>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher NOBLEBET - opinie

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Temat do dyskusji o nowym bukmacherze na polskim rynku NOBLEBET, zapraszam do wyrażania swoich opinii o tej firmie.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Pozwolę sobie na szybką opinie po pierwszym wrażeniu.
Kolorki i design moim zdaniem mało przejrzyste, w tym białawym tle wszystko mi się zlewa, może to wada wzroku, może się nie znam- nieistotne, o gustach się nie dyskutuje. Przypomina trochę lv bet w konstrukcji tylko z jasnym tłem. 
Natomiast jeśli chodzi o kursy... to tutaj na najpopularniejsze zdarzenia przyzwoicie ale zdarzają się kwiatki. Sprawdziłem dosłownie pierwszy mecz z brzegu w czeskim hokeju, mianowicie: 
Mlada Boleslaw- HC Trzyniec
obie drużyny strzelą bramkę w meczu
Tak: 1,03 (?!) Nie: 4,07

Takie samo zdarzenie w totalbecie
Tak: 1,17       Nie: 4,6
i w betfanie, gdzie ogólnie cieniutko z przyzwoitym kursem
Tak: 1,15       Nie: 4,5




 
 
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
Ja niestety nie polecam. Wygrana z zakładu bonusowego na ten moment niewypłacona, mimo tego że spotkania się zakończyły w środę wieczorem. Póki grałem za depozyt rozliczali wszystko w 5 minut po zakończeniu, jednak dzisiaj już się migają od rozliczenia tego kuponu, a co za tym idzie wypłatą. Pisałem do nich trzy razy na chacie i już obiecywali, że wszystko rozliczone, że w dziale sportowym sprawa już jest, błąd zdiagnozowany, ale no niestety. Na dodatek chodzi o rozliczenie meczu Realu z Osassuną, czyli umówmy się topowej ligi. Sprawa dla mnie śmieszna i żenująca, jeśli uda się wypłacić to na pewno już tam nie wrócę. Dam znać jak sprawa się skończy.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dla mnie dziwną sprawą jest to, że jak skorzystamy z bonusu powitalnego i załóżmy, że wpłacimy 400 zł to dostaniemy drugie 400 zł jako bonus, to nawet jak wygramy zakład za te 400 zł, które wpłaciliśmy to tak naprawdę nadal pieniądze należą do Noblebetu, ponieważ musimy zrobić obrót gotówki łącznie na 1600 zł, żeby w ogóle wypłacić to co daliśmy od siebie i wygraliśmy za swoje, a nie za bonus. Ja jak się o tym dowiedziałem to postanowiłem zrezygnować z wpłaty, mimo, że się tam nawet zarejestrowałem. Nie polecam takiego rozwiązania, bo to jest po prostu oszustwo jak dla mnie - sport jest tak nieprzewidywalny, że na drugim kuponie już możesz przewalić wszystko i mimo, że wygrałeś ze swojego depozytu to i tak z tego nic mieć nie będziesz. 
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Bonus jest dobry jak wejdzie ci zakład bonusowy kurs 3. Wpłacasz 500 zł, dostajesz 500 zł bonusu. Obrót depozytu to 2000 zł kurs 1,85. Grasz za bonus 500 kurs 3 lub większy, jak wejdzie to masz około 1500 zł, które przecodzi na saldo główne. Razem masz 2000 zł i musisz wtedy dać zrobić to po obrocie 1,85, więc już całkiem ok. Jak wchodzi bonus to bonus ok a jak nie to już taki fajny i przyjemny nie jest. Chyba lepiej wpłacić 500 niż 800, bo jednak obrót 2 000 a 3200 to różnica spora.

Ogólnie oferta bonusowa 5/10, dramatu nie ma, ale bywały znacznie lepsze na rynku.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Nieudolna kopia LV. Nic więcej Bonus niczym się nie wyróznia, tak jak ktoś napisał wyżej 5/10. Limity dramatyczne. Po dwóch dniach limit na rozgrywki Ekstraklasy 22zł Oferta bardzo skromna. Co gorsza czasami zakłady z lig pokroju 2. Austria rozliczane następnego dnia. Jak ktoś szanuje swój czas i pieniądze znajdzie dużo lepsze opcje nawet na polskim podwórku. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
Udało się rozliczyć wczoraj ten zakład z ŚRODY i udało się wypłacić, chociaż dopiero za drugim razem, bo za pierwszym anulowali bo stwierdzili, że nie obróciłem bonusu HAHA(który, nie wymaga obrotu po obróceniu depozytem). Już tam nie wrócę i nie polecam tam zaglądać, bo ja żeby wypłacić pieniądze musiałem przebrnąć batalie na chatach i mailach.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Mógłby mi ktoś trochę rozjaśnić ten bonus bo coś nie kumam.
Wpłacam 800 zł i bez obrotu dostaje zakład bonusowy w tym mnożnikiem który musi mieć ako 3 i być dubletonem.Po wysłaniu tego zakładu bonusowego czy go wygram czy przegram muszę obrócić depozytem na 3200 zł - kurs min 1,85 bez ograniczenia czasowego.Dobrze to rozumiem? z góry dzięki za info
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
czytam  regulamin tej promocji już 3 raz i dalej nie rozumiem o co chodzi. Generalnie sam fakt obrotu depozytem 4x sprawia ,że ten bonus to śmiechu warte. Dodatkowo skomplikowane reguły i te śmieszne przeliczniki sprawiają, że ten bukmacher zniechęcił mnie  od początku. Zdecydowanie bardziej podoba mi się oferta powitalna Ewinner
 
J 0

joker1002

Użytkownik
Witam
Generalnie nie polecam NOBLEBET.
Wpłaca pieniążki sie łatwo. Gorzej z wypłatą. Konto zablokowane i żądają dodatkowej weryfikacji. Oczywiście cały czas coś się nie zgadza. Najgorszy buk na jakim byłem.
 
L 0

levton

Użytkownik
Chcę porozmawiać o tych nowych złodziejach. Aby wszyscy widzieli, że to mistyfikacja. Wziąłem bonus powitalny, wygrałem około 2000 złotych. Następnie natychmiast zablokowali moje konto i poprosili o milion dokumentów. Poszedłem do banku, zrobiłem milion zdjęć. Przez tydzień nic nie odpowiadali, a dziś anulowali wszystkie moje wygrane i anulowali bonus na podstawie"Noblebet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny." . Oszukiwanie !! Lepiej graj w starych, sprawdzonych bukmacherów!
 
J 0

joker1002

Użytkownik
cytat z dnia 15 października 2019 12:51 przez levtonChcę porozmawiać o tych nowych złodziejach. Aby wszyscy widzieli, że to mistyfikacja. Wziąłem bonus powitalny, wygrałem około 2000 złotych. Następnie natychmiast zablokowali moje konto i poprosili o milion dokumentów. Poszedłem do banku, zrobiłem milion zdjęć. Przez tydzień nic nie odpowiadali, a dziś anulowali wszystkie moje wygrane i anulowali bonus na podstawie"Noblebet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny." . Oszukiwanie !! Lepiej graj w starych, sprawdzonych bukmacherów!
Mi się na szczęście udało wypłacić kasę. Ale teraz mam limit na zakłady 14 zł . Najgorszy buk ze wszystkich chyba.
 
K 0

koszt

Użytkownik
jak doszla do wyplaty  to zaciela sie  1. Zdjęcia przedstawiającego Ciebie trzymającego/ą obok Twarzy dowód osobisty lub paszport, wraz z datą zrobienia zdjęcia na kartce i napisem NOBLEBET. Musisz być widoczny/a od pasa w górę, jak również ręka trzymająca dokument musi być widoczna.  

2. W celu weryfikacji konta do przelewów, prosimy o przesłanie potwierdzenia ostatniej wpłaty do Nobelbet. W przypadku braku wpłaty, potwierdzenia płatności lub innego dokumentu wygenerowanego przez bank z konta bankowego przypisanego w naszym serwisie. Dokument doślij w formie elektronicznej, w formacie PDF. Proszę pamiętać aby zawierał (imię i nazwisko), logo banku oraz numer konta. Stan konta może zostać zakryty.   omijac tego sera
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Bukmacher tragiczny.
Przy zakładach na  zdarzenia polityczne , gdy przyszedł czas rozliczenia (oczywiście kupony wygrane) nagle robią zwrot i odwołują się do regulaminu który jest tak napisany, że da facto każdy zakład mogą sobie unieważnić. Przyjęcie dwóch zakładów po 1,5 tys zł skutkowało tym, że mam limity po 5,6 złotych.
Do tego wszystkiego jeszcze "janusz" na czacie który na każde pytanie odsyła Cię do uważnej lektury regulaminu :)
Niestety brak wolnego rynku powoduję że takie gnioty będą trwały.
Absolutnie nie polecam i radze trzymać się z dala, chyba że gracie za 5zł.

 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Właściwie o Noblebet mogę wkleić prawie w całości opinię jaką mam o LV BET. To jest klon LV BET, ale działa tak samo dobrze.

Uważam LV BET / Noblebet obecnie za najlepszego buka w Polsce... Handicapy azjatyckie zarówno na ilość goli jak i wynik ma jedynie LV BET i jego klon NOBLEBET  Do tego kursy na linie są dosyć atrakcyjne nawet w porównaniu do zagranicznych. Do tego super, mega błyskawiczne wypłaty... Wczoraj w środku nocy 3 min szła wypłata...

Ja osobiście, jak dotąd, rekomenduję bardzo tego buka... Nie mogę jeszcze napisać wszystkich zalet, ale jak nadejdzie ta chwila to napiszę :) W Noblebet konto założyłem jakiś tydzień temu w przeciwieństwie do LV BET gdzie jestem od paru lat. Weryfikacja trwała mega szybko. Żadnych problemów z wypłatami, które idą tak samo błyskawicznie jak w LV BEt - max 3 min. Co do kursów i linii raz LV BET ma lepsze raz Noblebet :) Trzeba sprawdzać. Rozliczanie kuponów też błyskawiczne !

Gdyby nie te dwa buki to legalnie w Polsce nie było by jak grać azjanów... Ja wiem, że pewno większość w ogóle umiejąca rozróżniać handicapy gra i tak u zagranicznych i może dlatego w reszcie buków są januszowe i bardzo niekorzystne dla graczy europejskie, ale jednak niektórzy chcą grać legalnie i dla nich nie było by nic w tym temacie gdyby nie LV BET / NOBLEBET !
 
Do góry Bottom