>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10. kolejka PKO Ekstraklasy (27.09-30.09.2019)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Moim zdaniem Cracovia x2 za 1.55 to fajna opcja. 
Cracovia dawno nie wygrają z Wisłą. Pora przełamać. 
Wygląda, że Wisła bez Brożka i Sadloka co dla nich oznacza dwie dziury w drużynie. 
Cracovia w ostatnich tygodnia wygląda znacznie lepiej i wygląda na to, że to dobry moment żeby coś urwali na Reymonta. 

Dzisiaj w wywiadzie przed meczem Filipiak jasno dał do zrozumienia, że owszem mecz z Legią czy PP są ważne ale najważniejsze to derby. 

Cracovia x2 1.55 Fortuna       ✔✔✔✔

Zakład na 1x  na Lubin u siebie wygląda, że to dubli, taśm etc dobra opcja. LKS jaki jest każdy widzi... Dwie pierwsze kolejki ok ale potem dramat. Każdy ich o jeżdżą jak chce. Skoro nawet Arka umie im strzelić 4 gole no to jest dramat. 
Lubin ustzelil 5 Płockowi a teraz z nowym trenerem remis 4:4 w derby. 
Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić żeby LKS wywiozl 3 punkty z Lubina. 

Lubin 1x 1.25 fortuna

Legia - Lechia 

Obie drużyny zagrają w tygodniu wydaje się łatwe mecze w PP. Bankowo będą rotacje. 

​​​​​​Natomiast tutaj widzę bardzo wyrównany mecz, jakoś nie widzę aby Legia byla w stanie tu wygrać. 
Lechia po przeciętnym początku wygląda już lepiej, Legia niby nadal najlepsza kadra w lidze ale ja jakoś tego nie widzę. Ja widzę spore value na jakieś punkty Lechii w Warszawie. 

Lechia x2 1.89 fortuna       ✔✔✔✔

Raków - Wisła Plock

Wisła ostatnio w całkiem spoko formie, Sobolewski to układa. Sporo w ostatnich kolejkach zapunktowali więc standardowo w ekstraklasie żadna seria nie trwa wiecznie... 
Ja idę w Raków, który u siebie tzn. w Bełchatowie wygląda nieźle. 
Plock zapewne na papierze wygląda lepiej i jest w lepszej formie ale bez przesady. To nie jest Juventus, żeby wszystko wygrywać. 

Dla mnie pora na punkty Rakowa. 

Raków 1x 1.35 fortuna       ❌❌❌ w 93....
​​​



​​​​
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
korona kielce-slask wroclaw  typ:2 druzyna wygra przynajmniej jedna polowe   kurs:1.80   

troche jestem zaskoczony kursem na to spotkanie poniewaz faworyt meczu wydaje mi sie pewny i sa to goscie.slask wroclaw to rewelacja sezonu,gra bardzo dobra poukladana pilke i widac ze  doswiadczony czeski trener nie jest z pierwszej lapanki i potrafi wydobyc z zespolu to co najlepsze.slask to wicelider polskiej kopanej poniewaz cztery ostatnie mecze mial na remis z rywalami duzo mocniejszymi od korony.oststni ich mecz dla mnie troche dziwny poniewaz stracili az 4 gole,a ich denesywa we wczesniejszych meczach byla ciezka do pokonania.od 14 meczy sa niepokonani i od 8 na wyjazdach.z najtrudniejszymi rywalami(legia,lechia,lech,pogon,cracovia,piast)juz rozegrali spotkania i nie poniesli porazki to dlaczego mieliby ze slaba korona.kielczanie maja duze problemy,po zmianie trenera nie widac postepow,ostatnio z lechia gladko w plecy,a wczesniej dali rade wywalczyc z wisla krakow punkcik ale grali wiekszosc meczu z przewaga jednego zawodnika.swiatelkiem w tunelu jest dla nich wlasne boiko na ktorym dobrze im idzie ze slaskiem.jesli zdarzy sie cud i korona zdobedzie chociaz punkcik ze slaskiem to nie jest powiedziane ze slask nie wygra choc jednej polowy na ktora ja stawiam,kursik bardzo dobry.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin typ: Jagiellonia strzeli gola w drugiej połowie @1,61 Fortuna

Jagiellonia Białystok zremisowała swoje dwa ostatnie mecze. Rywale byli z najwyższej półki, gdyż w ostatnim spotkaniu zremisowali 1:1 na wyjeździe z Lechem Poznań, a wcześniej bezbramkowo u siebie z Legią Warszawa. Remisy z takimi rywalami ujmy nie przynoszą, ale z drugiej strony żeby zdobyć mistrzostwo, to remisów raczej trzeba unikać i często zgarniać pełną pulę. Wobec tego uważam, że Jagiellonii kolejny remis będzie nie na rękę zwłaszcza, że Pogoń jest do ogrania. Pogoń Szczecin jest aktualnym liderem, ale ostatnio nie gra zbyt dobrze. Na cztery ostatnie mecze wygrali tylko jeden z nich. Porażka z Wisłą Płock czy domowy remis z Górnikiem Zabrze to nie są dobre rezultaty dla Pogoni, więc oni też w Białymstoku będą chcieli ugrać coś więcej niż remis. Wobec tego spodziewam się ciekawego meczu, a zwłaszcza ciekawej drugiej połowy i moim zdaniem Jagiellonia strzeli gola w tej drugiej połowie. W ostatnim bezpośrednim meczu w Białymstoku Jagiellonia wygrała 4:2 z Pogonią i strzeliła dwa gole w drugiej połowie. W tym spotkaniu na chociaż jednego też ich stać.
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
10 kolejka Ekstraklasy

Analiza 1: Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Korona obok ŁKSu to aktualnie najsłabiej grający zespół w Ekstraklasie. Nie widzę tutaj większych szans na ich zwycięstwo w tym meczu. Max co mogą ugrać to 1 punkt. Ich ostatnie mecze to porażki przeplatane z remisami, ewidentnie nie potrafią powalczyć o pełną pulę. Jeśli chodzi o Śląsk to w dalszym ciągu kontynuują oni w lidze serię bez porażki, choć nie jest już tak super jak było na początku sezonu, bo co raz częściej tracą punkty. Ostatnie 4 spotkania w lidze to 4 remisy. Ostatnio 3 punkty zdobyli ponad miesiąc temu z Cracovią. Wątpię w 5 remis z rzędu i uważam, że Korona to świetny przeciwnik, aby przerwać passę remisów. Kurs na wygraną Śląska bardzo wysoki (2.61) i myślę, że za parę zł można go pobrać. Moje typy są zawsze bezpieczniejsze niż analiza, więc w tym meczu proponuję:
Śląsk wygra (spotkanie bez remisu):  kurs 1.75 (Fortuna) (EE)   
Śląsk wygra lub remis: kurs 1.45 (Fortuna  
Remis w meczu, jeśli Śląsk wygra zwrot: kurs: 1.93 (Lvbet  

Analiza 2: Górnik Zabrze - Lech Poznań
Już wcześniej o tym pisałem ( Przed meczem Górnik:Śląsk) - Górnik jest drużyną, która ma dwa oblicza: dobre mecze u siebie i niedobre na wyjazdach (choć ostatnio potrafili wywieźć cenny punkt ze Szczecina). U siebie jeszcze nie przegrali i tym razem śmiem twierdzić, że łatwo gościom nie będzie. Lech dobrze wszedł w sezon, ale teraz trochę przygasł, nie sądzę, aby w tym meczu wygrali i podejrzewam, że oba zespoły podzielą się punktami. Remis po kursie 3.35 trochę kusi, ale ja polecam zagrać inne typy, a mianowicie:
Górnik liczba goli w meczu: 0-1 kurs 1.48 (Fortuna  

/Fatalna kolejka w moim wykonaniu   
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Zagłębie - ŁKS
Zagłębie wygra przynajmniej jedną połowę
sts @1,50  

ŁKS bardzo mnie zawiódł w poprzedniej kolejce. W meczu z Arką liczyłem na ich sukces. Niestety - przegrana z przed ostatnią drużyną w tabeli sprawiła, że ekipa z Łodzi zaczyna pogrążać się na dnie. Myślałem, że niezłe mecze z Lechem czy Legią gdzie pomimo dobrej gry przegrali dobrze wpłyną na następne spotkania. Siódma porażka z rzędu stała się faktem.

Zagłębie po zmianie trenera to zupełnie inna drużyna. Nie chcę spekulować czy zawodnicy grali pod zwolnienie poprzedniego szkoleniowca, ale jak wytłumaczyć fakt, że słabiutkie mecze, porażki aż tu nagle 5-0 z Wisłą Płock i kosmiczny mecz we Wrocławiu, gdzie Miedziowi strzelili Śląskowi 4 gole by ostatecznie zremisować (gol Śląska na 4-4 w 90 minucie).
W normalnych okolicznościach postawiłbym tutaj na Zagłębie z handicapem, ale trzeba pamiętać, że to wciąż Polska Ekstraklasa, więc wybieram wariant bezpieczniejszy. 

ŁKS na Zagłębie trafił w kiepskim momencie. Miedziowi się rozpędzają z meczu na mecz, wczoraj pokonali Koronę Kielce w PP i chyba mają smaczek na kolejną wygraną, a przeciwnik wyborny, bo pogrążony 7 porażkami ŁKS. Czy będzie to ostatni mecz na ławce trenerskiej Kazimierza Moskala? Zobaczymy. Miał pomóc zespołowi Arkadiusz Malarz, który oprócz doświadczenia miał rządzić w defensywie. Na razie nic z tych rzeczy się nie stało.
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Korona - Śląsk
Typ Korona poniżej 1,5 gola w meczu   
Kurs 1,50
STS

Co tu dużo pisać. Korona w 9 dotychczasowych kolejkach zdobyła tylko 4 gole, z tego 2 na własnym stadionie w 4 meczach. Sląsk ogółem straconych 9 bramek, a w 5 meczach wyjazdowych tylko 2 razy wyciągali piłkę z siatki. Przy tym typie trochę niepokoi fakt, że w 3 ostatnich meczach u siebie Korona zdobywała 2 lub 3 bramki. Liczę, że w piątek ta seria się skończy i zobaczymy niski wynik. Liczę na wygraną Sląska, ale jeśli ona nastąpi to w minimalnym wymiarze 1:0. 
Patrząc na aktualną formę Korony to nie można się dziwić, że do tej pory zdobyli tylko 5 punktów z czego trzy przywiezione z Częstochowy na inaugurację rozgrywek. W bieżacym sezonie nie strzelili jeszcze dwóch goli w meczu. Dla mnie bardzo dobry wybór.
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Korona - Śląsk
typ: Śląsk DNB
kurs: 1.85 STS
analiza:
10 odsłona rodzimej bundesligi i przed nami starcie Korony Kielce ze Śląskiem Wrocław.
Obie ekipy umyły już ręce od tegorocznego PP i skupiają się na lidze. Śląsk na wyjeździe dał się pokonać drugoligowemu Widzewowi, a Korona u siebie skromnie bo skromnie ale przegrała z Zagłębiem Lubin 0:1.
Patrząc na formę ligową i sytuację w tabeli Śląsk powinien być zdecydowanym faworytem ale to ekstraklasa i kursy są wyrównane. Korona nie potrafiła wygrać z nikim oprócz Rakowa. Strzelili tylko 4 bramki na 9 spotkań co jest najgorszym wynikiem w lidze. Śląsk na przeciwnym biegunie, zajmują 2 miejsce w tabeli a ich bilans bramek to +5.
Dla mnie niespodzianką będzie jeśli Korona nie przegra tego meczu dlatego stawiam na zwycięstwo gości, jednocześnie zabezpieczając się zwrotem w razie remisu.
​​​​
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
cytat z dnia 23 września 2019 00:01 przez kibic-zwierze

Legia - Lechia 

Obie drużyny zagrają w tygodniu wydaje się łatwe mecze w PP. Bankowo będą rotacje. 

​​​​​​Natomiast tutaj widzę bardzo wyrównany mecz, jakoś nie widzę aby Legia byla w stanie tu wygrać. 
Lechia po przeciętnym początku wygląda już lepiej, Legia niby nadal najlepsza kadra w lidze ale ja jakoś tego nie widzę. Ja widzę spore value na jakieś punkty Lechii w Warszawie. 

Lechia x2 1.89 fortuna


​​​



​​​​
Sędzia Legia - Lechia Marciniak to tylko umacnia mój typ na x2.
Podejrzewam, że po tej wiosennej psychozie jaka zapanowała w gimnazjach i szpitalach psychiatrycznych po meczu Lechia - Legia to tutaj Marciniak zrobi wszystko aby 3 punkty dostała Lechia. 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Korona - Śląsk
obie strzelą gola @ 1.67 
  
Fortuna

Korona zagrała nieźle w Gdańsku, ale niestety było to za mało aby urwać punkty Lechii. Zespół ten jest w trakcie przebudowy bowiem od tygodnia czasu gospodarze mają nowego trenera. Chcę jednak dodać, że w spotkaniach domowych Korona potrafi punktować i co najważniejsze strzelać gole. Jest to zespół, który ma charakter i potrafi zostawić serce na boisku. Ich sytuacji nie jest tragiczna, ale na pewno trzeba poprawić jakość w ataku i co najważniejsze strzelać gole, bo z tym Korona ma problem.  Papadopulos już mnie nie przekonywał gdy grał w Piaście Gliwice, a o dobrego zmiennika w Kielcach trudno...Jutro na ich boisko zawita Śląsk obecny wicelider ekstraklasy, który w ostatnim spotkaniu ligowym zremisował 4:4 z Zagłębiem, a hat-trickiem popisał się Exsposito. Hiszpan mimo strzelenia trzech goli w spotkaniu z Widzewem zaliczył już bezbarwny występ. Śląsk jest bez zwycięstwa od pięciu spotkań gdy dołożymy do tego mecz Pucharu Polski, a więc na pewno będzie chciał wykorzystać niemoc gospodarzy. Pich, Płacheta, Chrapek czy nawet dobrze dysponowany Broź mają tu pomóc w zdobyciu trzech ważnych punktów. Wierzę jednak w to, że zobaczymy w końcu lepszą wersję Korony, która będzie stwarzać sobie sytuacje i przynajmniej jedną z nich zamieni na gola. O gole Śląska raczej nie powinniśmy się martwić bo jest to zespół, który po stracie Robaka nie stracił na jakości w ataku, a dalej jest ekipą strzela dużo goli
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
17:30 Wisła - Cracovia
Typ: Wisła. 
    
Kurs: 2.66
Fortuna


Witam. Wybrałem mecz Niedzielny Derby Krakowa. Faworyt jest jeden Wisła. W ostatnich 5 meczach 4 wygrane Wisły i 1 remis , pomiędzy tymi drużynami. Wisła po odpadnięciu z Pucharu Polski będzie chciała pokonać przy pełnych trybunach Cracovię. Są duże szanse ostatnie 3 mecze u siebie Wisła wygrała wszystkie 3 strzelając aż 9 bramek tracąc zaledwie 2.  Wisła jest mocna u siebie zawsze , chociaż Cracovia na wyjazdach spisuję się bardzo dobrze wygrana 2-1 ze słabiutkim Lechem i 3-1 z Rakowem pozwoli myśleć im o 3 pkt w Derbach. Ale bezpośrednie pojedynki z Wisłą są znacznie gorsi. Cracovia nie potrafi wygrać przy Reymana. Komplet widzów poniesie Wisłę po 3 pkt. Napewno nie zawiedzie Paweł Brożek strzelec 7 goli i lider najlepszych strzelców.  Mój typ na to spotkanie to 2-1 dla Wisły i gol Brożka.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
cytat z dnia 26 września 2019 20:51 przez cobi198917:30 Wisła - Cracovia
Typ: Wisła
Kurs: 2.66
Fortuna


Witam. Wybrałem mecz Niedzielny Derby Krakowa. Faworyt jest jeden Wisła. W ostatnich 5 meczach 4 wygrane Wisły i 1 remis , pomiędzy tymi drużynami. Wisła po odpadnięciu z Pucharu Polski będzie chciała pokonać przy pełnych trybunach Cracovię. Są duże szanse ostatnie 3 mecze u siebie Wisła wygrała wszystkie 3 strzelając aż 9 bramek tracąc zaledwie 2.  Wisła jest mocna u siebie zawsze , chociaż Cracovia na wyjazdach spisuję się bardzo dobrze wygrana 2-1 ze słabiutkim Lechem i 3-1 z Rakowem pozwoli myśleć im o 3 pkt w Derbach. Ale bezpośrednie pojedynki z Wisłą są znacznie gorsi. Cracovia nie potrafi wygrać przy Reymana. Komplet widzów poniesie Wisłę po 3 pkt. Napewno nie zawiedzie Paweł Brożek strzelec 7 goli i lider najlepszych strzelców.  Mój typ na to spotkanie to 2-1 dla Wisły i gol Brożka.
Podstawowa kwestia to czy Brożek wystąpi w tym spotkaniu, ostatnio zszedł z kontuzją już w pierwszej połowie i do końca nie wiadomo czy wystąpi w derbach. Pewnie zrobią wszystko aby zagrał ale wtedy mogą go tylko narazić na pogłębienie urazu bo pewnie gracze Cracovii raczej nie będą go oszczędzać.
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Korona - Śląsk
Typ: 2 DNB 
Kurs: 1.76
Bukmacher: Fortuna
  
Spotkanie drużyn prezentujących się w tym sezonie zupełnie inaczej. Śląsk od początku w górnych rejonach tabeli, natomiast Korona po udanej inauguracji w kolejnych spotkaniach rzadko kiedy zdobywała jakikolwiek punkt (u siebie są nadal bez wygranej). Drużyna trenera Lavicki gra bardzo często nie tylko efektownie, ale i efektywnie. Do tej pory nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania i taki zespół jak Korona (który mimo zmiany trenera niewiele więcej potrafi zdziałać) nie powinien im zagrażać. Kielczanie strzelają bardzo mało bramek i nie zdziwię się jeśli w meczu ze Śląskiem nie poprawią swojego dorobku. Tacy zawodnicy jak Papadopulos czy Pacinda nie powinni zbytnio przeszkodzić obrońcom Śląska.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Korona - Śląsk 1:0 (3-2 RR)
Śląsk powyżej 5,5 RR, @2,60 forBET (EE)
  
Śląsk powyżej 6,5 RR, @4,00 forBET  

Spotkanie otwierające 10. kolejkę Ekstraklasy, w Kielcach Korona będąca w kryzysie podejmie vice lidera z Wrocławia, faworytem są goście, którzy rewelacyjnie wystartowali, ale ostatnio jakby dopadł ich lekki kryzys, a przynajmniej wyhamowali, fakt, że są jedyną drużyną, która nie zaznała jeszcze goryczy porażki w obecnych rozgrywkach, jednak od 4 meczy nie potrafią zdobyć kompletu punktów, obie ekipy w tygodniu odpadły tez z Pucharu Polski i mogą skupić się tylko na lidze mimo, że przyświeca im zgoła odmienny cel, gospodarze nie liczą chyba na nic więcej niż walka o utrzymanie, natomiast goście po znakomitym początku spróbują pewnie włączyć się w walkę o europejskie puchary. Teoretycznie najrozsądniej byłoby zagrać na Śląsk, ale...stadion w Kielcach im najwyrazniej nie leży, nie wygrali tam od 3 lat, a 3 ostatnie mecze wygrała Korona. Nie twierdzę, że Śląsk nie wygra tego meczu, ale uważam, że będzie się musiał natrudzić i dlatego postanowiłem pójść w stronę rzutów rożnych gości, scenariusz jaki przewiduję to, że Kielczanie zaatakują, może wyjdą na prowadzenie, Śląsk będzie się starał doprowadzić do remisu czy zdobyć zwycięską bramkę, ale zanim to nastąpi to nabije sporo rożnych, jeśli chodzi o ich statystyki w delegacji w obecnym sezonie to można powiedzieć, że popadają w skrajności, w jednych meczach potrafią nabić 11 czy 12 rożnych, a w innych 2, 3 czy 4. Jednak dzisiaj liczę na to, że będą musieli gonić wynik i będzie to jedno z tych overowych spotkań jeśli chodzi o cornery, dla bardziej odważnych proponuję wyższą linię powyżej 6,5 RR po kursie @4,0 w forBET.
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
 Korona nie przegrała pięciu ostatnich starć ze Śląskiem, a u siebie wygrali trzy poprzednie konfrontacje. Ogólnie na trzynaście poprzednich starć tych zespołów w Ekstraklasie w Kielcach goście wygrali tylko dwa razy. Korona zaczyna grać coraz lepiej i z pewnością dla Śląska po trudnym meczu z Widzewem będzie to wymagające starcie. Spodziewam się, że gospodarze zrobią wszystko, aby sięgnąć przynajmniej po punkt, dlatego też podział punktów w tym meczu jest bardzo prawdopodobny. Mój typ to zwyciestwo Śląska kurs 2,71
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert


Górnik Zabrze-Lech Poznań

W sobotę, w ramach 10. kolejki w Zabrzu miejscowy Górnik podejmie Lecha. Obie drużyny w ostatnim czasie mogą narzekać na wyniki swoich spotkań, Lech przegrał 2 z 3 ostatnich spotkań, nie pokazując nic nadzwyczajnego. Ponadto "lider" Darko Jevtić znów zniknął i nie widać go na boisku, jest niewidoczny i chimeryczny. Górnik również nie wygrał od 3 spotkań, przegrał w słabym stylu w Gdyni, zremisował u siebie ze Śląskiem, zdobyli także punkt w Szczecinie z Pogonią, w tym spotkaniu naprawdę mogli się podobać i gdyby dopisało im trochę więcej szczęścia mogli to spotkanie nawet wygrać. W tygodniu obie drużyny grały w Pucharze Polski, oba wygrały swoje spotkania, jednak rywalem Górnika był III-ligowy średniak, więc wyniku 6:0 nie ma co brać jako wyznacznik, Lech po dość słabym meczu pokonał jednak dość pewnie Chrobrego 2:0, świetną zmianę dał Joao Amaral i to jego widzę jako głównego dowodzącego ofensywą Lecha w sobotni wieczór.  Pójdę w tym meczu w bramki, defensywa Lecha jest naprawdę elektryczna i praktycznie w każdym meczu pozwala rywalom na co najmniej jedno trafienie, patrząc z kolei na ofensywę Kolejorza, nie widzę opcji żeby nie strzelili minimum jednej bramki.

Obie drużyny strzelą gola- TAK  Kurs: 1.75 STS (EE)       

Powyżej 2.5 gola  Kurs: 1.95 STS       

Wynik meczu 1:3, 2/2 typy siadają :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Ekstraklasa, 30.09.2019 godz. 18:00

Spotkanie: Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź   

Typ: over 2.5 bramki

Kurs: 1.83

Bukmacher: fortuna

Analiza:

Na zakończenie 10 –ej kolejki Ekstraklasy rozpędzające się Zagłębie podejmie przed własną publicznością pogrążonego w dołku beniaminka z Łodzi.    

Postawa Zagłębie w trzech ostatnich meczach, czyli do momentu zmiany trener jest mega zaskakująco, wcześniej zespół ogromne problemy zarówno w grze ofensywnej jak i defensywnej a tutaj dzieje się coś takiego. Inne zespół które deklasuje 5:0 Wisłę Płock do końca grając ofensywnie i szukając bramek, następnie jadą do niepokonanego, poukładanego Śląska i mecz show zakończony remisem 4:4 . W momencie kiedy zespół objął nowy opiekun ze Slovana, ze Slovana który grał wysoko, pressigniem bardzo ofensywnie, to samo robił jeszcze w poprzednim klubie Trencin (to były ekipy które kręciły niesamowite liczy bramkowe) wiedziałem że Zagłębie zmieni się w zespół ofensywny ale nie sądziłem że to tak będzie wyglądać i  wydaje mi się że ten potencjał tutaj był od początku tylko coś nie tak było na linii trener – zawodnicy. Jestem w 100% przekonany że oni nadal będą podążać tą samą drogą, zresztą grając tak skutecznie i ofensywnie kibice coraz bardziej będą tego wymagać tym bardziej u siebie z beniaminkiem.

ŁKS siedem porażę z rzędu i robi się nerwowo, były co prawda solidne mecze z Legią ale z tego nie było punktów.   Ten przeskok widać w postawie defensywy która sobie nie radzi i w tej chwili to najgorszy zespół. Meczem na przełamanie miało być starcie z Arką Gdynia u siebie z zespołem który do tego starcia trafił do siatki tylko 3 razy a tutaj nagle dominuje i wbija czwórkę to naprawdę pokazuje jakie problemy ma w defensywie ekipa z Łodzi. Szczególnie ogromne luki pojawiają się kiedy trzeba gonić wyniki a widać jak bardzo im zależy na przełamaniu. Nastroje może poprawiło starcie z Zagłębie Sosnowiec wygrane 0:3 może to będzie jakiś początek czegoś lepszego. W ofensywie ten zespół aż tak źle nie wygląda, wiedza jak wyjść ze szybka kontrą a tego im dziś pewnie nie braknie.
 
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Śląsk wygra
Kurs. 2,66
Bukmacher. Fortuna

Dziś meczem Korony Kielce ze Śląskiem Wrocław zostanie zainaugurowana 10 kolejka naszej Ekstraklasy. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 15 miejsce z dorobkiem 5 punktów mając na koncie 1 zwycięstwo, 2 remisy i 6 porażek a ich bilans bramkowy to 4-13. Korona nie radzi sobie w tym sezonie mając serię 10 ostatnich meczy bez zwycięstwa, i nawet zmiana trenera nie pomogła bo kielczanie nie poprawili swojej gry. Dziś w drużynie gospodarzy nie zagrają tacy zawodnicy jak Michael Gardawski ( kontuzja) Ognjen Gnjatić ( zawieszony za kartki) a występ Jakuba Żubrowskiego jest nie pewny. Goście drużyna Ślaska sezon zaczęła znakomicie ( nigdy w historii tak dobrze nie było), bo na chwilę obecną zajmują 2 miejsce z dorobkiem 17 punktów mając na koncie 4 zwycięstwa, i 5 remisów i bilansem bramkowym 14-9. Podopieczni trenera Lavicki ostatnio doznali porażki ulegając Widzewowi 0-2 w Pucharze Polski i tym samym przerwali serię 13 kolejnych meczy bez porażki. Dziś drużyna z dolnego śląska zechce przerwać swoją niemoc ( ostatnio 4 remisy i porażka) i powrócić na ścieżkę zwycięstw bo przeciwnik jest jak najbardziej w ich zasięgu. Dziś w drużynie przyjezdnych nie zagrają tacy zawodnicy jak Mateusz Radecki,Adrian Łyszczarz, i Krzysztof Mączyński ,którzy są kontuzjowani. W meczu przeciwko Widzewowi goście zagrali prawie rezerwowym składem bo z podstawowej jedenastki zagrało tylko 2 zawodników więc dziś zagrają w najsilniejszym zestawieniu.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Korona - Śląsk, TYP: 1X, kurs 1.69, Betclic    

Obie drużyny nie wygrywają w ostatnich meczach, różnica polega na tym, że Śląsk częściej remisuje, a Korona przegrywa. W oczy rzuca się coraz gorsza forma Śląska, który po świetnych 5 kolejkach zanotował 4 remisy i 1 porażkę w Pucharze Polski. Liczę na to, że Koronie Kielce uda się przełamać i wygrać ze Śląskiem, który jest jak najbardziej do ogrania, patrząc na ich ostatnią dyspozycję. Dodatkowo Śląsk nie lubi grać w Kielcach, bo wygrał tutaj tylko dwa mecze w ostatnich 20 latach, co pokazuje że i tym razem mogą stracić punkty i przegrać po raz pierwszy w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Wisła K. - Cracovia 1X @ 1,50 @ fortuna - typ do dubla

Dla Wisły ten mecz jest najważniejszym meczem sezonu. Skala motywacji na to spotkania od jakiegoś czasu jest nieprawdopodobna. Wisła nie gra o żadne cele typu Europejskie Puchary, Puchar Polski. Jej zadaniem jest spokojny byt w środku tabeli i redukcja kosztów by uniknąć pogłębiania zadłużenia. W takim środowisku taki mecz jest najważniejszy. 2 mecze przed i po można odpuścić co już zresztą było widoczne w środę z Błękitnymi i w zeszły weekend w Płocku. Teraz mobilizacja na 120% a Wisła ma charakternych piłkarzy dla których są ważniejsze wartości niż wysoka pensja w kontrakcie. Gdyby było inaczej już dawno by się ewakuowali gdyż w klubie z finansami się nie przelewa od jakiegoś czasu. Nie wyobrażam sobie by Wisła ten mecz przegrała. Stawiam wygraną 2-1, ale dla pewności daje podpórkę i do dorzucenia do jakiegoś drugiego pewnego spotkania na dubel.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom