>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy 2019

Status
Zamknięty.
D 224

dboniem

Użytkownik
Nie wiadomo czy to ta sytuacja z podróżą i ogólnie konieczność kolejnej zmiany hali i lot kilkaset kilometrów tak nas zdekoncentrował, czy nieco rozbił fizycznie, ale to była słaba gra w naszym wykonaniu 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 26 września 2019 19:38 przez cinas89Polska wygra + Leon najlepiej punktujący zawodnik w meczu 1,6 betfan

Praktycznie wszystko zostało opisane wyżej , nie chce się powtarzać. Grają na Leona , Polak must win innej opcji nie widzę . A kibice ? Kibice jak kibice ? Nie przy takiej publiczności się grało i się wygrywalo. 
Teraz dopiero przeczytałem twoj wpis. W betclic dzis zagralem Leon najlepiej punktujacy po 2.15. To bylo spore value
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Jeżeli ktoś ma niskie ciśnienie i źle się czuję to polecam poczytać pomeczowe wypowiedzi tych przeciętnych graczy z Słowenii.  Natychmiastowe przyspieszenie przepływu krwi gwarantowane. Jakim trzeba być bezczelny chamem, żeby wypowiadać takie słowa, mając na uwadze fakt, że Słowenia w siatkówce nigdy nic nie znaczyła i nie znaczy. I będę się tego trzymać. Poważniejszy turniej, kiedy nie trafią na słabszy dzień Polaków i nie będzie co zbierać z tych leszcz i taka jest prawda. 
Od wieków wiadomo, że na takich turniejach, w każdym sporcie zespołowym, każda z ekip ma jeden słabszy występ. Wczoraj Nasi wyglądali jak dzieci we mgle. Nawet nie chce mi się o tym pisać, ale nie mówmy, że Słoweńcy zagrali super ekstra mecz i dlatego wygrali! A Oni kreują się kozaków siatkówki, małego tego, libero tej śmieszne ekipy mówi: W końcu pokazaliśmy arogancki Polakom kto jest lepszy... Szybko, lekarza. Drugi geniusz wyjeżdża, że nawet naturalizowanie Leona, Nam nie pomogło. Życzę tym ogórom największego wpierdzielu w finale. Takiego, że zrozumieją gdzie tak naprawdę się znajdują jeżeli chodzi o siatkówkę.

PS. Nigdy nie przepadalem za tym narodem. Najdroższe winiety na świecie, aby jechać austostradami których nie mają.
 
M 220

mm25

Użytkownik
cytat z dnia 27 września 2019 14:57 przez pagadiJeżeli ktoś ma niskie ciśnienie i źle się czuję to polecam poczytać pomeczowe wypowiedzi tych przeciętnych graczy z Słowenii.  Natychmiastowe przyspieszenie przepływu krwi gwarantowane. Jakim trzeba być bezczelny chamem, żeby wypowiadać takie słowa, mając na uwadze fakt, że Słowenia w siatkówce nigdy nic nie znaczyła i nie znaczy. I będę się tego trzymać. Poważniejszy turniej, kiedy nie trafią na słabszy dzień Polaków i nie będzie co zbierać z tych leszcz i taka jest prawda. 
Od wieków wiadomo, że na takich turniejach, w każdym sporcie zespołowym, każda z ekip ma jeden słabszy występ. Wczoraj Nasi wyglądali jak dzieci we mgle. Nawet nie chce mi się o tym pisać, ale nie mówmy, że Słoweńcy zagrali super ekstra mecz i dlatego wygrali! A Oni kreują się kozaków siatkówki, małego tego, libero tej śmieszne ekipy mówi: W końcu pokazaliśmy arogancki Polakom kto jest lepszy... Szybko, lekarza. Drugi geniusz wyjeżdża, że nawet naturalizowanie Leona, Nam nie pomogło. Życzę tym ogórom największego wpierdzielu w finale. Takiego, że zrozumieją gdzie tak naprawdę się znajdują jeżeli chodzi o siatkówkę.

PS. Nigdy nie przepadalem za tym narodem. Najdroższe winiety na świecie, aby jechać austostradami których nie mają.

A ja sie nie zgadzam, Słowenia gra dobry turniej. Wg mnie Wezmie Finał 3-1 , bynajmniej wygrać na pewno wygra kursy okolo 2.50 i spadają juz
 
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
Mówisz wygra na pewno??Słowenia grała u Siebie z kibicami.Teraz zabraknie kibiców i hala zupełnie inna.Ja gram Serbow czysty win i mysle nad Serbią -1.5 seta
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj Polacy pięknie zagrali i zdobyli brązowy medal - Brawa dla Naszych, że podnieśli się po tym gorszym meczu ze Słowenią czego nie zrobili np. Francuzi..
Dziś wielki finał dość niespodziewany Serbia - Słowenia

Jakie typy na to spotkanie?
Najprościej chyba było by iść w over 181,5 po dobrym kursie
Słowenia na pewno zdaje sobie sprawę, że długo może nie powtórzyć takiego sukcesu i jest to ich może jedyna okazja dlatego myślę, że kurs ponad 2,5 jest do pobrania.
Słoweńcy przeszli bardzo trudną drogę do finału i to nie jest przypadek jeśli na swojej drodze pokonali Bułgarię, Rosję i Polskę

Stawiam win Słowenia 2,42
powyżej 181,5 1,75
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Też jestem za opcją over bardziej niż handicap dla Serbii. Być może Słowenia nie powtórzy już takiego sukcesu, ale za to Serbia też ma motywację w postaci podwójnego złota. W spotkaniu ME Serbia Turcja choć sam finał był zacięty, to kibice nie pomogli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom