>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Na 14.30
Anderlecht Beveren
Beveren wygra handi azjan +1.75
1.58 lvbet
0:0   
Na 16.00
Sokół Sieniawa Motor Lublin
Remis, gospodarz wygra zwrot 
2.90 forbet
0:0   
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 29 września 2019 15:03 przez lubuszaninCelta Vigo strzeli @2.08 uni
Jedyna szansa, to słabsza postawa lewej obrony Eibar, już strzały z tamtej strony były, natomiast Celta ch.... panie gra w tym meczu. No chyba, że może pod koniec gospodarze odpuszcza? PS Pzdr Ziomek :)
edit
94 i karny dla Celty, po akcji lewa stroną  ofc :) i nawet to... czyli grali chyba goście na zwolnienie trenera. A karny to parodia jeśli chodzi o wykonanie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Feye wbiło na 1-0, ale oni często mają więcej szczęścia niż rozumu. Ten sezon szczególnie to obnaża. Nie pierwszy raz :) Mam swoje "ulubione" zespoły, którym kibicuje i żal spoglądać na nie kiedy zaliczają degrengoladę. Oczywiście dziś mistrz Holandii z 2017 r. prezentuje się o wiele gorzej, ale "jakiś" poziom "powinni" trzymać, a jednak nie :) Trudno mi się "ich" ogląda...
edit live
I wykrakałem 1-1 :)
edit live2 i jeb 2-1, Twente się dostosowało do poziomu, dla przypomnienia mistrz "krainy tulipanów" AD 2010...
edit 3
FT 5-1 można by pomyśleć, że Feye to jakiś potentat, a pomimo wyniku tak nie jest...
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
cytat z dnia 29 września 2019 18:25 przez kyjaWytlumczy ktos o co chodzi z zakladem Wygrana gości bez zakładu: X? Pomylilem sie i taki zaklad poscilem.
Wygląda na to, że jak będzie remis, to zakład wygrany, jak zwyciężą goście to zwrot.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom