>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10. kolejka PKO Ekstraklasy (27.09-30.09.2019)

Status
Zamknięty.
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Legia - Lechia
typ: Legia lub remis i poniżej 3,5 gola @1,66 forbet   

Hit tej kolejki Ekstraklasy. Legia podejmuje u siebie Lechię. Obie drużyny w tygodniu awansowały do kolejnej rundy Pucharu Polski. Ostatnio w lidze całkiem dobrze im idzie. W tabeli obie ekipy dzieli punkt. Lechia złapała ostatnio wiatr w żagle, gra fajnie dla oka. Wielu piłkarzy jest w dobrej formie. Legia stylem nie zachwyca, ale udaje się jej zdobywać punkty. W ostatnich meczach pomiędzy obiema ekipami było więcej kontrowersji sędziowskich niż dobrej gry. Dość powiedzieć, że w 3 ostatnich spotkaniach przy Łazienkowskiej między tymi drużynami padł tylko jeden gol. Teraz także nie spodziewam się wielu bramek. Obie drużyny będą dążyć, żeby gola nie stracić, więc proponuję tutaj, że Legia nie przegra i padnie mniej niż 3,5 gola. 
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Korona - Śląsk 1X 1.60 Fortuna   
Tak naprawdę trudno szukac czysto piłkarskich czy sportowych argumentów przemawiających za Koroną, bo to Śląsk ma lepszych zawodników, Śląsk jest w lepszej formie i to Śląsk jest faworytem też z uwagi na miejsce w tabeli. Dlatego gram na przełamanie, na przerwanie serii. Dziewięć meczów z rzędu bez wygranej gospodarzy we wszystkich rozgrywkach i ostatnie zwycięstwo na własnym boisku... 22 kwietnia. Ta zła passa musi się kiedyś skończyć. Czemu nie z wyżej notowanym rywalem. W Kielcach od niedawna nowy trener i trochę czasu musi minąć aż piłkarze przestawią się na nowe granie. Efekt prędzej czy później przyjdzie. Halo?! To jest nasza Ekstraklasa. Tu każdy wygrywa z każdym i nie ma faworytów. Ja mam na dzisiejszy wieczór przeczucie, że kielczanie będą gryźć trawę żeby urwać punkty Śląskowi. Kursy zachęcają, więc próbuję.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


 

Spotkanie:  Raków Częstochowa – Wisła Płock

Godzina :  15:00 Sobota 28.09.2019

Typ: poniżej 2,5 gola w meczu (suma goli)  

Kurs: 1,85

Bukmacher:  STS

Analiza:

Mecz dziesiątej kolejki naszej ekstraklasy.  Spotkanie pomiędzy drużynami, które nie strzelają za wiele bramek.  Zarówno Raków jak i Wisła w tym sezonie ekstraklasy jeszcze nie strzeliły więcej niż dwie bramki w meczu .  W tym spotkaniu również nie spodziewam się wielu bramek. Myślę, że obie drużyny więcej uwagi poświęcą obronie własnej bramki niż grze ofensywnej. Jeżeli nie padnie jakaś bramka na początku spotkania to prawdopodobnie o wyniku meczu zadecydują jedna lub dwie bramki. Zakładając taki przebieg spotkania wybieram typ, że w tym meczu padnie poniżej trzech goli.

   trzeci gol w doliczonym czasie gry !
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: Korona wygra, a w meczu padnie powyżej 1.5 gola
Kurs: 4.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zazwyczaj nie ruszam Ekstraklasy, jednak nie mogę przejść obojętnie obok zdarzenia w którym kurs jest moim zdaniem mocno zawyżony. Faworytem są teoretycznie goście, którzy nieźle weszli w sezon, jednak nasza liga jest wyjątkowo specyficzna i czy ktoś się zdziwi, jeśli Korona dziś wygra 2-0, czy 2-1? Pewnie nie, bo to normalne, że przedostatnia drużyna ogrywa wicelidera, nawet nie byłoby to jakąś wielką sensacją. Poza tym nie widzę tak wielkich różnic w składach obu drużyn, a obecna różnica punktowa jest zapewne bardziej spowodowana sferą mentalną piłkarzy niż samymi umiejętnościami. Gospodarze u siebie jeszcze nie wygrali, goście na wyjeździe nie przegrali. Zdawałoby się idealny mecz do postawienia na gości. Nic bardziej mylnego, to jest Ekstraklasa i tu wszelkie racjonalne teorie upadają. Widziałem mecze jednych i drugich w tym sezonie i naprawdę nie zauważyłem wielkich różnic w rozgrywaniu piłki, obie drużyny preferują podobny styl, jednak Śląsk jest lepiej poukładany i zdecydowanie bardziej konsekwentny w tym, co robi. Kielczanie popełnili, jak na razie również sporo błędów indywidualnych, ale zapewne walczą, aby to poprawić, a jeśli zdołają wyeliminować całkowicie zaczną regularnie punktować. Jak nigdy nie zwracam uwagi na h2h tak tu wpadła mi w oczy ta statystyka i jest ona zdecydowanie korzystniejsza dla Korony. Niby nie ma ona znaczenia, ale coś w tym jednak jest, że jedna drużyna drugiej nie odpowiada i choćby nie wiem, co się działo to nie da się tego przemóc, historia zna miliony takich przypadków. Ostatnie pięć pojedynków obu drużyn to trzy wygrane Korony i dwa remisy. Podobnie ja dziś widzę ten mecz i wbrew rozsądkowi i wszelkim faktom stawiam 2-1 dla zawodników trenera Grzesika.

  
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:30 Legia - Lechia
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 1.98 
  
Fortuna

Czas na hit 10. kolejki ekstraklasy. Spotkanie w którym idę w rzuty rożne. Obie ekipy w tygodniu rozegrały swoje spotkania w ramach Puchar Polski i obu udało się awansować dalej, ale przejdźmy do samego typu. Legia z tygodnia na tydzień zaczyna wyglądać coraz lepiej i raczej nie powinno to nikogo dziwić, bo co roku jest ta sama sytuacja. Do składu powrócił Niezgoda, który na pewno lepiej wygląda niż Carlitos czy Kulenovic. Na pewno filarem drużyny jest sprowadzony z Górnika Zabrze - Gwilia. W zespole gospodarzy na pewno nie zobaczymy Cafu, Vamary Sanogo (urazy), Williama Remy'ego (potrzebuje czasu) czy oczywiście Chrisa Philippsa (przyspawany do rezerw). Lechia wyszła z małego dołka, który jeszcze był parę tygodni temu i ostatnio zanotowała cztery zwycięstwa z rzędu. Trener Stokowiec przed meczem wypowiada się bardzo dobrze o rywalu, który urósł w siłę. Goście zarazem nie wydają się być zespołem słabszym na papierze, dlatego stąd mój typ na rzuty rożne. W ostatnich pięciu bezpośrednich starciach padło ich aż: 61 co daje nam bardzo dobrą średnią w postaci 12,2 rzutów rożnych na mecz. Legia w czterech spotkaniach domowych nabiła ich 22, natomiast Lechia w czterech wyjazdowych 20. Myślę, że są to dobre wyniki, a jutrzejszy mecz będzie po prostu dobry i przyjemny dla oka. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,95 etoto
powyżej 33,5 fauli @ 1,85 forBet

Korona na razie spisuje się fatalnie, tylko jedno zwycięstwo na koncie i to odniesione w 1 kolejce z Rakowem, potem już było tylko gorzej. W ostatnich sezonach Korona zawsze była wskazywana jako kandydat do spadku ale zaskakiwała wszystkich i wychodziła obronną ręka z rozgrywek. Nie inaczej było przed tym i może teraz nadszedł właśnie ten sezon kiedy te przewidywania się sprawdzą.
Śląsk ładnie zaczął ale ostatnio nie potrafi zgarnąć kompletu punktów i zalicza serię 4 remisów z rzędu, do tego odpadł w tygodniu z PP z Widzewem. Czyżby już przyszedł mały kryzys. Nie podejmuję się wskazania zwycięscy tego spotkania, jak wygrają go gospodarze, którzy wcale nie są faworytem w tym spotkaniu to mnie absolutnie nie zdziwi.
Jak dla mnie zobaczymy takie szarpane granie, z jednej strony Korona dążąca do drugiej wygranej w sezonie z drugiej Śląsk, który w Ekstraklasie jeszcze nie przegrał i będzie chciał tą passę przedłużyć. Powinno być sporo twardej i ostrej gry stąd typ na kartki. W ostatnich 8 spotkaniach rozgrywanych w Kielcach tylko dwa razy padło mniej niż 5 żółtych kartek: 3, 5, 6, 5, 6, 1, 5, 7.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


Korona Kielce - Śląsk Wrocław
typ: X lub 2 i poniżej 4,5 bramki
kurs: 1.50 

Zwycięzca tego spotkania wydaje się być tylko jeden - ŚLĄSK WROCŁAW. Bardzo zdziwił mnie kurs na rewelacje tego sezonu, dlatego proponuję bezpieczniejszy zakład, czyli zwycięstwo gości lub remis i poniżej 4,5 bramki w meczu. W obecnym sezonie na 9 rozegranych spotkań Korona zanotowała 9 spotkań poniżej 4,5 bramki w meczu, natomiast Śląsk zanotował 8/9 spotkań poniżej 4,5 bramki. Dodatkowo Śląsk nie przegrał jeszcze w tym sezonie meczu: 4 zwycięstwa i 5 remisów. Z kolei Korona wygrała tylko jeden mecz, 2 zremisowała oraz 6 przegrała i legitymuje się bilansem bramkowym 4:13. Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania to w ostatnich 4 latach w każdym spotkaniu padały wyniki poniżej 4,5 bramki. Liczę, że dziś Śląsk potwierdzi swoje aspiracje do zajęcia miejsca dającego grę w europejskich pucharach w przyszłym roku.
 
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
cytat z dnia 27 września 2019 20:25 przez shadow89

Korona Kielce - Śląsk Wrocław
typ: X lub 2 i poniżej 4,5 bramki   
kurs: 1.50 

Zwycięzca tego spotkania wydaje się być tylko jeden - ŚLĄSK WROCŁAW. Bardzo zdziwił mnie kurs na rewelacje tego sezonu, dlatego proponuję bezpieczniejszy zakład, czyli zwycięstwo gości lub remis i poniżej 4,5 bramki w meczu. W obecnym sezonie na 9 rozegranych spotkań Korona zanotowała 9 spotkań poniżej 4,5 bramki w meczu, natomiast Śląsk zanotował 8/9 spotkań poniżej 4,5 bramki. Dodatkowo Śląsk nie przegrał jeszcze w tym sezonie meczu: 4 zwycięstwa i 5 remisów. Z kolei Korona wygrała tylko jeden mecz, 2 zremisowała oraz 6 przegrała i legitymuje się bilansem bramkowym 4:13. Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania to w ostatnich 4 latach w każdym spotkaniu padały wyniki poniżej 4,5 bramki. Liczę, że dziś Śląsk potwierdzi swoje aspiracje do zajęcia miejsca dającego grę w europejskich pucharach w przyszłym roku.
Bukmacher: ETOTO

Niestety typ nie wszedł   
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Raków Częstochowa - Wisła Płock

Remis @ 3,60 Betclic
  

Raków przegrał wygrany mecz, na początku drugiej połowy należało dobić Piasta i byłoby po meczu. Zespół z Częstochowy w Bełchatowie czuje się dobrze i nie powinien przegrać tego spotkania, ale czy od razu wygrać? Jeszcze nie remisował i kiedyś w końcu podzieli się punktami. O Wiśle nie ma co pisać, bo jej postawa to po prostu loteria, jedynym argumentem do tego wyniku są długa tak jak w przypadku Rakowa seria bez remisu, no i to, że nie można ciągle wygrywać.


Górnik Zabrze - Lech Poznań

Lech DNB @ 1,97 Betclic
  

Górnik ma naprawdę sporego farta aby w czterech kolejnych meczach u siebie trafić na rywali, którzy akurat grali swoje słabsze mecze, dzięki temu może cieszyć tak pokaźną zdobyczą punktową. Lech notuje teraz słabsze wyniki, ale trzeba przyznać, że grał nie z byle kim a z pretendentami do podium. Górnik taką drużyną na pewno nie jest, co sprawia, że ten mecz to bardzo dobra okazją do przełamania tej serii bez zwycięstwa, odnoszę też takie wrażenie, że Kolejorzowi jakoś łatwiej jest grać gdy nie patrzą na niego tysiące własnych kibiców.
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Górnik Zabrze - Lech Poznań
poniżej 2,5 bramki w meczu
kurs 1,90
Fortuna

W 7 na 9 spotkań Górnika Zabrze ta linia została pokryta. Jedyne mecze z udziałem Górnika w których padło co najmniej 3 bramki w ekstraklasie to wyjazdowa porażka 1-3 z Jagiellonią Białystok i rozegrany w następnej kolejce domowy, wygrany 3-0 mecz z Koroną Kielce.
Górnik w 4 meczach granych u siebie 3 wygrał i raz zremisował. Oprócz wspomnianego wcześniej meczu z Koroną pokonał u siebie Zagłębie Lubin i Raków Częstochowa po 1-0 oraz zremisował bezbramkowo ze Śląskiem Wrocław.
Lech Poznań te statystyki ma zdecydowanie gorsze pod względem mojego typu. Tylko w 3 na 9 spotkań ta linia została pokryta. W meczach wyjazdowych Lech zanotował 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę. Over 2,5 bramki padło w 3 z tych 5 meczy a były to zwycięstwa 2-1 z ŁKS, 3-2 z Rakowem i porażka 1-2 z Lechią. Swój typ opieram głównie na postawie Górnika bo jak widać po statystykach Lech tych bramek na wyjazdach strzela sporo.   
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 28 września 2019 06:48 przez piotrfGórnik Zabrze - Lech Poznań
poniżej 2,5 bramki w meczu
kurs 1,90
Fortuna

W 7 na 9 spotkań Górnika Zabrze ta linia została pokryta. Jedyne mecze z udziałem Górnika w których padło co najmniej 3 bramki w ekstraklasie to wyjazdowa porażka 1-3 z Jagiellonią Białystok i rozegrany w następnej kolejce domowy, wygrany 3-0 mecz z Koroną Kielce.
Górnik w 4 meczach granych u siebie 3 wygrał i raz zremisował. Oprócz wspomnianego wcześniej meczu z Koroną pokonał u siebie Zagłębie Lubin i Raków Częstochowa po 1-0 oraz zremisował bezbramkowo ze Śląskiem Wrocław.
Lech Poznań te statystyki ma zdecydowanie gorsze pod względem mojego typu. Tylko w 3 na 9 spotkań ta linia została pokryta. W meczach wyjazdowych Lech zanotował 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę. Over 2,5 bramki padło w 3 z tych 5 meczy a były to zwycięstwa 2-1 z ŁKS, 3-2 z Rakowem i porażka 1-2 z Lechią. Swój typ opieram głównie na postawie Górnika bo jak widać po statystykach Lech tych bramek na wyjazdach strzela sporo.

Kolega mnie uprzedził przed podaniem tego samego Typu. Górnik jest całkiem inną drużyną w spotkaniach domowych niż w tych na wyjazdach. Zabrzanie u siebie są nie pokonani od początku sezonu, a w tym wszystkiem najlepsze jest to, że nie stracili nawet gola!. Obrona Zabrzan na pewno wygląda dużo lepiej niż ich ofensywa. Pewny w bramce jest Chudy. Janża, Wiśniewski, Bochniewicz, Sekulić. To ta czwórka jest odpowiedzialna za to, że Górnik nie traci goli w spotkaniach domowych. Lech na pewno nie jest tak skuteczny jak to miało miejsce w poprzednim sezonie. Żuraw mnie w ogóle nie przekonuje i nie będę zdziwiony jak za parę tygodni po prostu straci posadę. Lech gra słabo i bez pomysłu, dziś zapewne po raz kolejny będą się męczyć żeby ugrać korzystny wynik. W Górniku widać, że odejście kluczowych graczy w środku pola sprawia, że gospodarze mają problemy w ataku. Przy tak słabej postawie obu drużyn i dość solidnej grze w obronie Górnika ten Typ ma sens. Na koniec dodam, że gospodarze dziś w pełnym zestawieniu, goście natomiast bez Pawła Tomczyka. 

poniżej 2.5 gola @ 1.94   
Fortuna
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
Typ: 1
Kurs: 2,06
Buk: Fortuna

Zagłębie nie plasuje się wysoko w tabeli, ale we Wrocławiu trochę sobie postrzelało. Kolejkę wcześniej strzelili 5 bramek Wiśle Płock, a więc ofensywa spisuje się bez zarzutu. Zivec-Starzyński-Slisz ta linia pomocy w ostatnich dwóch meczach kolejki spisuje się bez zarzutu. Boczni pomocnicy strzelili po golu, we Wrocławiu rowniez Starzynski wpisał sie na listę strzelców. Zagłębie jest na fali, po Wrocławiu ograli jeszcze Koronę w PP, nie spodziewam się nagłego kryzysu formy w meczu z ŁKS, u których juz widać mały dramat. Drużyna bez wielkiego potencjału, niedawno wysoko ulegli 15 wówczas w tabeli Arce aż 1:4. Jeśli nie będzie przełamania, jest to jeden z kandydatów do spadku. W Lubinie przełamania być nie powinno.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
powyżej 29,5 fauli @ 1,85
czerwona kartka @ 3,3 To, że Kante nie dostał czerwonej to mały skandal. Żeby tak Marciniak wgapiał się w monitor aby zobaczyć całe zajście jak w spotkaniu Arka - Piast gdy analizował bramkę (prawie wszedł do monitora).
forBet

Ciekawie spotkanie szykuje się nam w Warszawie, ścisk w tabeli jest spory i przy wczorajszej porażce Śląska Legia może wskoczyć na fotel lidera, to samo tyczy się Lechii więc stawka pomimo 10 kolejki wysoka.
W tygodniu obie drużyny uporały się z niżej notowanymi rywalami w PP chociaż w spotkaniu Lechii z Gryfem zapachniało niespodzianką gdy po 5 minutach było 2-0 dla Gryfa, ostatecznie Lechia wygrała to spotkanie 3-2.
Lechia ma problem aby wywieźć z Warszawy komplet punktów, ostatni raz udało im się to w 2013r.
W spotkaniach tych pada na ogół mało bramek i dzisiaj może być podobnie. Nikt za szybko się nie otworzy aby nie stracić jako pierwszy bramki. Przewiduję sporo walki w środkowej strefie boiska gdzie będzie sporo przewinień. Pod lupę brałem ostatnie 5 spotkań rozegranych w Warszawie i ilość fauli w tych spotkaniach nie wyglądają źle: 26, 28, 26, 30, 32. Dużo w tych spotkaniach arbitrzy pokazują też żółtych kartek: 6(1cz), 6(1cz), 5(1cz), 5 i ostatnio tylko 3. Kursy na żółte bardzo niskie i nieopłacalne więc proponuję poszukać czerwonej w tym spotkaniu. W ostatnich dwóch grach na Łazienkowskiej obyło się bez czerwa ale wcześniej 3 razy była pokazywana i dzisiaj liczę również na taki kartonik.
Zawodnicy Lechii mają w pamięci zapewne jeszcze ich ostatnie kwietniowe starcie z Legią w Gdańsku gdzie nie obyło się bez sporych kontrowersji i dzisiaj mogą zagrać na zwiększonej adrenalinie, no i w składzie jest Peszko (prawdopodobnie zagra), który może się z leksza zagrzać i czerwo gotowe.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Lech Poznań
powyżej 29,5 fauli @ 1,85
karny w meczu @ 2,7
forBet

Mecz sąsiadów w tabeli, Górnik i Lech identyczny dorobek punktowy, 12pkt, bilans 3-3-3. Górnicy bardzo dobrze spisują się w spotkaniach domowych gdzie wywalczyli ponad 80% zdobytych punktów bo aż 10 i do tego nie stracili jeszcze bramki. Poznaniacy lepiej punktują na wyjazdach bo zdobyli w nich dwa razy więcej punktów niż u siebie (8 do 4), widocznie presja własnych kibiców jest za duża i drużyna sobie chyba z nią nie radzi. Zatem mamy spotkanie ekipy, która świetnie radzi sobie u siebie z ekipą, która nie najgorzej spisuje się na wyjazdach. Faworyta trudna wskazać, taki mecz na remis się szykuje. Skoro ma być wyrównane spotkanie to powinno się sporo dziać głównie w strefie środkowej boiska gdzie walki nie zabraknie. Linia na przewinienia jak na naszą Ekstraklasę nie za duża jeżeli spojrzymy na dokonania obu ekip, Górnika u siebie (15, 16, 14, 11) i Lecha na wyjazdach (11, 16, 15, 12, 15).
Rzut karny dorzucam tak bardziej pod prawdopodobieństwo bo w tej kolejce jeszcze go nie było a jak wiadomo w erze VAR-u w każdej chwili takowy może zostać odgwizdany. Napastnik gospodarzy Angulo doskonale ma opanowane pady w polu karnym i może dzisiaj uda mu się znowu nabrać zarówno arbitra głównego jak i jego pomocników z wozu VAR (sorki za ironię ????).
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


Wisła Kraków – Cracovia Typ: Cracovia remis=zwrot @1,72 Fortuna   0:1

Dzisiaj kolejne derby Krakowa. Gospodarzem będzie Wisła, jednak myślę, że lepiej pograć na to, że Cracovia nie wyjedzie z Reymonta bez minimum punktu. Za Cracovia przemawia obecna forma. Serie trzech zwycięstw w lidze przerwała Legia tydzień temu. Jednak Cracovii udało się w tym tygodniu wrócić na zwycięskie tory. W środę pokonali Jagiellonię u siebie 4:2 w Pucharze Polski. Wielu zawodników podstawowego składu odpoczywało. Do gry powoli wraca Pelle, który zagrał 20 minut i nawet udało mu się zdobyć ładną bramkę. Forma Wisły nie powala. 3 ostatnie mecze bez zwycięstwa. We wtorek odpadli z Błękitnymi  2:1. Wg. mnie była to największa sensacja ostatniej rundy PP. Wisła również przystąpiła do tego meczu w raczej rezerwowym składzie. Kadra Wisły nie powoła. Ograniczenia spowodowane sytuacją finansowa, ale również kontuzjami. Ostatnio formę złapał Mak. Oczywiście drugą młodość przeżywa Brożek, lae raczej nie wystapi dzisiaj. Nie mogłem znaleźć informacji odnośnie jego dyspozycji na mecz. Wisłę czekają teraz bardzo ciężkie mecze. Dzisiaj Cracovia, za tydzień Lech na wyjeździe potem Legia i Lechia. Na niekorzyść typu przemawia historia ostatnich derbów. Cracovia nie potrafi wygrywać derbów . Ostatnie zwycięstwo Cracovii w ogóle to rok 2016. Z kolei ostatni zwycięstwo przy Reymonta to rok 2015.Dodatkowo za Wisłą przemawia fakt, że lepiej radzą sobie na własnym stadionie niż na wyjeździe. Mimo to liczę, że Cracovia postawi się Wiśle. W tym meczu, liczę na przełamanie derbowe Cracovii. Bukmacherzy mają problem z wystawieniem kursu, ponieważ ciężko wskazać faworyta. Kursy na zwycięstwo obu drużyn porównywalne. Widzę, że w tym momencie spadły trochę kursy na Cracovię. Dzisiaj trochę krócej bo brak czasu. Chyba najlepszy kurs na to spotkanie jeśli chodzi o X2 ma fortuna @ 1,47. kursy na X2 oscylują w granicach 1,42- 1,47. Przy okazji polecam dla zainteresowanych  dwa materiały o obecnej sytuacji Wisły. Linki poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=iblcxDZTJvw

https://www.youtube.com/watch?v=FwQubOlbkYo

 

Dodatkowo fajny zakład łączony proponuje forbet remis/Piast Gliwice &amp; poniżej 4.5 po kursie @ 1,56 wygląda bardzo ciekawie. Arka nadal nie powala. Oczywiście zdarzyło mi się przełamanie z ŁKS ale myślę, że nie uda im się wygrać drugi raz z rzędu. Dodatkowo do Gdyni przyjeżdża Piast, który powoli łapie formę po nieudanej przygodzie w pucharach europejskich. Kurs zachęca do spróbowania.

Arka Gdynia – Piast Gliwice: remis/Piast Gliwice &amp; poniżej 4.5 po kursie @ 1,56 forbet (EE).   0:0

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wisła K. - Cracovia 0:1
remis, @3,45 Fortuna
  ...no i trzeba było grać pierwszą myśl, czyli wygraną Pasów, przeczucie ostatnio zawodzi...

Derby Krakowa. Faworytem jest drużyna Cracovii głownie poprzez kontuzje jakie dotknęły zespół Białej Gwiazdy. Z tego powodu też chciałem zagrać w stronę Pasów, ale po ogłoszeniu składów straty nie są aż tak duże jak były awizowane, w pierwszym składzie Wisły znalezli się Brożek oraz Sadlok, których występ był niepewny. W obecnym sezonie lepiej radzą sobie goście, którzy zdobyli już 16 punktów (5w 1r 3p bramki: 15-10), natomiast gospodarze 11 punktów (3w 2r 4p bramki: 13:10). Jednak patrząc tylko na ostatnie bezpośrednie mecze to w ostatnich latach w Krakowie rządzi Wisła, która wygrała 4 ostatnie mecze derbowe, a piąty zremisowała. Takiej dominacji jednej ekipy nie było w tym mieście od 48 lat, a Michał Probierz jest jedynym trenerem w historii, który przegrał 4 takie mecze pod rząd. dzisiaj wydaje mi się, że zrobi wszystko, żeby nie przegrać piątych derbów z rzędu, a Wisła, a szczególnie Brożek, który przeżywa drugą młodość mogą okazać się fortecą nie do zdobycia. Myślę, że mimo wszystko remis jest bardzo realny w tym spotkaniu, w obecnym sezonie lepiej prezentuje się Cracovia, ale Wisła w derbach ma ostatnio na nich patent, dlatego uważam, że podziela się punktami.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - ŁKS 3:1
Zagłębie i powyżej 2,5 gola, @2,95 Fortuna
  

Spotkanie kończące 10. kolejkę Ekstraklasy, Zagłębie zagra z beniaminkiem z Łodzi, faworytem są gospodarze, którzy po zwolnieniu Bena van Dael'a najpierw ograli Wisłę Płock 5:0, a następnie już po zakontraktowaniu Martina Seveli zremisowali we Wrocławiu 4:4, potwierdza się to o czym mówiło się wcześniej, że styl Słowackiego trenera jest bardzo ofensywny i Zagłębie będzie grało do przodu, poprzestawiał on trochę ustawienie, przywrócił (wraz z trenerem Karmelitą) piłkarzy na ich nominalne pozycje i efekty są widoczne gołym okiem, aż się chce oglądać tak grających Miedziowych. ŁKS pomimo zdobycia dotychczas tylko 4 punktów i zamykania ligowej tabeli ogólnie pozostawia pozytywne wrażenie, grają ofensywnie co może podobać się kibicom, mam nadzieję, że z Lubinem pójdą na wymianę ciosów i zobaczymy ciekawy pojedynek podobny do tego meczu derbowego we Wrocławiu, ale ze zwycięstwem gospodarzy. Historia bez pośrednich pojedynków na korzyść gospodarzy, jednak wszystkie ich mecze rozegrane były dość dawno, ale typ, który zaproponowałem wszedł w 4 z 5 ostatnich meczy, ale to tak tylko w ramach ciekawostki, bo tak jak napisałem mecze te były ładnych kilka lat temu, ale liczę na podtrzymanie trendu i na ofensywny styl trenera Seveli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 29 września 2019 18:07 przez waldi1979Zagłębie - ŁKS
Zagłębie i powyżej 2,5 gola, @2,95 Fortuna


Spotkanie kończące 10. kolejkę Ekstraklasy, Zagłębie zagra z beniaminkiem z Łodzi, faworytem są gospodarze, którzy po zwolnieniu Bena van Dael'a najpierw ograli Wisłę Płock 5:0, a następnie już po zakontraktowaniu Martina Seveli zremisowali we Wrocławiu 4:4, potwierdza się to o czym mówiło się wcześniej, że styl Słowackiego trenera jest bardzo ofensywny i Zagłębie będzie grało do przodu, poprzestawiał on trochę ustawienie, przywrócił (wraz z trenerem Karmelitą) piłkarzy na ich nominalne pozycje i efekty są widoczne gołym okiem, aż się chce oglądać tak grających Miedziowych. ŁKS pomimo zdobycia dotychczas tylko 4 punktów i zamykania ligowej tabeli ogólnie pozostawia pozytywne wrażenie, grają ofensywnie co może podobać się kibicom, mam nadzieję, że z Lubinem pójdą na wymianę ciosów i zobaczymy ciekawy pojedynek podobny do tego meczu derbowego we Wrocławiu, ale ze zwycięstwem gospodarzy. Historia bez pośrednich pojedynków na korzyść gospodarzy, jednak wszystkie ich mecze rozegrane były dość dawno, ale typ, który zaproponowałem wszedł w 4 z 5 ostatnich meczy, ale to tak tylko w ramach ciekawostki, bo tak jak napisałem mecze te były ładnych kilka lat temu, ale liczę na podtrzymanie trendu i na ofensywny styl trenera Seveli.


W 100% popieram ten Typ na Zagłębie, który wydaje się być po prostu promocją. Gospodarze po zmianie trenera odżyli i to bardzo szybko. W dwóch spotkaniach strzelili aż dziewięć goli, co jest mega wynikiem jak na Polską ekstraklasę. Tak jak wspomniał @waldi1979 Zagłębie pod wodzą nowego trenera stara się grać mocno ofensywnie, co na razie przyniosło efekt w postaci czterech goli strzelonych w Wrocławiu i skromna wygrana w PP w Kielcach 0:1. Dzisiaj do Lubina zawita najsłabszy zespół ekstraklasy i na dodatek ŁKS jest zespołem, który stracił najwięcej goli bo aż 18!. Wydawało by się, że trener Moskal poleci już dawno, ale ma on poparcie klubu jak i zarządu. Zagłębie jest w tym spotkaniu faworytem i mam nadzieje, że mocno to potwierdzi na boisku. Inny wynik niż wygrana gospodarzy byłby tu dużym zaskoczeniem. Po stronie gości nie zobaczymy Michała Kołby (odsunięty po wpadce dopingowej) i Łukasza Sekulskiego (uraz). "Miedziowi" bez Patryka Szysza czy Dawida Pakulskiego (kontuzje).

Zagłębie + powyżej 1.5 gola @2.33 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi


Witam serdecznie. Siedzę w strukturach ŁKS-u głęboko od wielu lat mając do dziś za znajomych wielu piłkarzy i tych już nie aktywnych ale i też grających na co dzień. Również w ŁKS II który jest beniaminkiem 4 ligi.
Mogę napisać od siebie że zasadniczo macie rację. Dla mnie jednak najlepszym typem na dziś jest over 2,5 gola. ŁKS po zwycięstwie w Sosnowcu 3:0 na pewno odżyje i złapie wiatr w żagle. Od pierwszej minuty na 100% nie zagra defensywnie. O Lubinie koledzy napisali wszystko wyżej. Mało tego mam doskonały układ z pewna osobą która od lat chodzi na mecze Zagłębia, jeżdżąc również na ich wyjazdy. Dzisiaj wymieniliśmy parę zdań. Ta osoba stawia dokładny wynik 3:1 a ja z kolei 2:2. Jakby nie patrzeć wychodzi over 2,5.

Zagłębie Lubin-ŁKS Łódź TYP over 2,5 kurs 1,75 4/10 g.18.00 3:1 WIN

PS: To mój 600-setny wpisy..ech....????
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
L 221

l10

Użytkownik
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
Zagłębie 1,95 STS

Analiza:
Przed nami ostatni mecz tej kolejki ekstraklasy. Do tej pory, co pokazuje EXPERT EKSTRAKLASY ciężko było wytypowac wygranego danego meczu tej kolejki ekstraklasy. Ten mecz jednakże wydaje mi się być inny od reszty. Spotyka się drużyna będąca w gazie po zmianie trenera z drużyną mającą ogromne problemy i będącą na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 4 pkt. Zagłębie wygrało ostatnio 5-0 w domowym meczu z Wisłą Płock, zremisowalo 4-4 w derbowym pojedynku że Śląskiem i wygrało w Pucharze Polski z Koroną 1_0. Co widać po meczach z nowym trenerem to to że Zagłębie preferuje ofensywny futbol. Natomiast, ŁKS ma duże problemy z obroną. Błędy które popełnili np. w meczu domowym z Arką były katastrofalne. Przegrali ten mecz 1-4. Ostatnie punkty zdobyli 27 lipca. Co prawda ostatni mecz w Pucharze Polski wygrali z Zagłębiem Sosnowiec 0-3, lecz nie wydaje mi się żeby to był wyznacznik ich formy że względu na rozgrywki i klasę rywala, który jest kilka poziomów niżej niż Zagłębie Lubin. H2H nie warto rozważać przy tym meczu z uwagi na to że te drużyny grały ostatnio ze sobą kilka lat temu. Podsumowując spodziewam się kilku bramek Zagłębia Lubin i co za tym idzie łatwego zwycięstwa. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom