>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2019 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 16 sierpnia 2019 20:14 przez okuka79Więcej niż 5.5@ 4.75 eToto
Drogheda vs Wexford Youths   16.08.2019  20:45
WIĘCEJ/MNIEJ SUMA GOLI



Nie ma co się tutaj za bardzo rozpisywać gospodarze to jeden z kandydatów do awansu natomiast goście to chyba najsłabsza drużyna w lidze która ostatnio traci regularnie po kilka bramek z drużynami  słabszymi od droghedy dlatego ja sobie za ryzykuje i postawie tutaj over 5,5 bo kurs wydaje mi sie w miarę atrakcyjny.
Też myślałem o overze, miejscowi wieszczą wynik 4-0, ale nie podaję publicznie typów meczy/zespołów, których nie oglądam na bieżąco, a na 1 ligę spoglądam sporadycznie i takiej odpowiedzialności się nie podejmę :) Mam swoje zasady dlatego mało podaję typów/kierunków, taka podstawowa moim zdaniem uczciwość :) Od Irlandii tu jest Psychosocial, Zeus też się udzielał, a teraz cmentarz Panie... Za to życzę Ci kolego GL! Pzdr...
edit
Droghsi  ft 6-0 :) nieźle...
 
O 143

okuka79

Użytkownik
cytat z dnia 16 sierpnia 2019 20:44 przez qowalsky6

Też myślałem o overze, miejscowi wieszczą wynik 4-0, ale nie podaję publicznie typów meczy/zespołów, których nie oglądam na bieżąco, a na 1 ligę spoglądam sporadycznie i takiej odpowiedzialności się nie podejmę :) Mam swoje zasady dlatego mało podaję typów/kierunków, taka podstawowa moim zdaniem uczciwość :) Od Irlandii tu jestOd  Psychosocial, Zeus też się udzielał, a teraz cmentarz Panie... Za to życzę Ci kolego GL! Pzdr...
Od razu chciałem uczciwie zaznaczyć żeby nikt mnie tu nie traktował jako specjalistę od ligi irlandzkiej, mój styl gry głównie polega na szukaniu overów po dobrych kursach w hokeju i niektórych niższych ligach piłkarskich dla tego to są typy oparte bardziej na statystykach , seriach czy tez moim subiektywnym zdaniem zawyżonych kursach a nie znajomości realiów danej ligi typu składy kontuzje itp....
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Waterford-Shamrock TYP 2 kurs 1,50 5/10   g.21.00 1:5 WIN

PS: Kurs słaby ale forma wskazuje jednoznacznie na faworyta tego pojedynku. W obu ekipach raczej wszyscy zdrowi. Gospodarze bez Shane Duggana a Shams bez Neila Farrugii i Joeya O'Briena. Stawiam na The Hoops...
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
windover 21,6K

windover

Użytkownik
cytat z dnia 19 sierpnia 2019 18:39 przez psychosocialWaterford-Shamrock TYP 2 kurs 1,50 5/10 g.21.00

PS: Kurs słaby ale forma wskazuje jednoznacznie na faworyta tego pojedynku. W obu ekipach raczej wszyscy zdrowi. Gospodarze bez Shane Duggana a Shams bez Neila Farrugii i Joeya O'Briena. Stawiam na The Hoops...
Trochę trzeba sprostować to co napisałeś

Z powodu kontuzji raczej nie zagrają  Zack Elbouzedi, Will Fitzgerald i Michael O’Connor a Shane Duggan wraca po zawieszeniu ,reszta się zgadza ;)

WATERFORD Predicted line-up (4-3-3): Connor; Feely, Browne, Kouogun, Lynch; Holland, Duggan, Lunney; Figueira, O'Connor, Slevin
SHAMROCK ROVERS (4-2-3-1): Mannus; Boyle, Grace, Lopes, S. Kavanagh; O'Neil, Bolger; Greene, Finn, Byrne; Cummins

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
windover 21,6K

windover

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 10:33 przez psychosocialShamrock-Bohemians TYP 1 kurs 1,60 5/10 g.20.45

PS: Polecam..
Następnym razem dodaj coś więcej do typu.




SHAMROCK ROVERS VS. BOHEMIANS 

SHAMROCK ROVERS  (4-2-3-1): Mannus; Boyle, Grace, Lopes, Lafferty; Watts, Finn; Greene, McEneff, Byrne; Burke
Braki: Farrugia + pod znakiem zapytania:  O'Brien, Watts 
BOHEMIANS (4-2-3-1): Talbot; Lyons, Barry, Finnerty, Leahy; Buckley, Allardice; Mandriou, Grant, Wade-Slater; Wright
Braki: : Margerusan, Corcoran + pod znakiem zapytania: Grant, Cornwall, Graydon, Levingston, Ward

Warto dodać ,że gospodarze wygrali pięć ostatnich meczów z rzędu a rywal jak grał z liderującym Dundalkiem to przegrał aż (6-1) a także męczył się ostatnio u siebie z Longford Town które występuje na zapleczu ligi Irlandzkiej (1-1 Puchar Irlandii / FAI)
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Sligo Rovers-Dundalk TYP BTS kurs 2,05 3/10 g.20.45 0:2 BOX

PS: To mój trzeci trzeci typ bez zdania opisu więc z całym szacunkiem windover ale tym razem daruj już sobie. Napisałem tu od 2013 roku tony analiz i tomy wypracowań więc jak parę razy na 596 wpisów dam suchy wynik, forum nie upadnie. Pzdr !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
windover 21,6K

windover

Użytkownik

SLIGO ROVERS VS. DUNDALK
SLIGO ROVERS(4-3-3): McGinty; Banks, Mahon, Callan-McFadden, Donelon; Fordyce, Cawley, Russell; Twardek, Parkes, Coughlan
DUNDALK(4-2-3-1): Rogers; Gannon, Hoare, Gartland, Jarvis; Benson, Shields; D. Kelly, McEleney, Duffy; Hoban

Tutaj nieco zabawy z moimi przewidywaniami, gospodarze 3/5 ostatnich meczów powyżej 3,5.bramki ,goście 4/5 w takim samym systemie ,więc warto spróbować kiedy obie ekipy ostatnim czasem bardzo dużo strzelają. Sligo do tego meczu przystąpi bez zawieszonego obrońcy D. Leverock (22/2) a niepewni są D. Kane (3/0) oraz Dunleavy (22/1) ,brak najprawdopodobniej dwóch podstawowych graczy defensywnych jeszcze bardziej kusi by zaryzykować. Dundlak bez kontuzjowanego podstawowego pomocnika J. Mountney (22/6) a pod znakiem zapytania stoją występy Boyle (2/0), Murray (19/3), McGrath (19/2). Oczywiście faworytem bez dwóch zdań są przyjezdni którzy przewodzą stawce ,strzelając przy tym mnóstwo goli a ich napastnicy mają już łącznie na koncie 23.trafienia P. Hoban (26/13), M. Duffy (27/10) co jak na tę ligę jest niezłym rezultatem ,także gracze z Rovers mają niezłe statystki jeśli chodzi o napad R. Parkes (28/10) i R. Coughlin (25/8). Liczę na odrobinę szczęścia i ,że zobaczymy te minimum cztery trafienia. 

typ: powyżej 3,5 bramek @ 2.85 /unibet   
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dundalk vs Cork - kilka kolejek do końca ligi (5 lub 6 w zależności od teamu), jeśli dziś Dundalk wygra, to już chyba może świętować zwycięstwo. Co prawda Szamroki matematycznie mogą ich gonić, ale szczerze? Tylko jakiś kataklizm mógłby gospodarzom zdmuchnąć tytuł sprzed nosa. Dlatego handi na gospodarzy po @ 1,55   za miedziaka pobiorę.
PS Kurs niewysoki, ale Korek w tym sezonie to dno i metr mułu. Szkoda, bo ich lubię, choć fanem nie jestem :) Dodatkowy smaczek, to fakt, że dawnego mistrza Irlandii fajnie "by było" upokorzyć :) na Oriel Park. The Lilywhites mają dziś okazję... Panowie, nie spier....cie tego :) GL!
Edit live
Widzę, że Hoban na szpicy, to można próbować, że strzeli...
edit 2
No 65 min. i 0-0 słabo,,,
edit ft 1-0 nie chciało się za bardzo na 2-0 :) minus ale bez tragedii :)
post match - totalna dominacja Dundalk, 3-0 to powinien być najniższy wymiar kary. Hoban też spartolił, a szanse miał. Cork degrengolada w tym sezonie, aż wstyd. Po tym zwycięstwie The Lilywhites praktycznie mają już mistrza. Zasłużyli...
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
windover 21,6K

windover

Użytkownik

BOHEMIANS VS. WATERFORD

BOHEMIANS (4-2-3-1): Talbot; Lyons, Barry, Barker, Kirk; Buckley, Allardice; Wade-Slater, Ward, Graydon; Swan
WATERFORD(4-3-3): Connor; Feely, Browne, Kouogun, Lynch; Bone, Poynton, Lunney; Fitzgerald, O'Halloran, Figueira

- Najwyższy czas by gospodarze w końcu się podnieśli ,bo mając trudny terminarz (porażki z Dundalk 1-6 czy też Shamrock Rovers 0-1 raczej były wliczone w koszty tego sezonu ,bo były to mecze z odpowiednio pierwszą i drugą drużyną ligi) ,ale przy okazji przytrafiła się im kolejna pucharowa porażka (2-3) z mniej znanym Szkockim Airdrieonians.
- Bohemians jako trzecia siła ligi w końcu powinna coś wygrać. Gospodarze dziś bez jednego z najlepszych strzelców D. Corcoran (16/7) a ponadto pod znakiem zapytania stoją występy D. Grant (18/4), R. Cornwall (13/0) oraz C. Levingston (29/4) 
- Goście po 30.kolejkach na swoim koncie mają zaledwie 31.oczek co daję im siódme miejsce (na 10.ekip). Jeśli chodzi o ostatnie wyniki to co prawda udało się wygrać z Cork City (2-1) ale już z liderującym Dundalk było (1-3).
- Drużyna Waterfordu do dzisiejszego meczu przystąpi bez Dean Walsh (11/2), J. Kavanagh (5/0) i O’Connora (7/1) a jako niepewni listę uzupełnią Z. Elbouzedi (22/5) oraz W. Fitzgerald (4/0). Przeglądając kadrę zespołu ,stwierdzam że mają bardzo młodą ekipę i tylko kilku piłkarzy przekracza 30-stkę.
- Liczę na przebudzenie Bohemians przy niezłym kursie mimo kilku (możliwych ważnych) absencji.

typ: BOHEMIANS  @ 1.60 / unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Bohemians-Waterford TYP Waterford strzeli gola kurs 1,50 5/10 g.20.45 1:2 WIN

PS: Mam tu przeczucie że Cyganie będą mieli dzisiaj ciężką przeprawę. Obejrzałem ostatni mecz gości z Cork i zaskoczyli mnie na plus. The Blues rozegrali z Rebelsami naprawdę dobry mecz i liczę dzisiaj na powtórkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Derry vs. Dundalk. Puchar Ligi - finał na Brandywell. 5 - cio i 10-krotny zdobywca tego trofeum. U gospodarzy zabraknie (choć to zawsze trzeba sprawdzać, bo walą w ....) Sloggetta i Cole'a. Dundalk bez osłabień. Dla mnie remis, choć jak wygrają Candystripes, to płakać nie będę :) Na szybko za drobne x po @ 3,35   KTF!
PS Miejscowi "wieszczą" 2-1, ja uczciwie przyznaję, że jak to w finale pucharu wszystko może się zdarzyć.Wybrałem podział punktów no i zobaczymy... Żeby nie było... :) GL!
edit po 96 min 2-2 więc dogrywka, co prawda Derry w 10, ale mogło wyciągnąć na 3-2. Teraz to już loteria... :) Ja "typersko"  zadowolony, kibicowsko go, go Derka :) Trochę mi w Irlandii brakowało szczęścia ostatnio ... Sie ma!
Edit2
Po 7 seriach rzutów karnych puchar trafia do Dundalk. Walka była, Derry może "chodzić" z podniesioną głową mimo porażki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiaj zainteresowałem się trzema spotkaniami:

U.C. Dublin-Sligo TYP over 2,5 kurs 1,85 4/10 g.20.45

PS: Studenci kontra grające na luzie i pewne utrzymania Sligo. Myślę że w tym spotkaniu gospodarze bachną gola i będzie to otwarty mecz. Miejscowi bez sześciu zawodników a przyjezdni bez trzech (czy tutaj kogoś obchodzą ich nazwiska ? ????)

Waterford-Dundalk TYP over 2,5/2 kurs 2,12 4/10 g.20.45

PS: The Blues grają ostatnio całkiem niezłe zawody i mogą gola strzelić ale dla mnie Dundalk to bierze. Podobnie jak powyżej szykuje się dla mnie otwarty mecz. Z tego co pamiętam bo wszystko pisze z pamięci niedawno w Pucharze było 1:3. Zarówno gospodarze i goście bez dwóch graczy. Przed meczem dowiemy się czy zagra John Kavanagh, Will Fitzgerald, Walter Figueira a w Dundalk Sean Murray.

Shamrock-St. Patricks TYP 1 kurs 1,50 5/10 g.21.00

PS: 6 kolejek do końca i 10 punktów straty do Drwali. Ale brawo w tym roku dla The Hoops. Zmontowali naprawdę niezły skład a w 30 spotkaniach przegrali tylko 4 mecze. Dzisiaj grają derby i jak ciągle podkreślam to dwie najbardziej znienawidzone przez siebie ekipy w Irlandii o kibicach nie wspominając. Dziś murawa będzie czerwona a nie zielona. Stawiam na Shams którzy są po prostu na teraz lepsi i tyle. Gospodarze są dziś bez Neila Farrugia i nie wiadomo czy zagra Joey O'Brien. Patsi chyba w komplecie.

3 X BOX

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie ma (f...n) czasu taczek załadować... 2 słowa o Irlandii, kierunki:
Cork City-Finn Harps - jak Korek przegra to będzie mega wstyd, ba robi im się ciepło w tabeli, bo z baraży chcą właśnie uciec Harfy,
ft 0-0 mają szansę :)Derry City-Bohemians - niby Derka powinna wygrać, mecz o 3 miejsce w tabeli, ale pre nic nie dam,
ft 0-0 Niby 1, a ft 0-0
UCD Dublin - Sligo Rovers - outsider powinien dostać lanie, tyle, że Sligo ma już "luz" więc zobaczę na live jak to wygląda,
ft 0-2 :)Waterford  - Dundalk - Dundalk już prawie wyluzowany, gospodarze raczej też, więc nikt nie musi żył wypruwać, zobaczymy... Gradu bramek nie oczekuję, ale co ja tam wiem :) ft 0-1 :)Shamrock Rovers - St. Patricks - derby Dublina, powinni wszyscy zapierd... na maxa, Patryki bez osłabień, ekipy (kibice) jak napisał Psycho się nienawidzą więc za miedziaka pobieram under 2,5 po @ 1,77 i    "na wariata" za kilka pensów x (derby w końcu) po @ 4,35   . A może jakieś "czerwo", ale to poza konkursem :) Grającym GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dundalk-Shamrock Rovers TYP 1 kurs 1,95 5/10 g.20.20 3:2 WIN

PS: Napiszę tylko jedno zdanie. Dzisiejsze zwycięstwo nad wiceliderem zapewnia tytuł Drwalom. Piąte w ciągu sześciu lat.

Gospodarze bez John Mountneya i Jordana Floresa. Nie wiadomo czy zagra Daniel Kelly, Sean Murray i Aaron McCarey. Goście  Joey O'Briena i Neila Farrugia. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jeśli ktoś by pomyślał przy 2-0, że już po meczu, to b. się mylił. Szamroki się postawiły, kibice Dundalk do końca musieli się martwić o wynik. W doliczonym były 2 szanse dla gości i jedna dla gospodarzy :) Nic to, Drwale mistrzem Irlandii. Congratulations! 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
windover 21,6K

windover

Użytkownik

DERRY CITY VS. CORK CITY 

DERRY CITY (4-4-2): Cherrie; Delap, Toal, Gilchrist, Coll; Malone, Harkin, Sloggett, B. McNamee; Parkhouse, Ogedi-Uzokwe
CORK CITY (4-2-3-1): Ryan; Horgan, Casey, McCarthy, Griffin; Morrissey, McCormack; Sheppard, Buckley, D. O'Connor; O'Sullivan
Obie ekipy już dawno nic nie wygrały ,passa Derry bez zwycięstwa to już pięć kolejnych meczy (w tym odpadnięcie z pucharu ligi oraz pucharu Irlandii). Gospodarze tydzień temu w meczu na szycie przed własną publicznością zremisowali z trzecim Bohemians (0-0). W szeregach miejscowych zabraknie kontuzjowanych McKinley (0/0),  Cole (25/3) oraz zawieszonego McDonagh (23/3) a pod znakiem zapytania pozostają występy  Davis (5/1), Sloggett (29/1), McCauley (5/0) ,a więc możliwe że bez aż trzech graczy podstawowego składu. Rywale bardzo podobnie ,bo ostatnio wygrali w Sierpniu a po czterech porażkach z rzędu w końcu zdobyli punkt (w meczu z Finn Harps 0-0). Cork nie ma aż takich problemów kadrowych ,bo nie wystąpi tylko Murphy (1/0), Bargary (2/1) oraz Hurley (9/0). W tym roku oba kluby zmierzyły się ze sobą trzykrotnie i obie ekipy wygrały po jednym razie, a raz padł remis.

typ: Derry City @ 1.57 / unibet 
  
typ: poniżej 2,5 @ 1.62 / unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Derka vs Korek, menadżer The Candystripes prawi, że to ważny mecz dla gospodarzy z Brandywell w kontekście miejsca pucharowego. No pewnie, że ma rację :) Przeciwnikiem Rebelsi, którzy doluja w tym sezonie, ale czy się położą? po @ 1,6 nie bardzo mi się chce w ten mecz wchodzić, może live? I a propos składów, to uczulam, że różnie to faktycznie bywa w Irlandii.
PS Miejscowi wieszczą 1-0, ale wiecie jak to z Irishami bywa w piątkowe wieczory :) ft 4-0 :) kierunek na plus...  

Puchar FAI 
Cyganie vs Szamroki, ekipy i kibice się nienawidzą, ostatnie wyniki h2h pokazują nieprzewidywalnosc tych spotkań, ale tak właśnie wyglądają derby Dublina dlatego tylko za drobne po @ 1,6   under 2,5 sportowo pobieram... I symbolicznie po @ 3,25    x bo to też możliwy scenariusz. No i jakieś czerwo może?  było  [plus] :) KTF! ft 0-2    no remisu nie było ... ale były emocje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Trochę się chłopakom @qowalsky6 i @psychosocial wtrace między wódkę a zakaske ale jako, że końcówka sezonu to dla mnie zawsze ulubiony okres i szukanie jakiś tam okazji, mimo, że o lidze Irlandii tak jak o wielu innych nie wiem nic. ????

Dundalk - Derry


https://www.betexplorer.com/soccer/ireland/premier-division/dundalk-derry-city/UBlsajYh/

Dundalk mistrzem i już wakacje ligę zaorali i widać różnicę klas pomiędzy nimi a reszta. Tutaj podejrzewam, że już są w melanżu. Derry walczy. W meczu z Dundalk minimum 1 punkt może dać im sporo dobrego i mocno przybliżyć do podium. 

Derry x2 1.60 fortuna

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom