>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocje Etoto free bet bonus i promocje

mark 2,3K

mark

Forum VIP


Etoto



Topowe wydarzenia!





Wydarzenie na które czekasz cały dzień? Przeżyj je razem z nami! Postaw zakład za min. 100 zł na wygraną lub remis (1X2) i odbierz wygraną lub freebet 50 zł!



Dokładny opis i regulamin na stronie Etoto
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Jak podoba Wam się ten bukmacher ? Zamierzam założyć tam konto , podobaja mi się tam zakłady takie jak ilość fauli czy strzałów na bramkę. Można wpłacać kase poprzez paysafecard ?
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 22 września 2019 16:06 przez p.bukmacherJak podoba Wam się ten bukmacher ? Zamierzam założyć tam konto , podobaja mi się tam zakłady takie jak ilość fauli czy strzałów na bramkę. Można wpłacać kase poprzez paysafecard ?
Gram u tego Buka remisy w hokeja , czasem mają lepsze kursy niż forBet czy też Fortuna . Ogólnie polecam , różnorodna oferta jest w co pograć

 
 
B 1,2K

badyl27

Użytkownik
Przestrzegam przed ETOTO,ten bukmacher jest poprostu śmieszny.
Zarejestrowalem konto przez link z jednej z grup gdzie był przyznawany zwrot za pierwszy przegrany zakład. Niestety nie udało się wygrać pierwszego zakładu,ale zwrotu za postawiony zakład nie otrzymałem.
Odpowiedzi było kilka od tego,że zakład był wygrany po błąd w regulaminie 😊
Specjalna promocja - TYLKO U NAS! ✅ 100 zł w zakładzie bez ryzyka od ETOTO dla nowych graczy (zwrot na depozyt od razu do wypłaty) - link do promocji zagranie.com/go/etotobezryzyka

Pokazujcie swoje kupony na dziś - może ktoś znajdzie inspirację 😃
Regulamin promocji:

• Organizatorem sprzedaży premiowej „Kasozwrot” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa.
• Regulamin „Kasozwrot” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, zawartym na stronie etoto.pl.
• Oferta przysługuje klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 1 czerwca 2021 roku od godziny 00:00, do 1 czerwca 2021 do godziny 23:59, korzystając ze specjalnego linku, który znajdziesz tutaj -> zagranie.com/go/etotobezryzyka
• Nagrodą z tytułu sprzedaży premiowej, jest to zwrot stawki pierwszego obstawionego zakładu akumulowanego, o ile zakład ten jest przegrany. Zwrot wynosi maksymalnie 100 zł.
• Zwrot przyznany zostanie jako środki gotówkowe na saldo główne gracza.
• Gracz może otrzymać jeden zwrot z tytułu sprzedaży premiowej.
• Darmowe zakłady (freebety) są wykluczone z promocji.
• Zakłady postawione na sporty wirtualne są wykluczone z promocji.
• Nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy oraz jedno miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy, akademik itp.), z którego została dokonana wpłata na konto gracza. Ponadto, nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „Kasozwrot” nie zostanie przyznana lub może zostać odebrana gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
• Skorzystać z oferty w ramach sprzedaży premiowej „Kasozwrot” można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody (zwrotu) na osobę trzecią.
ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „Kasozwrot” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu sprzedaży premiowej lub Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”.
• Sprzedaż premiowa trwa od ETOTO od 1 czerwca 2021 roku od godziny 00:00, do 30 czerwca 2021 do godziny 23:59.
 

Załączniki

B 1,2K

badyl27

Użytkownik
Mam też pytanie, gdzie mogę zgłosić całą sytuację, ponieważ pierwszy raz zdarzyło się,że nie chcą wypłacić pieniędzy, ponieważ zdaniem bukmachera był błąd w regulaminie promocji
 
B 1,2K

badyl27

Użytkownik
Rejestrowałem się 01/06/2021 a pierwszy zakład zawarłem 02/06/2021 więcej osób nie zostało zwrotów,ale interweniował moderator z grupy Zagranie u mnie też się dowiadywał i odpisali,że zakład był wygrany,gdy wysłałem screen zakładu potwierdzając,że był przegrany,to stwierdzili,że się nie zapisałem 😊 a na końcu,że zakład powinien być zagrany 01/06/2021. Odpisałem,że akcja zwrotów trwa do końca czerwca i wrzuciłem regulamin promocji,to Pan odpisał,że to błąd w regulaminie i nie uwzględniają zwrotu za zakład. Poprosiłem przez email o zapis całego czatu z różnymi konsultantami. Wcześniej dostałem e-mail,że wygrałem pierwszy kupon
 

Załączniki

G 0

GoalLine

Użytkownik
Jak podoba Wam się ten bukmacher ? Zamierzam założyć tam konto , podobaja mi się tam zakłady takie jak ilość fauli czy strzałów na bramkę. Można wpłacać kase poprzez paysafecard ?
Etoto w miare spoko, jednak ja polecam Betfan,
Jak podoba Wam się ten bukmacher ? Zamierzam założyć tam konto , podobaja mi się tam zakłady takie jak ilość fauli czy strzałów na bramkę. Można wpłacać kase poprzez paysafecard ?
Witam, Trochę tam grałem, jednak jest bardzo mało niespodzianek w postaci freebetów czy bonusów jakichkolwiek. W tej kwestii polecam Betfan, bije wszystkich zdecydowanie, jeśli chodzi o dodatkowe freebety, czy bonusy. No , ale wiadomo, każdy wybiera pod swoim kontem.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Etoto w miare spoko, jednak ja polecam Betfan,

Witam, Trochę tam grałem, jednak jest bardzo mało niespodzianek w postaci freebetów czy bonusów jakichkolwiek. W tej kwestii polecam Betfan, bije wszystkich zdecydowanie, jeśli chodzi o dodatkowe freebety, czy bonusy. No , ale wiadomo, każdy wybiera pod swoim kontem.
W etoto masz etotomanie. Codziennie jakis bonus. Freebet, 100% od wplaty , kasozwrot czy gre bez podatku.
 
G 0

GoalLine

Użytkownik
W etoto masz etotomanie. Codziennie jakis bonus. Freebet, 100% od wplaty , kasozwrot czy gre bez podatku.
Jak dla mnie mało intuicyjne i trzeba było o wszystkim ciągle pamiętać, nie dostawałem nagle w środku sezonu np freebeta z jakąś kwotą a teraz tak mam. Ale mówię jak ktoś lubi wypełniać łamigłówki i szukać i kombinować to może i warto. Ja póki co tam nie gram.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jak dla mnie mało intuicyjne i trzeba było o wszystkim ciągle pamiętać, nie dostawałem nagle w środku sezonu np freebeta z jakąś kwotą a teraz tak mam. Ale mówię jak ktoś lubi wypełniać łamigłówki i szukać i kombinować to może i warto. Ja póki co tam nie gram.
Abstrahując od wszystkiego, to jeśli dla Ciebie mało intuicyjne jest zalogowanie się na stronie i kliknięcie w przycisk "ETOTOMANIA", to już nie wiem, jak powinno wyglądać intuicyjnie 🤔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Etoto zrezygnowało właśnie z etotomanii i bonusu 100% na start. Wypromowali się na kanale sportowym do tego stopnia, że poszli w ślady STS, fortuny i w totalną komercję. Z buka z fajnymi kursami, szeroką ofertą i ciekawymi promocjami stali się właśnie gównem na poziomie fuksiarza. Dla mnie wczorajsza wpłata była do nich ostatnią. Szkoda.
 
Do góry Bottom