>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania i niezgodności

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności oraz poruszać wszelkie kwestie związane z funkcjonowaniem Typera Ligi Mistrzów
Przed zadaniem pytania proszę o przeczytanie regulaminu - tam może być odpowiedź na Twoje pytanie.

  
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 25 września 2019 11:07 przez samuel24Hej,

Mam problem z logowaniem na stronie konkursowej.
Jest napisane, że rejestracja niedozwolona.
pamiętam, że w zeszłym roku też niektórzy mieli problem, jest to prawdopodobnie jakiś błąd na platformie, osoby, które nie będą mogły się zarejestrować proszone są o wysłanie do mnie pw w treści podając mail na jaki ma być założone konto (login będzie taki sam jak na forum).
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 25 września 2019 12:37 przez zwyciestwo1960A ja się loguje i dostaje komunikat

You have to be a registered user and logged in to play in this pool.

cytat z dnia 25 września 2019 13:11 przez arass1Niby udało mi się zalogować na istniejące konto, ale po przejściu do zakładki TYPUJ dostaję komunikat:
"You have to be a registered user and logged in to play in this pool."
Nie możecie typować, ponieważ muszę Was zapisać "ręcznie" do ligi, musiałem tak zrobić dlatego, że na platformie są również konta osób, które brały udział we wcześniejszych edycjach, a nie koniecznie zapiszą się do obecnej, w temacie zapisów będę edytował każdy wpis i informował, że użytkownik został dodany do ligi.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 25 września 2019 23:16 przez rjastrzabProśba o przysłanie linku do przypomnienia hasła również nie przychodzi.
każdy kto nie będzie mógł się zalogować niech skontaktuje się poprze pw ze mną to wygeneruję mu nowe hasło.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 26 września 2019 00:28 przez intelowiecMałe pytanko - czy wpłata do STS musi być kiedykolwiek od założenia konta czy po zapisaniu się do konkursu? :)
ogólnie powinna być w czasie trwania konkursu, ale szczegóły podam niebawem, czekam jeszcze na info od bukmachera
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
cytat z dnia 26 września 2019 09:48 przez chamberlainJak wygląda sytuacja z jokerem, jeden na cały konkurs, czy jeden na kolejkę?
7. Obok każdego meczu mamy ikonkę piłki
. To joker, którego możemy użyć tylko raz podczas trwania turnieju. Po jego użyciu punkty zdobyte w danym spotkaniu mnożą się x2.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!!!

Po zmianie silnika na forum w kwietniu straciliśmy powiązanie z platformą dlatego nie ma już automatycznego logowania jak było wcześniej, nie można też się samemu zarejestrować, dlatego wszystkim, którzy nie mają tam konta założę na dane z forum (login + mail) i wyślę dane do logowania na pw.

Ci którzy mają stare konta, ale nie pamiętają hasła proszę o info na pw, wygeneruję nowe.

Każdą nowo zalogowaną osobę muszę "ręcznie" dodać do ligi, dlatego jak komuś się wyświetli komunikat " You have to be a registered user and logged in to play in this pool." to znaczy, że jeszcze nie dodałem jego konta, wszystkie osoby, które już dodałem w swoim poście z zapisem do konkursu mają dopisane przeze mnie
Gracz dodany do ligi  //waldi1979
wtedy można już typować, proszę o cierpliwość, jutro postaram się dodać wszystkie osoby, które się zapisały, a nie mogą się zarejestrować na platformie.

Każdą osobę powiadomię poprzez pw o założeniu konta oraz przekazaniu danych do zalogowania.

Pozdrawiam
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
@waldi1979 wygeneruj dla mnie nowe hasło, login rozumiem, że ten sam :)
Może być to samo co na forum,buk lub wymyśl mi coś ładnego :p 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 1 października 2019 11:55 przez lucaxx95@waldi1979 wygeneruj dla mnie nowe hasło, login rozumiem, że ten sam :)
Może być to samo co na forum,buk lub wymyśl mi coś ładnego :p 
wysłałem dane na maila
 
Do góry Bottom