>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Anulowany kurs rozstrzygniętego meczu [STS]

M 0

mihal__1989

Użytkownik
Cześć,

mam pytanko odnośnie mojego kuponu:



Ostatnim meczem był mecz ligi belgijskiej St. Truden - Genk, w którym padł wynik 3:3. Ja postawiłem na zwycięstwo 2. Po paru dniach wszedłem na konto i okazuje się, że kupon został rozliczony jako wygrany, a powyższy mecz anulowany. Nigdzie nie mogę znaleźć skąd takie rozstrzygnięcie. Ktoś coś?
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 2 października 2019 08:37 przez mihal__1989Cześć,

mam pytanko odnośnie mojego kuponu:



Ostatnim meczem był mecz ligi belgijskiej St. Truden - Genk, w którym padł wynik 3:3. Ja postawiłem na zwycięstwo 2. Po paru dniach wszedłem na konto i okazuje się, że kupon został rozliczony jako wygrany, a powyższy mecz anulowany. Nigdzie nie mogę znaleźć skąd takie rozstrzygnięcie. Ktoś coś?
Mecz nie został dokończony, bo na kilka sekund przed końcem doszło do zamieszek, ale wynik najprawdopodobniej zostanie z boiska. Oglądałem ten mecz, bo miałem obstawiony remis i również myślałem że buk rozliczy normalnie, a tu lipa. W Twoim przypadku rozliczenie na Twoją korzyść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
M 0

mihal__1989

Użytkownik
Dzięki za info :) zwariowany mecz, obstawione zwycięstwo gości, do 60 minuty wynik 0:3 w dwadzieścia minut do stanu 3:3 i na końcu mecz przerwany. Nieźle :D
 
Do góry Bottom