>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher E-TOTO - opinie

mirosek13 9

mirosek13

Użytkownik
Siema, możliwy walkower w meczu Portugalia - Ukrainą, grałem Portugalię... jeden mecz nie wszedł kupon na 5 stówek, jak uefa potwierdzi walkower to mogę się odwoływać do etoto i inaczej rozliczą? Tzn po kursie 1.01
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Od kilku dni mój antywirus przestrzega mnie przed wchodzeniem na stronę etoto z powodu niezabezpieczonych, niezaszyfrowanych treści na tej stronie. Czy ktoś jeszcze to zauważył? Przestałem tam grać, pomimo, że często mają konkurencyjną ofertę w naszej biednej rzeczywistości i trochę mi szkoda utraty możliwości znalezienia lepszej wyceny wybieranych przeze mnie zdarzeń. Ale nie chcę ryzykować ignorując zasady bezpieczeństwa.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Korzystam z Esett Internet Security. Nie napisałem, że blokuje, ale, że ostrzega, iż nie wszystkie elementy na stronie są zaszyfrowane i w konsekwencji uprzedza o możliwości utraty ważnych danych osobistych. Przed napisaniem tego posta sprawdziłem aktualna sytuację i wszystko wróciło do normy, strona jest bezpieczna.
 
czlowiekzbuszu 51

czlowiekzbuszu

Użytkownik
cytat z dnia 22 listopada 2019 14:48 przez kaamyk11+Etoto wprowadzil mi takie limity ze zrezygnowalem z gry i zamknalem konto.
Nie polecam kilka razy wygralem i blokada na wyzsze stawki...
To po co szalałeś? Nie rozumiem osób co zakładają konta i walą od razu single za kilka setek a potem się dziwią że po miesiącu zlimitowali.
Fajny singielek z dobrym kursem za 50-100 i będzie ok.
 
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
cytat z dnia 1 stycznia 2020 22:53 przez czlowiekzbuszu

To po co szalałeś? Nie rozumiem osób co zakładają konta i walą od razu single za kilka setek a potem się dziwią że po miesiącu zlimitowali.
Fajny singielek z dobrym kursem za 50-100 i będzie ok.
Za 50 zł to można zjeść obiad, a nie grać u buka. 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Co mi się bardzo podoba w eTOTO? Fakt, że można zawrzeć kupon za 26 groszy! Być może jest jeszcze jakiś inny legalny bukmacher, gdzie można stawiać tak niską stawkę, ale wiem na razie tylko o tym. Oczywiście granie za taką stawkę może być brane tylko i wyłącznie w kategoriach rozrywki, a nie zarobku.
 
N 320

najtnum

Użytkownik
Chciałem zagrać mecz w Etoto pół godz. przed rozpoczęciem liga singapurska 1x kurs 2.80 za 80 zł. Nie przyjęty bo kurs spadł na 2.75. zgodziłem się na to, kliknąłem zagraj, nie przyjął, kurs spadł 2.50. Spotykacie się z czymś takim? Nie zagrałem, wszedłem na stronę Sts a tam tylko min. 3 zdarzenia można zagrać. Nie zagrałem już nigdzie. Normalnie szok.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Etoto zwija interes? 
Zawiesza działalność?
Wprowadza "ulepszenia"?

Obecna szata graficzna w żałobnych barwach, brak możliwości kontaktu z firmą. Budzi niepokój.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Nie siejcie paniki, wczoraj też czasowo byl ten komunikat o pracach technicznych. Zresztą teraz normalnie dziala. 

​​​​​​
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
moze dostosowuja strone do aktualnego rynku, ktorym glownie jest e-sport.... pzbuk robi to samo...
 

UNDER MAINTENANCE

WE’RE CURRENTLY
UPGRADING THE SITE - upgrade robia chyba i tyle. napisalem do nich maila co i jak i kiedy beda online przed chwila jak mi odpisza to zedutyje tego posta, chyba ze ktos juz do nich napisal.edit;



edit;

 
A 0

amadablam

Użytkownik
cytat z dnia 29 marca 2020 17:52 przez erni1Nie siejcie paniki, wczoraj też czasowo byl ten komunikat o pracach technicznych. Zresztą teraz normalnie dziala. 

​​​​​​
Przecież cały dzień nie działała. I nadal tak jest. Żadnego komunikatu na Facebooku. Można mieć wątpliwości...
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
cytat z dnia 29 marca 2020 22:02 przez amadablam

Przecież cały dzień nie działała. I nadal tak jest. Żadnego komunikatu na Facebooku. Można mieć wątpliwości...
Zgadza się, w weekend wyswietlala sie aplikacja mobilna a nie strona internetowa. Zobaczymy co będzie dzisiaj. 
 
B 0

berst

Użytkownik
etoto dało sygnał życia na fejsie :)

przyczyną braku dostępności naszej strony jest globalny problem techniczny naszego dostawcy. Na dziś pracuje on nad bezpiecznym przywróceniem systemu tak, aby każdy gracz miał dostęp do swoich środków oraz możliwość dalszego korzystania z naszych usług. Na kolejnym etapie będziemy wyjaśniać przyczyny powstania awarii. Informacje o stanie każdego z kont graczy są dodatkowo zabezpieczone w niezależnej bazie danych a środki pieniężne znajdują się na kontach w polskich bankach.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
cytat z dnia 30 marca 2020 14:55 przez berstetoto dało sygnał życia na fejsie :)

przyczyną braku dostępności naszej strony jest globalny problem techniczny naszego dostawcy. Na dziś pracuje on nad bezpiecznym przywróceniem systemu tak, aby każdy gracz miał dostęp do swoich środków oraz możliwość dalszego korzystania z naszych usług. Na kolejnym etapie będziemy wyjaśniać przyczyny powstania awarii. Informacje o stanie każdego z kont graczy są dodatkowo zabezpieczone w niezależnej bazie danych a środki pieniężne znajdują się na kontach w polskich bankach.
atak hakerski, podobno wykradli wszystkie dane ????
 
Do góry Bottom