład będzie chciał pokazać swoją wartość i wygrać ten turniej, w mojej opinii oczywiście. Plus zawsze na USA czy Rosję podwójna mobilizacja. Wg mnie te 2 mecze powinny się rozstrzygnąć po mojej myśli.
Ktoś ma inne zdanie? Zapraszam do wypowiedzenia się ;) PZDR.
edit. zapomniałem o kursach, w obu meczach czyste zwyciestwa chodzą w okolicach 2.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Panowie!

Kanda-Iran. Nic innego jak over punktowy nie przychodzi mi na myśl, może wydarzyć się po prostu wszystko. Tak jak już wcześniej pisałem, Iranu nie postawie już do końca tego turnieju, ale..znając paradoksy - obudzą się w najmniej oczekiwanym momencie. Myślę że over 178.5pkt do pobrania, po dwóch wpierniczach będzie motywacja po obydwu stronach. 
  
USA-Polska. Najgorzej. Nie lubię stawiać przeciwko naszym, ale pojechaliśmy tam składem solidnym, jednak nie najlepszym. USA jednak kadra w większości klasowa, pamiętajmy, że USA z reguły nam nie leżało w siatkówce nawet kiedy wystawialiśmy 1 garnitur. Ich zmora Kurek na razie na etapie powrotu do formy, także będzie ciężko. Według mnie czysty win w stronę Amerykanów wygląda dobrze. 
  
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Pytanie, czy na mecz z USA nie doleci już Nasza Kadra z ME? Bo coś mi się obiło o słuch, że mecze z Tunezją i Japonią miał zagrać 2 garnitur, ale już na Amerykańców ma być lepszy skład!?
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 3 października 2019 07:54 przez wtakingPytanie, czy na mecz z USA nie doleci już Nasza Kadra z ME? Bo coś mi się obiło o słuch, że mecze z Tunezją i Japonią miał zagrać 2 garnitur, ale już na Amerykańców ma być lepszy skład!?
Brązowa kadra tam już jest. Z gry zrezygnowali tylko Nowakowski i Konarski. Takie były plany i w następnym meczu napewno będą zmiany ale jak to Heynen nigdy do końca nie wiadomo co mu się w głowie urodzi
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 3 października 2019 11:27 przez tyksiolWydaje mi się że taki kurs na USA to promo ...
Kurs tak. Gorzej z grą, bo wyglądają kiepsko i masa własnych błędów. Na Polske bedzie podwójna mobilizacja wiec powinno byc lepiej ale w dalszym ciągu uwazam ze kursy sa dobrze wystawione i value zadnego nie widze
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Widzę, że wielu próbuje grać, a nie zna najważniejszych informacji. Skład reprezentacji na kolejnych 9 meczów PŚ:

Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Marcin Komenda.

Atakujący: Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek, Maciej Muzaj.

Środkowi: Norbert Huber, Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Jakub Kochanowski.

Przyjmujący: Bartosz Kwolek, Wilfredo Leon, Aleksander Śliwka, Artur Szalpuk, Michał Kubiak.
 
Libero: Damian Wojtaszek, Paweł Zatorski.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dzień przerwy, można było trochę przemyśleć nad meczami i lecimy dalej....

Iran - Kanada Iran 1,56        3:1

Iran nie zagrał swoim podstawowym składem z Egiptem, możliwe, że za bardzo ich zlekceważyli i mają nauczkę. Jutro na Kanadę powinni już wyjść w pełni zmobilizowani i zaangażowani w 100%. Dam jeszcze 1 szansę tej drużynie...

Argentyna - Włochy Włochy 1,95        2:3

Włosi grają poniżej oczekiwań zaś Argentyna wygrała nieoczekiwanie mecz z USA ale czy w składzie rezerwowym są w stanie grać na takim poziomie w każdym meczu? Nie sądzę. Włosi mimo wszystko mają kim grać, jest Kooy, Antonov, Nelli czy środkowi. Stawiam na Włochów.

Rosja - Australia Australia +18,5 1,72        2:3

Jeżeli Rosja będzie grać w takim samym składzie jak poprzednie 2 mecze to uważam, że handi jest dość spore. Australia ma przebłyski i potrafi zagrać super mecz a potrafi spartolić. Dam szansę ekipie z Australii i postawię na nich dodatnie handi.

Japonia - Tunezja Japonia 3:0 1,63        3:0

Zastanawiałem się nad Japonia 3:0 a Tunezja +20,5 i tak naprawdę polecam te 2 typy, jednak postanowiłem zagrać na 3:0. Japonia jeśli wejdzie zagrywką tak jak w meczu z Włochami to Tunezja będzie miała duże problemy na przyjęciu. Nishida, Ishikawa robią robotę w ataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lazan 642

lazan

Użytkownik
1.Wczoraj jak popatrzalem na kurs Usa w meczu z naszymi to poczulem Value i chcialem ladowac ile sie da ... aczkolwiek tego nie zrobilem bo mialem to zrobic dzisiaj rano ALE najpierw wolalem sprawdzic wiadomosci no i teraz to juz sam nie wiem.

Do naszej Repry wraca 1 sklad bez Konara i Nowakowskiego, biorac pod uwage ze ,,nasz'' kazdy srodkowy to moglby grac w 1 skladzie wiec nie widze oslabienia za Konara Kaczmarek ktory nie wiadomo czy zagra bo na jego pozycji sa Kurek i Muzaj. Wiec tak naprawde nie ma co porownywac jestesmy w najsilniejszym skladzie. Biorac jeszcze fakt ze nasi od srody sa juz w Tokio wiec maja 2 dni na klimatyzacje i na 3 dzien mecz wiec o zmeczeniu tez raczej nie powinno sie mowic. Usa gra slabo, po za tym jak nasi wyskocza w skladzie: Kurek, Muzaj, Leon, Kubiak, Komenda, Klos to ciezko mi przypuszczac zeby Usa to wygrala. 

Kurs na Polakow okolo 2 wiec ostatecznie to w nich widze Value, biorac pod uwage duet ktory zapewne na 99% wystapi czyli Kurek&amp;Leon no to juz wiele nam mowi .. 

2. Wydaje mi sie tez ze Iran jutro wezmie ten mecz :) 

3. Typ to Wlosi. No okay Argentyna wygrala ze Stanami ale oni sa bez swoich najwiekszych gwiazd, Wlosi tez 2 garniturem ALE nazwiska: Antonov, Anzani, Candellaro, Kooy, Nelli czy Ruso to ograni i doswiadczeni gracze grajacy w najlepszych ligach :)
 
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dla mnie mecz Polska - USA to jedna wielka niewiadoma.  Tutaj może zdarzyć się wszystko.  Z jednej strony Amerykanie mają jedną porażkę na koncie i będą musieli wygrać w tym spotkaniu. A z drugiej strony  nasza reprezentacja, która gdy złapie odpowiedni rytm to potrafi ograć każdą drużynę. Jednak czy nie będą potrzebowali tego meczu na zaklimatyzowie się?
Inna sprawa to nie liczyłbym  bardzo na Kurka, który po kontuzji w meczu  z Japonią miał 32% skuteczności. Trzeba mu jeszcze dać czas. Na rozegraniu mamy Drzyzge i Komendę a jak dobrze wiemy nasz pierwszy rozgrywający nie jest w najwyżej formie. Trzeba pamiętać, że USA gra dobrze w obronie. 
Najbardziej prawdopodobne wydaje się over 3.5 setów, jednak oferta bukmacherów na ten typ jest marna.

PS. Kursy się ciągle zmieniają. Teraz akurat to na USA jest kurs około 2 a na Polskę 1.80
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Do Japonii dotarł skład z ME, a więc tak jak było zapowiadane - dwa pierwsze mecze drugim składem, a na USA już podstawowi zawodnicy. Amerykanie grają niemrawo na tym turnieju, nasza reprezentacja pokazała, że nawet takim składem jakim grali mamy duży potencjał. Myślę, że dzisiaj tego spotkania nasi nie przegrają. 
2 @1,70 STS  Gdybyśmy tak mieli dwóch Leonów w składzie.. :(

Gospodarze turnieju dzisiaj zagrają ze słabą Tunezją. Doping oraz same umiejętności są po stronie Japońców i na nich stawiam. 
DW 3:0 @1,55 STS
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
No to będziemy mieli trochę opóźnienia bo w meczu Argentyny z Włochami jest piąty set  :)
Natomiast o ile dobrze słyszałem, to dzisiaj zagramy bez Kubiaka a jak wiadomo jest to bardzo ważna postać w naszej reprezentacji.  Podtrzymuje zatem wczorajsze zdanie,  że to będzie mecz zagadka.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
po 1-szym secie wzial Cah out, gdy zobaczylem gre naszych, widac ze jednak zmiana klimatu, rozgrywek i druzyn na nich podzialala, tak naprawde to odnalazl sie Leon i Kwolek. Amerykanie rokrecaja sie widac z meczu na mecz i zapowiada sie walka o zwyciestwo pomiedzy Brazylia a Usa, byc moze jeszcze My ale widac ze naszym zawodnikom potrzeba dac odpoczac po prostu   
Iran  
Wlochy  

1. Kanada 1.45 - graja z Egiptem ktory niezle radzi sobie na tym turnieju aczkolwiek parametry wzrostowe po ponad 2m u Kanadyjczykow dadza sie we znaki. Ogolnie Egipt sprawil juz niespodzianki na tym turnieju wiec co chwile ich nie bedzie robic. Po stronie Kanady praktycznie najsilniejszy sklad z Hoagiem na czele.

 
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 4 października 2019 15:00 przez lazanpo 1-szym secie wzial Cah out, gdy zobaczylem gre naszych, widac ze jednak zmiana klimatu, rozgrywek i druzyn na nich podzialala, tak naprawde to odnalazl sie Leon i Kwolek. Amerykanie rokrecaja sie widac z meczu na mecz i zapowiada sie walka o zwyciestwo pomiedzy Brazylia a Usa, byc moze jeszcze My ale widac ze naszym zawodnikom potrzeba dac odpoczac po prostu   
Iran  
Wlochy  

1. Kanada 1.45 - graja z Egiptem ktory niezle radzi sobie na tym turnieju aczkolwiek parametry wzrostowe po ponad 2m u Kanadyjczykow dadza sie we znaki. Ogolnie Egipt sprawil juz niespodzianki na tym turnieju wiec co chwile ich nie bedzie robic. Po stronie Kanady praktycznie najsilniejszy sklad z Hoagiem na czele.  
Kanada na   

na dzisiaj ode mnie dla was na spontanie jeszcze jeden typ a jest nim Iran kurs po 1.35 ale komi jak najbardziej. Iran Powinien wystapic dzisiaj juz w swoim najmpcniejszym skladzie a oni graja szybko i b. Technicznie. Australia wczoraj zrobila niespodzianke pokonujac ruskow ale juz dzisiaj nie powinnp byc 2giej .
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
Dzisiaj mecze pięknie wchodzą,wiec postanowiłem sie z Wami podzielic typem.
Argentyna-Japonia typ  over 179.5 punktu po kursie 1.55 mecz jest o 12 20

Obie druzyjy na wyrównanym poziomie..Mecz będzie równy z minimum 4 setami.Dzisiaj juz ladnie weszly typy Rosji z Egiptem oraz Kanady z Australia.Powodzenia!
 
A 4

adam693

Użytkownik
Byłem pewien, że kurs na Brazylie nie przekroczy 1.6-1.7 a tu 2.11. Na naszą korzyść nie jesteśmy faworytem i nie mamy jakiejś wielkiej presji. Przeczucie mówi nie ruszaj bo buki są mądrzejsze a Brazylia jeszcze nie miała słabego meczu i pewnie jutro będzie pierwszy a rozum stawiaj na Brazylie bo są w dużo lepszej formie, są lepsi wlasciwie na każdej pozycji a przede wszystkim na rozegraniu. Co myślicie o tym spotkaniu? 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom