>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

I 365

iczasopisma

Użytkownik
Będzie jeszcze gorzej - wtedy na jakiś czas, np pół roku, zrobią promocję bez podatku (oczywiście w stylu zagraj minimum 3 mecze z kursem minimum 1.3) co zrekompensują sobie jednoczesnym przystrzyżeniem kursów, jak w tej chwili robi Betfan... a kiedy ten okres promocji już minie, dowalą 12% podatek, a dziadowskie kursy zostawią.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
nie mają żadnych problemów po prostu znów wyladowali na liście domen zakazanych kilka godzin temu . Mi działa ze stałego łącza a juz routerów na karte nie  
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Nie ma jeszcze - 16-stka juz prawie wszędzie nie działa (vpn i stałe łacza jeszcze hula u mnie przynajmniej jedynie) a 17-stki jeszcze nie przygotowali . O 15 wyladowali na liście domen, więc może jakoś ogarną to jak zwykle. 
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
U mnie też się pojawia: "504 Gateway Time-out".
Po wyczyszczeniu cookies da się wejść na stronkę, ale ciągle nie da się zalogować i po odświeżeniu stronki znowu pojawia się: "
504 Gateway Time-out".
Nie wiem czy czasem nie zablokowali tego w PL na Amen
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
cytat z dnia 12 grudnia 2019 17:26 przez eloziomogólny crush, lepiej sprawdzic najpierw na miedzynarodowych forach zanim sie zacznie pisac bzdury ze PL blokniete i straszyc ludzi 
Mógłbyś podać linka gdzie to przeczytałeś?
 
Do góry Bottom