>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
I 313

igtel

Użytkownik
cytat z dnia 25 września 2019 09:11 przez jozzy22

Podpisuje się obiema rękami.  Lamusami szkoda się przejmować.  Róbcie swoje Panowie bo odwalacie kawał dobrej roboty
Dzięki takim gigantom jak Rasijskij, Mark ,Suomi, Ocelovy i Rybarz parę złotych od buka wyciągnałem. Proponuję nie przejmować się zrytymi beretami i frustratami. Panowie, róbcie swoje !!!
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To jedziemy z tym koksem:

Ja dzis do gry widze dwa mecze 
W Czelabinsku szpital plus zawieszenia co przekłada sie na spory ubytek kadrowy i to waznych graczy: Hyka, Sedlak, Thomas, i zawieszony jest Menszikow wiec sa straty. A nawet z nimi ciezko było by sie przeciwstawic Barsom. Mysle ze Kvartalnov wroci do ustawienia Fratin, Cormier, Azevedo czego nie było od poczatku w Nowosybirsku. Tam nieststy porazka i mam nadzieje na rehabilitacje

Kazan ml kurs 1,49  

Drugi pojedynek to mecz w Helskinkach. Jokerit mimo pokonania Loko nie zachwycił, zreszta z Loko w takim stanie to z całym szacunkiem ale mogla by wygrać Karaganda, wczesniej nie mieli nic do powiedzenia w Minsku. U sienie owszem napewno zagraja lepiej ale na ten moment nie licze na az takie przeobrazenie by móc powstrzymać CSKA, to jeszcze nie ten moment. Swoja drogą nie wiem czy równiez Mariamaki nie siedzi na goracym krzesle, bo ma facetów z ogromnymi umiejetnosciami i potencjałem a całosc jenak nie moze zaskoczyc. Nie tego sie spodziewałem po Jokericie. Ja dzis gram CSKA 

CSKA ml kurs 1,39  

ako 2,07 fortuna    

W pozostałych dwóch spotkaniach cos czuje ze gdzies wygraja gosci, Barys gdyby nie kontuzja Boyda to kto wie czy nie namieszał, ale formacje obronne z golie na czele dobrze sie spisuja i nie widze pewnego zwyciestwa MMG  
A w Jarosławiu krajobraz po burzy, kurcze mam wrazenie ze jeszcze dzis bedzie ciezko wsjo ułozyc, formacje sie rozjechaly, troche atmosfera jeszcze nie taka, nowy trener w drodze i nie jestem pewny dzis zwyciestwa nad Rygą, newt mimo tego ze oni oststnie dwa mecze bardzo spartolili to jednak moze byc ciezko, kurs na Ryge zachecajacy a zaskoczyc tez kiedys musza, graczy maja dobrych wiec zobaczymy chciałbym zwyciestwa Loko bo źle mi sie ogląda tabele jak ich widze na dnie to jednak dzis obejrze i posłucham co w trawie piszczy ale nie licze na fajerwerki  

PS: I były fajerwerki ze strony Loko, nie spodziewałem sie ze zły duch zostanie tak szybko przegoniony. Swietna praca na ławce trenerskiej Ardaszjewa i Krasotkina :), dobra praca w obronie, Konowałow odżył a akcja Iwanova i Kowalenki palce lizać. Ale czekam na mocniejszego przeciwnika , nie mniej jednak widać sporo pozytywów. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Metallurg Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan: W powyższym wpisie @mark1973 już wspomniał o tym, o czym chciałem powiedzieć. Gospodarzom będzie ciężko dzisiaj zdobyć punkty. Zespół jest osłabiony kontuzjami, a dzisiaj dodatkowo nie zagra Lyubimov (zawieszenie). Metallurg musi wspomagać się zawodnikami z VHL, którzy bardzo przeciętnie punktują. Poza tym w wywiadzie z dzisiejszego treningu Vorobyov przyznał, że ekipa nie jest jeszcze w pełni gotowa fizycznie, brakuje wielu zawodników, a przyjezdni są bardzo solidnym i groźnym zespołem. Nie sądzę, aby był to blef - raczej przedwczesne usprawiedliwianie ewentualnej porażki. Metallurg dotychczas zwyciężył w dwóch spotkaniach i to ze sporymi problemami. Dodatkowo gospodarze dzisiejszego spotkania od 2012 roku ograli Barysa w Magnitogorsku jedynie dwa razy w czasie regulaminowym. W drużynie gości również lista osłabień jest spora. Nie zagrają Akolzin, Shevchenko, Boyd i Svedberg natomiast do składu wraca długo nieobecny Valk. Barys w ostatnich pięciu spotkaniach zwyciężył cztery razy w tym dwukrotnie zachowując czyste konto. Po tej analizie nasuwają mi się dwa typy:
 

Barys Nur-Sultan lub remis @1,81 Unibet       
Barys Nur-Sultan strzeli powyżej 2.0 bramki @2,06 Unibet       

 

Jokerit Helsinki - CSKA Moskwa: Jokerit może w tym sezonie nie zachwyca, ale jeśli graja na swoim terenie potrafią postawić twarde warunki każdemu. W poprzednim sezonie nawet jeśli nie zachwycał to w Finlandii brał co swoje. Ostatnio kompletnie rozbici w Mińsku następnie odnoszą wysokie zwycięstwo w Jarosławiu (chociaż to nie jest najlepszy wyznacznik formy). Na temat CSKA zbyt wiele nie można powiedzieć. Jak grali w poprzednim sezonie tak samo grają teraz. Jest jedno ale - Wojskowi już od bardzo dawna nie zwyciężyli w Helsinkach więcej niż jedną bramką, a często nawet mają problem ze zwyciężeniem w ogóle.

 

Jokerit Helsinki +1.0 (handicap) @1,95 Unibet       
 

 

Po napisaniu posta natknąłem się na info, że Saku Maenalanen - skrzydłowy Carolina Hurricanes podpisał roczny kontrakt z możliwością przedłużenia z Jokeritem Helsinki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis jak dla mnie jest sporo no betów, i być moze własnie zrobie sobie mała przerwe która tez dobrze zrobi, aczkolwiek zastanawia mnie mecz w Leningradzie ( wybaczcie stara nazwe ale lubie). Ufa widac wchodzi na dobre obroty, szyki obronne solidne, ale tego nalezy od tych formacji wymagać, ale doszła tez skuteczność w ataku i pojawia sie taki błysk, wartośc dodana która Ufa miała zaczynajac PO w ubiegłym sezonie, moze to jeszcze nie ten poziom ale juz to widać i dziś SKA bedzie miec cięzko, bramkarz sie namęczy i jezeli bedzie miał troche tylko gorszy dzień to Omark, Sosnikow i spółka moga to wykorzystac. Metsola tez lubi czyste mecz i pewnie jak zawsze bedzie mocna skupiony tym bardziej ze rywal z wysokiej półki a to on uwielbia i jezeli bym miał cos dzis postawic w tym przypadku za mniejsza kwote to kierunek Ufa.
W pozostałych meczach wyniki moga isc w dwie strony i wszysko mozliwe( co nie znaczy ze mecz SKA i Ufy jest prosty do przewidzenia). Jak porównac np zwyciestwo Czerepowca nad Rygą , która jest pod formą, a przyjeżdza Mińsk i zagrał solidny mecz w NN, który w moich oczach sporo zyskał , i jakbym spojrzał w roster to wg mnie mają ciekawszych graczy z potencjałem, wschodnie derby to tez zagadka bo i Amur w koncu cos wygral ale łatwo nie było, Admirały personalnie wygladaja ciut lepiej i dzis moga wziać rewanż.
W Niznekamsku bedzie gościł Kunlun, którego momentami chaos w grze powoduje spore straty bramkowe , ale i to towarzystwo musi sie kiedys ogarnąć, przeciwnik w zasiegu
W Moskwie Spartak tez sie postawi Avto, jakieś światełko w tunelu tam widać a najlepiej przełamywac sie na mocniejszym rywalu, tyle ze Avto podraznione bo nic nie ustrzeliło poprzednio i roznie moze byc, w bramce stołecznych prawdopodobnie zobaczymy dziś wreszcie Hudacka, wiec bedzie ciekawie
W Sochi nieprzewidywalni gospodarze nie sa na straconej pozycji ale jezeli zatrzymaja formacje Szipaszjowa, jezeli pozwola im sie rozegrac bedzie ciezko.
Moze dzis bedzie kilka remisów bo mecze wg mnie stykowe ale to takie moje luźne przemyslenia co do tej kolejki.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Cos cisza dzis od switu to moze lamer cos ... nie tyle podpowie co podzieli swoim filozofowaniem. Składów nie ogarniam, ale biorąc pod uwagę dwa czynniki:
a/ Kunlun nie jest aż taki słaby żeby nisko siedzieć w tabeli...może w końcu zmniejszą agresywność i zaczną grać pełnymi składami (bo chyba też już zauważyli że przesadzają)
b/ Niznekamsk jest na fali spadkowej po sredniolepszym początku rozgrywek i pojedyncza wygraną że słabym Traktorem nie robi wrażenia
To uważam, ze dziś wygrają goscie z Chin. Pytanie tylko czy po remisie czy w 60 minutach. Pewnie zagram po pół stawki na win.ml i win.60.
Zdaję sobie sprawę z niskiego poziomu merytorycznego tego wpisu, ale to tez jest powodem ze zwykle tylko czytam a nie udzielam sie....po prostu dzis cisza w temacie przy tyłu meczach do wyboru tak mnie zaskoczyła.
Good luck y buena suerte
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Czołem panowie :)

ja gram dzisiaj na przełamania tj.:

SKA - UFA:
SKA 60" - 1,65   
SKA -1,5 - 2,20    
SKA 1 + over 5,5 - 3,90    jedna za mało :)

kursy z STS

SKA po 2 porażkach z czołowymi ekipami tego sezonu musi się przełamać, najlepiej na mocnej ekipie :)
UFA niby w dobrej formie, ale jakby popatrzeć z kim wygrali to wrażenia to na mnie nie robi.
Dlatego idę w stronę podrażnionych z Leningradu.

Spartak - Avto:
Avto 60" - 2,10   
Avto -1,5 - 3,10    
Avto + under 5,5 - 3,10    

Avto po 2 porażkach, w tym u siebie właśnie ze Spartakiem - czas na rewanż :) Kovar zrobi różnicę, Sexton powinien coś strzelić.
Z przodu wygląda to dobrze , gorzej z tyłu (dużo tracą) więc czas najwyższy na dobry mecz z tyłu.

kursy z STS

+ dodatkowo:
Kunlun over 1,5 - 1,60   
Kunlun over 2,5 - 2,75   

pozostałych meczów nie ruszam - mogą być remisy :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przyznaję rację @mark1973. Dzisiejsza kolejka ciężka do wytypowania, ale kilka spotkań chodzi za mną od wczoraj. Z opisem spotkania w Chabarowsku się spóźniłem, mecz w Soczi, w Petersburgu i w Moskwie na pewno odpuszczam. Zostają dwa spotkania, które również zapowiadają się "stykowo", ale może uda się coś ustrzelić.

 

Severstal Czerepowiec - Dynamo Mińsk: Gospodarze tego spotkania prezentują się w tym sezonie nieco gorzej niż ich przeciwnicy z Mińska. Skład Severstali również jest "mniej imponujący" od kadry gości. Czerepowczanie nawet na swoim terenie nie radzą sobie zbyt dobrze. Dotychczasowe wyniki w meczach domowych to 0:4 z CSKA, 1:4 z Jokeritem, 2:4 z Torpedo i dwa zwycięstwa: pierwsze wymęczone z moskiewskim Dynamem, a kolejne ze słabymi w tym sezonie Łotyszami. Ekipie Severstali zdarzają się dobrze momenty jak wygrana z Omskiem lub ze wspomnianym wcześniej Dynamem z Moskwy i Rygi. Białorusini po słabym początku sezonu zanotowali w ostatnich pięciu meczach trzy zwycięstwa i dwie porażki. Ostatni mecz w Niżnym mógł zakończyć się zwycięstwem Dynama, gdyby mieli więcej szczęścia w dogrywce (lub mniejszego pecha - jak kto woli). Mińsk podobnie jak Severstal nie radzi sobie najlepiej na wyjazdach, ale dzisiejszy rywal jest w gorszej dyspozycji niż Torpedo i tutaj Białorusini mają większe szanse na zwycięstwo. Patrząc na grę obu zespołów również odnoszę wrażenie, że dużo lepiej wygląda to w wykonaniu ekipy przyjezdnych. Otwarty hokej, szybkie tempo i ofensywna gra. Często idą na wymianę ciosów. Zawodnikom Severstali często brakuje polotu i momentami wyglądają jakby nie wiedzieli co mają począć. Na koniec dodam, że Dynamo "lubi" grać w Czerepowcu, gdzie wygrali w czterech z pięciu ostatnich spotkań.

 

Dynamo Mińsk ML @2,12 Unibet       
Obie drużyny zdobędą co najmniej dwie bramki @2,02 Unibet       

 

Neftekhimik Niznekamsk - Kunlun Red Star: Zarówno jedna jak i druga ekipa nie zachwyca od początku sezonu, ale Neftekhimik prezentuje się całkiem nieźle na swoim lodowisku, a Kunlun mimo sprzyjającego terminarza (sześć domowych spotkań z rzędu na początek sezonu) nie wykorzystał okazji do zdobycia większej ilości punktów. Chińczycy mają spory problem z wykluczeniami i nie sądzę, żeby poradzili sobie z tym z meczu na mecz. Jak już wspomniałem Wilki słabo prezentują się w delegacji, ale u siebie sprawiają wrażenie jakby byli zupełnie inną drużyną. Na nieszczęście dla nich kalendarz pozwolił rozegrać im dopiero trzy domowe mecze z których wygrali dwa (Ryga, Metallurg) i przegrali jeden po solidnej grze z liderem wschodu - Avtomobilistem - ulegając gościom 3:5. Dzisiaj mają kolejną szansę na pokazanie się z dobrej strony przed swoimi kibicami i wydaje mi się, że ta sztuka im się uda. Tym bardziej, że morale zespołu zostało podniesione ostatnim zwycięstwem w Czelabińsku. Początkowo chciałem w tym meczu celować w zwycięstwo Kunluna, ale im więcej zastanawiałem się nad tym spotkaniem tym bardziej skłaniałem się w kierunku gospodarzy.

 

Neftekhimik Niżnekamsk w regulaminowym @2,05 Unibet       (Sporo zmarnowanych okazji. Nie trafione nawet ze dwa strzały praktycznie na pustą bramkę i sytuacja jeden na jeden. Wilki wyglądały lepiej niż Kunlun, ale szału nie ma. Bardzo słabe przewagi z jednej i z drugiej strony)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Traktor Czelabińsk - Barys Nur-Sultan: Myślę, że można już dzisiaj dodać analizę na kolejny dzień dlatego, że kursy na gości i tak już sporo poleciały, a do rozpoczęcia spotkania pewnie jeszcze spadną. Mój wybór z pewnością nikogo nie zdziwi. Traktor po powrocie na swoje śmieci nie radzi sobie kompletnie przede wszystkim dlatego, że lista kontuzjowanych jest bardzo długa i dodatkowo zawiera nazwiska liderów zespołu. Ostatnie dwa spotkania w wykonaniu Traktorzystów bardzo słabe nie mówiąc o "najświeższym" spotkaniu z Kazaniem (0:6) w którym gospodarze nie zdołali nawet "uszczypnąć" swojego rywala. Goście z Kazachstanu natomiast w pięciu ostatnich spotkaniach zwyciężyli czterokrotnie w tym ostatnia wygrana z Magnitką była trzecią z rzędu. Kazachowie w spotkaniu z Metallurgiem mocno zaczęli spotkanie dominując przeciwnika w pierwszej tercji. Później sporo spuścili z tonu, ale wzięli się w garść i w ostatnim periodzie przeważyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Warto wspomnieć, że bramkarze z Nur-Sultan są w bardzo dobrej dyspozycji. Co prawda transfer Pasquale nie przekonywał mnie na początku, ale zarówno on jak i Karlsson świetnie sobie radzą. Tydzień temu Barys mierzył się z Traktorem u siebie w Kazachstanie, gdzie odniósł zwycięstwo (2:0). Myślę, że rozpędzony zespół gości pokona osłabionych kontuzjami gospodarzy. Za mniejszą stawkę można zaryzykować nawet bardziej ryzykowny zakład.

 

Barys Nur-Sultan w regulaminowym @2,30       
Barys Nur-Sultan -1,5 (handicap) @3,25       
Traktor Czelabińsk poniżej 1,5 bramki @2,30       
Barys Nur-Sultan powyżej 2.0 bramki @1,76 ???? ZWROT

 

Osobiście gram pierwsze dwa zakłady (drugi za zmniejszoną stawkę), ale wydaje mi się, że pozostałe typy również mają duże szanse powodzenia. Kursy z Unibetu.
 

Torpedo NN - CSKA Moskwa: Postanowiłem dołożyć jeszcze jeden zakład. Krótko. Torpedowcy rozkręcają się i zaczynają grać rezultatywny, widowiskowy hokej. Dużo strzelają, ale nie mogą również upilnować tyłów i sporo tracą. Wojskowi jak to Wojskowi. Zawsze sporo strzelają. Myślę, że są w stanie strzelić gospodarzom co najmniej trzy bramki. Wydaje mi się również, że wezmą rewanż za ostatnią porażkę z Nowogrodem.

 

CSKA strzeli powyżej 3.0 bramek @2,02 Unibet ???? ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Mała ciekawostka dotycząca łotewskiego Dynama i ich zaplecza:

 

Gra w przewadze Dynamo Ryga - 15,4 % skuteczności
Gra w przewadze HK Ryga - 34,1 % skuteczności

 

Gra w osłabieniu Dynamo Ryga - 61,9 % skuteczności
Gra w osłabieniu HK Ryga - 90 % skuteczności

 

Klub farmerski Dynama w poprzednim sezonie radził sobie całkiem przeciętnie i podjęto decyzję o zmianie głównego trenera. Poprawiły się statystyki HK Dynamo, a zwolniony trener został asystentem Ankipansa w KHL- owskim Dynamo i zajmuje się - uwaga - przygotowaniem drużyny do gry w przewadze i osłabieniu ;)
 
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Torpedo NN - CSKA Moskwa
W tym meczu nastawiam się na  widowiskowe i pełne bramek spotkanie.Torpedo z meczu na mecz nabiera wiatru w żagle i myślę , że dziś może znów postraszyć CSKA.Żądni rewanżu goście za ostatnią porażkę z Novgorodem także powinni postrzelać..
over 4,5 @ 1.90
over 5.5 @ 2.75

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Amur Chabarowsk - Sibir Nowosybirsk: Gospodarze rozgrywają kolejny ciężki sezon. Dopiero kilka dni temu zdołali odnieść pierwsze zwycięstwo w lidze, a za pasem mamy Październik. Można powiedzieć, że Chabarowczanom brakuje nieco szczęścia, bo tylko raz pozwolili się pokonać więcej niż jedną bramką. W pozostałych dziewięciu porażkach wymiar kary był minimalny co nie usprawiedliwia w żadnym stopniu ani zawodników, ani trenera, bo za minimalne przegrane nikt punktów nie przyznaje. Styl gry Amura nie jest najgorszy. Widać dużo zaangażowania. Wydaje mi się, że brakuje trochę umiejętności, bo doświadczenie jest. W drużynie mamy kilku ogranych zawodników. Gdyby zespół wspomogło kilku ogranych obcokrajowców z silnych lig to wyniki mogłyby być lepsze. Ekipa gości radzi sobie nieporównywalnie lepiej niż Amur. W pięciu ostatnich spotkaniach ani razu nie zjeżdzali z lodowiska bez punktów odnosząc trzy zwycięstwa i dwie porażki w dogrywkach. Nie wydaje mi się, żeby przegrali z Amurem w czasie regulaminowym. Myślę, że mogą skończyć robotę nawet w ciągu 60 minut. Poza tym gospodarze kompletnie nie potrafią grać z Sibirem. Lwia część spotkań między tymi zespołami kończy się wygraną zespołu z Nowosybirska.

 

Sibir Nowosybirsk ML @1,75 Unibet       

 AK Bars Kazań - Kunlun Red Star: Gdybym nie oglądał ostatniego spotkania Chińczyków w Niżnekamsku to patrząc na wynik tego starcia mocno bym się zastanowił nad poniższym zakładem w stronę Kazania. Zdołali pokonać Wilki w rzutach karnych tylko i wyłącznie na życzenie gospodarzy. Neftekhimik miał niezliczoną ilość okazji do zdobycia dodatkowych bramek, ale dopadł ich straszliwy pech i nie skorzystali z dwóch lub trzech stuprocentowych sytuacji. Kunlun nie pokazał w meczu nic specjalnego. Wilki prezentowały się dużo lepiej sporą część meczu kontrolując grę i atakując tercję rywala. Jeśli chodzi o Kazań to oprócz wpadki w Nowosybirsku radzą sobie wyśmienicie. W drodze powrotnej z delegacji wrócili do swojego normalnego ustawienia i rozgromili Traktorzystów 6:0 nie dając im większych szans. Tym razem zagrają u siebie, a dla Chińczyków będzie to piąte spotkanie na wyjeździe i nie sądzę, aby zdołali sprawić jakąkolwiek niespodziankę. Liczę na pewne zwycięstwo gospodarzy. Zapomniałem wspomnieć o tym, że zawodnicy Kunluna wciąż łapią sporo kar i zapewne sprawią Barsom kilka okazji do pokazania swoich umiejętności w przewadze.

 

AK Bars Kazań -1,5 (handicap) @1,73 Unibet       Neftekhimik Niżnekamsk - Dynamo MIńsk: Ostatnie spotkanie, które przykuwa moją uwagę. Ten mecz również zainteresował mnie ze względu na to, że widziałem ostatni występ gospodarzy. Wilki zagrały nie najgorzej, stwarzali sobie sporo sytuacji i potrafili kontrolować mecz. Do czasu. Pierwsza seria domowa Wilków wprowadziła mnie w błąd i spodziewałem się zwycięstwa po powrocie do siebie w meczu z Kunlunem. Ci jednak nie wykorzystali dogodnych sytuacji i pozwolili sobie urwać punkty szczęśliwie doprowadzając do remisu po przejęciu prowadzenia przez gości. Tym razem przeciwnik będzie jeszcze trudniejszy do pokonania. Ofensywnie grające Dynamo radziło sobie do tej pory z przeciwnikami z wyższej półki, a ostatnie dwa spotkania wyjazdowe Białorusinów mimo, że przegrane to ze zdobyczą punktową. Mimo tego, że ekipie z Mńska ciężko grało się z Wilkami w ostatnich latach to myślę, że po między sezonowych wzmocnieniach gości poradzą sobie w Niżnekamsku, a przynajmniej nie przegrają w regulaminowym czasie ponownie dopisują oczko do swojego dorobku.

 

Dynamo Mińsk lub remis @1,87 Unibet       
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Czołem.
statystycznie już czas na jakieś polowanie na remisy...już nawet powsiadały ostatnio po 2 remisy na 8-10 spotkań.
bez zadnego remisu są aktualnie Loko Yaroslaw, Barys i Kazań, 
z jednym remisem : Jokerit, UFA, Admiral z Władka i Magnitka.

że względu na kurs i analizę kolegi wyżej omijam remis w meczu Kazania
a celuję w meczach Jokeritu, Ufy i Magnitogorska (po 1jedn.) oraz w meczach Mińska (0.8 j.) i  Omska (0.5 j.) oraz SKA (0.4 j.).

Merytorycznie nie mam nic na obronę takich typów może poza analizą Rassijskiego odnośnie meczu Mińska ....więc wybaczcie mi ten wpis. A jeśli skasujecie to sie nie obrażę :)

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie ma czego wybaczać @mario72k ​​​​​​. Ten temat to nie miejsce tylko i wyłącznie na podawanie typów. Twój wpis jest bardzo ciekawy. Sam ominąłem dzisiejsze spotkania Omska, Magnitogorska czy Podolska ze względu na możliwość wystąpienia remisu. Obawiam sie też remisu w Niznekamsku dlatego zagrałem Mińsk właśnie z remisem. Pozdrawiam i zieloności ;)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ostatnio trochę tutaj ucichło, ale mam nadzieję, że to tylko chwilowy zastój. Ja sam wrzucę już dzisiaj kilka typów na jutrzejsze dwa spotkania i zrobię sobie co najmniej dzień lub dwa przerwy, żeby zebrać myśli. Jutro mamy tylko dwa spotkania, ale bardzo ciekawe i można znaleźć kilka interesujących zakładów. Osobiście nie wiem jeszcze co i w jakiej kombinacji będę grał, ale na pewno coś z poniższych propozycji.

 

Traktor Czelabińsk - Lokomotiv Jarosław: Gospodarze ze sporymi problemami. Trener już nie wie jakich wymówek używać na konferencjach. Po powrocie z delegacji miało być pięknie, a jest wręcz tragicznie. Kibice mruczą o zmianie trenera, ale prezes klubu twierdzi, że nic takiego nie nastąpi w najbliższym czasie. Traktorzyści po powrocie do siebie jeszcze nie wygrali. Mało tego - w czterech spotkaniach strzelili jedynie dwie bramki. Ofensywa i formacja PP rozbite z powodu kontuzji, defensywa niestabilna, a bramkarze nie pomagają. Jeśli chodzi o Lokomotiv to nie można wiele powiedzieć z powodu odejścia głównego trenera i nie wiadomo czy zagrają tak jak ostatnio, ale skoro zdołali rozbić przeciętne Dynamo 4:0 to może poradzą sobie z osłabionym Traktorem. W tym spotkaniu nie typuję zwycięzcy chociaż bliżej mi do Lokomotivu, ale mam kilka innych zdarzeń na myśli.

 

Traktor strzeli mniej niż 1,5 bramki @2,00 Unibet   
Lokomotiv strzeli więcej niż 2.0 bramki @1,76 Unibet   
Lokomotiv pierwszy zdobędzie dwie bramki @2,50 ETOTO   

 

EDIT// Jednak zakłady na wyścig do x bramek też są bezsensowne. Często gol to wynik przypadku. Słabsza ekipa strzeli bramkę lub dwie i po zakładzie.
 

Torpedo NN - HK Soczi: Goście standardowo niestabilnie. U siebie radzą sobie lepiej niż na wyjeździe, ale potrafią zaskoczyć również w gościach. Myślę jednak, że Torpedowcy wezmą rewanż za ostatnią porażkę z Panterami, kiedy to ulegli im 5:4 po szalonym meczu. Gospodarze w obecnym sezonie nie przegrali u siebie aż do wczorajszego spotkania z CSKA (0:3). Oglądałem większą część tego meczu i Torpedo zrobiło bardzo dobre wrażenie mimo porażki do zera. Przegrana z Wojskowymi może wbrew pozorom podnieść morale ekipy z Nowogrodu i doda im sił, żeby zmazać plamę po wczorajszej porażce. Nie wierzę, że gospodarze przegrają drugi mecz z rzędu na swoim lodzie.

 

Torpedo NN (w regulaminowym) @2,10 Unibet   
Torpedo NN strzeli więcej niż 2,5 bramki @1,87 Unibet   
Torpedo NN pierwsze zdobędzie trzy bramki @2,25 ETOTO   
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Niewielkie odbiegnięcie od tematu, ale uważam, że takimi spostrzeżeniami można spokojnie się dzielić w tym temacie. Poza tym może to się okazać przydatne i ktoś wyciągnie ciekawe wnioski. Wczoraj miałem sporo czasu wieczorem i prześledziłem wszystkie moje zakłady z tego tematu. Postanowiłem podzielić je na kategorie i sprawdzić, które zdarzenia przynoszą największy plus. Poniżej tabela. 

 
121x2x1 ML2 MLBramkiKto pierwszy?Handicap minusowyHandicap dodatni
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
  
  
  
  
  
  


 

Od razu w oczy rzucają się handicapy ujemne, które w tym sezonie o wiele trudniej złapać niż w poprzednich latach. Obok są z kolei handicapy dodatnie z których trafione prawie wszystkie. Większość spotkań w tym sezonie jest na styku. Całkiem niezły bilans 1/2, ale tutaj trzeba byłoby trochę poprawić skuteczność. Najlepiej (oprócz handi +) wyglądają zakłady na bramki (under/over konkretnej drużyny). Dodatkowo kursy na takie zdarzenia są zadowalające. Następnie obiecująco prezentują się zdarzenia "money line" z których łącznie trafionych jest 16/25 zakładów. Pierwsza decyzja? Rezygnacja z handicapów minusowych poza mocno uzasadnionymi przypadkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
B 1K

brylant1984

Użytkownik
cytat z dnia 29 września 2019 08:53 przez rasijskijNiewielkie odbiegnięcie od tematu, ale uważam, że takimi spostrzeżeniami można spokojnie się dzielić w tym temacie. Poza tym może to się okazać przydatne i ktoś wyciągnie ciekawe wnioski. Wczoraj miałem sporo czasu wieczorem i prześledziłem wszystkie moje zakłady z tego tematu. Postanowiłem podzielić je na kategorie i sprawdzić, które zdarzenia przynoszą największy plus. Poniżej tabela. 

 
121x2x1 ML2 MLBramkiKto pierwszy?Handicap minusowyHandicap dodatni
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
  
  
  
  
  
  

 

Od razu w oczy rzucają się handicapy ujemne, które w tym sezonie o wiele trudniej złapać niż w poprzednich latach. Obok są z kolei handicapy dodatnie z których trafione prawie wszystkie. Większość spotkań w tym sezonie jest na styku. Całkiem niezły bilans 1/2, ale tutaj trzeba byłoby trochę poprawić skuteczność. Najlepiej (oprócz handi +) wyglądają zakłady na bramki (under/over konkretnej drużyny). Dodatkowo kursy na takie zdarzenia są zadowalające. Następnie obiecująco prezentują się zdarzenia "money line" z których łącznie trafionych jest 16/25 zakładów. Pierwsza decyzja? Rezygnacja z handicapów minusowych poza mocno uzasadnionymi przypadkami.
Chciałbym odnieść się do tej statystyki i spostrzeżenia, mianowicie chodzi mi o sposób jaki widziałbym abyś przeliczył to jeszcze raz. Typy podawane przez Ciebie oceniam pozytywnie pomimo oczywiście tych nie trafionych jak i trafionych ale wiadomo, że nie da się być na wiecznym plusie :) Uważam, iż każdy powinien wybrać z nich to co uważa za słuszne i sam decydować o tym co gra a na pewno przeczytanie komentarza takiego jak piszesz jest pomocne.
Chciałbym zobaczyć przeliczenie twoich statystyk w taki sposób iż każdy z zakładów na plus mnożysz x 100 zł (stawka) x 0,88 (podatek) i X,XX (kurs zdarzenia jaki podałeś przy komentarzu) - odejmujesz stawkę 100 zł. Te plusy zsumuj i odejmij o minusy przemnożone razy 100 zł i podaj kwotę która Tobie wyszła. Będzie to takie małe odzwierciedlenie Twoich typów chodź nie do końca słuszne ponieważ znając ten tok obliczeń zapewne niektórych typów byś nie podawał.
Pozdrawiam i czekam na analizę :)
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 29 września 2019 19:08 przez brylant1984

Chciałbym odnieść się do tej statystyki i spostrzeżenia, mianowicie chodzi mi o sposób jaki widziałbym abyś przeliczył to jeszcze raz. Typy podawane przez Ciebie oceniam pozytywnie pomimo oczywiście tych nie trafionych jak i trafionych ale wiadomo, że nie da się być na wiecznym plusie :) Uważam, iż każdy powinien wybrać z nich to co uważa za słuszne i sam decydować o tym co gra a na pewno przeczytanie komentarza takiego jak piszesz jest pomocne.
Chciałbym zobaczyć przeliczenie twoich statystyk w taki sposób iż każdy z zakładów na plus mnożysz x 100 zł (stawka) x 0,88 (podatek) i X,XX (kurs zdarzenia jaki podałeś przy komentarzu) - odejmujesz stawkę 100 zł. Te plusy zsumuj i odejmij o minusy przemnożone razy 100 zł i podaj kwotę która Tobie wyszła. Będzie to takie małe odzwierciedlenie Twoich typów chodź nie do końca słuszne ponieważ znając ten tok obliczeń zapewne niektórych typów byś nie podawał.
Pozdrawiam i czekam na analizę :)
 

Mógłbym to zrobić, ale we wrześniu nie prowadziłem statystyk szczegółowych i nie wpisywałem zakładów do arkusza, a nie grałem płaską stawką. Mam zamiar to robić od października (prowadzenie statystyk). Wrzesień potraktowałem trochę jak poligon doświadczalny. Mogę oczywiście przeliczyć wszystko tak jak mówisz - używając płaskiej stawki i podatku w przypadkach gry w polskich firmach :)

 

PS. Oczywiście, że wszyscy czytający powinni traktować moje prognozy jak sugestie i kierować się przede wszystkim swoim rozumem i intuicją. Jasne jest, że jeśli podaje pięć, sześć lub więcej typów to nie gram wszystkich.

Edit// Jak ogarnę to o co prosisz to wrzucę wszystko w tym wpisie, żeby nie spamować niepotrzebnie i dam znać na priv.

 

@brylant1984 - przeliczyłem wszystkie zakłady w tym temacie używając płaskiej stawki 100. Podatek odliczałem w przypadku Fortuny i eTOTO (Betfan i Unibet bez podatku). W przypadku większej ilości typów w poście sprawdziłem w miarę możliwości, które grałem, a które nie. Końcowy wynik to   583. Pozdrawiam! 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W klubie Dynamo Ryga spore zmiany kadrowe. Klub opuści pierwszy bramkarz zespołu - Gudlevskis. W dzisiejszym meczu z SKA między słupkami zastąpi go Makarov, a na Łotwę zmierza Alexander Salak, który ma zostać nowym numerem jeden. Łotewski zespół prawdopodobnie opuści również napastnik Bergstrom (nie znalazłem potwierdzonych informacji), ale podobno Łotysze szukają napastnika.
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Witam pany po mojej przerwie spowodowanej pracą w pazdzierniku obiecuje sobie przynajmniej trzy wpisy w tygodniu.

Kazań -Niżnekamsk - 4,5+ z dogrywką 1.57 fortuna   

Bardzo fajny kurs na bramki Kazań u siebie tylko raz nie pokrył tej linii na cztery mecze u siebie padało następująco bramek 5,5,7,3.Prym w strzelaniu goli wiodą Cormier,Petrov,Wikstrand  wszyscy po 9 goli na końcie .Co można dodać  jeszcze o gospodarzach u siebie pewna i solidna gra cztery mecze i cztery zwycięstwa. Goście natomiast na wyjazdach pięć porażek,dwa zwycięstwa i strata przynajmniej dwóch,trzech bramek i słaba gra w przewagach o czym się sam przekonałem oglądając mecz z Magniktą aż oczy bolały. Reasumując tak dysponowany Kazań nie powinien mieć problemów u siebie i z pokryciem linii bramkowej .




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie było mnie przez weekend bo akcja grzyby była i czasu mi to zabrało( grałem oczywiscie kilka meczy bo ciągnie starego wilka do lasu) ale wracam na forum i zobaczymy co tam z tego wyjdzie. Jutro troche ciekawych meczy, a ja sie sprobuje przyjrzec dwom z nich. Oczywiscie jednym z nich jest mecz Loko. Ich ostatnia potyczka w Czelabinsku mimo ze zakonczyła sie przegraną, dała troche odpowiedzi w która strone podąża zespół. Po obejtzeniu znacznej jego czesci musze powiedziec ze widac poprawe, w grze obronnej napewno( choc wiele by można im zarzucić, szczególnie to jak zostawili Hyke przy golu) wiadc tez pozytywy w ataku. Odzył Ratie, który był bardzo aktywny, tak samo Polunin, Lander robił swoje, Rafikow z Nakladalem tez wiecej wnosili , uaktywnił sie Sawczenko w ataku. Mimo dwóch wpuszczonych bramek swoje zrobił Konowałow. Mniej widoczni byli Da Costa, Kayimow, Averin, Kudriwcew. Gracze Loko mogli tez przy odrobinie szczescia odwrocic ten mecz ale na posterunku był Fedotow albo krazek przelatywał obok bramki po rykoszecie.
Mecz w Ekaterinburgu bedzie dla nich napewno sprawdzianem jak wygladaja na tle mocnego rywala. Jednak Avto w ostatnim czasie tez nie porywa, seria słabych meczy i powrót po tripie do siebie, moga roznie wplynac na ich pierwszy mecz. W obronie troche dziur mozna znaleźć co udowodnili finowie a i sam Kovar tez mógł sie lepiej zachowac przy straconych bramkach. W tym meczu spodziewam sie walki ale nie licze na przełamanie serii porazek gospodarzy, wydaje sie ze gdzies zgubili impet ktory mieli w polowie wrzesnia z kolei Loko wg mnie nabiera rozpedu i mimo ze ze moze gra bedzie wnikowo w kratke to styl powinien sie poprawic. Licze w tym mejscu na Da Coste i mlodziez ide jutro w Loko

Loko RT, kurs 4 
Loko ml kurs 2,93
fortuna


Kolejnym meczem jest tez mecz za Uralem w niedalekiej Baszkirii gdzie Ufa, która wraca do domu zmierzy sie z zespolem który w zasadzie nie powinien byc na miejscu którm jest, a któy jest taką małą rewelacja ligi jak do tej pory. Trener Niemirowski stwozył fajną atmosfere w druzynie i widac jest chemia, odzył doswiadczony Varnakow, swoj talent rozwinał Zafjarow, który regularnie punktuje, zagraniczne transfery w wiekszosci trafione ( no moze tutaj mógłbym wrzucić łyżkę dziekciu do beczki miodu ale poprzestane na tym stwierdzeniu) , całość prezentuje sie bardzo dobrze i ich gra moze sie podobac, mimo porazki z mistrzem  bardzo dobry ich mecz ale lepszy w bramce Johanssona co przełozyło sie na zerowy dorobek strzelecki. A co tam w Ufie? Ano jak zwyle na tym etapie sezonu mecze bez specjalnej mobilizacji ale i tez wyniki w krate. Saławat wraca rowniez po tripie i ten pierwszy meczmoze byc rózny, tym bardziej zatracili gdzies skutecznosc a w bramce czasem i Mersola nie pomoze, ja znów ide tropem druzyny, która pokazuje finezyjny hokej i na tym etapie rozgrywek moze pokonac kazda ekipe, moze sie uda w Ufie. Generalnie Torpedo  toczy wyrównane bije z Saławatem w roli gospodarza

Torpedo ml kurs 2,2
Torpedo z x kurs 1,7
fortuna


W pozostałych meczach widzę win Żubrów a w derbach Moskwy CSKA
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom