>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Barca v Inter over 8.5 kartek @3.50 ostro grają dużo pyskówki, jakieś zadymki a dodatkowo wynik dla Interu więc może się posypać kartek.

@up widzę że podobnie myślimy :D

    
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Barca vs Inter, no nie za ładny mecz, choć Inter mógł już mieć na tablicy 0-2, a na kartki wszyscy ładnie pracują, fakt...
edit live - ter Stegen bohater :)
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Barella za zatrzymanie vidala od tyłu ręką i przerwanie kontry powinien dostać kartkę i byłoby czerwo. Niestety sędzia widział inaczej. Typ na minus
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Skomina laduje w moim kajecie na karcie black list. Ten gosc nie wiem jakimi standardami sie kieruje przy wyciaganiu kartek. Brozovic tam tez powinien zoltko wylapac za faul od tylu. Poza tym gosc ciagle faulowal ale oczywiscie ten ogor kartki nie dal. Barella to samo z czerwem powinien wyleciec. Cos niebywalego, ze Inter od 6 min do konca meczu nie dostal zadnego kartonika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Irlandia vs Rosja Rosja over 1,5 w 1 połowie 2,75 betsafe 
W pierwszej połowie Rosjanie będą mieli jeszcze siłę żeby postawić się Irlandczykom. Wszak z Samoa prowadzili nawet do przerwy. Miałem grać dodatni handicap na Rosję do przerwy lecz kurs na to, że Rosjanie zrobią choć jedną akcję punktową jest niezwykle kuszący.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
cytat z dnia 3 października 2019 12:04 przez styrbjornIrlandia vs Rosja Rosja over 1,5 w 1 połowie 2,75 betsafe 
W pierwszej połowie Rosjanie będą mieli jeszcze siłę żeby postawić się Irlandczykom. Wszak z Samoa prowadzili nawet do przerwy. Miałem grać dodatni handicap na Rosję do przerwy lecz kurs na to, że Rosjanie zrobią choć jedną akcję punktową jest niezwykle kuszący.
  czyli jednak trzeba było dać handicap
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom