>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Osvaldbet

osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
#34      
Las Tunas????Villa Clara 1:9
typ Villa Clara handi +1.5
kurs 1.53
buk Marathonbet
????2j

OPIS: Klarita stawia dzisiaj wszystko na szale, podobnie jak ja ale to nic na siłę, wszystko przemyślane..jesli jutro będzie 4/4 pękają szampany..Sanchez lub/i Fredy Alvares kontra najlepsza ofensywa w lidze..jedziem z nimi????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
#35 anulowany
Leon????Oaxaca
typ over 11.5
kurs 1.84
buk Unibet
????2j

[edit] mecz dokończony tyle że był to już inny mecz bo zamiast faktycznie dokończyć od czwartego i przy 0:5 Meksyki rozbili na dwa mecze po 7 inn. rozliczam jako ZWROT czeka mini batalia z uni ale głowę stawiam, nie tylko ???? że odzyskam co swoje bo już kilkanascie(dziesiąt) takich batalii za mną.
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
#36      
Chiba Lotte Marines????Seibu Lions 2:4
typ under 9.5
kurs 1.72
buk lbsbet
????0.5j

OPIS:  Cuba 2/3, wszystko popsuł candreva na 7 min przed koncem 1 połowy, candreva ktorego juz nie powinno byc w Interze i tu żadne argumenty że Conte go odkurzył..byl,jest, będzie drewno a do tego teraz już stare próchno..byl to ostatni zaklad za ???? w historii z piłki nożnej..o 19:00 dokonczenie przerwanego wczoraj(deszcz) meczu na Parque Domingo Santana i modlić się żeby ofensywa Bravos de León się ogarneła bo over na włosku wisi(aktualny wynik 0:5 po trzech inn.)????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
#37      
Ajax Amsterdam????PAOK Saloniki
typ Ajax czyste konto w meczu NIE
kurs 1.74
buk Marathonbet
????1j

OPIS: miało nie być więcej piłki ale nie dałem rady przejść obojętnie..oto jeden z najważniejszych dla PAOK, dla Grecji, dla mnie meczów w historii a jak ktoś lekceważy PAOK to jest chyba niespełna rozumu..Ferreira na ławce, pierwszy mecz mieli jak na patelni żeby to wygrać, tutaj rzucą na szalę wszystko czym dysponują, nie udało mi się ustalic ilu greków będzie ArenA ale te kilka tysi na pewno będzie..nie wiem czy PAOK to wygra, nie wiem czy awansuje ale obstawiłem ze gola chociaż tym(brak dostatecznie obelżywych slow komu)strzeli..na innych bukach kursy na poziomie 1.6-1.70 PAOK over 0.5 na London Betting Shop mamy 2.11 ze Ajax(mimo wszystko z dużej) nie utrzyma czystego konta a to znaczy mamy value..PAOKARA jutro po choćby golu na swoich sektorach wywoła prawdziwe delirium i staje z nimi(już nie mówić co się stanie po ewentualnym ich awansie).
'' Grajcie jak lwy, grajcie jakby miało nie być jutra, grajcie za ten symbol który w waszych sercach, grajcie za to co te inicjały znaczą'' AMEN
????
[edit]wycofanie zakładu i zmiana buka przez to..i'll be damned????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
#38      
Monarcas Morelia Women????Tigres Women 3:3(3:1, 0:2)
typ Morelia handi +2
kurs 1.88
buk lbs bet
????0.10j

OPIS: gamoń mi cofnął po 2.11 i po 1.74 zaliczone na maratonie PAOK, dobieram ototo wobec tego i po te 1.74 #37 rozlicze, edytowane już????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
#39      
Yakult Swallows????Yokohama BayStars 8:7
typ BayStars WIN
kurs 1.76
buk Dafabet

#40      
Seibu Lions????Orix Buffaloes 11:4
typ over 9
kurs 1.727
buk premium

#41      
Chunichi Dragons????Hanshin Tigers 0:0
typ Dragons handi -1
kurs 1.88
buk Marathonbet

#42      
Rakuten Gold. Eagles????Fukuoka S. Hawks 0:3
typ under 9
kurs 1.71
buk lbsbet

#43      
Hanwha Eagles????NC Dinos 2:11
typ NC handi -1
kurs 1.61
buk lbsbet

OPIS: wszystko płasko 1/10, po 0.16j i 0.8j na barachło w sumie rzucone????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
#44      
Liverpool????Chelsea
typ Liverpool handi -1
kurs 2.07
buk Betsafe
????0.5j
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
#45      
Aguascalientes????Leon 4:2
typ Agua. under 7.5
kurs 1.74
buk Betsafe

#46      
Mexico????Toros de Tijuana 11:7
typ Toros over 5.5
kurs 1.76
buk Betsafe

#47      
Monclova????Durango 11:2
typ Durango handi +3
kurs 1.727
buk Marathonbet

#48      
Saltillo????Laguna 15:4
typ over 11.5
kurs 1.73
buk Marathonbet

OPIS: wszystko płasko, 6/10, ????1
Starannie przygotowane we współpracy z Meksykanami(ponad rok był poświęcony żeby nałapać kontaktów na całym świecie) typy, te + jutro FCL i mam nadzieję ustawi to resztę miesiąca na kontrolowanie 
???? i dobicie do przewidywanego min. profitu w sierpniu, już na spokojnie ????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
#49      
Hiroshima Carp????Yomiuri Giants 1:7
typ under 8.5
kurs 1.80
buk Pinnacle
????1/10 0.16j

OPIS: pierwszy z azjatyckich..wielki pojedynek Nomura????Sugano, lecą kursy na over, bandyci z prem wystawili linie 8 przy identycznym kursie co na pinku 8.5, kolejny raz polegam m.in. na nich, kusi tu wjechać płasko 1j ale najgorsze co można teraz zrobić to się napalić..mecz na szczycie w Japonii, mecz o coś więcej dla Carp niz o WIN tylko że po drugiej stronie chłopak który ma coś dzisiaj do udowodnienia????

[edit] pierwszy i ostatni, Kuba na nockę będzie grana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
podsumowanie Sierpnia:
49 zakładów:
Yield  20.70%
profit   6,36j

OPIS: nie dam rady wiecej dodawać, w temacie baseball, czasem, coś od wrzesnia wrzucę..btw te wszystkie pseudo polskie grupy, fora czy kanaly..moze 10% warte uwagi czy tym bardziej szacunku, reszta wszystko won.. a ci co im placa jeszcze $$$ za typy, tym bardziej gratki..chodzi w tym o to żeby ogrywać bukmacherow, nie siebie nawzajem ! a kazdy kto ma realną $$$ z tego nie potrzebuję groszy od ludu(i nie mam tu na mysli najlepszych z najlepszych bo to inna historia, tyle ze tych to jest z Pl może ze dwie osoby)!!! pzdr dla kumatych, z fartem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
14 zakładów w sierpniu w temacie baseball, 13 od momentu nie dodawania tutaj + Tacoma(tego akurat, jedynego zakładu nie zagralem za $$$ ale wliczam bo był podany i było napisane ocb)
Yield   41.94%
profit   1.44j

OPIS: był to bardzo dobry miesiąc(i tu i tam i prywatnie) a jak wyszło samo z siebie, będę dodawał po jednym zakładzie dziennie we wrześniu, w niemal martwym temacie baseball co by go rozruszać dalej..osobisty cel na wrzesień mam jasny, znaleźć się w pierwszej dyszce na odds portal jeśli chodzi o ⚾ i powyżej 750 typów, zostało 85 zakładów a ostatnim już wiadomo(cokolwiek się nie wydarzy) będzie: Yomuri????Yokohama(zaznaczony wcześniej ale przełożony/odwołany na piątek 27 września) co daję tutaj w temacie ⚾ jedną trzecią z tego co sam zagram za ???? około 27 zakładów.
NIE WIEM CZY TO BĘDZIE WCHODZIŁO JAK WCHODZI ALE ZROBIĘ WSZYSTKO ŻEBY TAK SIĘ STAŁO, teraz przerwa do niedzieli żeby z czysta głową i całym❤ ruszyć,
finalne $tawki na wrzesień: min. 3/10 0.5j średnia 4/10 0.75j Płaska 6/10 1j Wysoka 8/10 1.5j ZŁOTA 10/10 2
WSZYSTKIE SIŁY RZUCONE ŻEBY TO BYŁ JESZCZE LEPSZY MIESIĄC ????????
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Cagliari Calcio????FC Internazionale 1:2 
typ Inter 1X2      
kurs 1.65
buk premium
????3/10, 0.5j

OPIS: pierwszy zakład na wrzesień i na pierwszy dzień jedyny..odpuszczam dziś⚾dlatego tutaj to wrzucam..jako kibic Interu(od 1994)całkowicie nie obiektywny zakład ale nie mogłem sobie odmówić..Cagliari bez Cragno i Pavolettiego za to z drugą linią która dzisiaj pokaże czy Inter jest(już)gotowy..to Nainggolan który będzie jak Tosa Inu w starciu z Kangalem i który ma tu coś do udowodnienia, to Nahitan Nández którego pamiętam jeszcze z Peñarolu jako małolata i który w Europie już dawno powinien grać, to głodny gry Marko Rog oraz solidni, nie schodzący poniżej pewnego poziomu Castro i Cigarini(przynajmniej tak to wygląda w zapowiedziach) Inter w meczu z Lecce nie grał perfect w obronie, pierwszy wybór to był over bramkowy ale kurs poleciał na tyle że nie ma sensu się ładować w to, miałem brać handi -1 ale bez hura optymizmu, i po❤wziałem WIN ????????najlepszy kurs na tą chwile oferuje premium bwin(jeszcze 2godz temu było 1.66 a oni bardzo rzadko resetują już wystawione) gdzie nawet na bwin jest 1.62, modlić się żeby zagrał El Faraón(Diego Godin) ale małe szanse są na to, La Beneamata wreszcie zaczyna przypominać Grande Inter(i nie mam tu na myśli meczu z Lecce) trafia się wyjazd na Sardynie chyba w najlepszym momencie w jakim mógł się trafić, jedyne co martwi to duży % że Candreva w 1szym składzie i ta nie do końca zgrana obrona..bardzo ciężki bój się szykuję ale to tym bardziej się podjąłem obstawienia tego a teraz to się już tylko modlić zostało????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
????
Rosja????Polska 74:79
typ Rosja ML      
kurs 1.80
buk 1xbet
????1/10 0.16j

OPIS: obejrzalem obszerne skróty z ''polskiej'' tv (ktorej nie ogladam ponad 10 lat) i kwik jakby MŚ zdobyli(conajmniej) a wygrywali z leszczami na poziomie Kanady w piłkę nożną albo i gorszymi.., nie znam głębi składu i nawet nie chcę znać, ale prezesina związku pokazał klasę i obstawiam że ruskie sprowadzą na ziemię a potem zdaje się mają Argentynę na rozkładzie z dziadkiem Scolą i zostanie pakować walizki...pierwszy zakład na 1xbet od x czasu????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
22 zakłady(ok 1/3 co zagrane było łacznie) wrzucone we wrześniu, 20 w temacie ⚾ i 2 tutaj,
Yield   26%,
na najbardziej znanym blogu: 55 zakładów wrzucone (90% tego co zagrane było we Wrześniu):Yield   33%, 
prywatnie Yield   37%.

Teraz Październik, tutaj(albo w temacie baseball) będzie dalej wrzucane po 1 dziennie, bardzo ważny miesiąc.. PO w USA, Japonii i Korei oraz decydująca faza na Kubie, do tego ruszą rozgrywki na Dominikanie no i Meksyk gdzie Yucatan może mieć Mistrza i ruszy liga LMP(Mexican Pacific League) + Włochy ⚽????????????
 
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Charlton Athletic FC????Swansea City AFC
typ powyżej 3.5 żółte kartki w meczu      
kurs 1.90
buk Unibet
????1/10

OPIS:  na najbardziej znany blog tego nie wrzucę bo jako niezweryfikowany bym musiał więc tutaj się podzielę..być może będzie to jedyny bet na dziś.. ⚾ Oakland vs Tampa under w meczu, masowka leci bo ''to musi'' wejść a nic nie musi, do tego ja po prostu ''nie czuje'' meczu..Barca va Inter dla mnie no bet  więc tym bardziej o taki zakład na kartki mi wpadł w oko..sędzia Peter Bankes, skrajne opinie na wyspach o nim ale potrafi zaszaleć z kartkami..ostatni mecz miedzy tymi druzynami ponad 10 lat temu, w tabeli na ta chwilę sąsiedzi..obstawiam typową angielską siepanine z kartkami... mimo że mecz Championship nie pamietam ostatnio kiedy ogladalem????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Valletta FC????Gzira United 1:3(0:1)
typ over 2.5 gola      
kurs 1.95
buk Betsafe
????1/10

OPIS: na dzisiaj taką perłę wśród świń wyłowiłem, Malta, Premier League..adekwatny kurs na over 2.5 gola w meczu to ok.1.90????
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Bari????Cavese 4:0
typ Bari AH -1      
kurs 2.05
buk Marathonbet
????1/10

OPIS: Bari walczy o powrót na należne im miejsce we Włoskiej piłce ale póki co średnio to wygląda..na 7 kolejek wygrali 3 razy i..ani razu na Stadio San Nicola (2 remisy i porażka) !!! Cavesi z kolei 3 mecze zagrali na wyjeździe w tym sezonie i wszystkie 3 to porażki, bilans bramek 1:11. Biancorossi muszą takie mecze wygrywać ale Cava bankowo się tutaj nie podłoży, niesłychane ilu ten klub ma kibiców(ponad 10lat wogóle nie istniał, a najwyżej w historii grał w 2 lidze i to bodaj tylko 3 sezony) nie mam info jeszcze ilu ich pojedzie ale na pewno wszyscy w takim meczu mają, gdzieś tam z tyłu, słynne, dziś już wręcz mityczne: Milan vs Cavese 1:2 na San Siro(zdegradowany karnie do 2 ligi Milan, faworyt do awansu, lider, przegrał i to u siebie z maleńkim Cavese) Vivarini, trener Bari napewno wie o tym wszystkimo, wie też o tym że jak Koguty nie zaczną regularnie wygrywać to wyleci szybciej niż był zatrudniany bo cel na sezon jest jasny..Bari ma awansować a m.in. takie mecze jak w o ten w niedziele o tym decydują...kurs na samo win nie warty bo jak wygrają to zdecydowanie, ciekaw jestem jakie kursy wystawią inne buki ale na handi -1 to typowe 50/50 daje a ruskie i marathon 48.78% póki co, więc brać nie kwitować????
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
????
Crvena Zvezda????Fenerbahce 68:56
typ Crvena AH +7.5      
kurs 1.72
buk lbsbet
????1/10

OPIS: mecz 10/10/2019
⚾ odpuściłem dzisiaj i jak widać słusznie bo dantejskie sceny w Japonii a i w Korei Kiwoom już 0:3..nie mam ciśnienia bo weekend mi ustawił resztę miesiąca gdzie tydzień przecież dopiero października mija..(oprócz tu danego Bari -1 za min.$ zagrane było bodaj 19 innych zakładów połówką, płaską czy wysoką $ i wynik więcej niż zadowalający) teraz wystarczy umiejętnie kontrolować grę(jakość nie ilość + $ z głową) i te 3-4 dni przed końcem miecha (daj Boże) będzie można się wycofywać.????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
St.Louis Cardinals????Washington Nationals
ZESPÓŁ KTÓRY WYGRA W SERII DO 4 ZW.
typ St Louis
kurs 2.025
buk premium
????1/10

OPIS: minimalna wartość bo bet to typowe 50/50 bandyci dają 49.50% nie wiem jak inni i nawet nie spr. zagrałem u nich. Spotykają się dwa zespoły z ❤ do gry, buk łyknął po wyeliminowaniu LAD że to Wash. tu faworyt ale ja, i ze względu na historie i z kilkunastu innych powodów których nie ma sensu tu przytaczać, idę w stronę Cardinals..chciałbym widzieć w tym roku finał: NYY????St Louis ale do tego jeszcze daleka droga????
 
 
Do góry Bottom