>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] faza grupowa Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Przewagi raczej nie mieli, choć okazje sobie jakieś tam stwarzali. Przy odrobinie szczęścia mogli zremisować, aczkolwiek jednobramkowe zwycięstwo gości najlepiej odzwierciedliłoby przebieg meczu.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 2 października 2019 20:48 przez isaacofuluruOglądał ktoś mecz Slavii z Borussią? Ze statystyk wynika, że przewagę mieli gospodarze. Miało to odzwierciedlenie na boisku czy to tylko suche liczby?
Ogladalem i Slavia caly mecz cisnela. BVB za to srogo ich karcili kontrami z ktorych mieli sporo okazji. Ostatecznie dwie takie kontry zamienily sie na bramki. Szkoda gospodarzy bo grali naprawde przez caly mecz swietnie.
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
cytat z dnia 2 października 2019 23:40 przez mlr3217Witam czy ktoś wie jak fortuna rozlicza kartki pokazane zawodnikom na ławce rezerwowych ?pograłem 2 kartki Interu zakład aktualnie na plus czy to zmienią?
Też mnie to bardzo ciekawi, miałem pograne over 1,5 kartki dla Interu na Unibet i zakład rozliczyli jako przegrany. Ogólnie to jestem zły bo nie rozumiem tego. Fakt, Sanchez dostał kartkę będą na ławce ale przecież takie kartki do wykluczeń też się liczą.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Polskie buki rozliczaja takie cos na plus. Jedynie jak sedzia daje kartke trenerowi lub sztabowi szkoleniowemu to wtedy taka kartka nie jest zaliczana. Natomiast buki zagraniczne kartki zaliczaja tylko graczom, ktorzy znajduja sie na boisku. Niestety sam wtopilem na tym typie z overem 1.5 kartki Interu. Kto by pomyslal, ze od 6 min do konca meczu zadnej kartki nie wylapia... Wyraznie pomogl im w tym ten pacan Skomina ????
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Wszystko jasne, szkoda tylko, że nie ma informacji przy typie, że liczą się tylko kartki otrzymane na boisku. 

Typ był ładny, bo pograłem bts+Barca+over 1,5 kartki Interu. Trudno, następny razem będę wiedział. 
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
cytat z dnia 2 października 2019 17:06 przez adamo80

1. Bez przesady z tym 12%. Akurat na LM/LE buki dają bez podatku np. Fortuna/ForBet. wycofał się Totolotek
2. Na Polsat Premium masz wszystkie mecze... Jest pod tym względem lepiej niż było na Canal+, które dawało tylko wybrane. Polsat uruchomił z 10 kanałów gdzie są na żywo wszystkie mecze !
3. Dla mnie bukmacherka nigdy nie służyła do zarabiania... Raczej dla frajdy jak dobrze coś przewidziałem i dla emocji oczywiście... I oczywiście zarabianie jest miłą nagrodą
4. Co do VARu to chyba nikt nie miał wątpliwości, że to będzie cudowny lek na wszystkie pomyłki sędziów..

A w ogóle miło, że bmw się odezwałeś... Ktoś ze "starej gwardii"... Och co to były kiedyś za kłótnie przy okazji LM... Hahaha...
Pzdr
Ja akurat w żadnym legalnym się nie rejestrowałem, więc nie wiem nic o braku podatku. Zresztą jak piszesz to tylko LM/LE, a ja zdecydowanie preferuję, a ściślej preferowałem ligi. Rejestrować się nie będę, bo nie będę robił frekwencji u legalnych. Dla mnie najlepiej by było, by poszli z torbami.

Wiem, że Polsat Premium ma wiele tych kanałów, ale za żywo w danej chwili tylko 1 mecz da się obejrzeć. Tyle, że wybóe jest lepszy, choć dziś akurat meczu który ja bym chciał tam nie ma.

Ja zawsze liczyłem na zarobki z bukmacherki, choć nie tak duże, jak niektórzy piszą (o sobie). 

Nie wiem, kto jest ze starej gwardii, ale widzę, że bractwo się wykrusza. Nie ma teraz za dużo buków bez podatku, a nie każdemu uśmiecha się płacić haracz. Nowa formuła forum też nie pomogła. Przynajmniej moim zdaniem teraz jest gorzej. Ale i tak lepiej, niż na nowym forum Realu, gdzie każą mi wyłączyć blokery reklam. Stwierdziłem, że nie będę się tam rejestrowac na nowo, bo starych danych nie udało mi się uruchomić. 

Z Tobą adamo80 to się raczej nie kłóciłem, choć nie zawsze się zgadzaliśmy. Później często graliśmy w tej samej drużynie.

pozdrawiam
 
K 0

kubula2019

Użytkownik
Generalnie Barca i Real ostatnio osłabli. Można to stwierdzić po ilości zawodników w kadrze Hiszpanii. Do niedawna w drużynie narodowej, większość piłkarzy była z obu tych klubów.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Czy ktoś posiada info lub stronę jak wyglądają druzyny w żółtych kartkach oraz indywidualnie? 
Z tego co wiem, to kartki kasują się po ćwiercfinałach ale już po tej kolejce grupowej mogą być drużyny które zapewnią sobie awans i wyczyścić się na kolejne mecze lub 1/8.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +15
djkomos 12

djkomos

Użytkownik
Z drużyn, które są blisko awansu lub na dobrej drodze do tego...tym piłkarzom brakuje po jednej żk do zawieszenia i wyczyszczenia się (co nie znaczy, że zrobią to w tej kolejce):

Di Maria - 6.00
Matuidi - 4.00
Pique - 4.00
L.Martinez - 3.3

kursy z e.toto
 
P 0

patrickrozgwiazda

Użytkownik
Witam, chciałbym poznać wasze opinie na temat moich typów, które mam zamiar dzisiaj postawić, a więc: 
Lipsk/remis
Barcelona-Slavia +3,5 bramki 
Chelsea/remis i obie strzelą 
Inter/remis
Liverpool win i obie strzelą 
co myślicie co zmienić 
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
cytat z dnia 5 listopada 2019 17:20 przez patrickrozgwiazdaWitam, chciałbym poznać wasze opinie na temat moich typów, które mam zamiar dzisiaj postawić, a więc: 
Lipsk/remis
Barcelona-Slavia +3,5 bramki 
Chelsea/remis i obie strzelą 
Inter/remis
Liverpool win i obie strzelą 
co myślicie co zmienić 
Śmierdzi mi gol Genk, Liverpool wygra ale raczej do zera. Reszta wygląda ok.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zolte kartki kasuja sie dopiero przed polfinalami wiec dobrze jest sie przyjrzec zawodnikom zagrozonym tracydyjnie przed 5 kolejka LM. Przypominam, ze 3 zolta kartka = 1 mecz pauzy. Pod lupe biore druzyny, ktore sa pewne awansu lub sa bardzo blisko.

Zawodnicy zagrozeni:

- PSG: Verratti, Di Maria
- Manchester City: Mendy, Fernandinho
- Juventus: Matuidi
- Barcelona: Semedo
- RB Lipsk: Upamecano, Haidara
- Napoli: Llorente
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jeśli chodzi o Barcelonę jak będą tak grać jak grają to w przyszłym roku mogą grać w lidze europy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 12 listopada 2019 14:12 przez jagrJeśli chodzi o Barcelonę jak będą tak grać jak grają to w przyszłym roku mogą grać w lidze europy.


Raczej nie bardzo. W Hiszpanii oprócz Realu Madryt i Atletico nikt nie jest w stanie więcej zagrozić tym klubom. Niestety taka jest rzeczywistość. Co prawda teraz jest w górze tabeli ścisk, ale jest to kwestia kilku kolejek jak wszystko się unormuje ;).
Do dalszej dyskusji na ten temat zapraszam do działu Hiszpania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom