>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Holandia - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dusan Tadić przedłużył kontrakt z Ajaksem Amsterdam do 2026 roku❗.Serb do 2023 będzie piłkarzem, a potem zostanie trenerem w klubie 
 
D 24

durf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: Sobota, 19:45
Spotkanie: Ajax - FC Emmen
Typ: HA FC Emmen + 3.25
Kurs: 1.60
Bukmacher: LvBet
Analiza: Ajax w średniej formie, przygotowuje się na rewanż z PAOK-iem we wtorek. Emmen średniak jak średniak ale buk chyba cały czas patrzy na Ajax z tamtego sezonu. Ajax głową już będzie przy rewanżu z PAOK-iem, van de Beek już jest głową w Madrycie także nie oczekuje tutaj bardzo wysokiego zwycięstwa bo może być trochę zmian w składzie. Handi zdecydowanie z value.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Żałuję, że w zeszłym tygodniu nie napisałem analizy przeciwko Feyenordowi na 1x bo się skończyło 1-1.

Teraz liczę na podobny scenariusz. 

Feyenord - Utrecht

Feyenord zaczął od dwóch remisow, widać że bardziej skupieni na LE, goście za to dwie wygrane w lidze. 
Feyenord o LE zagra w Ber Szewa. Liczę, że turja coś porotuja i stosunkowo niewielkiej różnicy tych drużyn próba na gości wydaje się ok. 

X2 1.86 Fortuna
​​​​​​
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
HOLANDIAEerste Divisie
Breda-Helmond
Typ- under 2.5
Kurs-2.3

Witam,na dzisiaj wybrałem sobie taki mecz mecz w 2 lidze,gdzie zdecydowanym faworytem jest spadkowicz czyli Breda,ja osobiście uważam że wcale tak nie musi być i goście mogą zdobyć jakieś punkty ale najbardziej mi tu pasuje niski wynik wbrew oczekiwaniom  bukmacherów,a że kurs jest niezły to spróbuje tak pograć,mimo że jak wiadomo w tej lidze pada dużo bramek ale to też nie jest reguła i meczu underowe też się zdarzają.
Powodzenia
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik

Twente vs RKC Waalwijk
 ​

TWENTE (4-3-3): Drommel; Verhaegh, Julio Pleguezuelo, Schenk, Bijen; Selahi, Javier Espinosa, Roemeratoe; Aitor Cantalapiedra, Vuckic, Nakamura
RKC WAALWIJK(4-3-3): Vaessen; Nieuwpoort, Meulensteen, Delcroix, Quasten; Rienstra, Spierings, Tahiri; Maatsen, Bilate, Sow

- Klub z Enschede udanie rozpoczął nowy sezon po dwóch kolejkach ma na swoim koncie cztery oczka po remisie wyjazdowym z PSV (1-1) oraz wygranej także na terenie rywala Groningen (1-3). A rewelacją swojego klubu okazuje się być 19.latek Keito Nakamura (wypożyczony z Gamby Osaka) ,który w obu meczach strzelił po jednej bramce.
- Twente dziś bez kontuzjowanych Brama, Jose Matos i Van der Heyden a pod znakiem zapytania stoją występy Berggreen, Laukart, oraz Holschera.
- Przyjezdni z Waalwijk początku sezonu nie zaliczą do udanych. Po dwóch porażkach najpierw z VVV Venlo (3-1) oraz u siebie z AZ (0-2) zajmują 16.lokatę.
- W meczu z Alkmaar ''czerwień'' ujrzał obrońca J. Gaari i jest zawieszony w dzisiejszym spotkaniu ,a ponadto niepewny jest występ Van der Sluys-a.
- Twente powinno sobie poradzić spokojnie z dużo słabszą ekipą RKC ,szczególnie u siebie.

typ: Twente @ 1.57 / Betsson   
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League


Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eerste Divisie
Godz: 20:45
Spotkanie: Go Ahead Eagles - SBV Excelsior
Typ: Go Ahead Eagles  2:2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna

Analiza:Zapraszam na zaplecze holenderskiej Eredivisie gdzie w spotkaniu 5 kolejki ligowej w tamtejszej Eerste Divisie o punkty na De Adelaarshorst zmierza się ze sobą miejscowe Go Ahead Eagles Deventer a w gości przyjedzie zespół Stichting Betaald Voetbal Excelsior Rotterdam.
Go Ahead Eagles w tym sezonie ligowym w swoich 4 meczach zdobyło 6 punktów co daje obecnie 10 miejsce w tabeli ligowej natomiast SBV Excelsior plasuje się na 5 pozycji w holenderskiej Eerste Divisie zdobywając 9 oczek w swoich 4 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa i bilans bramek 7-2 zaś goście na wyjazdach wygrana oraz porażka z bilansem bramkowym 2-4.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż gospodarze praktycznie co roku są w górnej połówce tabeli ligowej holenderskiej Eerste Divisie a goście to spadkowicz z Eredivisie w ostatnim sezonie.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy na swoim De Adelaarshorst na którym w tym sezonie ligowym gra im się bardzo dobrze zresztą u siebie zespół ten u siebie potrafi zagrać bardzo dobre zawody i potrafił u siebie pokonywać dzisiejszego rywala a goście na wyjazdach gra raczej słabo co pokazała Eredivisie w tamtym sezonie ligowym jak również ostatnio pokazał Telstar na swoim terenie i moim zdaniem gospodarze są w stanie ich u siebie ograć tak jak już to miało miejsce wcześniej.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
HOLANDIA Eerste Divisie
Dordrecht-Nijmegen
Typ-0
Kurs-4

Witam,dzisiaj poszukam małej niespodzianki w tej lidze w której do niespodzianek dochodzi praktycznie co kolejke.
Faworytem buka są goście co w sumie jest prawdą,ale uważam że gospodarzy stać na uzyskanie bramkowego remisu,ostatnie  ich 3 mecze to same remisy a 2 ostatnie mecze u  siebie z Nijmegen to też remisy i to wysokie 2-2 i 3-3,więc liczę na podobny dzisiaj wynik.
I tak na sucho
Almere-Alkmaar-02
Kerkrade-Utrecht-02.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
D 329

damian199713

Użytkownik
Ajax Amsterdam - Fortuna Sittard
Typ: Ajax over 8,5 różnych po kursie 1,49 w Fortunie


Ajax jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Będzie atakował cały mecz i utrzymywał posiadanie piłki na poziomie 70 - 80 % pewnie. To będzie miało przełożenie na rogi. Statystyki ostatnich meczów Ajaxu na rożne przeciwko drużynom  zdolnej połówki tabeli Eredivisie wyglądają tak: 7, 13, 11, 11, 8. W LM przeciwko mocniejszym drużynom wyglądało to tak: 5, 12, 8, 6, 4. Też nie było źle. Jednak Fortuna to drużyna zdecydowanie słabsza niz te z LM. Dodatkowo Ajax gra u siebie więc linię 8,5 powinien pokryć na spokojnie.

 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
HOLANDIA Eerste Divisie

Almere-Dordrecht
Typ-0
Kurs-4.7

Na dzisiaj wpadł mi w oko taki meczyk.gospodarze to 10 ekipa z bilansem 3-2-2,,goscie zajmują 16 miejsce 1-3-3,faworyt jest dość oczywisty,u siebie 3-0-0,więc jeszcze nie stacił pkt,ale nic nie trwa wiecznie i liczę że dzisiaj padnie w tym meczy remis,reasumując uważam że lepiej pograć remis lub 02 po dobrym kursie niż na Almere po 1.5.
Ponadto goście ostatnio nie przegrywają,więc forma jakaś tam jest,a w ich ostatnim meczu wynik był 1-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
AZ Alkmaar - Heracles

"Serogłowi"???? na trzecim miejscu. W czwartek wyjazdowa wygrana z Feyenoordem 3:0. Almelo wygrzebało się z dna tabeli, po trzech kolejnych wygranych( Groningen, Willem II i Twente). Dzisiaj gospodarze przerwą tą serię. Domowe  H2H miażdżące dla AZ (15-1-1 i bramki 56-15).

AZ -1 @ 2,24  
Idrissi strzeli @ 2,25  
Boadu strzeli @ 2,2  

Kursy z foruny.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
HOLANDIA Eerste DivisieJong AZ-Den BoschTyp-0     
Kurs-3.8Jong Utrecht-Helmond Typ-0    
Kurs-4.2

Witam,dzisiaj dokonczenie kolejki,mamy 2 mecze w których widzę 2 remisy,ryzyko jest spore ale za mniejsza stawkę można spróbować,wiem z doświadczenia że w tej lidze dzieją się czasami różne dziwne rzeczy,jest sporo niespodzianek i dzisiaj idę tym tropem.W 1 meczu minimalny faworyt to gospodarz z bilansem 1-2-4,natomiast goście to 1-3-3,w sumie sasiedzi w tabeli,ostatnie ich 2 mecze to remisy,więc może i dzisiaj?
Co do 2 meczu to Utrecht zdecydowany faworyt,ale coś mi tu śmierdzi remisem,bo za wysoki kurs tj 1.7 na nich i spada,a jak spada to lubi być na odwrót.
Takie jest moje zdanie a jak będzie to zobaczymy ok 22.
Powodzenia
 No wreście się udało,mam nadzieję że forma wraca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
T 8,9K

trema11

Użytkownik
HOLANDIA Eerste Divisie
 Jong Ajax-Eindhoven Typ-02
Kurs-2.6

Witam,na dzisiaj upatrzyłem sobie taki oto meczyk,choć faworyt jest znany to ja idę w drugą stronę,gra ze sobą 5 z 6 drużyną w tabeli z takim samym bilansem czyli 4-2-2 i jeśli dodamy historię ich spotkań Ajax w roli gospodarza to mamy 1-2-3,czyli szału nie ma.
Gospodarze to  taka powiedziałbym rozkapryszona drużyna,wygrywają kiedy chcą i tak samo przegrywają a pamiętam ich  jeszcze z tamtego sezonu gdzie u siebie gorzej grali jak na wyjazdach,więc liczę tu na niespodziankę.
I tak na sucho wydaja mi się że Jong AZ Alkmaar nie   przegra na wyjezdzie po kursie 2.3.
Powodzenia.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik

FC UTRECHT VS. PSV EINDHOVEN 
Dziwi tak wysoki kurs na PSV ,które w ostatnim czasie prezentuje się rewelacyjnie ,bo 15.ostatnich meczach z rzędu nie przegrało ani razu do tego zremisowali na wyjdzie z Ajaxem (1-1) przy czym wygrali ostatnie 4.mecze z rzędu z bilansem bramkowym 14-3 a w lidze europy mają na swoim koncie komplet punktów po zwycięstwach nad Sportingiem (3-2) i Rosenborgiem (4-1). Mark van Bommel do dyspozycji dziś nie będzie miał kontuzjowanych Van Osch, Lammers , Zoet a niepewny jest Hendrix. Warto wspomnieć o D. Malen który ma 10.bramek w 9.meczach oraz o S. Bergwijn (7/2 + 7.asyst). Rywal z kolei gra przyzwoicie ,ale też ogólnie szału nie ma, bilans 2-4-3 i szóste miejsce. Utrecht bez zawieszonego Guwara (7/0) a niepewny jest Hiszpan Adrián Dalmau (4/3 drugi najlepszy strzelec zespołu). PSV ponadto wygrało 5 z 6 ostatnich spotkań z dzisiejszym rywalem. Nie ma co się rozpisywać tylko spróbować grać przy rewelacyjnym kursie

UTRECHT(4-3-3): Paes; Klaiber, Janssen, Hoogma, Van der Maarel; Maher, Van de Streek, Ramselaar; Gustafson, Adrian Dalmau, Kerk
PSV EINDHOVEN(4-3-3): Ruiter; Dumfries, Schwaab, Viergever, Sadilek; Rosario, Hendrix, Gutierrez; Doan, Malen, Bruma


typ: PSV @ 2.06 / unibet    
 
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Godzina: 16:45
Spotkanie: Feyenoord - Heracles
Typ: Cyriel Dessers strzeli gola (musi wystąpić od początku meczu)
Kurs: 4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Feyenoord jest faworytem tego spotkania, choć uważam, że kurs na ich zwycięstwo jest zaniżony. Heracles zajmuje dziewiąte miejsce z 14 punktami, a Feyenoord jest dziesiąty z 13 oczkami.

Feyenoord tylko raz w tym sezonie zachował czyste konto - 1 września w wyjazdowym meczu 5. kolejki z Willem II (1:0). W każdym pozostałym spotkaniu tracił przynajmniej jednego gola. W ostatniej kolejce przegrali 2:4 z Fortuną Sittard, dla której było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Jeśli chodzi o drużynę gości, to im trzykrotnie nie udało się pokonać bramkarza rywali - w wyjazdowym spotkaniu z AZ Alkmaar (0:2) w 8. kolejce 29 września (warto zaznaczyć, że AZ ma najmniej straconych bramek w lidze, zaraz po Ajaksie), a także na samym początku sezonu w dwóch meczach u siebie - z sc Heerenveen (0:4) i PSV (0:2).

Uważam więc, że Heracles jest w stanie strzelić przynajmniej jednego gola w dzisiejszym meczu. A dlaczego sądzę, że zdobędzie go Dessers? Belg jest najskuteczniejszym strzelcem swojej drużyny - w 9 meczach strzelił 5 goli, a ponadto jest w bardzo dobrej formie - w ostatnich 4 meczach strzelił 4 gole. Jak widać, dopiero w ostatnim czasie się rozstrzelał, mam więc nadzieję, że i tym razem uda mu się poprawić dorobek strzelecki i trafić do bramki zespołu z Rotterdamu. Myślę, że po takim kursie warto spróbować.

  Przewidziałem, że Feyenoord może nie wygrać, przewidziałem, że Heracles strzeli, ale jednak do bramki trafił kto inny, więc typ nietrafiony. 1:1   
 
radziiu 51

radziiu

Użytkownik
SBV Vitesse vs ADO Den Haag 
 ​
Jak to już bywało w przeszłości Vitesse często rozpoczynało sezon z mocnym przytupem. W trzech poprzednich sezonach po 10 kolejkach również plasowali się w czubie tabeli, a ich dorobek wynosił odpowiednio: sezon 16/17 - 18 punktów, sezon 17/18 - 18 punktów i sezon 18/19 - 15 punktów. W tych rozgrywkach idzie jeszcze lepiej, bo aktualnie zajmują trzecie miejsce w lidze ustępując miejsca tylko piłkarzom PSV i Ajaxu. W moim mniemaniu jest to dość imponujący wynik, ponieważ raczej nie wiele osób spodziewało się takiego obrotu sytuacji. Gospodarze dzisiejszego pojedynku zbudowali na swoim stadionie prawdziwą twierdzę. Na ten moment SBV Vitesse w meczach u siebie jest niepokonane od 20 spotkań i jeśli dzisiaj dorzuciliby do tego dorobku jeszcze jeden mecz, to wyrównaliby drugą najdłuższą serię bez poniesienia porażki w meczach domowych (informacja ze strony oficjalnej klubu). Po bolesnej porażce z PSV (0-5) drużyna z Arnhem wrzuciła drugi bieg i wygrała kolejne 4 spotkania zdobywając 12 bramek i tracąc przy tym 4 bramki. Ciekawe czy podtrzymają overową serię i dzisiaj również postarają się rozbić swojego przeciwnika. W teorii zadanie wydaje się łatwe, bo na stadion GelreDome przyjeżdża aktualnie 16 drużyna Eredivisie czyli ADO Den Haag, którzy są w kryzysie. Jedyne punkty ADH zdobyło w spotkaniach z drużynami ze strefy spadkowej, a w meczach z resztą stawki byli tłem dla samych siebie. Trener zespołu z Hagi sam podkreśla, że jego drużyna jest na etapie poszukiwania odpowiedniej formy i liczy na to, że w dzisiejszym spotkaniu nastąpi przełamanie. Według selekcjonera mecz z poprzedniego sezonu jest przykładem na to, że jest to możliwe (było wówczas 1-1, mecz odbył się w Arnhem). Moim zdaniem upatrywanie ewentualnej szansy na zdobycie punktu przez pryzmat poprzedniego sezonu jest słabe, bo nic nie wskazuje na to, że ADO będzie dzisiaj w stanie wywieźć chociaż jeden punkt z wyjazdowego meczu z Vitesse. Samo stwierdzenie trenera drużyny z Hagi nie jest motywujące kiedy sam stwierdza, że drużyna boryka się z problemami i nadal szukają formy. 

Na niekorzyść gości są również statystyki. Oficjalna strona Eredivisie przytacza statystykę meczów wyjazdowych ADO Den Haag na stadionie Vitesse, która mówi, że na Vitesse przegrało tylko jedno spotkanie u siebie z jedenastu. Z kolei na oficjalniej Vitesse możemy znaleźć statystyki mówiące o tym, że: gospodarze zdobyli przynajmniej jedną bramkę w 20 kolejnych pojedynkach w Eredivisie, w 9 z 10 spotkań w tym sezonie obejmowali prowadzenie, a drużyna gości wygrała tylko dwa spotkania na 10 ostatnich meczów. 

Do dzisiejszego spotkania w drużynie gospodarzy nie przystąpi Bazoer, Tannane, Charly Musonda Jr. oraz Hilary Gong. Drużyna gości przystąpi do tego spotkania bez osłabień. 

Analizując holenderskie media, strony klubów oraz oficjalną stronę ligi wychodzę z założenia i utwierdzam się w przekonaniu, że dzisiejszy mecz padnie łupem drużyny Vitesse. Nikt nie daje większych szans drużynie ADO Den Haag. Na koniec nadmienię tylko, że aktualny sezon, a właściwie jego rozpoczęcie to najlepsze otwarcie sezonu zespołu z Arnhem w historii klubu.

 

Typy:

Vitesse wygra spotkanie 1.48 @Fortuna   

Vitesse -1.5h 2.11 @Lvbet   

 

Katastrofa... nie wiem co tam się wydarzyło. Szkoda, że nie mogłem znaleźć nigdzie streama żeby obejrzeć to spotkanie, bo nie spodziewałem się takiego obrotu spraw. Statystyki chyba mówią wszystko: https://image.prntscr.com/image/vqhSQCdVTGyuT9vYW-BGLw.png

 
Otrzymane punkty reputacji: +17
windover 21,6K

windover

Użytkownik


 


SC HEERENVEEN VS. GRONINGEN 

HEERENVEEN (4-3-3): Hahn; Floranus, Dresevic, Botman, Woudenberg; Kongolo, Faik, Veerman; Van Bergen, Odgaard, Ejuke
GRONINGEN (4-2-3-1): Padt; Zeefuik, Te Wierik, Itakura, Van Hintum; Matusiwa, El Messaoudi; Hrustic, El Hankouri, Warmerdam; Benschop

- Gospodarze po dość niemrawym początku sezonu zdążyli się przebudzić o czym świadczą trzy wygrane z rzędu (w tym dwie na wyjdzie) kolejno z VVV Venlo (0-3 ,dwa gole C. Ejuke), FC Zwolle (1-0) i przed tygodniem dość sensacyjnie z wysoko notowanym AZ Alkmaar (4-2) co sprawia ,że sytuacja Heerenveen mocno się poprawiła bo aktualnie jest już 16.oczek i niezła ósma lokata. Także terminarz w następnych tygodniach jest całkiem przyjemny i będzie można się włączyć nawet do walki o pucharową siódemkę w Eredivisie.
- Johnny Jansen to 44.letni trener pracujący z miejscowymi od Kwietnia tego roku ,a jeśli chodzi o braki to jedynym osłabieniem będzie brak młodego 20.letniego pomocnika Jana Rasa (3/0 ,który jest tylko rezerwowym w tym sezonie trzykrotnie wchodził z ławki łącznie nabijając sobie tylko 45.minut gry na boiskach rywali)
- Przyjezdni w podobnej sytuacji co rywal, po bardzo słabym początku jest już całkiem przyzwoicie, co prawda nie udało się zdobyć żadnych punktów w meczach z wielką dwójką ,czyli Ajaxem i PSV (dwie porażki 1-3 oraz 0-2) ale już później dwa kolejne zwycięstwa przed własną publicznością z ostatnim w tabeli RKC Waalwijk (3-0) i tydzień temu z dziewiątą w tabeli Spartą (2-0 ,rywal mecz kończył w 10) co przekłada się na 12.lokatę z dorobkiem 13.punktów. Warto wspomnieć ,że goście na wyjazdach mają bilans 1-1-3 a punktują głównie na swoim stadionie.
- Trenerem Groningen jest młody jak na to stanowisko 37.letni Danny Buijs ,który z zespołem pracuje od Czerwca 2018.roku. W dzisiejszym spotkaniu Buijs nie będzie mógł  na pewno skorzystać z usług Breij (0/0) i Postema (4/0) a ponadto niepewny swojego występu dziś jest podstawowy Szwedzki pomocnik R. Lundqvist (8/2).
- W ostatnim czasie w meczach pomiędzy tymi zespołami padało sporo remisów i to może być największy problem mojego typu ,ale zobaczymy stawiam na dobrą passę Heerenveen a rywal przecież głównie punktuje u siebie także za drobne można spróbować ,mecz już za niespełna dwie godziny (12:15)

typ: SC HEERENVEEN @ 2.02 / unibet   
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
  HOLANDIA Eerste Divisie
FC Den Bosch-Helmond
Typ-02
Kurs-2,75  +++  +++

Witam,ten mecz rzucił mi się w oczy w sumie z powodu niskiego kursu na gospodarzy,to są sasiedzi w tabeli,tej dolnej jej części i 1.4? Może o czym s nie wiem a może buki coś knują,ale ja wchodzę w stronę gości,których stać na wywiezienie choćby remisu a i kursik na to jest spoko.gospodarze 2-7-3 a goście 3-3-6 a w historii ich spotakań padały rózne wyniki więc i dzisiaj uważam może być różnie,po za tym ta liga lubi takie dziwne wyniki jak już kiedyś wspominałem.
Powodzenia.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
AZ - Twente. 3:0
 Na papierze AZ. Na boisku też powinno być AZ. Po niespodziewanej porażce u siebie 2-4 z Heerenveen, dwa pogromy. 6-0 z Astaną ok, ale 4-0 z PSV na wyjeździe? Szacunek. Sucha 1 nie do gry (1,22). Ostatnie H2H w lutym 18 więc niemiarodajne (choć 2 razy po 4-0 dla AZ). 
AZ ma trzech topowych strzelców:
Koopmeinersa - 5 bramek w lidze, 3 w LE i 3 w U21 Holandii , 21 lat
Idrissi - 6 w lidze, 2 w LE i 0 w reprezentacji Maroka, 23 lata. Urodzony i wyszkolony w Holandii
Boadu - 6 w lidze, 4 w LE i 2 w U21 Holandii. 18 lat.

O ile ten pierwszy dość regularny, to Idrissi się "zaciął". Boadu 5 bramek w samym październiku w tym dwie w zeszłą niedzielę na Philips Stadium.....

Boadu gol @ 2 Fortuna    
Boadu 2+ @ 5,2 Fortuna
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Sparta - PSV 2:2
Pewnie zaraz mnie zlinczujecie. Coś się zacięło w Eindhoven. Dwa tygodnie temu Utrecht zdominował PSV i wygrał pewnie 3-0. 
do tego 2 czerwone kartki. Najpierw doświadczony obrońca Viergever (10 meczy - wszystkie po 90 minut), a 6 minut później pomocnik Hendrix (7m - 0 bramek). Następnie domowy remis z Linz, gdzie przeważali i to wyraźnie, ale nic nie weszło. Katastrofa nastąpiła w zeszłą niedzielę. Van Bommel wystawia w wyjściowej "11" grającego w tym sezonie PIĘĆ minut Thomasa i ten w 22 minucie czerwona kartka. AZ jak wspomniałem w poście powyżej rozjechało PSV 4-0. Do tego doszły kontuzje Inhartena (pomocnik 8m - 1br) Berwgwijnga ( napastnik  10m - 2 br i 7 asyst). To głównie on obsługuje Malena, który jest liderem strzelców z 10 bramkami w 10 meczach i też ma kontuzję....

Mark van Bommel miał tydzień, żeby coś wykminić....

Sparta ma rzadką szansę na pokonanie PSV. Martwi tylko kontuzja podstawowego bramkarza gospodarzy Coremansa (wszystkie mecze po 90 minut).

Sparta 1x @ 2 fortuna    Troszkę szkoda. PSV wyrównał w 91....
Sparta @ 4,15 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Do góry Bottom