>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja @3 i @4

machete 1,4K

machete

Użytkownik
Velez Sarsfield - Atl. Tucuman X @3.65 6,7j 1-0
Clermont - Lorient X @3.05 2,6j 0-2
Stoke - Bristol City X @3.35 4,2j 1-2
Foolad - Sepahan X @3.15 1j 0-0
wszystko sts
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Miesiąc się kończy to wypadało by podsumować progresję remisów.
Czas progresji 2 miesiące:

Tak Jak pisałem wcześniej jak tylko wejdzie to kończę "współpracę" ze Stoke i Atl.Tucuman.
Stoke zremisowali tydzień temu, w tej kolejce już nie grałem, w Argentynie remis padł dopiero dzisiaj po serii 6 spotkań bez remisu.
Beznadziejnie dobrane drużyny trzeba przyznać. Tucuman prawie spowodowali bankructwo.
Reszta zaczęła w końcu remisować.
Jak widać dołożyłem zapowiadaną drużynę na którą czekałem, egipskie Enppi.

No i jakoś to wygląda po 2 miesiącach, czyli da się zarabiać na remisach. Progresja dla cierpliwych, 2 miesiące i 270 zł do przodu, mało spektakularnie ale jak już ktoś gra u buka bez podatku za większe stawki to może być opłacalne, ale jakoś nie widzę siebie że stawiam np. 1740zł na remis w lidze argentyńskiej.

Następny wpis za miesiąc, no chyba że mnie najdzie wznowienie zmodyfikowanej progresji @4.00.
Pozdrawiam
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Cześć. Przyglądałem się z niepokojem, ale mimo wszystko z zainteresowaniem. Od początku prowadzenia tematu intrygowało mnie jedno...i muszę w końcu o to zapytać ... jakie były kryteria doboru druzyn do tej progresji? Przyznam że popatrzylem na statystyki remisowe w kilku ostatnich sezonach i...ja bym na podstawie tych statystyk niektórych z Twoich drużyn zdecydowanie nie zaryzykował.
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Ja dalej przyglądam się tym drużynom z niepokojem...
Kryteria wyboru drużyn była następująca:
1. Ligi w których pada sporo remisów.
2. Wybór jednej drużyny z takiej ligi patrząc w historię 3 sezonów wstecz -&gt; ilość remisów przez 3 sezony.
Co prawda Stoke było wyjątkiem bo spadli z Premier League i trochę zaryzykowałem. W Iranie było ciężko z wyborem bo tam sporo rotacji 1 i 2 liga.

Teraz jest łatwo mówić bo minęło już trochę spotkań ale mimo przeciwności w sierpniu wyszło delikatnie na moje. A co by było gdybym wybrał Rosario (6 remisów w 8 meczach) zamiast Tucuman, Derby(5/9) zamiast Stoke, Nancy(6/9) zamiast Clermont i Gijon(5/8) zamiast Teneryfy? Można gdybać.
Miesiąc temu przyznałem że dobór niektórych drużyn był chybiony, mimo wszystko sama progresja spowodowała że na nich nie straciłem bo w końcu te remisy padły, ale można było lepiej wybrać i dzięki temu lepiej zarobić.
W sumie po to ta progresja jest żeby testować czy się opłaca, na to pytanie każdy sobie powinien sam odpowiedzieć czy go to zadowala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
machete 1,4K

machete

Użytkownik
W Październiku przyszedł regres, z 10 spotkań padł tylko 1 remis, dzisiaj cudem w doliczonym czasie gry Teneryfa straciła wygraną i dostała gola na 3-3, a prowadzili już nawet 3-1.
Trochę się czuję jak bym oglądał serial w TV, nie ja mam wybór co gram tylko jest kalendarz i są odcinki ;)
Będę powoli wygaszał tą progresję, a piszę ten post bo dzisiaj wygaszam Tenerife, zostają jeszcze 3 drużny w grze, na razie to wystarczy.
Oczywiście podsumowanie pojawi się pod koniec miesiąca.
Pozdro
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik

Clermont i Enppi w kryzysie i ja też przez nich...
Wygaszam sympatyczne bezstresowe irańskie Foolad, jeszcze dwie ekipy obym nie zbankrutował przez nie.
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dzisiaj w końcu Clermont uzyskali remis, po 5 meczach bez remisu zrobili to na wyjeździe 1-1 z AC Ajaccio, co prawda kurs był słaby bo poniżej @3 ale i tak odetchnąłem.
Zamykam progresje Clermont - dużo nerwów i tylko 5,5j na plusie po bardzo długim czasie.
Ostatnia została ekipa z Egiptu, w poniedziałek niestety powinni przegrać bo grają z Zamalek więc trochę to może jeszcze potrwać.
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Patrząc na historię mojego bankructwa w progresji @4 na 13 serii 11 razy zamykałem trafionym kuponem do 6 etapu (było ich 10).
Upraszczając tabelkę progresji czyli grając u buka bez podatku można z progresji @4 przejść na @3 z resetowaniem się serii przy niepowodzeniu 6 etapów. Brzmi trochę bezpieczniej aczkolwiek przy czarnej serii będzie sporo do odrobienia.
Zamierzam wznowić progresje nieremisową, trochę się stęskniłem ????
W końcu się przestawiłem na unibet po niepowodzeniu w forbet (nie mam szczęścia do tego buka).

Proponuje taką prostą progresje @3

Będę podawał kupony ze zbliżonym kursem do @3.00, prawdopodobnie codziennie pojawi się jeden.
Wszystkie typy będą pochodziły z unibet więc nie będę pisał za każdym razem.
Po 6 nieudanych etapach wracam do etapu 1.

Oczywiście czekam na remis w Egipcie żeby zakończyć i podsumować progresje @3 remisową.
Zachęcam do uwag w tym temacie bo to ciągle eksperyment na żywym pacjencie ????
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Oczywiście 90% typów to będą overy.
Etap 1
Győr - Mezokovesd over2.5 @1.80 1-1
Carrick Rangers U20 - Glenavon U20 over3.5 @1.56 3-1
AKO @2.81 1j   1
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Etap 2
Pegasus - Kitchee over3.5 @2.08 1-4
Valur - KR over2.5 @1.45 3-2
AKO @3.02 1.5j   3.1j

Będzie dzisiaj jeszcze jeden.
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Nie wiem czy over w Islandii wejdzie ale za 1j gram dubla bo nie mam później czasu. Pewnie zapeszę...
Etap 1
Always Ready - Real Potosi over3.5 @1.67 5-1
Glacis United - Boca Juniors over3.5 @1.72 0-2
AKO @2.87 1j   1
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Etap 2
Melbourne City - Perth Glory Melbourne over1.5 @1.89 0-3 trzeba było klasycznie o2.5...
Akhmat Grozny U19 - Ufa U19 over3.5 @1.82 3-2
AKO @3.44 1,5j   1,5
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Etap 3
Dordrecht - Cambuur Cambuur over2.5 @1.78 2-4
Excelsior - Nijmegen over3.5 @2.00 2-1
AKO @3.56 2.3j   2,3
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Etap 4
Central Coast Mariners U23 - Newcastle Jets U23 over4.5 @1.90 przełożony
Niendorfer TSV U19 - Hertha U19 over3.5 @1.49 1-6
AKO @2.83 3,4j   1,67

Trzeba będzie powtórzyć serię 4 ze zmienioną stawką albo z niższym kursem.
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Podoba mi się jutro rano Hong Kong, zobaczymy czy po meczach dalej będzie mi się tak podobał, Zagram sobie osobną progresję od początku, nie zamierzam jutro wstawać rano specjalnie żeby sprawdzić czy powyższe weszło i zagrać następne, od razu podaję.

Etap 1
Central &amp; Western - Hong Kong Sapling over3.5 @1.77 0-3
Resources Capital - Dreams Metro Gallery FC over3.5 @1.49 1-1
Shatin - South China over2.5 @1.28 2-1
AKO @3.38 1j   1
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Etap 4.2
Always Ready - Guabira over3.5 @1.98 4-0 
Bolivar - Blooming over2.5 @1.26 6-0
AKO @2.49 2j   2,98

Może tym razem nie odwołają żadnego meczu.
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
W końcu udało się zamknąć serie i można wrócić do poprzednio rozpoczętej.
Etap 2
Burnley U23 - Bolton U23 over3.5 @1.63 5-0
Jong Ajax - Roda over3.5 @1.64 2-0
AKO @2.67 1,5j   1,5
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Etap 3
Ajax U19 - Valencia U19 over3.5 @1.63 1-1
Lyon U19 - RB Lipsk U19 over3.5 @1.88 1-0
AKO @3.06 2.3j   2,3

Nawet blisko nie było...
 
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Etap 4
SFL Bremerhaven - Aumund-Vegesack (Niemcy Oberliga) over3.5 @1.53 4-1
FC Nordsjælland U19 - FC Copenhagen U19 over3.5 @2.07 2-1
AKO @3.17 3,4j   3,4
 
Do góry Bottom