>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [2.10.2019] - Środa

Status
Zamknięty.
V 0

vladprom

Użytkownik
Witam, w tej kolejce biora taki AKO: 
Slavia-Borussia D. x2 (wiem ze BD nie blyszczy na wyjezdzie, a czesi sa mocni u siebie, jednak przypuszczam ze bedzie remis lub min. zwyciestwo BD - 1-1, 1-2) 
Liverpool - Salzburg (slaby kurs, ale po 0-2 vs Napoli Liverpool nie bedzie mial lepszej okazjo do zdobycia 3pts) 

probuje dodakowo bramki Leipzig oraz ajax... to tyle

pzdr
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Zenit - Benfica: 1, 2.32   

Ja proponuję grać na Zenit. Benfica jest już cieniem zespołu sprzed kilku lat. 2 sezony temu skończyli fazę grupową z bilansem 6 porażek. W zeszłym roku w grupie wyprzedzili tylko AEK, nie byli w stanie nawet nawiązać walki z Ajaxem i Bayernem. W Petersburgu nikomu nie gra się łatwo, inny klimat, daleka podróż. Benfica wciąż ma dużą markę - czemu zawdzięczamy tak dobry kurs na Zenit. Niemniej uważam, że to gospodarze są faworytem i ich zwycięstwo jest bardziej prawdopodobne.

Lipsk - Lyon: 1, 1.63   

Lipsk pod wodzą Nagelsmanna wygląda imponująco. W tym sezonie mogą już zagrozić w lidze samemu Bayernowi. W rozgrywki Ligi Mistrzów weszli zgodnie z planem od pewnego zwycięstwa w Lizbonie. Co prawda ostatnio w lidze zaliczyli wpadkę z Schalke ale taki to jest sport, nie da się wygrywać wszystkiego. Kiedyś musi trafić się gorszy dzień. Na drugim biegunie znajduje się Lyon, który nie dysponuje tak dobrą kadrą jak gospodarze, a przede wszystkim jest pod formą. Zespół z Francji nie może się pozbierać po odejściu Genesio i prezentuje się fatalnie w tym sezonie. Sylvinho to trenerski debiutant na takim poziomie i chyba nie dorósł jeszcze do tej roli. Moim zdaniem kurs na zwycięstwo gospodarzy nie powinien być wyższy niż 1.40.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Inter Mediolan
Typ: Inter over 1.5 kartki
Kurs: 1.40
  
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Gram niska linie czyli w teorii bezpiecznie. Gdzie jak gdzie ale na wyjezdzie i to jeszcze z Barcelona to taka ekipa jak Inter powinna wylapac te minimum 2 kartki. Wiadomo jak sie gra we Wloszech. Ostro i zdecydowanie. Takie tez trzeba bedzie miec podejscie grajac na Camp Nou z Katalonczykami. Sedzia meczu bedzie sredniak Damir Skomina, ktory na mecz wrecza okolo 4.01 kartki.


Spotkanie: Valencia - Ajax Amsterdam
Typ: over 3.5 kartki
Kurs: 1.48
  
Bukmacher: Betsson
Analiza:


Drugim meczem jaki biore na tapete jest spotkanie Valencii z Ajaxem. Tutaj tez ide w niska linie kartkowa. Zacheca mnie do tego glownie osoba arbitra a bedzie nim Daniele Orsato ze srednia 5.29 kartki. Gosc jest mega overowy i sypie kartkami na lewo i prawo. Na Mestalla trzeba bedzie sie dobrze pokazac jesli chodzi o gospodarzy wiec mysle, ze lacznie minimum te 4 kartki padna.


Kombo:
Barcelona - Inter Mediolan, Inter over 1.5 kartki @ 1.40
  
Valencia - Ajax Amsterdam over 3.5 kartki @ 1.48  
AKO: 2.07  
Bukmacher: Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: Genk - Napoli
Typ: obie drużyny strzelą po dwa lub więcej goli w meczu
Kurs: 4,90   mecz był bardzo ciekawy, okazji z obu stron mnóstwo, no ale skuteczność zerowa
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wiele wskazuje na to, że to będzie bardzo ciekawe spotkanie, gdyż obie drużyny lubią grać dość ofensywnie. W swoim pierwszym meczu tegorocznej Ligi Mistrzów Napoli sprawiło małą niespodziankę wygrywając 2:0 z Liverpoolem. Genk rozegrało szalony mecz z Salzburgiem, w którym to przegrali 2:6. Genk ostatnio bardzo dobrze wygląda jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Z Salzburgiem strzelili dwa gole, a w następnych trzech meczach w każdym z nich zdobywali po trzy bramki. Oczywiście belgijskie drużyny z którymi grał Genk to jest znacznie niższy poziom niż Napoli, no ale jednak w trzech meczach z rzędu strzelić po trzy gole to jest coś i to pokazuje, że forma strzelecka jest dobra. Słabo za to wygląda ich defensywa, co bezlitośnie pokazał Salzburg. Napoli nie powinno mieć więc żadnych problemów, żeby strzelić im dwa gole, a może nawet więcej. Genk jest w na tyle dobrej formie strzeleckiej, że sami również mają całkiem realne szanse na zdobycie dwóch bramek w tym spotkaniu. Napoli traci niepokojąco dużo goli w meczach wyjazdowych. Stracili bramkę z Lecce, a wcześniej aż cztery z Juventusem i trzy z Fiorentiną. Z pewnością mają dużo do poprawy jeśli chodzi o grę w obronie w meczach wyjazdowych i Genk może to wykorzystać. Jeśli chodzi o atak, to Napoli wygląda bardzo mocno. Co ciekawe właśnie na wyjazdach zdobywają dużo więcej bramek niż u siebie. Z Lecce strzelili cztery gole wygrywając całe spotkanie 4:1, z Juventusem zdobyli trzy bramki, choć i tak przegrali 3:4, a z Fiorentiną podobnie jak w spotkaniu z Lecce strzelili cztery gole i spotkanie zakończyło się ich zwycięstwem 4:3. Miałem przyjemność oglądać tamto spotkanie z Fiorentiną i naprawdę nie żałuję, bo było bardzo emocjonujące.  Belgijska drużyna jeśli marzy o awansie chociażby do Ligi Europy, to musi szukać zwycięstwa w tym meczu, bo po wysokiej porażce z Salzburgiem muszą szukać zwycięstw z najmocniejszymi w tej grupie. Z Liverpoolem będzie im bardzo ciężko o cokolwiek, więc trzeba powalczyć o komplet punktów z Napoli, zwłaszcza że Genk jest gospodarzem tego spotkania. Jeśli chodzi o sytuację kadrową, to obie drużyny póki co nie mają większych problemów z kontuzjami. U Genk nie zagra Danny Vukovic(bramkarz). Dobra forma strzelecka Genk, ich słaba obrona, świetna skuteczność Napoli na wyjazdach i ich niepewna defensywa, to wszystko powoduje, że wierzę w to, że obu drużynom uda się strzelić po dwa lub więcej goli w meczu. Osobiście widzę tutaj wynik 3:2 dla Napoli.
 
D 479

dior.sauvage

Użytkownik
Liverpool - RB Salzburg

Jak graja Austriacy kazdy wie i mogl zobaczyc chociazby w ich debiutanckim meczu w LM z Genkiem wygranym 6-2 - wiadomo, przeciwnik jak na puchary przecietny ale ciag na bramke Austriakow byl przerazajacy. W lidze calkowita dominacja, wykrecaja takie statystyki bramkowe ze to szok. Dzisiaj jada do Liverpoolu na faktyczny sprawdzian i jestem zdania, ze ponownie zagraja na duzej fantazji i przede wszystkim euforii. Wszyscy ofensywni gracze w gotowosci na ten mecz, oszczedzani w meczu ligowym, Salzbirg na pewno nie jedzie na Anfield bronic wyniku 0-0. Po drugiej stronie Liverpool, swietnie rozpoczeli lige, w Lidze Mistrzow juz niekoniecznie bylo tak rozowo bo na dzien dobry 2-0 w czapke od Napoli. Wg mnie zasluzone bo nie grali nic specjalnego, w lidze pomimo kompletu punktow rowniez nie ma tej fantazji co w zeszlym sezonie. W meczu z Salzburgiem uwazam ze zagraja otwarta pilka bo maja do takiego stylu zawodnikow i przede wszystkim trenera ktorego styl polaczony z takim przeciwnikiem pasuja do siebie idealnie. Nikt nie odpusci i uwazam, ze Salzburg na duzej euforii moze wywiezc cos z Anglii. A nawet jesli nie to musza ukluc,

Salzburg powyzej 1.5 gola @3 betsafe   4-3 meczycho
Obie strzela @1.5 betsafe   4-3

Slavia - BVB

Do tego mozna dorzucic BTS w meczu Slavii z BVB - jak graja Czesi mozna sie bylo przekonac w pierwszym meczu z Interem. Mieli spore szanse na 3pkt, wg mnie grali lepiej niz inter, na pewno nie bylo to nic w stylu farciarski gol na 0-1 i murowanie. Graja u siebie, sa niesamowicie mocni, liczac mecze o stawke ostatni mecz bez gola w kwietniu z Chelsea, ostatnia strata punktow kilka dni po tym, 1-1 ze Sparta w lidze, nie mowie, ze pokonaja BVB ale gol z ich strony zapewne padnie. Ekipa z Dortmundu ostatnio walila glowa w mur w meczu z Barca, przewazali, atakowali, naciskali, skonczylo sie smutnym 0-0, drugiego meczu na 0 z przodu nie powinni zagrac, nie z taka sila w ataku. w lidze strzelanie przychodzi im z latwoscia, w lidze mistrzow w meczu z wciaz nieodgadniana Slavia rowniez powinni cos ustrzelic, aczkolwiek niekoniecznie widze ich wygrana, moze kolejny podzial punktow?

Obie strzela @1.58 betsafe   0-2

AKO - 2.37   4-3;0-2

Do tego tak samo BTS w Belgii, Napoli lubi zrobic farfocla, do tego na wyjedzie, po wygranym meczu w pierwszej kolejce z Liverpoolem tym bardziej. Nawet Gent 0.5 gola po @1.5 do jakiegos dubla wyglada dobrze, Belgowie chociaz jedna powinni wcisnac. A na win Napoli uwazalbym z jednego wzgledu - Napoli Napoli kupon ci spier wiec wiecie =] szkoda zachodu po takim kursie
I Lipsk jak na moje po ostatnim blamazu z Schalke powinien powiezc Lyon ale kursy na jakikolwiek over czy wygrana gospodarzy sa mega zanizone, Lyon tez moze cos ukluc bo defensywnie Lipsk lezy, ale wciaz, kursy malutkie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Napoli Napoli kupon ci spierdoli - stara prawda ciagle aktualna
Lipsk nie tylko defensywnie lezy ale i calkowicie, ciezki powrot do rzeczywistosci Nagelsmanna, to juz nie Hoffe, gdzie wystarczylo raz na jakis czas postraszyc BVB czy Bayern i bylo och i ach
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Sparta Praga - Borussia Dortmund | Borussia @ 2.00
21:00 Barcelona - Inter | Barcelona @ 1.58
AKO: 3.16 
  
Fortuna

Grupa śmierci tak można nazwać grupę F w której wszyscy w pierwszej kolejce podzielili się punktami. Jak będzie dzisiaj?, tak naprawdę to liczę na zwycięstwa faworytów. Slavia Praga mocno się postawiła Interowi i dzisiaj będzie gościć u siebie Borussię. Goście w tym sezonie są mocno skuteczni jeśli chodzi o grę w ofensywie i mam nadzieje, że dzisiaj po raz kolejny udowodnią swoją moc w ataku. Barcelona natomiast zmierzy się z najlepszą obroną w Europie. Inter dotychczas wygrał wszystkie ligowe spotkania i stracił zaledwie dwie bramki. Conte jest mega trenerem i życzę mu jak najlepiej z Interem, ale dzisiaj poprostu idę w stronę gospodarzy. Na mecz zostali powołani Messi i Dembele, ale obaj panowie raczej ten mecz zaczną na ławce. Barcelona w końcu zagrała na zero z tyłu i oby to był dobry prognostyk przed kolejnymi meczami. Granie na faworytów nie zawsze idzie w parze z wygraną, tak ja kto miało miejsce wczoraj min. z Realem. 
 

Slavia Praga: Kolar – Coufal, Frydrych, Hovorka, Boril – Soucek – Masopust, Stanciu, Zeleny, Olayinka – Tecl 
Ławka rezerwowych: Markovic, Holes, Kudela, Cerv, Langhamer, Sevcik, Skoda
Pod znakiem zapytania: Coufal, Kudela, Takacs, Traoré
Nie zagrają: Brak
Trener: Jindřích Trpišovský

Borussia Dortmund: Bürki – Piszczek, Akanji, Hummels, Guerreiro – Witsel, Delaney – Sancho, Reus, Hazard – Götze 
Ławka rezerwowych: Hitz, Zagadou, Dahoud, Balerdi, Brandt, Morey, Hakimi, Schmelzer, Weigl, Bruun Larsen
Pod znakiem zapytania: Brak 
Nie zagrają: Alcácer, Schulz
Trener: Lucien Favre

FC Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Junior; De Jong, Busquets, Arthur; Pérez lub Messi, Suárez, Griezmann
Inter: Handanović; Godín, De Vrij, Skriniar; D'Ambrosio, Barella, Brozović, Sensi, Asamoah; Alexis, Lautaro.lub

FC Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Junior; De Jong, Busquets, Arthur; Pérez, Suárez, Griezmann.
Inter: Handanović; De Vrij, Skriniar, Godín; Candreva, Barella, Brozović, Sensi, Asamoah; Alexis, Lautaro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Lille - Chelsea BTTS @1.7 Fortuna     
Lille strzeli +1.5 @3.2 Fortuna     

W pierwszej kolejce Ligi Mistrzów Lille przegrało z Ajaxem 3:0 na wyjeździe. Mimo wszystko wynik nie do końca oddaje przebiegu spotkania. Wicemistrzowie Francji wykreowali sobie masę sytuacji, jednak tego dnia celowniki były ewidentnie nie nastawione. Spokojnie mogli strzelić co najmniej 2 gole, natomiast Ajax to co sobie stworzył zamienił na bramki. Lille ma ciekawy skład, nie ma tam już Pepe, ale dalej są dobrzy technicznie i szybcy zawodnicy typu Bamba, Ikone lub bramkostrzelny Osimhen. Uważam że mają oni potencjał, co już udowodnili w ww. meczu. Zwłaszcza u siebie są skuteczni, gdyż w 4 kolejnych meczach domowych strzelili 9 bramek (2,3,2,2)  Chelsea natomiast ma kłopoty w defensywie, tracą sporo goli, ale i też dużo strzelają. Myślę że i tym razem nie zachowają czystego konta, ale są drużyną o wiele bardziej doświadczoną, więc powinni coś strzelić. Dla mnie ciężko wskazać faworyta tego meczu, będą na pewno emocję i sporo akcji bramkowych z obu stron. Polecam BTTS po przyzwoitym kursie, lub bardziej ryzykowny typ (który w mojej opinii ma szanse powodzenia) na to że gospodarze strzelą co najmniej 2 gole. 
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
cytat z dnia 1 października 2019 11:47 przez isaacofuluruZenit - Benfica: 1, 2.32

Ja proponuję grać na Zenit. Benfica jest już cieniem zespołu sprzed kilku lat. 2 sezony temu skończyli fazę grupową z bilansem 6 porażek. W zeszłym roku w grupie wyprzedzili tylko AEK, nie byli w stanie nawet nawiązać walki z Ajaxem i Bayernem. W Petersburgu nikomu nie gra się łatwo, inny klimat, daleka podróż. Benfica wciąż ma dużą markę - czemu zawdzięczamy tak dobry kurs na Zenit. Niemniej uważam, że to gospodarze są faworytem i ich zwycięstwo jest bardziej prawdopodobne.

Lipsk - Lyon: 1, 1.63

Lipsk pod wodzą Nagelsmanna wygląda imponująco. W tym sezonie mogą już zagrozić w lidze samemu Bayernowi. W rozgrywki Ligi Mistrzów weszli zgodnie z planem od pewnego zwycięstwa w Lizbonie. Co prawda ostatnio w lidze zaliczyli wpadkę z Schalke ale taki to jest sport, nie da się wygrywać wszystkiego. Kiedyś musi trafić się gorszy dzień. Na drugim biegunie znajduje się Lyon, który nie dysponuje tak dobrą kadrą jak gospodarze, a przede wszystkim jest pod formą. Zespół z Francji nie może się pozbierać po odejściu Genesio i prezentuje się fatalnie w tym sezonie. Sylvinho to trenerski debiutant na takim poziomie i chyba nie dorósł jeszcze do tej roli. Moim zdaniem kurs na zwycięstwo gospodarzy nie powinien być wyższy niż 1.40.
 
Typu w stronę Lipska nie neguję ale, pisanie, że wygrana w Lizbonie pewna i zgodna z planem to troszkę przesada. Benfica była lekkim faworytem tamtego spotkania, a z przebiegu meczu mieli więcej gry niż Lipsk. No i 2-1 nie należy do pewnych wygranych. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Slavia - Borussia
Borussia @2.0  
fortuna

Czy Slavia okaże się czarnym koniem grupy F? Sądzę, że nie. Po pierwszej kolejce wszystkie zespoły mają po 1 pkt. Slavia zremisowała na San Siro, a Borussia u siebie zatrzymała Barcelonę. Pierwsza kolejka mogła się potoczyć zupełnie inaczej niż przewidywali bukmacherzy, gdyż Inter w meczu ze Slavią remis uratował w 90', a Borussia nie wykorzystała karnego z Barcą.

Dziś powinno wszystko wrócić do normy. Stawiam, że Borussia zgarnie komplet oczek w stolicy Czech, a Barcelona ogra u siebie Inter. 
Slavia prezentuje fajną piłkę. Remis w Mediolanie zasłużony. Dmuchany balonik w kierunku Interu chyba  troszkę rozluźnił zawodników Conte w LM. W sumie dobre wyniki w Seria A nie idą w parze z grą w Europie.
Slavia Praga na swoim podwórku gra rewelacyjnie. Po 11 meczach 29 punktów i bilans goli 23:2. No ale to tylko liga czeska. Poziom zupełnie inny niż we Włoszech, Hiszpanii czy Niemczech. Aczkolwiek wyniki jakie osiągają zawodnicy ze stolicy Czech sprawiają, że przeciwnik, nawet ten z najwyższej półki musi czuć respekt - o czym przekonał się Inter.  
Borussia do meczu podejdzie w pełni skoncentrowana znając wszystkie mocne i słabe punkty przeciwników. Przede wszystkim ekipa z Bundesligi zjadła zęby na grze w LM czego nie można napisać o graczach z Pragi. Właśnie w doświadczeniu graczy gości szukam pozytywów. 

Sytuacja kadrowa. Drużyna Slavii Praga ma pełen komfort przed spotkaniem z Borussią, bowiem trener Tripisovski ma do dyspozycji najmocniejszy skład jakim dysponuje. W troszkę gorszej sytuacji jest szkoleniowiec Lucian Favre, gdyż nie będzie mógl skorzystać z usług Alcacera oraz Schulza, ale za to do składu wraca Mats Hummels, który leczył kontuzję pleców - a to jest bardzo dobra wiadomość, gdyż jest on podporą defensywy drużyny z Zagłebie Rury.

Stawiam w tym meczu na skromną wygraną gości 1-0. Dodatkowo dorzucam typ na minimum dwie kartki po stronie Slavii, gdyż jak pisałem doświadczenie będzie po stronie Borussii, więc presja jaka będzie w głowach piłkarzy z Pragi może czasem wymknąć się z pod kontroli co będzie skutkowało faulami. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Salzburg
Typ: Salzburg DNB
Kurs: 6.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jeśli ktoś będzie miał ochotę zrobić mi badania psychiatryczne to proszę pisać w wiadomości prywatnej. Ja jednak swojego zdania nie zmienię i naprawdę uważam, że dziś może się wiele wydarzyć na Anfield Road. Obrońca tytułu Liverpool CF podejmie Mistrza Austrii RB Salzburg i  według mnie poważnego kandydata do wyjścia z grupy E kosztem albo właśnie The Reds albo SSC Napoli. Wydaje mi się, że Liverpool strasznie zafiksował się na Mistrzostwo Anglii po ubiegłorocznym przegranym wyścigu z City. Patrząc na grę ekipy Kloppa widać, co jest dla nich priorytetem w sezonie 2019/2020. Już w minionych rozgrywkach zarówno kibice, jak i zawodnicy nie ukrywali, że woleliby tytuł na krajowym podwórku niż wygraną w Champions League. Tak się jednak nie stało, a że udało się podnieść Puchar Europy to w tym sezonie pora na wygraną w lidze, co może szybko odbić się czkawką w największych klubowych rozgrywkach na świecie. Dzisiejsi gospodarze notują dobry start w lidze, choć wygrane nie przychodzą im łatwo, bo mecze z Sheffield, Chelsea, czy Newcastle do łatwych nie należały i we wszystkich faworyci musieli się mocno napocić. Na Napoli jednak to nie wystarczyło i drużyna z Serie A po dobrym meczu zasłużenie wygrała z obrońcami tytułu. W tym samym czasie RB urządził sobie strzelaninę pokonując w pierwszej kolejce Genk 6-2. Kolejnym aspektem na który dziś zwracam uwagę jest kompletny brak rotacji w szeregach LFC. Jurgen jedyne, co zmienia to środek pola, bo tam za Fabinho, Hendersona i Milnera wskakuje czasem Wijnaldum. Obrona i atak praktycznie cały czas tyra od deski do deski nie licząc zmian meczowych. W Salzburgu natomiast w ostatnim ligowym meczu z Austrią Wiedeń wygranym z resztą 4-1 wystąpiło tylko dwóch zawodników, którzy zagrali z Genk. Był to bramkarz i środkowy obrońca. Jedni uznają to za plus dla gospodarzy, inni dla gości.Według mnie jest to duży handicap dla zawodników trenera Marscha. Dodatkowo w ostatniej kolejce kontuzji nabawił się środkowy obrońca The Reds Joel Matip. Z Virgilem tworzą świetną parę, ale nie wiadomo jak będzie, gdy jednego zabraknie. Nie jestem znawcą angielskich drużyn, ale w wydaje mi się, że w jego miejsce powinien wskoczyć Lovren, którego już bardzo dawno nie widziałem w poważnym meczu. Jakby nie było, brak etatowego stopera to na pewno kolejny argument przeciwko faworytom. 
Nie dam sobie oczywiście ręki obciąć za ten typ, ale jeśli już szukać dziś niespodzianek to myślę, że całkiem spora może mieć miejsce na Anfield.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Fajnie wygląda typ:
Arek Milik strzeli pierwszego gola w meczu @5.00 Etoto  Matko jedyna ile on miał okazji w tym meczu

Buki chyba trochę przysnęły. Nasz napastnik trochę niespodziewanie dostaje dziś szansę na grę. Myślę, że będzie bardzo zmotywowany i zapewne będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Kurs moim zdaniem z kosmosu. Napoli jest faworytem, więc ma większe szanse na zdobycie pierwszego gola, a kto inny może być strzelcem, jak nie środkowy napastnik. Biorę w ciemno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
N 66

niepowazny

Użytkownik
Lipsk  -  Lyon +3,5 bramki 2.31

Oby dwie drużyny ( jak dla mnie ) odpoczywały w weekend w swoich meczach gdzie doznali porażek. Zacznę od meczu który oglądałem Lyon - Nantes. Zero pomysłu na grę drużyny Lyonu obrona naprawdę dziurawa , a Sylvinhio wymienił pół składu w porownaniu z meczem z Brest i nic to nie dało. Szkoda ale ten zespół stacza sie jak Monaco i chyba nie ma drużyny która by nie potrafiła strzelic ten drużynie gola lecz na pocieszenie atak coś tam jeszcze ciągnie wiec mam nadzieje ze gola w dzisiejszym meczu strzela.
Meczu w Lipsku nie ogładalem przyznaje jedynie skróty z tego meczu i nie mam jakiegoś odpowiedniego rozeznania.
 
 
beny89 1,8K

beny89

Użytkownik
Moja propozycja na dzisiaj to spotkanie Barcelony z Interem i under 3.5 gola w meczu (fortuna oferuje na to kurs 1.49, który sukcesywnie spada), oczywiście faworytem do zainkasowania trzech oczek jest ekipa z Hiszpanii, tym nie mniej należy powiedzieć ,że podopieczni Antonio Conte radzą sobie w obecnej kampanii wręcz rewelacyjnie, a jedynie minusik może stanowić potyczka we wcześniejszej kolejce ze Slavią Praga która obnażyła wiele słabości w grze drużyny, jednakże statystyki nie kłamią, drużyna z Mediolanu jak do tej pory straciła raptem 3 gole co czyni ją jedną z najskuteczniejszych defensyw w Europie, dla porównania Barcelona straciła 10, Man C. 7 czy Liverpool 5. Z drugiej strony mamy Barcelonę która nie może zaliczyć początku sezonu do udanych, w 7 meczach zdobywając raptem 13 pkt, na plus jedynie można zapisać formę piłkarzy w meczach u siebie, gdzie bez Messiego w składzie potrafili przekonująco pokonywać rywali aplikując im po 5 trafień jak to miało miejsce z Valencią czy Betisem. Uważam jednak,że przy obecnym stanie rzeczy katalończykom ciężko dziś będzie w pełni zdominować rywala i zobaczymy raczej zamknięte spotkanie, w którym nie padnie wiele goli.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik

ZENIT VS. BENFICA 
ZENIT (4-3-3): Lunev; Karavaev, Ivanovic, Rakitskiy, Zhirkov; Osorio, Barrios, Douglas Santos; Driussi, Dzyuba, Azmoun
BENFICA (4-4-2): Vlachodimos; Andre Almeida, Ruben Dias, Francisco Ferreira, Alex Grimaldo; Pizzi, Fejsa, Gabriel, Rafa Silva; Raul de Tomas, Seferovic

- W Rosyjskiej Premier League klub Saint-Petersburga zajmuje dopiero piątą lokatę ,ale do liderującego CSKA (25.pkt) traci tylko dwa oczka. Zenit tydzień temu przegrał bardzo ważny wyjazdowy mecz Lokomotivem (1-0 bramka G.Krychowiaka) ale wcześniej wysoko ograł przed własną publicznością Rubin Kazań (5-0) czy też awansował do kolejnej rundy pucharu Rosji. 
- W pierwszej kolejce CL klub z Rosji zremisował na wyjeździe z Lyonem (1-1). W szeregach ekipy prowadzonej przez S. Semak zabraknie najprawdopodobniej tylko Malcolma (występ niepewny ,od czasu rekordowego transferu Brazylijczyk zagrał tylko dwa mecze.)
- Benfica w lidze Portugalskiej ustępuje tylko rewelacyjnemu Famalicão (19.pkt) do którego traci tylko punkt. W lidze ostatnio dwa trudne mecze najpierw remis z Vitoria Guimaraes (0-0) a potem zwycięstwo u siebie z Vitoria Setubal (mimo grania w 10 od 80.minuty)
- Klub z Lizbony przegrał w pierwszej kolejce na własnym obiekcie z RB Lipsk (1-2) co sprawia ,że sytuacja w wyrównanej grupie w kontekście awansu robi się już teraz nieco problematyczna. Bruno Lage w dzisiejszym meczu nie będzie mógł skorzystać z usług  Conti , Carlos Vinicius, Chiquinho , Florentino Luis, Ebuehi, Zivkovic. Skutecznością na pewno imponuje Pizzi ,który w 7.meczach zdobył już 6.bramek.
- W ostatnich sześciu pojedynkach między tymi zespołami (ostatnio w 2016.roku) oba zespoły wygrały po trzy razy a warto wspomnieć również o tym ,że sędziowie (w tamtych meczach) pokazywali aż trzy czerwone kartki.

typ: Obie strzelą @ 1.71 1xbet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Valencia - Ajax
powyżej 10 RR (10=zwrot), @2,08 LVBET


Dzisiaj ponownie idę w rzuty rożne, wczoraj się  nie udało, ale po pierwszej połowie meczu Tottenham - Bayern nie było pewnie osoby, która by nie wierzyła w powodzenie typu, 9 rożnych do przerwy, w drugiej trzeba było tylko 3, a skończyło się na... jednym, tu linia o jeden niższa i mam nadzieję, że się uda. W 5 ostatnich meczach Valencii padło 7 (5 sama Valencia*), 12 (2), 12 (6), 9 (4), 14 (7), natomiast w spotkaniach  Ajaxu 13 (11), 9 (4), 14 (10), 7 (5), 10 (8). Jak widać obie ekipy dość dobrze "stoją" jeśli chodzi o cornery, bardziej liczę na ekipę holenderska i wstępnie myślałem, żeby grać rożne tylko na gości, ale po przeanalizowaniu za i przeciw postanowiłem zagrać na over ogólny, ponieważ uważam, że będzie to wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na Ajax i po objęciu prowadzenia przez gości to gospodarze będą musieli postawić na atak i trochę rożnych powinni nabić, ogólnie widzę tu sporo rożnych, gram jednak według mnie bezpieczną linię, która powinna zostać pokryta bez problemu, ale jak będzie przekonamy się za 2h.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
cytat z dnia 2 października 2019 12:41 przez samuel24

Typu w stronę Lipska nie neguję ale, pisanie, że wygrana w Lizbonie pewna i zgodna z planem to troszkę przesada. Benfica była lekkim faworytem tamtego spotkania, a z przebiegu meczu mieli więcej gry niż Lipsk. No i 2-1 nie należy do pewnych wygranych. 
Lipsk był lekkim faworytem co ma odzwierciedlenie w kursach przedmeczowych. Benfica złapała kontakt na 1-2 w 84 minucie spotkania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom