>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 1.10.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: A.Bergamo - Szachtar D. 
Typ: 1X i BTS
Kurs: 2.02
Bukmacher: forbet
Analiza: Atalanta po nieoczekiwanej porażce z Dinamem Zagrzeb - musi zapunktować we Włoszech, w przeciwnym razie trudno będzie o walkę w dwumeczu z City czy rewanżu na Ukrainie. Oba zespoły są dobre w ofensywie, ale mają spore braki w obronie. Liczę tutaj na otwarty mecz w którym obie drużyny strzelą gola, ale też spotkanie zostanie w najgorszym przypadku zremisowane przez faworyzowanych gospodarzy

  100
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Man.City - Din.Zagrzeb
Typ: City wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2.79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
2 kolejka Ligi Mistrzów przed nami. Wiadomo kto jest faworytem tego spotkania i nikt nie ma tu żadnych wątpliwości, ale kurs 1.1 na City to niezła przesada. City jest mocne, gra dobry futbol, strzela dużo goli, ale w porównaniu z poprzednim sezonem też je traci. W lidze w 7 kolejach stracili 7 goli w 4 meczach. Co prawda przy  aż 27 golach strzelonych i tak bilans jest świetny, ale to nie zmienia faktu, że nie są tak mocni z tyłu i popełniają błędy. W dalszym ciągu swoje kontuzje leczą podstawowi obrońcy - Laporte oraz Stones, więc póki ich nie ma to City będzie w dalszym ciągu traciło gole. Zwłaszcza brak Laporte jest najbardziej dotkliwy dla klubu z Manchesteru. Otamendi nie jest jakimś super obrońcą, a Fernandinho gra na obronie z konieczności. Na ławce siedzi młody Garcia. Jak widać szału nie ma.
W 1 kolejce City wygrało 3:0 z Szachtarem, a Dinamo 4:0 z Atalantą. Wygrana gospodarzy w dzisiejszym meczu jest prawie pewna i sądzę, że spokojnie są w stanie strzelić dziś powyżej 3 goli, ale bardziej skupiam się na drużynie przyjezdnych. W pierwszej kolejce pokazali, że potrafią zdobywać bramki. Liczę, że goście będą mieli swoje okazje i uda im się strzelić jednego, honorowego gola. Kurs na ten typ jest bardzo dobry i warty spróbowania. Powodzenia !

  100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie:Tottenham - Bayern Monachium
Typ: Robert Lewandowski strzeli gola
Kurs: 2.05
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Pierwsza myśl jaka pojawiła się w mojej głowie odnośnie tego meczu to właśnie gol Lewego. Nasz rodak świetnie rozpoczął ten sezon. Bije kolejne rekordy strzeleckie w Bundeslidze - po sześciu meczach ma już na koncie 10 goli. W Lidze Mistrzów też dał o sobie znać strzelając w meczu z Crvena Zvezda. Dodatkowo obrona Tottenhamu pozostawia wiele do życzenia. Na 7 meczów w Premier League tylko raz zachowali czyste konto. W pierwszej kolejce LM zremisowali 2:2 z Olympiakosem. Uważam, że Lewandowski będzie miał kilka okazji w dzisiejszym meczu i przynajmniej raz trafi do siatki gospodarzy. Kurs jest warty gry.

  105
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina: Lekkoatletyka - MŚ
Godzina: 15,30
Spotkanie: rzut młotem mężczyzn - kwalifikacje
Typ: przynajmniej sześciu zawodników uzyska min. kwalifikacyjne (76.50)
Kurs: 2.13
Bukmacher: STS

Kwalifikacje rozpoczynają się o 15.30. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie szesnastoosobowe grupy. Pierwsza z nich wystartuje o 15.30 a następna o 17.00 polskiego czasu.Wśród 32 zawodników aż 20 ma rekordy sezonu wynoszące więcej niż minimum ustawione przez IAAF. Wśród tej 20 są tacy zawodnicy, którzy mają SB tylko o kilka centymetrów więcej niż 76,50m (Grek Frantzeskakis, Amerykanin Winkler) jak i zawodnicy którzy regularnie tą odległość pokonują. (Polacy Fajdek,Nowicki, Węgier Halasz)
Jak dla mnie 6 zawodników to zdecydowanie zbyt mała liczba i minimum zrobi większa ilość. Moimi faworytami są:
Brytyjczyk Nick Miller - w tym sezonie 78,39m, w ostatnich dwóch zawodach przed MŚ pokonywał spokojnie granicę 76,50.
Francuz Bigot - 78,14 w tym roku, w ostatnich 3 zawodach przed MŚ rzucał więcej ale 2 razy było to minimalnie przekroczone.
Hiszpan Javier Cienfuegos - SB 79,38 - startował prawie wyłącznie w Hiszpanii ostatnie 4 konkursy kończył rzutami ponad 78m
Polak Wojciech Nowicki - w tym roku 81,74 - dla niego 76,50 to bułka z masłem
Drugi z Polaków Paweł Fajdek - 3 krotny mistrz świata w tym roku również rzucał ponad 80m, jego SB wynosi 80,88m. W tym roku startował 12 razy i za każdym razem tą odległość pokonywał.
Węgier Bencze Halasz - SB 78,54m. W ostatnich tygodniach 4 konkursy kończył z wynikiem lepszym niż 76,50m
Rosjanin Denis Lukianov - SB 78,97. W tym roku w 4 zawodach rzucał dalej niż 76,50.

  113
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: Real Madryt - Club Brugge
Typ: Real -1
Kurs: 1.89
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dość niecodzienna godzina dla Realu Madryt w lidze mistrzów bo zazwyczaj grają o 21:00 no ale to nie powinno sprawić problemów. Na Santiago Bernabeu przyjeżdż drużyna z Belgii Club Brugge, która w poprzedniej kolejce zremisowała bezbramkowo u siebie z Galatasaray. Real Madryt jak każdy wie, przegrał 0:3 we Francji z PSG.
Po takim blamażu Real nie stracił bramki od 3 kolejek w lidze Hiszpańskiej, dziś wraca do obrony pauzujący w tamtym meczu S. Ramos a ile On znaczy dla Realu w defensywie każdy wie. Ostatnio dla Realu był bardzo trudny terminarz najpierw wyjazd do PSG następnie wyjazd bardzo ciężki do Sevilli gdzie nie wygrali od 5 lat a tam zdobyli 3 punkty wygrywając 1:0 i derby Madrytu na wyjeździe z Atletico bezbramkowe 0:0 więc można powiedzieć, że zdobyte 4 punkty na trudnych terenach jest dobrą zdobyczą. Jedyne co może martwić to forma E. Hazarda, która jest beznadziejna i lepiej jak by Zizou postawił go na ławce w dniu dzisiejszym.
Myślę, że mecz bardzo łatwy dla Realu aby poprawić sytuacje w grupie w lidze mistrzów i zdobyć pierwsze 3 punkty. Stawiam zwycięstwo minimum 2 bramkami.

  100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Totenham - Bayern
Typ: Bayern/remis + obie strzelą
Kurs: 2.05
Bukmacher: betclic
Analiza:

Niewątpliwie hit dzisiejszej kolejki LM, Totki na własnym stadnionie zagrają z Bayernem. Obie drużyny przystępują do meczu po wygranych pojedynkach w ligach. Koguty wymęczyły 2:1 z South po kolejnym bezbarwnym meczu, natomiast FCB na wyjezdzie wygrało 3:2 z ostatnim Paderborn i jest liderem Bundesligii. Tot bardzo przeciętnie zaczął sezon zajmują 6. miejsce ze stratą już 10ciu punktów, a co najważniejsze ich gra nie przekonuje. Remis w 1. kolejce z Olypiakosem z którym już prowadzili 2:0 by zakończyć 2:2, w tym meczu tak naprawdę byli słabsi, a patrząc na ligii powinniśmy jednak widzieć różnicę klas przynajmniej w rozgywaniu piłki. 
Co do Bayernu uważam że transfery przed sezonem dopełniły całość i w końcu Lewy może liczyć na kolegów w walce o LM, mają w końcu taką szansę a w takich spotkaniach warto udownodnić swoją klasę. Są drużyną lepszą na tą chwilę od Anglików, ale niepokoją mnie te 2 ostatnio stracone bramki, dlatego chętnie pobieram taki typ, fajna opcja na betclicu.


  105
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Dinamo Zagrzeb
Typ: obie drużyny strzelą
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Dinamo Zagrzeb bardzo ładnie zaskoczylo pokonując 4-0 u siebie Atalantę, więc myśle ze stac na kolejny dobry mecz w lidze mistrzów, tym razem trudniejszy rywal ale strzelić bramkę powinni. Man City ostatnio strzela bardzo dobrze wiec jesli tutaj bedzie prowadzic 3-0 to mozna liczyc ze troche odpuszcza i wtedy goscie mogą strzelic, a mają ku temu wiele powodów, jak chocby trio Olmo, Orsic and Petkovic, które strzela brameczki dośc regularnie, więc jesli nadarzą się okazję nie powinni ich nie wykorzystać. Trener gości zapowiada grę odważną i agresywną, więc powinno być ciekawie. Po takim kursie mysle ze warto zagrać.

  100
 
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: Real Madryt - Club Brugge
Typ: Obie połowy poniżej 1.5 gola
Kurs: 3.90
Bukmacher: Forbet
Analiza: Nowy miesiąc, więc wypadałoby go skutecznie rozpocząć. Nie ma do tego lepszej okazji niż Liga Mistrzów. Obiecałem sobie, że zacznę spokojnie od małych, pewnych kursów, ale tym razem znowu się to nie uda, bo wpadło mi w oko powyższe zdarzenie. Na początku miałem w planie grać, że obie drużyny nie strzelą gola, jednak typ z obiema połowami poniżej 1.5 gola praktycznie to pokrywa, tyle że po dużo wyższym kursie. Osobiście jestem zapalonym fanem Realu od dziecka, więc śledzę każdy mecz dość szczegółowo i często skupiam się także na poruszaniu się zawodników po boisku bez piłki, co często ma duże przełożenie na formę poszczególnych graczy i te obserwacje wlały we mnie ostatnio trochę nadziei na lepsze jutro dla Królewskich. Ale do rzeczy, gra Realu zaczyna wyglądać jak... gra Realu. Po prostu. Widać, że Zizou drużynę buduje od defensywy, choć słowo buduje nie jest tu optymalnym określeniem, bo osobiście nazwałbym to remontem, czy renowacją, gdyż nazwiska te same z którymi Francuz wygrywał Champions League, tylko jakby trochę zakurzone. Zaczyna to jednak dobrze wyglądać, bo ostatnie mecze na zero z tyłu, a rywale bardzo wymagający (Atletico, Osasuna, Sevilla). Cień rzuca wysoka porażka z PSG, jednak była ona stosunkowo dawno, bo dwa tygodnie temu, a taki okres w piłce odpowiednio przepracowany potrafi przynieść efekty. Dodatkowo w tamtym meczu w defensywie zagrali Militao i Mendy, a w środku pomocy James, co według mnie jest absolutnie kluczowym argumentem. Dziś według mnie linia obronna będzie wyglądać tak, jak na Metropolitano, czyli Nacho z Carvajalem na bokach a Ramos z Varanem w środku. Obawiam się tylko, czy Zidane nie wystawi Marcelo, bo to moim zdaniem zmniejszy szanse powodzenia mojego typu. Zawsze można poczekać na składy, ja niestety później nie będę w stanie napisać postu, więc ryzykuję i robię to teraz. W pomocy liczę na trójkę Casemiro - Kroos - Modric, co jeszcze mocniej uszczelni obronę Królewskich. W ataku na pewno wystąpią Benzema i Hazard. Można jeszcze wcisnąć Viniciusa, jednak on lepiej się czuje na lewej flance, podobnie jak Eden. Dlatego wedle mojej opinii od pierwszej minuty okazję do występu będzie miał Lucas Vasquez, co niekoniecznie będzie atutem w ofensywie, ale na pewno Hiszpan spełni założenia taktyczne trenera, co utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że Courtouis nie będzie dziś ani razu wyciągał piłki z siatki. Nie przewiduję dziś również wielu goli moich ulubieńców, gdyż cel na ten mecz jest jasny. Trzy punkty to absolutny obowiązek na dziś, jednak strzelony gol zawodników w białych strojach wycofa ich do obrony i zmobilizuje do jeszcze skuteczniejszej gry w strefie defensywnej, co od zawsze było dla Zizou priorytetem. Goście raczej nie będą mieli wielu okazji do zdobycia gola, a jeśli będą przegrywać to mądrzejszym byłoby czekanie na ostatnie 10-15 minut i wtedy ewentualnie spróbować zaryzykować i wyrównać. Bet oczywiście nie należy do najpewniejszych na tej planecie, ale jeśli skład się sprawdzi to ja na pewno spróbuję to zagrać, bo dziś ważniejszy jest wynik niż styl i wielka strzelanina na Estadio Santiago Bernabeu.

  100
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lok. Moscwa - Atl. Madryt
Typ: powyżej 4,5 żółte kartki
Kurs: 1,61
Bukmacher: Fortuna

Liga Mistrzów dzisiaj rusza z kolejnymi spotkaniami, jednym z widowiskowych starć będzie właśnie to, czyli Lokomotiv Miscwa i Atletico Madryt. Mecz moim zdaniem walki, brzydkich fauli i gry zaciętej do ostatniego gwizdka. Faworyt na ten mecz jak dla mnie jest niewiadomy, a kartki sa dla mnie jak najbardziej wiadome.
Zespol gości to druzyna hiszpańska znana z kartkowych meczy i nieprzyjemnych zawodników takich jak Costa, natomiast Lokomotiv to rosyjska druzyna a wiemy aka to liga tam nie brakuje brutalnosci. Do tego całe kotła dorzucimy śedziego z Izraela Pana O. Grinfeld który jest sedzią kartkowy, lubi nawet rzucać czerwonymi kartkami. Myslę ze dzisiaj w Moscwie bedzie kartkowo .


  100
 
T 4

theillest

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Galatasaray vs PSG 
Typ: Kylian Mbappe strzeli przynajmniej dwa gole 
Kurs: 5.50
Bukmacher: STS 
Analiza:
Kylian głodny gry po kontuzji robi dzisiaj robotę pod nieobecność Pana N. Ten chłopak ma wszystko więc dlaczego dwóch ma nie włożyć.  

  100 Kiepska analiza
 
gamen0 165,9K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Totenham - Bayern
Typ: 1X
Kurs: 1,78
Bukmacher: efrotuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w drugiej kolejce Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami Tottenhamu i Bayernu Monachium.  Gospodarze pierwsze spotkanie zremisowali na wyjeździe z Olympiakosem 2:2, prowadząc 2:0, natomiast goście wygrali pierwsze spotkanie w stosunku 3:0 z Crveną Zvezdą. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują zdobyć dzisiaj komplet punktów. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Tottenhamu,  który będzie dyktował warunki gry. Gospodarze muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że strzelą jakiegoś gola. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to minimalne zwycięstwo Tottenhamu po zaciętej walce w stosunku 2:1

  100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
​​​Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21.00
Spotkanie: Juventus - Leverkusen
Typ: Ronaldo strzeli więcej niż jedną bramkę
Kurs: 4.4
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 
Nie ma tu co analizować, Ronaldo 34 letni zawodnik odpuścił już ligę i inne puchary i skupia się na najważniejszych dla niego rozgrywkach. Strzelec 126 bramek nie bez przyczyny nazywany jest Mr. Champions League. Z pewnością będzie chciał wyśrubować jeszcze bardziej ten niewiarygodny wynik, gdyż jego kariera powoli zmierza ku końcowi, jak sam z resztą niedawno przyznał. Jego największy rywal - Messi jest o 2 lata młodszy i ma tylko 16 bramek mniej, a Barca będzie mierzyć się z Interem, który w defensywie gra bardzo dobrze. Myślę, że CR7 będzie szukał okazji, żeby odskoczyć jeszcze bardziej rywalowi. Pewniejszym zdarzeniem jest, że zawodnik zdobędzie jedna bramkę o kursie 1.85, jednak ja zaryzykuje, ze zdobędzie przynajmniej dwie :) Powodzenia

  100
 
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik
   Dyscyplina: Piłka Nożna
    Godzina: 21:00
    Spotkanie: Juventus Turyn - Bayer Leverkusen
    Typ: Spotkanie i obie drużyny strzelą gola-Juventus i Nie
    Kurs:2.72
    Bukmacher:Fortuna
    Analiza:przed nami druga kolejka Ligi Mistrzów na dziś wybrałem spotkanie Juventusu Turyn z Bayernem Leverkusen.Po pierwszej kolejce obie drużyny nie mają prawa być zadowolone Juventus zremisował na Wanda Metrpolitano z Atletico Madryt mimo iż prowadził już 2:0.Jeszcze gorzej spisał się Bayer,który przed własną publicznością przegrał 1:2 z Lokomotiwem Moskwa znacząco komplikując swoją sytuację w grupie.Od tego czasu obie ekipy w lidze radziły sobie bardzo dobrze Juventus zaliczył trzy zwycięstwa 2:1 z Veroną, 2:1 z Brescią i 2:0 ze Spal Ferrara. Z kolei Bayer w tym czasie zapisał na swoje konto trzy punkty w meczach z Unionem Berlin 2:0 i Augsburgiem 3:0.Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania obie ekipy rywalizowały ze sobą w sezonie 2011/2012 również w ramach Ligi Mistrzów na własnym stadionie Juventus pewnie wygrał 4:0,natomiast Bayer na własnym stadionie zrewanżował się wygrywając 3:1.Juventus jest niepokonany od ośmiu ostatnich spotkań natomiast Leverkusen w tym czasie zanotował pięć zwycięstw,remis oraz dwie porażki.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową większe kłopoty ma Juventus trener Mauricio Sarri nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych:Giorgio Chielliniego, Douglasa Costy, Mattii De Sciglio i Marko Pjacy, a pod znakiem zapytania stoi występ Danilo.Natomiast po stronie Bayeru będzie musiał sobie radzić bez Leona Baileya natomiast pod znakiem zapytania stoi występ Leona Baileya.

Przewidywalne składy obu ekip prezentują się następująco:
Juventus: Szczęsny – Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Alex Sandro – Rabiot, Pjanic, Matuidi – Ramsey – Higuain, Ronaldo

Bayer: Hradecky – L. Bender, Tah, S. Bender, Wendell – Baumgartlinger, Aranguiz – Havertz, Amiri, Volland – Alario.
Zdecydowanym faworytem jest tutaj Juventus i to ich typuje na zwycięzców dzisiejszego meczu przy czym zachowają czyste konto.

  172
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie:Tottenham - Bayern Monachium
Typ: powyżej 11 RR (11=zwrot)
Kurs: 2.20
Bukmacher: LVBET
Analiza: Najciekawiej zapowiadający się z dzisiejszych meczy, do Londynu zawita ekipa z Monachium z Lewym na czele. Obecny sezon lepiej rozpoczęli piłkarze dzisiejszych gości, którzy liderują w Bundeslidze, natomiast Totki średnio wystartowali, obecnie zajmują 6 pozycję w Premier League, ale do liderującego Liverpoolu tracą już 10 oczek. W Lidze Mistrzów także lepiej wystartował Bayern, który wygrał pewnie z Crveną Zvezdą 3:0, natomiast Tottenham zremisował z Olympiakosem 2:2 mimo, że po 30 minutach prowadził 2:0. W meczach z udziałem Bayernu najbardziej lubię grać rzuty rożne, Bawarczycy nabijają ich dość sporo, może już nie tyle co we wcześniejszych latach, szczególnie sporo, gdy "męczą" się z przeciwnikiem, a tak może być dzisiaj, Koguty po stracie punktów na inaugurację mają większe ciśnienie niż Bayern, dlatego tym razem postanowiłem zagrać nie na rożne samego Bayernu (tak myślałem na początku), ale na ogólne, ponieważ gdyby Niemcy wyszliby na prowadzenie to Anglicy nie będą mieli nic do stracenia i będą musieli zaatakować co powinno przynieść kilka cornerów z ich strony, a gdyby na prowadzenie pierwsi wyszli Spursi to Bayern będzie musiał atakować, a wtedy rogów również nie powinno zabraknąć, ogólnie mam nadzieję, że obie ekipy nas nie zawiodą i nie skończy się na nudnym 0:0, jeżeli w miarę prędko padnie bramka, obojętnie dla kogo to o rożne powinniśmy być spokojni, linia nie jest jakoś specjalnie wyśrubowana i myślę, że warto spróbować.

  100
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godzina: 18:55
Spotkanie: Real Madryt - Club Brugge
Typ: Club Brugge wygra lub remis (X2)
Kurs: 3.4
Bukmacher: fortuna
Analiza: Tak sobie patrzę na Club Brugge i widzę zespół pełen ambicji. Jeżeli spojrzymy na ich ostatnie występy i wyniki, widzimy zdecydowany potencjał ofensywny. Może i zagrają z Realem, ale czy ten zespół z Madrytu prezentuje się na tyle żeby na nich stawiać. Wydaję mi się, że istnieje prawdopodobieństwo niespodzianki - oczywiście wszystko wskazuje na to pewne zwycięstwo Realu, ale coś czuję że Club Brugge może napsuć wiele krwi gospodarzom. Jak wyjdą bez kompleksów i z pełną wiara we własną umiejętności, to myślę że są w stanie ugrać remis. Nie ma co porownywac jedenastek obu drużyn i umiejętności, bo roznica jest kolosalna, ale wierzę że te chłopaki z Belgii są w stanie swoją determinacją pokazać że potrafią walczyć z takim rywalem.

  240
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Kolumbia 
Godzina: 22:30
Spotkanie: Envigdo - Once Caldas
Typ: powyżej 1,5
Kurs: 1,50
Bukmacher: STS

Spotkanie w ramach kolumbijskiej Ligi Aguila - Clausura. Po 13 kolejkach gospodarze z bilansem 18:22, a goście 13:12. Warto podkreślić, że Envigado w 6 meczach u siebie ma bilans 12:10, czyli blisko 4 bramki w meczu. Goście w meczach wyjazdowych skromniej bo tylko 4:4 w 6 spotkaniach. Wydaje mi się, że przy niskiej linii 1,5 gola ten zakład może być wygrany głównie dzięki gospodarzom. W meczach H2H ostatnio było tylko 1:0, ale w poprzednim meczu już 3:1 dla Caldas. Envigado w 5 poprzednich meczach ligowych wszystkie te spotkania zakończyli wynikiem powyżej 1,5 gola

  50
 
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
​​​Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21.00
Spotkanie: Łokomotiw - Atletico
Typ: BTS i over 2.5
Kurs: 2,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Łokomotiw jest w bardzo dobrej formie - zajmują obecnie 2. miejsce w lidze rosyjskiej ze stratą 2 punktów do CSKA. Jedynym meczem, w którym nie strzelili gola było wyjazdowe spotkanie z liderem pod koniec lipca. Również rozgrywki w Lidze Mistrzów zaczęli od wygranej 2:1 na wyjeździe z Bayerem. Atletico to z pewnością wyższa półka niż będący w słabej formie Niemcy, ale ten mecz odbywa się w Rosji, więc myślę, że gospodarze nie stoją tu na straconej pozycji i nie muszą przegrać tego meczu. Najlepszym strzelcem rosyjskiej drużyny jest w tym sezonie Grzegorz Krychowiak, który w 11 spotkaniach ligi rosyjskiej pięciokrotnie trafiał do siatki rywali - w tym w ostatnim meczu z Zenitem, wygranym 1:0. Ponadto Polak dołożył gola we wspomnianym meczu z Bayerem. Myślę, że i tym razem reprezentant Polski strzeli gola, choć w tym typie nie jest to istotne. Nie podejmuję się obstawienia zwycięzcy, jednak myślę, że zobaczymy min. 3 gole, a mecz nie będzie jednostronny. Kurs na to zdarzenie jest bardzo zachęcający.

  100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
​​​Dyscyplina: Piłka nożna, Liga MistrzówGodzina: 21.00Spotkanie: Galatasaray - PSGTyp: Galata over 1.5 bramki Kurs: 4.86Bukmacher: Sts

To co się ostatnio dzieje w europejskich pucharach jest nie do ogarnięcia. Super drużyny wygrywają z innymi super ekipami po ekstra meczu, by potem zagrać dno i skompromitować w spotkaniu z dużo gorszym klubem. I na odwrót to też działa, bo teoretycznie słabsze drużyny w meczu z innym średniakiem nie grają nic ciekawego, by potem w meczu z gigantem europejskim pokazać klasę i zdobyć cenny rezultat. 
W tym meczu widzę wielką szansę Turków, którzy grając u siebie z innymi europejskimi drużynami są dla nich bardzo niewygodnym rywalem. Poza tym Galata u siebie jest mocne, strzela dużo bramek (może ostatnio się trochę przyblokowali) i niewiele traci. W takim meczu każdy będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony, bo dla wielu jest to szansa na zainteresowanie się nimi ze strony dużo lepszych klubów. 
Ponadto PSG osłabione brakiem podstawowych graczy, chociaż w meczu z Realem wcale nie było tego widać... Ale jestem pewien że nie zobaczymy z ich strony takiego zaangażowania jak w meczu z Królewskimi. 
​​​​​Jak będzie to się okaże, ale mam myśli że Galata dziś pokaże się z dobrej strony, ich kibice im w tym pomogą i zobaczymy w tym spotkaniu parę bramek. 

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Galatasaray PSG
Godzina 21:00
Typ remis, gość wygra zwrot 
Kurs 1.61
Bukmacher forbet 
Koledzy juz trochę o tym meczu napisali. Faworytem jest PSG ale gra dzis bez Neymara, Cavaniego i Draxlera. Galatasaray ma swietna serię u siebie. Od początku roku przegral  tylko jeden mecz, w lutym w Lidze Europy z Benficą. PSG w lidze francuskiej punktuje ale wygrywa w skromnych rozmiarach. W Turcji przy fanatycznie reagujacej publicznosci nikomu nie gra sie łatwo. Próbuję remisu, jeśli wygra PSG mamy zwrot stawki. 

 [zwrot] zwrot
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crvena Zvezda - Olympiakos
Typ: powyżej 27 fauli (27 zwrot)
Kurs: 1,95
Bukmacher: etoto
Analiza:

Jak wspomniano wcześniej ta para powalczy raczej o 3 miejsce w grupie i awans do fazy pucharowej LE. Bayern jest dla tych drużyn poza zasięgiem, Tottenham raczej też. Z tego też względu spodziewam się spotkania dosyć twardego i ostrego, w końcu zagrają Serbowie z Grekami. Gospodarze aby dostać się do tej wymarzonej LM przeszli wszystkie 4 rundy i w spotkaniach u siebie popełniali sporo przewinień (15, 10, 16, 16) i nie inaczej powinno być dzisiaj. Goście rozegrali 3 rundy i w delegacjach może sporo nie popełniali fauli bo 9, 15, 9 ale faza grupowa to już inna bajka i stawka o wiele większa no i co za tym idzie spora kasa za wygrane. Jak wspomniałem z Bayernem czy Tottenhamem będzie ciężko o 3pkt i dzisiaj jest dla obu ekip świetna okazja aby zarobić sporo euro.

  95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom