>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BartBetTypy Typuje

bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
11.
MMKS  Podhale - Cracovia Kraków  2.83   
Stawka 6    10.98
1xbet
Jak dla mnie ten kurs to nieporozumienie do jutra pewnie spadnie gdzieś w okolice Maks 1.80.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik

12.
Janów-Unia Oświęcim AH 2 - 5.00   2-10????
1.78
Stawka 3
1xbet

  2.34

​​​​​Linia ustawiona bardzo nisko, do jutra pewnie będzie można zapomnieć o złapaniu takiego kursu. O to różnice porażek Janowa od początku sezonu 6,7,8,5, 7,10. Myślę że Unia która wczoraj co prawda wygrała z Zagłębiem jednak cały czas nie może złapać jeszcze dobrego rytmu nie zlekcewazy rywali i zobaczymy przekonywujace zwycięstwo! 


13.
Katowice - Podhale 1 1.43
  
Tychy-Toruń 1 1.29  
1.84
Stawka 2

  1.68
Nie ma się co za dużo rozpisywać, Podhale przed sezonem sporo zawirowań wewnątrz klubu i jak widać przekłada się to na początek sezonu, co prawda nowotarazanie zakontraktowali kolejnego zawodnika jednak takie transfery last minute nigdy nie mogą przynieść efektu od zaraz. Katowice jak dla mnie duży plus na starcie sezonu ponieważ po meczach towarzyskich sądziłem że wypadną poza pierwsza 4 jednak początek sezonu i wyjazdowa wygrana z Cracovia oraz faworytem do mistrzostwa GKS Tychy robi wrażenie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Podsumowanie Wrzesień 
Kupony 13
Wygrane 6
Przegrane 7
Skuteczność 46.15%
Zainwestowane 25j
+/- 
  11.24j
Yield 
  44%

Początek bez szału, zawsze gdzieś zabrakło po golu jednak końcówka i PHL wyszła całkiem nieźle i dała spory plus ???? można ruszać z październikiem i oby ciut lepsza skutecznością 
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
1.
Toronto-Ottawa 1 AH - 1.5 1.93
  
Stawka 1
1xbet

  0.93

 

Dzisiaj w nocy rusza nowy sezon w NHL. Z 4 meczy wybrałem jeden który wydaje się najpewniejszy. Toronto to bez wątpienia jeden z faworytów do wygrania całej ligi zresztą podobnie jak w poprzednich sezonach a za największy sukces do tej pory można uznać sam awans do PO. W poprzednich rozgrywkach odpadli już w pierwszej rundzie przegrywając z późniejszym finalistą Boston Bruins 4-3 w serii co ciekawe prowadzili 3-2 i nawet własny lód nie pomógł im w awansie do półfinału konferencji. Kto wie jak by później się to potoczyło?! Wszyscy w Toronto liczą że w końcu ten sezon będzie przełomowy i zespół powalczy o coś więcej niż tylko przejście pierwszej rundy PO. Tak jak by na przeciwleglym biegunie znajduje się zespół z Ottawy w poprzednich rozgrywkach zaledwie 64 pkt i miano najgorszej drużyny całej ligi w dodatku z najgorsza defensywa. Jeżeli popatrzymy na to co wydarzyło się pomiędzy sezonami raczej ciężko uwierzyć by coś miało się odmienić w celach obu drużyn. Toronto za największy sukces może uznać podpisanie nowego kontraktu przez Mitcha Marnera prawoskrzydlowy w poprzednich rozgrywkach zdobył 94 pkt dla Liści a negocjacje przeciagaly się dość długo z ciekawszych zysków według mnie Tyson Barrie z Colorado w poprzednim sezonie 59 pkt. Z zespołem pożegnali się m.in Kadri, Zajcew, Brown,Marleau. Zajcew 14 pkt, Marleau 39 pkt jednak 40 lat na karku więc jak dla mnie na pewno się nie osłabili a głównie co ich ogranicza to czapka plac i po prostu musieli poszukać oszczędności jednak to co najlepsze zachowane.
Ottawa pozyskała Zajcewa 14pkt, Browna 29pkt, Anisimov 37pkt Ennis 18pkt Hainsey 23pkt. Jak widać raczej na nikim te transfery wrazenia robić nie mogą i ciężko sobie wyobrazić żeby dzięki nim odmienił się losy zespołu w tym sezonie. Jeżeli dodamy do tego że ich pierwszy bramkarz Craig Anderson ma już 38 lat wróżę im kolejny sezon ze sporą ilością straconych goli. W meczach przedsezonowych co prawda Ottawa nie wyglądala wcale źle jednak składy mocne przemeblowane testowanych wielu prospectow i weryfikacja przyjdzie w lidze.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
2.
Toruń - Cracovia 2 2.54  4-4
  
Stawka 1
1xbet 

  1

Już jutro kolejna kolejka polskiej hokejowej ligi walczę o podtrzymanie serii i 5 wygraną z rzędu. W Toruniu zapowiada się wyrównany mecz jednak obok takiego kursu nie pozostaje obojętny. Gospodarze jak narazie 6 meczy i bilans 3-3 jednak wygrane z PZHL 23 i Naprzodem są raczej obowiązkiem niż sukcesem  poza tym pokonali Zagłębie na wlasnym lodzie 5-4. Oprócz tego wysoka porażka z Tychami 6 1 z Unią oraz Lotosem Gdańsk. Cracovia co prawda raczej nie może liczyć na walkę o mistrzostwo w tym sezonie jednak kadrowo oceniam ich wyżej niż zespół z Torunia w dodatku przegrali ostatnie dwa mecze z mocnym Jastrzębiem oraz na wlasnym lodzie po rzutach karnych z Unią Oświęcim pomimo prowadzenia 2-0 jutro zapewne zrobią wszystko by nie przegrać 3 raz z rzędu a kurs 2.54 jest w tym przypadku value.
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
3.
Lech Poznań - Wisła Kraków 1 AH - 1.5 2.56 4-0  
Stawka 1 
1xbet 

  1.56
 Trochę przyspalem z tym kursem jednak w Wiśle jest taki szpital że chyba musiał by się wydarzyć jakiś cud by osiągnęła korzystny wynik na trudnym dla nich terenie w Poznaniu. Trzeba jednak pamiętać że to ekstraklasa ???? w obronie do kontuzjowanego Bartosza dołączył Janicki nie zagra również Klemenz oraz Sadlok nawet młody Hoyo Kowalski jest kontuzjowany sam jestem ciekaw jak Stolarczyk ma zamiar zalatać takie ubytki?! Napewno nie zagra Błaszczykowski który być może będzie gotowy na Piasta. Niepewny jest występ Brożka co przy niemocy Drzazgi byłoby wielką strata i bez niego ofensywa w tym sezonie praktycznie nie istnieje. Do tego wszystkiego dochodzi nie najlepsza atmosfera przegrana w Płocku, odpadniecie w PP z 2 ligowcem i gwóźdź do trumny czyli Przegrane derby ciężko mi sobie wyobrazić w cudowne odwrócenie sytuacji z Lechem który również ma swoje problemy jednak zapewne zrobi wszystko by wykorzystać braki w Wiśle i podbudowac się w oczach kibiców z Poznania okazję maja znakomitą! 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
4.
Nashville
Predators - Detroit Red Wings 1 1.70 3-5  
Stawka 1 
Unibet 

  1.00
Dla Predators to drugie spotkanie w w meczu otwierającym sezon wygrali 5-2 z Minnesota Wild. Detroit dzisiaj rozpoczyna sezon. Rzut okiem na to co obie drużyny prezentowały w poprzednich rozgrywkach, Nashville 3 drużyna sezonu zasadniczego na zachodzie w PO jednak odpadli już w pierwszej rundzie w 6 meczach z Dallas. Detroit poprzednie rozgrywki zakończyło na sezonie zasadniczym i dopiero 14 miejscu na wschodzie. Z ciekawszych transferów Predators oddali do NJ Pk. Subbana 31 pkt tego defonsora w poprzednim sezonie robiąc miejsce dla Matta Duchane 70 pkt. Co jak narazie okazuje się strzałem w dziesiątkę w pierwszym meczu sezonu 3 asysty 28 letniego centra który w poprzednim sezonie reprezentował Ottawe oraz Colombus. Jak dla mnie ta zamiana wyjdzie w Nashville na spory plus i spodziewam się dobrej gry w sezonie zasadniczym podobnie jak rok temu. W Detroit bez spektakularnych transferów dość powiedzieć że najlepiej pkt zawodnik którego zakontraktowali Filppula zdobył w poprzednim sezonie 31 pkt i na dodatek jest dość wiekowy bo ma już 35 lat. Ogólnie sporo młodych zawodników w skrzydłach a zespół jest w sporej przebudowie i nie wróżę im awansu do PO w tym roku. W bramce Detroit 35 letni Howard oraz 31 letni Bernier w obwodzie pozostaje jeszcze Picard na mnie wrażenia nie robią a obstawiam że dużo pracy przed nimi w tym sezonie. 
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
5.
Podhale-Jastrzębie 2 2.27 5-6 OT
  
Stawka 1
1xbet
  1.00

Konsekwentnie gram przeciwko Podhalu gdy gra z kimś z czołówki znowu fajny kurs. Ostatnio udało się z Cracovia która prowadziła już 5-0 skończyło się 5-3 kurs 2.83 trafiony. Obie drużyny rozegrały jak narazie po 6 spotkań Jastrzębie 15 pkt Podhale 6 pkt co świetnie obrazuje jakim potencjałem dysponują dlatego każdy kurs powyżej 2 przeciwko zawodnikom Podhala biorę w ciemno. Ciekawe jakie kursy wystawia nasze buki ja bym nie dał więcej niż 1.80. Rusek już w ubiegłym roku dał sporo zarobić właśnie przez wczesne wystawianie kursów i spore błędy w ich ocenie ????
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
6.
Unia Oświęcim - Cracovia Kraków 1 1.86 9-1 
  
Stawka 1 
1xbet 

  0.86

Cracovia zawodzi na całej Lini na starcie rozgrywek tylko dwie wygrane w 8 meczach i 6 porażek ale trzeba im oddać że tylko dwie w regulaminowym czasie. Napewno porażki z Jastrzębiem, Tychami, GKS Katowice nie można traktować jako sensacji jednak porażki w ostatnich dwóch spotkaniach z Lotosem i Toruniem taka niespodzianka już napewno są. Unia też nie zaczęła rewelacyjnie sezonu po prostu wygrywa z niżej notowanymi przegrywa z lepiej. Tydzień temu na lodowisku w Krakowie Unia lepsza po karnych. Hokeiści z Krakowa obecnie mają serię 3 dogrywek dlatego myślę że jutro mecz rozstrzygnie się w regulaminowym czasie gry a faworytem jak dla mnie jednak Unia. 
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
7.
Gks Tychy - Vienna Capitals 2 1.67 4-2
   
Frolunda - Cardiff 1 1.25 9-2  
Ako 2.08
Stawka 1

  1.00


Tychy bez szans na awans goście jeszcze  z matematycznymi szansami. Tyszanie raz w tej edycji doprowadzili do dogrywki i to cała ich zdobycz punktowa, na wyjazdach w dwóch meczach nie zdobyli nawet bramki nieco lepiej wyglądało to na wlasnym lodzie gdzie zaczęli od porażki z Djugarden 2-6 by w następnym meczu stoczyć heroiczny bój z mistrzem Niemiec przegrywając jednak po dogrywce. Spory w tym udział Murraya który bronił w tym meczu fantastycznie o czym dobrze mówi statystyka strzałów 17-42 na korzyść Mannheim. Nie ma się co oszukiwać ale liga EBEL pomimo iż nie jest to europejski Top przerasta nasza przynajmniej o jedną długość zespół z Wiednia potrafił pokonać Djugarden na lodowisku w Szwecji więc nie wydaje mi się że będzie miał problemy na lodowisku w Tychach chyba że kolejny mecz życia rozegra Murray. O meczu Frolundy nie ma się co rozpisywać papierowy pewniak walczy o pierwszą wygrana w tej edycji na wlasnym lodzie, sezony we wszystkich ligach już w pełni liczę na mniej niespodzianek i że sytuacja w grupie w której liderem jest Cardiff wróci do normy. 
 
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Jak narazie bilans NHL 
  1
  1
Obserwuje codziennie te rozgrywki i jest co prawda sporo niespodzianek jednak przy dublowaniu stawki myślę że można będzie wyciągnąć z tego lekki profit. Jednak pewne jest że trzeba konsekwentnie grać codziennie, zobaczymy co z tego wyjdzie, bilans wyliczam normalnie do miesiąca jednak postaram się prowadzić również osobna statystykę z NHL żeby zobaczyć czy jednak warto. 

8.
VEGAS GOLDEN KNIGHTS - BOSTON BRUINS 1 ML 1.74 3-4
  
Stawka 1 
   1
9.
PITTSBURGH PENGUINS - WINNIGPEG JETS 2 ML 2.28 1-4 
  
Stawka 1 
  1.28

 

Dzisiaj w nocy sporo meczy biorę na tapetę dwa spotkania. Na lodowisku w Las Vegas ciekawe spotkanie jak narazie niepokonanych zespołów, obie wygrały po dwa spotkania jednak mnie bardziej swoją grą przekonują gospodarze którzy liczę że podobnie jak w zeszłym sezonie będą mocni na wlasnym lodzie. W obu zespołach bez poważnych przetasowań i obie są pewniakimi do udziału w PO. LV dwukrotnie pokonali finalistów konferencji z ubiegłego sezonu SJ Sharks 4-1 oraz 5-1 w bramce świetnie bronił Fleury który po dwóch spotkaniach ma 96.49% obronionych strzałów. Boston wymeczył w pierwszym spotkaniu 2-1 z Dallas oddając 9 strzałów mniej, jak wiemy ekipa z Dallas przegrała również kolejne dwa mecze z Blues i Red Wings i ma bilans 0-3. Kolejnym rywalem hokeiści z Arizony i również minimalna wygrana 1-0 i również oddane 9 strzałów mniej. Kierując się tylko tymi spotkaniami uważam że gospodarze na ten moment lepiej weszli w sezon i Boston nie wygra 3 meczu wjazdowego na początku rozgrywek. Obaj bramkarze Bruins również fenomenalnie rozpoczęli rozgrywki Rask pokonany tylko raz w 29 próbach co daje 96.55% Halak zalicza SO broniąc 35 strzałów hokeistow z Arizony. Z racji tego ciekawą opcją jest również poszukanie undera w tym spotkaniu ja jednak idę w kierunku wygranej Złotych Rycerzy.
Drugie spotkanie to mecz osłabionych Penguins którzy przez dłuższy okres czasu będą musieli sobie radzić bez dwóch środkowych drugiego i trzeciego ataku mianowicie Malkina i Bjugstada ciekawa zagwozdka dla trenera żeby to teraz poukładać i myślę że będzie ich to na pewno kosztować stratę kilku punktów z tego co wiem mówi się o powrocie w listopadzie. Nawet z oboma hokeistami Penguins nie ominęli falstartu w premierowym meczu przegrywając z Sabres 1-3 a jedynego gola zdobył właśnie Malkin. Jets kontynuują wyjazdowy trip jak narazie bilans 1-2 w spotkaniach z ekipami z NY. W pierwszym meczu porażka ze wzcmonionymi Rangers 6-4 po  ciekawym meczu w którym 3 krotnie doprowadzili do wyrównania a w 3 t wychodząc nawet na prowadzenie. Wygrana z NJ po niesamowitym meczy gdzie odwrócili losy meczu ze stanu 0-4 na wygraną w karnych. W ostatnim meczu porażka z NYI 4-1 oddali co prawda więcej strzałów od wyspiarzy jednak nie najlepiej spisywał się w bramce Brossoit. Myślę że są w stanie dzisiaj urwać punkty zranionym pingwinom bo ich gra naprawdę nie wygląda źle zwłaszcza w ofensywie jednak defensywa i bramka do poprawy 14 straconych w 3 meczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
10.
ZUG-PILZNO 1 1.82  5-2
  
Stawka 1 
1xbet 

  0.82

Krótko, obie drużyny zapewniły sobie awans do następnej rundy i obie maja na swoim koncie   po 10 pkt o pierwszym miejscu zadecydują ostatnie dwie kolejki które zostaną rozegrane pomiędzy tymi druzynami. Trener gości nie zabrał do Szwajcarii najlepiej punktujacego Milana Gulasa 20pkt w 8 meczach oraz Tomasza Mertla 12 pkt w 8 meczach. Przy tak napiętym terminarzu trener musi rotowac składem a odpoczynek dla najlepszych graczy świadczy jednak że ten mecz napewno nie jest stawiany na 1 miejscu a już w następny wtorek okazja do rewanżu na lodzie w Pilzinie dlatego stawiam w roli faworyta gospodarzy którzy mają obecnie dzień odpoczynku więcej oraz nie muszą spędzić kilku godzin w autokarze w drodze na mecz! 
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Październik 
Kupony 
 10
Wygrane   5
Przegrane  5
Skuteczność  50%
Zainwestowane   10
+/-  0.45
Yield   4.5%
​​​​​​
11.
Zagłębie Sosnowiec - PZHL 23 1 AH - 4.5 1.85 4-3  
Stawka 1
1xbet

  1.00

Ciekawą linie na jutrzejszy mecz wystawił Rusek. Zagłębie uzbierało 9 pkt w 7 meczach jednak wygrane z Podhalem oraz Lotosem dobrze o nich świadczą zresztą co do tego że są faworytami nie mamy wątpliwości jedyna pozostaje rozmiar wygranej. PZHL dzisiaj przegrał w Oświęcimiu 8-0 i jutro zagra już kolejne spotkanie. Jak narazie w tym sezonie 3 krotnie grali dzień po dniu i w dwóch przypadkach ten drugi dzień był zdecydowanie gorszy. Zagłębie ostatni mecz rozegrało 4 października więc czasu na odpoczynek mieli sporo i na świeżości liczę na spokojna wygrana aczkolwiek trzeba mieć na uwadze że już w piątek czeka ich kolejny mecz w Krakowie jednak bariera 5 bramek ma szansę spokojnie zostać pokonana. 
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
12.
NJ Devils - Edmonton over 5.5 1.60 3-3
  
Stawka 1 
1xbet

  0.60
13.
Toronto - Tampa Bay over 6.0 1.67 3-7
  
Stawka 1
1xbet 

  0.67
 

Dzisiaj mamy sporo meczy że aż jest kłopot bogactwa postarałem się wybrać dwa mecze w których sądzę że zobaczymy sporo bramek w meczach New Jersey pada jak na razie średnio 7 bramek na mecz wczoraj pomimo oddania 25 strzałów Nie potrafili pokonać świetnie spisującego się Cartera Harta młody bramkarz flyers świetnie rozpoczął sezon 94.64% nie ma się co oszukiwać ale diabły dysponują naprawdę dużą siłą rażenia w trzecim ataku dopiero występuje jedynka draftu Hughes  a na jego skrzydle Simmons więc to jasno pokazuje jak mocnym atakiem dysponuje w wyższych formacjach.
W trzech meczach Edmonton pada jak na razie prawie 8 bramek w meczu wczoraj w bramce Edmonton występował Koskinen więc dzisiaj prawdopodobnie zagra Smith którego statystyki z początku sezonu nie powalają 89.23 % po dwóch meczach. Edmonton jest zespołem w którym zdecydowanie atak mocniejszy jest niż formacja obronna, sama pierwsza 3 napastników uzbierala już w sumie 19 pkt w 3 meczach. Jako że to mecz z gatunku B2b liczę że w bramce NJ wystąpi Blackwood który narazie raz wystąpił od pierwszej minuty i wpuścił 7 bramek a jego bilans w tym sezonie to 80%.
Troche się się rozpisałem więc w drugim spotkaniu trochę krócej, oba zespoły to jak ostatnio bywa, faworyci do wygrania ligi obie dysponują świetnym zawodnikami w ataku i co ciekawe obie nie zaliczają dobrego startu rozgrywek Toronto 2-2, Tampa 1-2 obie walczą o przerwanie serii dwóch porażek a najlepsze co mają to atak i licze na ostra wymianę ciosów. Tampa jak narazie 11 bramek w 3 meczach, Toronto 16 w 4 meczach. Liczę też na zmazanie plamy przez Tampe po ostatnim meczu z Hurricanes gdzie w 2 tercji nie oddali strzału a w 3T zaledwie 2 rzadko spotykana sytuacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
14.
Ottawa-Tampa Bay 2 1.61
  
Stawka 1 
1xbet 


Tampa nie wystartowała najlepiej, jednak przed dwoma dniami wydaje się ze wrócili na właściwy tor pokunujac w Toronto liście 7-3. Do składu powrócił Point 93 pkt w poprzednich rozgrywkach i odrazu przywitał się z kibicami z przytupem zdobywając dwie bramki i zaliczając asystę. Senatorowie 0-3 na starcie rozgrywek jednak trzeba im oddać ze kalendarz ich nie rozpieszczał mecz z Toronto, ze wzmocnionym NYR i mistrzami z St. Louis na dokładkę w spotkaniu numer 4 przyjeżdża najlepsza drużyna sezonu zasadniczego poprzedniego sezonu. W bramce senatorów jak narazie szału nie ma 2 razy wystąpił 38 letni Anderson 87.50% oraz Nilsson 86.11% mają co poprawiać pod tym względem bramkarze z Ottawy a w spotkaniu z Tampa powinno być o to równie trudno co we wcześniejszych meczach. 
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
15.
Carolina - Colombus 1 2.00
  
Stawka 1 
1xbet 


Jeszcze jeden mecz chodzi mi po głowie, patrząc na dotychczasowe wyniki obu drużyn wyłania nam się murowany faworyt co nie do końca sprawdza się w tej lidze jednak spróbuję. Carolina fantastyczny start rozgrywek 5 zwycięstw w 5 spotkaniach a rywali mieli napewno mocniejszych od kurtek kolejno Montreal, Capitals, Tampa, Floryda oraz NYI. Tego samego nie można powiedzieć o Colombus zaledwie jedna wygrana w 4 spotkaniach widać jak na dłoni że ubytki kadrowe w porównaniu z poprzednim sezonem dają o sobie znać zaledwie 8 bramek w 4 spotkaniach. Oglądałem dzisiaj w nocy ich mecz z Kaczkami które grały drugi dzień z rzędu w bramce nie było startera Gibsona a 39 letni Miller i zdołali pokonać go tylko raz jeszcze po farfoclu nie zmuszjac go do jakiegoś wielkiego trudu. W bramce Colombus bronił Korpisalo dzisiaj prawdopodobnie zobaczymy Łotysza Merzlikinsa który w tym sezonie wyszedł raz i wpuścił 7 bramek w meczu z Pingwinami. Dla obu drużyn to mecz B2B wiec myślę że w bramce Hurricanes zobaczymy Raimera 94.05% w dwóch spotkaniach. Chodź trzeba przyznać ze defensywa Huraganow wczoraj była na tyle szczelna ze pozwolili Islanders na oddanie tylko 19 strzałów na bramkę Mrazka. 
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
16.
Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 1 AH - 1.5 1.86 1-1
  
Stawka 2 
1xbet 

  2.00

Unia jest w gazie po wygranej na wlasnym lodzie 9-1 z Cracovia w piątek wygrana w Katowicach 1-0 i trzyma się w scislym czubie tabeli z punktem straty do prowadzących Tychów. 

17.
Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 1 1.51
  
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2 1.43  
Ako 2.15
Stawka 2 

  2.00


Gks w piątek przegrał dopiero pierwsze spotkanie w tym sezonie, dobra okazja do rahabilitacji na lodowisku w Sosnowcu. Zagłębie wygrywa ze słabszymi zespołami stąd to 15 pkt jednak porażki z Toruniem, Unia, Jastrzębiem, Tychami stawiają w roli foworytów zespół Gieksy
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
18.
NJ Devils - Florida 1 ML 1.91
 4-6  
Stawka 2 
Unibet
19.
NYI - St. Louis 2 ML 1.79 2-2
  
Stawka 2 
Unibet 

  4
NJ prowadzilo 4-1, St. Louis 2-0 i bramkę traci na 27 sek przed końcem wrrr.. ????????



NJ pomimo ciekawego składu pozostaje bez zwycięstwa, liczę ze dzisiaj w końcu się przalamią napewno grali z mocniejszymi ekipami w tym sezonie. Jak dla mnie Panthers to spory zawód liczyłem ze po zakontraktwaniu  Bobrovskiego zabezpieczą sobie tyły tymczasem poza tym że podpisał kontrakt na 10 mln za sezon za wiele nie pomógł 88.18% w pierwszych 4 meczach sezonu ogólny bilans Florydy 1-4

Mistrzowie z ST. Louis dzisiaj kończą wyjazdowy trip który wyszedł im całkiem nieźle dwie wygrane z Toronto oraz Ottawa oraz porażka w ostatnim meczu z Montreal em. NYI narazie ujemny bilans 2-3 pomimo tego iż 4 spotkania rozgrywal we własnej hali, wymeczona wygrana ze słabo spisujacą się Floryda oraz Jets napewno wrażenia nie robią. 
​​​​​​

 
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
20.
Lotos - Unia under 5.5 1.78 1-1
  
Stawka 2
1xbet 
21.
Vinna Capitals-GKS Tychy 1 1.45 5-2
  
Stawka 3
1xbet 
​​​​​​22. 
Vienna Capitals - GKS Tychy 1 AH - 1.5 1.72 5-2
  
Stawka 2
1xbet 

  4.35

Lotos w ostatnich 5 spotkaniach notuje 4 undery, Unia nie licząc meczu z PZHL 23 również 4/5. Nadmienię tylko parę wyników z ostatnich spotkań obu drużyn bo naprawdę nasza liga zrobiła się strasznie underowa
Lotos :
-Jastrzębie 1-2
-Podhale 0-3
-Gks Katowice 0-1

​​​​Unia:
-Podhale 1-1
-GKS Katowice 1-0
-Tychy 0-4

Oglądałem ostatnie spotkanie GKSu z zespołem z Austrii duży sukces wygrana z wyżej notowanymi rywalem jednak myślę że nic dwa razy się nie zdarza w tamtym spotkaniu 26-39 w strzalach na korzyść Capitals jeszcze wyraźniej pokazująca przewagę jest druga statystyka ogólna oddanych strzałów 33-76!! Ogromna przewaga wręcz miażdżąca, tyszanie zablokowali wiele strzałów będąc zamykanymi w swojej tercji nawet przy grze 5na5 no i dwie bramki w przewadze dwie z kontry i to spotkanie udało się wygrać dzisiaj może już nie być tyle szczęścia 
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
23.
Toronto - Minnesota 1 1.60 4-2
  
Stawka 5
Unibet 

  3j

Doskonała okazja dla liści do podreperowania średniego bilansu 3-3 na starcie sezonu. Minnesota wczoraj odniosła dopiero pierwsze zwycięstwo po 4 porażkach na początku sezonu. Wczoraj w bramce Wild Stalock dzisiaj obstawiam że zobaczymy Dubnyka który ma fatalny start sezonu ze średnia puszczonych 4.56 oraz 86.21 % obronionych strzałów powinno być mu ciężko podreperowac ten bilans w spotkaniu z mocno ofensywnym zespołem leafs 19 bramek w 5 meczach! 
 
Do góry Bottom