>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

FAME MMA 5 (Ergo Arena - 26.10.2019)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Serio wielki szacun dla Bonusa, że zrzucił że 30 kilo a do walki pewnie będzie prawie 40. Oby po walce wszystko to utrzymał. To jedyny plus tego famemma, że taka patologia bierze się za siebie. Brawo Bonus, natomiast bądźmy poważni jesli ta walka nie jest ustawiona to 1.5 na Najmana to promocja roku.

Nie widzę aby w czystej rywalizacji Najman miał to przegrać. 
​​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jan_3_sobieski 2,1K

jan_3_sobieski

Użytkownik


Dyscyplina: Sporty Walki, Fame MMA
Godzina
Spotkanie: Dawid Malczyński vs. Tomek Olejnik, Szymon Kasprzyk vs. Marcin Krasucki, Piotr Witczak vs. Marcin Najman
Typ AKO: Dawid Malczyński, Szymon Kasprzyk, Marcin Najman       
Kurs: 2.02
Bukmacher: LvBet

Stawka: 1000 PLN / 10 j
Potencjalna wygrana: 1777.60 / 17.77 j
Zysk: 777.6 PLN / 7.77 j

Malczyński już się bił z Olejnikiem na parkingu. Myślę, że emocję wezmą w nim górę, natomiast Dawid spokojnie mu wklepie. Walka do jednej bramki, raczej przed czasem. Szulakowski też swoje w przygotowaniach zrobi.

Isamu też już ma dobrą bazę i do tego stoczoną walkę. Jednocześnie ma dużo do stracenia na wizerunku jeśli to przewali. Ciężko mi sobie wyobrazić, że Rafoniks postawi mu jakiś sensowny opór. To nie Kuracyja xD Nie jest tak solidny jak DjPalaside by się przygotować. Zapewne już przegrał w głowie. 

Najman to Najman, raczej nie powinien przegrać... Choć przy nim zawsze nic nie wiadomo, ale zaryzykuje :D Chciałbym zobaczyć co mu Wrzosek zrobi :DDD

Walka Kruszwila z Karłem to będzie międzynarodowy viral. Jest sporo walk karłów, natomiast niewiele jest walk karłów z ludźmi bez odchyleń standardowych :) Na YT bryluje Tyler Freeland, który jest amatorem z rekordem 15-6. Warto tu dodać, że ma 151 cm wzrostu. Jedyną dostępną walką poza nim jest walka ze STRALKI, która może być całkiem dobrym odniesieniem, ale i tam karzeł jest dość wysoki (https://www.youtube.com/watch?v=pyYcq0qMvsY).

Podsumowując całkiem zabawna karta. W tym tempie to oni na narodowy wejdą, a wtedy Pana Lewandowskiego obróci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W nocy na Najmana było 1,60, do walki pewnie jeszcze mocno spadnie. W uczciwej walce do trudno sobie wyobrazić zwycięstwo Bonusa. Do tego federacja wiąże z Najmanem duże nadzieje, on tam pasuje wręcz idealnie- jest bardzo medialny, jest wygadany jak mało kto, doskonale prowokuje ludzi, więc na konferencjach będzie niezwykle ciekawie. Jeśli przegra z Bonusem, to tego wszystkiego może już nie być, bo podobno jak przegra, to definitywnie kończy karierę. Wszystko wskazuje na wygraną Najmana, ale czy to nie jest zbyt proste? Ten kurs jest coś podejrzanie wysoki...

A jak widzicie walkę "Kruszwila" z "Minimajkiem"?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Nie wiem dlaczego tak wszyscy idą w Najmana, jak Bonus po wygranej ma zapewnioną walkę z Wojtkiem Golą. I raczej nie bez przyczyny Bonus się zmienia i trenuje.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
cytat z dnia 26 września 2019 14:17 przez macio106Nie wiem dlaczego tak wszyscy idą w Najmana, jak Bonus po wygranej ma zapewnioną walkę z Wojtkiem Golą. I raczej nie bez przyczyny Bonus się zmienia i trenuje.
No i o czym to ma świadczyć? 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
  1. cytat z dnia 25 września 2019 22:00 przez jan_3_sobieski
 

Podsumowując całkiem zabawna karta. W tym tempie to oni na narodowy wejdą, a wtedy Pana Lewandowskiego obróci.
W jaki sposób z tego powodu ma "Lewandowskiego obrócić"? Przecież gamę to żadna konkurencja dla ksw. Prędzej niż dla tego fff. Natomiast mam wrażenie, że gdyby Polsat poważnie potraktował fff to z budzetami jakimi posiadają to szybko się może okazać, że gamę zostanie w tyle.

Trzeba fame przyznać, że mieli fajny pomysł, trafili w to i mają fajne narzędzie marketingowe do zarabiania pieniędzy. Natomiast w życiu bym nie uważał, że z powodu "sukcesu" fame mma wpłynie to negatywnie na ksw. Zupełnie inna grupa docelowa. 

Pytanie też na jak wiele gal starczy fame "materiału ludzkiego" . Ksw ma ilu zawodników u siebie? Pewnie ze 100 a fame? Praktycznie na każdej gali te same osoby max co druga gala. 

Poza aspektem marketingowym ja kompletnie nie rozumiem fenomenu fame mma. Owszem dla takich 15 czy 20latkow walki jakiś jutuberow to zajawka ale żeby na podobno poważnym forum bukmacherskim to rozkminiac to jestem zdziwiony. 

 
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 26 września 2019 14:46 przez kibic-zwierze
  1. cytat z dnia 25 września 2019 22:00 przez jan_3_sobieski


W jaki sposób z tego powodu ma "Lewandowskiego obrócić"? Przecież gamę to żadna konkurencja dla ksw. Prędzej niż dla tego fff. Natomiast mam wrażenie, że gdyby Polsat poważnie potraktował fff to z budzetami jakimi posiadają to szybko się może okazać, że gamę zostanie w tyle.

Trzeba fame przyznać, że mieli fajny pomysł, trafili w to i mają fajne narzędzie marketingowe do zarabiania pieniędzy. Natomiast w życiu bym nie uważał, że z powodu "sukcesu" fame mma wpłynie to negatywnie na ksw. Zupełnie inna grupa docelowa. 

Pytanie też na jak wiele gal starczy fame "materiału ludzkiego" . Ksw ma ilu zawodników u siebie? Pewnie ze 100 a fame? Praktycznie na każdej gali te same osoby max co druga gala. 

Poza aspektem marketingowym ja kompletnie nie rozumiem fenomenu fame mma. Owszem dla takich 15 czy 20latkow walki jakiś jutuberow to zajawka ale żeby na podobno poważnym forum bukmacherskim to rozkminiac to jestem zdziwiony. 
 
Jakie ma znaczenie fenomen fame mma w kontekscie bukmacherki ? Bukmacherka to ciągłe szukanie value, poziom sportowy jest nieistotny. 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Szukanie value... W wiarygodności. Umówmy się famemma w żaden sposób wiarygodne nie jesy. Poczytaj posty tutaj posty po każdej gali. 

Po gali płaczę jak to ktoś kogoś przekręcil ale pojawia się kolejna i wszyscy podjarani. 
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nie wiem kto stawia pieniądze na Bonusa. Przecież Najman go ubije, to będzie jeden strzał i ten jeszcze odchudzony Bonus padnie jak w wywiadzie u Pakola. O Najmanie można napisać dużo, że tak samo przez ostatnie lata było więcej cyrku jak poważych walk itp, ale jednak ten boks stanowił jakąś część jego życia. Bonus to zwykły łeb, który jest tutaj jako maskotka i nic nie zmienia czy on trenuje po 10 razy w tygodniu i czy schudł ileś tam kilogramów. Poza tym jak przypominam sobie Bonusa z poprzednich walk, gdzie nie potrafił/bał się wyprowadzić dwóch prostych ciosów... to co dopiero będzie w tej walce, gdzie stanie przeciwko komuś, kto jednak trochę tego boksu liznął i będzie polował na kontre.
Te obecne @1.45 na Najmana to jest prezent od buka. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Ktoś oglądał konferencje ? 
- Wojtek Gola nie wiem czy pod kamerę czy koleś taki jest (Tego Olejnika to zniszczyli psychicznie)
- Bonus brak słów na tego kolesia przecież to mitoman a kurs na Najamana to promocja roku to ,że schudł nic mu nie da.
https://www.youtube.com/watch?v=UOxaGxwKAio
https://www.youtube.com/watch?v=F-_tuBx_vy4 
https://www.youtube.com/watch?v=lLmepUih6VI
https://www.youtube.com/watch?v=bYHhs5684Pw
- Na następnej konfie nie powinno być publiczności ,przekrzykiwali zawodników, obrażali ,śmieją się z byle czego.
Dramat i tragedia.
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
O co chodzi z kursem na starszego Malczyńskiego z AdBusterem?
Chłop ma purpurę w jiu jitsu i lepsze warunki od rywala. Przecież AdBuster z Ozdobą nic wielkiego, poza naćpaniem się przedtreningówkami, nie pokazał.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Jezeli walka nie bedzie ustawiona to bonus nawet nie ma prawa tego wygrac... bo niby jak? przeciez on nie ma zielonego pojecia o jakichkolwiek sztukach walki... Najman to cyrk ale bez przesady... jakies tam walki wygrywal, wygrywajacego bonusa ciezko sobie wyobrazic... przegrywal nawet z jakims typem ktory tym bardziej pojecia o walce nie ma a ma wygrac z Najmanem?
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Bonus ma szanse i to spore jedyne co musi zrobic to trenować cały czas wejscie w nogi :) i to cała prawda najman na ziemi nic nie znaczy a nawet cepy byle jakie na ziemi sędzia zakończy w stójce bonus cieżko .. taka prawda ,Najman podleci odrazu i będzie w swoim stylu chciał walić cepy byle jakie .  
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Fajnie że wywiązały się ciekawe dyskusje w temacie niemniej jednak nie świrujmy- mamy tutaj monopol jednego bukmachera na wystawienie zakładów co już jest oczywiste że nie powinno się tego obstawiać. Zwłaszcza po tym  co widzieliśmy w walce Polaka z Don Kasjo gdzie pewnie 99.9% zakładów było na tego drugiego i narobiło się za dużo smrodu i ostatecznie bukmacher wyszedł  z twarzą. Dodając do tego podatek i pewnie limity- nie wydaje mi się żeby ktokolwiek chciał tutaj stawiać grubiej czy  to na Bonusa czy to na Najmana (i tak pewnie większa stawka by nie przeszła). Jedno jest dla mnie pewne- zestawienie jest kapitalne, ciężko o lepszy freak fight i zdaje się że potwierdzili że bedzie to jednak walka wieczoru.
O Bonusie pisać nie ma sensu- może i sporo zrzucił ale on ze sportem nie ma nic wspólnego i nie będzie miał. Nawet jak ważył 125 kg i wyjdzie mając 100, to wciaz 30sto latek z 180 cm w kapeluszu i zajechany używkami.
Warto jednak napisać pare słów o Marcinie Najmanie bo wiele osób widzę troche źle interpretuje jego osobe. Nie ma wątpliwości że to żaden sportowiec ale za to niezły biznesmen- mimo że ma opinie błazna to wciąż zarabia na tym mnóstwo pieniędzy. I właśnie pieniądze sa tu kluczem. Najman ośmieszył się głównie walkami z Burneiką i Pudzianem, ale wcale mu się nie dziwie- dwaj giganci to go sparaliżowało. Za to z Saletą gdzie miał już osobisty zatarg i był 100% zmotywowany robił co mógł, fakt że z efektem mizernym ale momentalnie wyglądał naprawde dobrze. Tak naprawde te dwie walki bokserskie co stoczył z Bigisem (swoją drogą kawał chłopa i do tego dużo młodszy) nie mają żadnego przełożenia- obie były na galach które on organizował więc nie przygotowywał się ale jednocześnie chciał być jej częścią to wyszedł do ringu, po prostu spodziewał się że opłacony przez niego rywal w zamian za danie szansy się podłoży a gdy dostrzegał że tak nie będzie to się poddawał aby nie skończyć na deskach. Jakaś logika w tym jest. Walke z Trybałą tez nie potraktował poważnie. Ale wróćmy do pieniędzy- Najman będzie wiedział że FAMEMMA sporo może mu dać. Dlatego myśle że tym razem potraktuje tą walke śmiertelnie poważnie. Nie wiem co musiałby zrobić Bonus, najpewniej tak jak ktos pisał wyżej- wejść w nogi jak Trybson ale nawet jeśli to wydaje mi się że nic mu to nie da. Reasumujac- według mnie kursy sa wystawione prawidłowo ale tylko z powodu tego że to FAMEMMA- w normalnych warunkach powinno być 1,05 na Najmana ale nie wykluczam opcji że został on sowicie wynagrodzony żeby to przegrał bo wygrana Bonusa, jeszcze przez nokaut wywołałaby nieprawdopodobne emocje wśród kibiców i znowu akcje Famemma poszłyby w góre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kilka razy juz sie tutaj przewinal temat, ze niby LV BET ma monopol na wystawianie kursow na ta gale. Prawda jest taka, ze moze i faktycznie jako jedyni moga wystawiac kursy z zastrzezeniem, ze jako jedyni ale polscy legalni bukmacherzy. Na poprzednia gale kursy widzialem tez w Betssonie. To takie info dla tych, ktorzy chca cos sobie pograc bez zadnej lachy bez podatku. Na ten moment w Betssonie kursow jeszcze nie ma ale pewnie tuz przed gala sie pojawia. Osobiscie uwazam to wydarzenie za niezla parodie do obejrzenia sposobem na cebularza czyli ewentualnie za darmoszke dzien pozniej na youtube do posmiania sie. Jedynie dwa pojedynki z tej calej gali mnie w miare interesuja na zasadzie jak juz wczesniej wspomnialem posmiania sie. Chodzi o walke dwoch wiecznych przegrywow czyli Najmana z Bonusem a takze Kruszwila z tym Karakanem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom