>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 2.10.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: Slavia Praga - Dortmund
Typ: 1X / obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 2.7
Bukmacher: betclic
Analiza:

Borussia ostatnio męczy się z rywalami ktorych pokonać powinna i mysle ze pomęczy sie z kolejnym zespołem i znow nie wygra. Slavia Praga ładnie zaskoczyla Inter i prowadzila do 90 minuty 1-0, ale ostatecznie zremisowala 1-1, co i tak jest znakomitym wynikiem. Dzisiaj zanosi sie na kolejny remis i tak tez własnie stawiam, choc po cichu bede kibicowal Czechom. Borussia Dortmund jak juz wspomnialem nie pokonala Eintrachtu i Werderu remisujac obydwa mecze 2-2. W pierwszym meczu przeważali z Barceloną ale Reus zmarnowal karnego i spotkanie skonczylo sie wynikiem 0-0. Wychodzą juz 3 mecze z kolei zakonczone remisem, czy bedzie czwarty? Licze ze Slavia okaże się dzisiaj tough nut to crack!

  100
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Salzburg
Typ: Salzburg DNB
Kurs: 6.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jeśli ktoś będzie miał ochotę zrobić mi badania psychiatryczne to proszę pisać w wiadomości prywatnej. Ja jednak swojego zdania nie zmienię i naprawdę uważam, że dziś może się wiele wydarzyć na Anfield Road. Obrońca tytułu Liverpool CF podejmie Mistrza Austrii RB Salzburg i  według mnie poważnego kandydata do wyjścia z grupy E kosztem albo właśnie The Reds albo SSC Napoli. Wydaje mi się, że Liverpool strasznie zafiksował się na Mistrzostwo Anglii po ubiegłorocznym przegranym wyścigu z City. Patrząc na grę ekipy Kloppa widać, co jest dla nich priorytetem w sezonie 2019/2020. Już w minionych rozgrywkach zarówno kibice, jak i zawodnicy nie ukrywali, że woleliby tytuł na krajowym podwórku niż wygraną w Champions League. Tak się jednak nie stało, a że udało się podnieść Puchar Europy to w tym sezonie pora na wygraną w lidze, co może szybko odbić się czkawką w największych klubowych rozgrywkach na świecie. Dzisiejsi gospodarze notują dobry start w lidze, choć wygrane nie przychodzą im łatwo, bo mecze z Sheffield, Chelsea, czy Newcastle do łatwych nie należały i we wszystkich faworyci musieli się mocno napocić. Na Napoli jednak to nie wystarczyło i drużyna z Serie A po dobrym meczu zasłużenie wygrała z obrońcami tytułu. W tym samym czasie RB urządził sobie strzelaninę pokonując w pierwszej kolejce Genk 6-2. Kolejnym aspektem na który dziś zwracam uwagę jest kompletny brak rotacji w szeregach LFC. Jurgen jedyne, co zmienia to środek pola, bo tam za Fabinho, Hendersona i Milnera wskakuje czasem Wijnaldum. Obrona i atak praktycznie cały czas tyra od deski do deski nie licząc zmian meczowych. W Salzburgu natomiast w ostatnim ligowym meczu z Austrią Wiedeń wygranym z resztą 4-1 wystąpiło tylko dwóch zawodników, którzy zagrali z Genk. Był to bramkarz i środkowy obrońca. Jedni uznają to za plus dla gospodarzy, inni dla gości.Według mnie jest to duży handicap dla zawodników trenera Marscha. Dodatkowo w ostatniej kolejce kontuzji nabawił się środkowy obrońca The Reds Joel Matip. Z Virgilem tworzą świetną parę, ale nie wiadomo jak będzie, gdy jednego zabraknie. Nie jestem znawcą angielskich drużyn, ale w wydaje mi się, że w jego miejsce powinien wskoczyć Lovren, którego już bardzo dawno nie widziałem w poważnym meczu. Jakby nie było, brak etatowego stopera to na pewno kolejny argument przeciwko faworytom. 
Nie dam sobie oczywiście ręki obciąć za ten typ, ale jeśli już szukać dziś niespodzianek to myślę, że całkiem spora może mieć miejsce na Anfield.

  100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dinamo Riga - Omsk
Typ: Dinamo Riga handicap +1.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Betclic
Analiza: Przenosimy się dziś do stolicy Łotwy gdzie miejscowi, podejmują na własnej tafli ekipę z Omska. Gospodarze grają ostatnio bardzo słabo, ich wyniki po 11 meczach dają im ostatnie miejsce w tabeli w Konferencji Zachodniej. Przyjezdni zaś zajmują 2 miejsce w Konferencji Wschodniej. Każda seria kiedyś się kończy i mam nadzieję że dziś własnie w takie zakończenie serii się wstrzelę, typ jest o tyle bezpieczny że gospodarze mogą to spotkanie przegrać 1 bramką. Ostatnie 5 meczów to porażki, wbrew pozorom dla przyjezdnych to może być bardzo ciężki mecz, wszyscy oczekują od nich wysokiej wygranej ale Riga na własnej tafli radzi sobie zdecydowanie lepiej niż w meczach wyjazdowych. Moim zdaniem dziś gospodarze będą za wszelką cenę szukać przełamania bo sytuacja z meczu na mecz w tabeli robi się coraz bardziej kryzysowa i jak powietrza potrzebują punktów które przywróciły by wiarę we własne umiejętności. Pewność siebie może zgubić gości a gospodarze wcale nie muszą stać na aż tak straconej pozycji jak wskazują na to kursy, jeśli ofensywa nie zawiedzie to dziś w Rydze możemy być świadkami niespodzianki.

  100
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - Euroliga - Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lattes Montpellier - Olympiacos
Typ: Lattes Montpellier(-6.5)
Kurs: 1.83
Bukmacher: LV
Analiza:

Rewanżowe starcie fazy eliminacyjnej do Euroligi, Lattes ma trzy oczka zaliczki z G1.
Przed rokiem Greczynki wyeliminowaly i to wyeliminowaly dosc niespodziewanie nasza Wisle na tym samym etapie, jak bedzie tym razem? Strata z G1 nie jest niby zbyt duza, ale Montpellier to jednak dla mnie polka wyżej i ja watpie, ze Francuzki w domu wypuszcza awans z rak.
W pierwszym meczu Montpellier pokazalo niezwyklą klase wychodzac z tego niemalego badz co badz bagna, jeszcze wygrywając.. W tamtym starciu Francuzki mialy juz nawet -15, a mimo to zdolaly wywiezc z Grecji korzystny dla nich wynik.
Ogolnie personalnie zdecydowanie lepiej wygląda Lattes.. Ok, w ekipie OLY pozostala w porownaniu do tamtego sezonu Thomas, pozostaly Sotiriou, Stamolamprou, a pojawily się ciekawe Gemelos, czy Graves, ale co by nie mowic, to nie jest jednak poziom druzyny przeciwnej.
Mavunga, Williams, Lundquist, Whitcomb, Bernies, Kamba, Tchatchouang to zdecydowanie lepsze zawwodniczki, ktore w domu powinny duzo bardziej zdominowac rywalki niz w Grecji.
Dla mnie tutaj +10 spokojnie w zasiegu Francuzek, takze takie handi biore bez zastanowienia.

   83
 
 
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: Genk - Napoli
Typ: under 3,5 bramki
Kurs: 1,67
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 18:55 odbędzie się spotkanie w drugiej kolejce Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami Genk i Napoli.  Gospodarze przegrali pierwsze spotkanie z Salzburgiem w stosunku 6:2, natomiast goście wygrali swoje pierwsze spotkanie z broniącym tytułu Liverpoolem.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują odrobić przynajmniej zremisować dzisiejsze spotkanie. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i z pewnością będą mieli swoje szanse. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Napli,  który będzie dyktował warunki gry. Gospodarze muszą przede wszystkim jak najdłużej nie stracić bramki i z każdą minutą być może stworzą sobie jakieś okazje do zdobycia bramki. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to wygrana Napoli 0:1

  67
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Salzburg
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.64
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dość popularne dziś spotkanie do typowania i kilka typów już padło, ja natomiast bezpiecznie stawiam w tym spotkaniu BTS - obie strzelą. Liverpool i jego potencjał ofensywny jest dobrze znany, w lidze póki co komplet zwycięstw, jednak w pierwszej kolejce nie dali rady Napoli, nie strzelając nawet gola. Dlatego muszą myśleć o zgarnięciu pełnej puli by na koniec fazy nie martwić się o awans. Dziś podejmą Salzburg który rozstrzelał się w pierwszym spotkaniu z Genk 6:2. Ogólnie w tym sezonie drużyna z Austrii notuje iście hokejowe wyniki, liga austriacka to nie jakaś potęga, ale tak wiele strzelonych bramek daje do myślenia. Do tego dochodzi fakt, że The Reds z Adrianem w bramce, który zastępuje kontuzjowanego Alissona, bardzo rzadko zachowuje czyste konto. Tak więc jeśli tylko Salzburg wyjdzie dziś z takim nastawieniem jak przy meczu z Genk, nie są bez szans na strzelenie gola, bo o bramkę gospodarzy jestem spokojny.

  64
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 329

damian199713

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Salzburg
Typ: Salzburg over 3,5 rzutu rożnego
Kurs: 2,2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ciekawe spotkanie w grupie E. Liverpool znakomicie rozpoczął sezon w Premier League notując siedem zwycięstw w siedmiu kolejkach. Nie wyszedł im za to mecz otwarcia LM, w którym przegrali zasłużenie z Napoli. Mimo tych siedmiu zwycięstw nie zawsze można się zachwycać grą The Reds. Wiele zwycięstw, jak np. z Sheffield, Chelsea czy Southampton przychodziło po bardzo trudnych meczach. Przyjrzałem się statystykom rożnych w meczach Liverpoolu. Od początku sezonu ich przeciwnicy wykonują następujące ilości rożnych:
2 Norwich
5 Southampton
4 Arsenal
6 Burnley
1 Newcastle
7 Napoli
6 Chelsea
6 Sheffield
Jak widać zawsze coś wpada na konto przeciwników. W 6 na 8 spotkań linia over 3,5 była złamana.
Dodatkowo na środku obrony nie zagra dzisiaj Joel Matip, co będzie duzym utrudnieniem Liverpoolu i jednocześnie szansą dla drużyny gości
Dzisiaj na Liverpool czeka drużyna Salzburga. Zdążyli pokazać w pierwszej kolejce LM że stawiają na grę ofensywną wbijając drużynie Genk aż 6 bramek. W lidze nie jest gorzej, bo po dziewięciu kolejkach mają na koncie 40 bramek! Wiem, że to tylko liga Austriacka i mecz z Liverpoolem będzie wyglądał inaczej, ale i tak kilka akcji ofensywnych gości zobaczymy na pewno. To powinno przełożyć się na ich rogi. Od początku sezonu wykonują ich pokaźne ilości, a oto kilka ich ostatnich spotkań: 10, 10, 9, 6 (z Genk), 6, 8...
Podsumowując, sądzę że zobaczymy dzisiaj bardzo ofensywny mecz, w którym prym będą wiedli gospodarze, ale w którym ze względu na sposób gry, swoje okazje będzie tworzył też Salzburg. Biją w tym sezonie duzą ilość rogów, Liverpool zazwyczaj sporo rogów "traci", więc myślę że linia over 3,5 po takim kursie jest bardzo atrakcyjna.
Powodzenia!

  100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Mirandes - Lugo
Typ: Remis
Kurs: 3,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Obie drużyny weszły w ten sezon mocno remisowo, dlatego spróbuję wykorzystać ten fakt na dzisiejszy typ. Mirandes zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, ale co ciekawe przegrali tylko 3 mecze, mając tym samym bilans 1-4-3. 9 strzelonych goli i 15 straconych pokazuje, że uśredniając można spodziewać się wyniku 1-1 lub 1-2. Lugo spisują się niewiele lepiej, mając bilans 1-5-2, w brakach 9-12. Jak widać nie tak łatwo wygrać z tymi drużynami, a zważywszy, że same w ataku też nie są mocne, warto zaryzykowac tutaj remis, może bezbramkowy, a moim zdaniem wynik zakręci się wokół 1-1. Co ciekawe, Lugo na 3 mecze wyjazdowe zremisowało, a jakże, 3.  Jeśli zerkniemy na mecze H2H to często padały remisy lub wynik był ich bliski. Sądze, że pod konkurs na początek miesiąca to bezpieczny i całkiem prawdopodobny typ. 

  215
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Inter
Typ: Barcelona
Kurs: 1.71
Bukmacher: etoto

Po takim kursie żal nie zagrać Barcelony grającej na CN w Lidze Mistrzów. Rywal niby z wyższej półki, ale nie wyobrażam sobie, żeby Barca znowu zgubiła punkty. Ostatnie 5 meczy u siebie to zwycięstwa, w których łącznie strzelili 16 bramek! Inter wyjazdowo sobie radzi, ale pamiętajmy, że jest to tylko ligowe podwórko. Poprzedni mecz LM ze Slavią zakończył się remisem, mimo że grali na San Siro. Tak się składa, że osobiście oglądałem z trybun mecz z Lazio, atmosfera jak i mediolańscy kibice - niesamowite, aczkolwiek gra Interu już nie do końca, wymęczone 1:0 mimo tego, że Rzym nie stawiał zbyt dużego oporu. Niby na LM inna motywacja, ale mecz z przyjezdną Slavią właśnie pokazał siłę dzisiejszych gości, ten mecz był z tych, które wygrać trzeba, skończyło się 1:1. Pomimo paru wzmocnień wciąż brakuje tam paru nazwisk, które postraszą takiego rywala jak Barcelona. Tutaj za to powrót Messiego, myślę że od pierwszego gwiazdka zagra najlepsza 11. W historii ich rywalizacji na hiszpańskim terenie mierzyli się ze sobą 4 razy, z czego wszystkie 4 wygrała Barca. Mało tego, Inter nie zdobył w nich ani jednej bramki. Biorąc pod uwagę statystyki, sytuację w grupie oraz obraz gry Interu, który mogłem podziwiać na własne oczy, nie widzę tu innej opcji niż 3 punkty dla Dumy Katalonii. Przewidywany wynik to 2:0.

  71
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia- Ajax
Typ: remis 
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betclic
Analiza: Oba zespoły są w niezłej formie i nie przegrywają. Zmagania w Lidze Mistrzów zaczęły od zwycięstw - szczególnie wygrana Nietoperzy na Stamford była bardzo ważna, bo 3 punkty na trudnym terenie. W tym meczu najbardziej prawdopodobny wydaje się być remis, który byłby niezłym rezultatem dla obu zespołów, które na pewno darzą się szacunkiem. Oba zespoły prezentują odmienne style, bo Ajax to ofensywa, a Valencia lepiej gra z kontry i w defensywie. Licze na wyrownany mecz i remis.

  100
 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia - Ajax
Typ: Ajax (handicap 1:0)
Kurs: 5.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ajax jest obecnie w gazie i dobrze to pokazują ich ostanie mecze. Na dziesięć swoich ostatnich spotkań, aż w ośmiu strzelili minimum dwie bramki. 

Valencia jest przeciwnikiem nie byle jakim, ale z Barceloną stracili pięć bramek, z Getafe u siebie trzy. Któż zatem mógłby przypuszczać, że Ajax nie da rady wygrać z nimi minimum dwiema bramkami?

Ja właśnie taki scenariusz typuję w dzisiejszym spotkaniu.

  400
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Inter
Typ: Inter +1,5 gola
Kurs: 3,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Po kiepskim wrześniu startuje z nadzieją na lepszy miesiąc. Na pierwszy rzut w październiku Liga "Majstrów" i mecz pomiędzy FC Barceloną, a włoskim Interem Mediolan. Idę tutaj zdecydowanie w kierunku niespodzianki i dwóch bramek zdobytych przez zespół gości. Obie drużyny mają po jednym "oczku" po pierwszej kolejce. Gracze Conte zawiedli po całości remisując tylko na Giussepe Meazza ze Slavią Praga 1:1. Natomiast katalończycy przywieźli szczęśliwy punkt z Dortmundu remisując bezbramkowo. Zespół z Mediolanu jeszcze nigdy nie wygrał z Barcą w rozgrywkach Ligi Mistrzów i dzisiaj również ciężko będzie o sukces. Jednak jeśli nie teraz to kiedy, w Barcelonie nie zagrają: Jordi Alba, Ansu Fati i Samuel Umtiti, a Lionel Messi i Ousmane Dembele nie są w pełni sił i myślę, że trener Ernesto Valverde nie zaryzykuje ich zdrowia i straty na dłuższy okres czasu. W zespole Interu z dolegliwościami zmagali się ostatnio Stefan de Vrij i Romelu Lukaku, ale obaj awizowani są w składzie przyjezdnych od pierwszej minuty. Wygranego w tym starciu nie sposób przewidzieć, bo moim zdaniem Barca w słabszej formie, a Inter mocny ale wiadomo przy klasie obu jedenastek może zadecydować dyspozycja dnia. Jeżeli takie drużyny jak: Betis, Osasuna, Valencia, Granada potrafiły po dwa razy pokonać  ter Stegena to dlaczego nie miałby zrobić tego Lukaku i spółka dowodzona przez Conte. Stawiam na dwa gole Nerazzurrich po fajnym kursie.  

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Zenit St. Petersburg - Benfica
Typ: powyżej 27 fauli (27 zwrot)
Kurs: 2,0
Bukmacher: etoto
Analiza:

Z dzisiejszych spotkań wybrałem to rozgrywane w Rosji pomiędzy Zenitem a Benficą. Gospodarze w pierwszej kolejce zremisowali 1-1 na wyjeździe z Lyonem natomiast Portugalczycy ponieśli porażkę 1-2 z Lipskiem w spotkaniu domowym.
Dzisiaj ważne spotkanie dla obu ekip bo istnieje spora szansa wyjść z tej grupy do fazy pucharowej ale do tego trzeba koniecznie w tym spotkaniu zgarnąć komplet punktów, także walki na boisku nie powinno zabraknąć. Jak już wspominałem wcześniej przy okazji opisywania innych typów w lidze portugalskiej spotkania często obfitują w dużą ilość fauli i dzisiaj liczę właśnie na piłkarzy gości, którzy po porażce w pierwszym spotkaniu muszą wygrać aby nie ograniczyć swoich szans na awans do minimum.
Do wybrania właśnie tego spotkania skłoniło mnie również H2H tych drużyn, które w LM w ostatnich paru latach mierzyły się 3-krotnie. 2 razy miało to miejsce w 1/8 finału a raz jeszcze w fazie grupowej. I tak w spotkaniach rozgrywanych w Rosji:
w 2012 - 27 fauli (14-13) / 5 żółtych kartek
2014 - 36 (18-18) / 7 żółtych i 1 czerwona
i 2016 - 36 (14-22) / 3 żółte.

  100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia - Ajax
Typ: powyżej 10 RR (10 zwrot)
Kurs: 2.08
Bukmacher: LVBET
Analiza: Dzisiaj ponownie idę w rzuty rożne, wczoraj się  nie udało, ale po pierwszej połowie meczu Tottenham - Bayern nie było pewnie osoby, która by nie wierzyła w powodzenie typu, 9 rożnych do przerwy, w drugiej trzeba było tylko 3, a skończyło się na... jednym, tu linia o jeden niższa i mam nadzieję, że się uda. W 5 ostatnich meczach Valencii padło 7 (5 sama Valencia*), 12 (2), 12 (6), 9 (4), 14 (7), natomiast w spotkaniach  Ajaxu 13 (11), 9 (4), 14 (10), 7 (5), 10 (8). Jak widać obie ekipy dość dobrze "stoją" jeśli chodzi o cornery, bardziej liczę na ekipę holenderska i wstępnie myślałem, żeby grać rożne tylko na gości, ale po przeanalizowaniu za i przeciw postanowiłem zagrać na over ogólny, ponieważ uważam, że będzie to wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na Ajax i po objęciu prowadzenia przez gości to gospodarze będą musieli postawić na atak i trochę rożnych powinni nabić, ogólnie widzę tu sporo rożnych, gram jednak według mnie bezpieczną linię, która powinna zostać pokryta bez problemu, ale jak będzie przekonamy się za 2h.

  100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Barcelona - Inter Mediolan
Typ: Messi strzeli gola
Bukmacher: forBet
Kurs: 1.85
analiza:
Jest potwierdzona informacja, że Messi zagra od pierwszych minut. Wracający po kontuzji Argentyńczyk jest z pewnością nadzieją Barcelony, która fatalnie rozpoczęła ten sezon. Z przodu zagrają również Suarez i Griezmann. Obie ekipy rozpoczęły faze grupową od remisów zatem każdy będzie chciał dzisiaj za wszelką cenę zdobyć 3 punkty, które mogą się w przyszłości okazać bardzo cenne. Dzisiaj jest wielka okazja przed gospodarzami, którzy są dosyć sporo faworyzowani przez bukmacherów. Czy słusznie? To się okaże. Mi zależy tylko na golu człowieka, któremu w naszej społeczności nikomu nie trzeba przedstawiać. Musi się w końcu przełamać i zdobyć pierwszego gola w sezonie ( w ogóle, bo w La Liga na razie też jeszcze nic nie strzelił). W Dortmundzie wszedł dopiero w 59 minucie.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom