>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Finały PGE Ekstraligi 2019.

Status
Zamknięty.
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Przed nami cztery najważniejsze mecze na polskiej, ligowej scenie żużlowej. W tym roku w finale zmierzą się Betard Sparta Wrocław i Fogo Unia Leszno, dwie najlepsze drużyny sezonu zasadniczego spotkają się ponownie w najważniejszym dwumeczu sezonu. Pierwszy odbędzie się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu w piątek 13 września o godzinie 20.00, rewanż rozegrany zostanie w niedzielę 22 września na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie o godzinie 19.30
W te same weekendy o brązowe medale powalczą drużyny forBet Włókniarz Częstochowa oraz Stelmet Falubaz Zielona Góra. Pierwsze starcie będzie miało miejsce na SGP Arena w Częstochowie w niedzielę 15 września o godzinie 18.00, a rewanż zaplanowano na 22 września o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim w Zielonej Górze.

W tym temacie podajemy typy, ewentualne analizy oraz dyskutujemy na temat spotkań zamykających sezon 2019 w PGE Ekstralidze.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Pi.Pawlicki 9,5 pkt? ponizej @ 1,9 Etoto  5 pkt

Powoli moj urlop w kraju dobiega konca , mam duzo spraw na glowie i brakuje czasu.Ten typ mi sie w miare podoba , gdyz Piotrek bedzie mial za rywali 2 x Tai-a mocna pare Janowski/Drabik na dodatek jest kapitanem i czesto jezdzi zespolowo, puszczajac przed siebie kolege z druzyny, moze wiec ten typ ma spore szanse powodzenia - oby.!

ps. Moze cos pozniej znajde ciekawego ale jak wroce i pozalatwiam kilka spraw na miescie tzn. po naszemu( jak przystalo na Krakusa)  ide na ....pole hehehe
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
cytat z dnia 13 września 2019 10:13 przez wasp40Pi.Pawlicki 9,5 pkt? ponizej @ 1,9 Etoto

Powoli moj urlop w kraju dobiega konca , mam duzo spraw na glowie i brakuje czasu.Ten typ mi sie w miare podoba , gdyz Piotrek bedzie mial za rywali 2 x Tai-a mocna pare Janowski/Drabik na dodatek jest kapitanem i czesto jezdzi zespolowo, puszczajac przed siebie kolege z druzyny, moze wiec ten typ ma spore szanse powodzenia - oby.!

ps. Moze cos pozniej znajde ciekawego ale jak wroce i pozalatwiam kilka spraw na miescie tzn. po naszemu( jak przystalo na Krakusa)  ide na ....pole hehehe
ile w etoto Ci limit dali bo nie wiem czy wplacac tam wieksza kase bo straszne niskie liomity daja..

 ja mysle jeszcze win leszno i under Drabik
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Bardzo ciężko cokolwiek dzis ugryźć w tym meczu 
pójde trochę w fifty fifty a uważam że po takim kursie warto 
Liszka over 0,5 pkt forbet 1,94 / spadło już do 1,70     
Tutaj wystarczy 1 defekt i chłopak ma punkt
To jego finał , tu nie będzie odpuszczania a już w półfinale z ZG Liszka pokazał że potencjal ma i nie boi się walczyć .

Drabik+Fricke vs Pawlicki + Smektala typ 2 kurs 2.00 forbet  Tutaj idę w gosci Fricke bez formy, Drabik wczoraj narzekał na brzuch bo opuścił zawody srebrnego kasku to są głównie moje 2 argumenty
Jutro pogramy coś grubiej bo finał SEC-u ????
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja biorę z pocałowaniem w ręke kurs 2,00 na Leszno. Jestem z Wrocławia i Spartę mam w sercu, ale w tej zabawie chodzi o pieniądze. Idę na mecz i zobaczymy na żywo jak to będzie dziś wyglądać.

Niemniej według mnie Leszno w ostatnich meczach ze Spartą pokazało, że za każdym razem są poza zasięgiem. Ciągle jest gadanie, że ten ostatni mecz i łomot we Wrocławiu to wina toru bo twardy jak w Grudziądzu. Ja nie rozumiem tylko jednego...przecież on nie był twardy tylko dla Sparty.

Wedlug mnie Leszno wygra dwa mecze, jest najlepszą drużyną w Polsce i nie wierzę ( niestety ! ) w żadną nadzwyczajną siłę dziś Sparty, która pozwoli ich powstrzymać. Kołodziej i Smektała czują się we Wroclawiu dwa razy lepiej niż Fricke i Milik. Nie sądze, aby dziś Gleb czy Milik byli w stanie być bronią na Leszno i zrobić dużo punktów. Drabik też jest znakiem zapytania. Leszno ze swoim perfekcyjnie zbilansowanym składem i ( Kurtzem dobrze czującym się we Wrocławiu ) dla mnie bierze ten mecz.

Unia Leszno WIN @ 2,00 @ forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Sparta Wroclaw - Unia Leszno 1 @ 2,24 STS   43-47

Przyznaje ze to typ 50/50 ze wskazaniem na  silniejsza na papierze Unie Leszno.Ja jednak czesto lubie isc pod prad i szukac ...dziury w calym.Mysle ze taka moze byc u gosci...Kurtz, Hampel ale licze tez ze wreszcie slabszy dzien zaliczy na tym torze Koldi( nie zycze mu zle , wrecz przeciwnie, bo bardzo go szanuje i lubie),  do tej pory jezdzil tam b.dobrze ale kiedys musi byc ten slabszy dzien.W ub. roku bylo 42-48 wiec juz  blisko, jednak wowczas nie bylo w skladzie Czugunova a i Milik zaliczyl slaby wystep tylko 3 pkt.Wiem ze wczoraj trenowal i jesli nawet nie poprawi zdecydowanie wyniku , to bedzie waznym ogniwem druzyny.Licze takze na Jamroga , czas by sie obudzil, bo potrafi jechac u siebie.Nie licze na jakies super ich zdobycze ale na to by biegi z ich udzialem konczyly sie 3-3 a najlepiej 4-2.Moze sa zbyt duze oczekiwania od Czugunova ale to co zobaczylem w Szwecji jak 2 x ogral Zmarzlika to ...palce lizac.Oczywiscie raz moglo sie udac ale 2 x Bartka zrobic na jego torze- widac ten chlopak to skarb, diament,Moze nie powtorzy takiego wyniku 12-13? pkt ale jesli by sie udalo  zdobyc 7-8 pkt to bedzie super, bo o Tai-a , Macka i Drabika sie nie martwie - forma ich poszla super w gore.Niby wczoraj Drabik sie wycofal z turnieju, ale moim zdaniem to sciema.Dzisiaj walka o final + jutro runda IMSJ, wiec zbyt duzo by tego bylo.Nie wiem czy sie uda ale moim zdaniem w przeciagu ostatnich 3-ch lat, dzisiaj jest najwieksza szansa na WIN Wroclawia .Oczywiscie faworytem do zlota  wciaz sa Byki.Dzisiejszy mecz da odpowiedz  , czy aby w tym leszczynskim monolicie nie pojawia sie pierwsze rysy.Kibicuje dzisiaj Sparcie  ale tylko na zasadzie ...."bij Mistrza" GL

ps, Byla ogromna szansa , bowiem w ekipie gosci odpalily dwie armaty , ale za to jakie! Koldi zyciowka i Emil - rowniez genialny wystep.Jednak u gospodarzy zamiast wystrzal z armat , to jakies ....kapiszony hehe.No ktoz mogl sie spodziewac 5 pkt Tai-a  ale tez Maciek 7 pkt , to minimum o 2 za malo. Probuje gdzies doszukac sie takiej postawy gospodarzy i mysle sobie ze...obaj nie udzwigneli presji, bo na takim torze zapewne trenowali - wiec argument z torem odpada, jak rowniez klopoty z pradem w motocyklu Tai-a.Taki doswiadzcony zawodnik zmienia maszyne po pierwszym , ewentualnie drugim starcie, a nie  jak juz pozamiatane.Uwazam jednak ze Unia calkiem zasluzenie...zdobyla zloto, ale dla emocji szkoda ze wynik pierwszego meczu przekresla nadzieje  Sparty.Pzdr..
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Skłaniam się lekko w kierunku Mistrza Polski. Mecz w którym trudno wskazać faworyta bo zasłony dymne i sprzeczne informacje od wczoraj w grze.

Standardowo za drobne X po kursie 12,00 w forBet. Spotkania w historii PO obfitowały w podziałach punktów.  

Do tego handi +2 na Leszno po niezbyt okazałym kursie - 1,60.  

Najlepiej punktujący w meczu - @ 3,00 - Tai, który powrócił do formy i skoro stawiam na Leszno to biorę pod uwagę jego sześć biegów.  

Nie rozpisuję się gdyż do meczu niedaleko. Takie zdarzenia zagrałem sobie dla lepszego śledzenia transmisji.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Na dziś mocny dubel 
@2,80

Kołodziej over 9,5 1,60   
Madsen under 11,5  1,75  
Fortuna

Kolodziej zawsze po SGP jedzie dobrze w parze z Hampelem który jest bez formy . Ostatnio MOTM na wyjeździe we Wrocku u siebie powinnien zrobić minimum 10pkt myślę że linia pójdzie w górę 

2 spotkanie Falubaz ma dużą stratę , myślę że Madsen tutaj 12 pkt nie zrobi bo mobilizacja po stronie gospodarzy x2. Tutaj bedzie miał kto jechać bo jest MJJ, Vacul, Duzers noi Protas. 1 defekt , upadek i 1 gorszy start i to wchodzi. W przypadku rezerwy jest jeszcze Fredka więc Madsen tutaj mam nadzieję pogubi punkty 
To tyle ode mnie wiecej nic nie kombinuje 
 
 
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
Dla mnie prawdziwą okazją jest pogranie dziś handicapu na Wrocław. Po pierwsze nie przegrali w Lesznie taką różnicą od niepamiętnych czasów. Po drugie za każdym razem podkreślają jak pasuje im ten tor. Wreszcie, nie spodziewam się pogromu w wielkim finale. Widowisko, które przyciągnęło komplet kibiców na stadion i będzie miało dużą oglądalność w TV nie może okazać się piknikiem. Przewiduje tutaj spory opór ze strony gości i walki na styku. Woffinden z Janowskim pojadą najprawdopodobniej w 6 startach, a więc ich wynik powinien zakręcić się w okolicach 25pkt. Unia ma też swoje słabe punkty (Kurtz i Hampel), których zawodnicy z Wrocławia powinni spokojnie objeżdżać. Do tego w finałach z zeszłego roku liderzy Unii mieli swoje problemy. Najpierw w Gorzowie pogubił się Kołodziej, w rewanżu słabiej pojechał Pawlicki. Linia jak na finał w moim odczuciu zawyżona

Leszno (-12.5)- Wroclaw 2 1,8
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Leszno - Wroclaw+12,5  2 @ 1,84 STS


Jada dwie najlepsze ekipy w sezonie i uwazam ze to moze byc mecz ...przyjazni.Karty zostaly rozdane tydzien temu, wiec gospodarze beda miec wszystko pod kontrola , ale uwazam ze wynik moze byc blizszy remisu niz deklasacji rywala.Byki powoli przygotowuja sie do swietowania, a i goscie mysle sa bardzo zadowoleni ze srebrnego medalu, bo sezon dlugi i ciezki, wiec drugie miejsce w kraju to wielki sukces , tym bardziej ze ekipa Leszna galaktyczna i byla nieosiagalna dla rywali.Spodziwam sie podobnego wyniku jak we Wroclawiu wiec hc+12,5 wyglada dosc dobrze.GL
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
cfc-mnich, - jak pisalem analize , nie wiedzialem ze juz wstawiles typa na Woclaw +12,5.W innym przypadku bym napisal ze mysle podobnie itd.a juz bym nie wklejal swojego beta.Cieszy ze myslimy podobnie - oby sie udalo ,Szacunek i powodzenia!
 
power30 18K

power30

Forum VIP
cytat z dnia 22 września 2019 11:19 przez cfc_mnichDla mnie prawdziwą okazją jest pogranie dziś handicapu na Wrocław. Po pierwsze nie przegrali w Lesznie taką różnicą od niepamiętnych czasów. Po drugie za każdym razem podkreślają jak pasuje im ten tor. Wreszcie, nie spodziewam się pogromu w wielkim finale. Widowisko, które przyciągnęło komplet kibiców na stadion i będzie miało dużą oglądalność w TV nie może okazać się piknikiem. Przewiduje tutaj spory opór ze strony gości i walki na styku. Woffinden z Janowskim pojadą najprawdopodobniej w 6 startach, a więc ich wynik powinien zakręcić się w okolicach 25pkt. Unia ma też swoje słabe punkty (Kurtz i Hampel), których zawodnicy z Wrocławia powinni spokojnie objeżdżać. Do tego w finałach z zeszłego roku liderzy Unii mieli swoje problemy. Najpierw w Gorzowie pogubił się Kołodziej, w rewanżu słabiej pojechał Pawlicki. Linia jak na finał w moim odczuciu zawyżona

Leszno (-12.5)- Wroclaw 2 1,8

Od niepamiętnych czasów? W zeszłym sezonie dostali łomot 55-35.   

W tym sezonie Drabik wykręcił w Lesznie dość mizerny wynik  - raptem 3 punkty. O ile w biegu młodzieżowym we Wrocławiu Maks byłby zdecydowanym faworytem, to w Lesznie zarówno Kubera, jak i Smektała są w stanie urwać mu punkty. Później dość ciężki 6 bieg, gdzie pojedzie na Hampela i Kołodzieja, a do tego jeszcze kolega z pary - Janowski. W ostatnim "programowym" biegu pojedzie z Tajskim oraz ponownie ze Smykiem oraz Małym. Maks na pewno gdzieś wskoczy jako RT, tak więc te pięć startów będzie miał na pewno. Jednak jak zostało wspomniane powyżej Leszczynianie dysponują bardzo silnym składem i o punkty będzie ciężko. W przypadku 8 oczek juniora mamy zwrot, tak więc wg mnie bardzo korzystna opcja.

Drabik under 8 @ 1,85 noblebet
 
 
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Na szybko dwa mocne ako, które dziś próbuję:
-M. Zagar poniżej 8.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @2.00  
-M. Fricke powyżej 5.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @2.30
Ako: 4.60
Milenium

-A. Miedziński poniżej 4.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @2.33
  
-Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (+12.5) 2 @1.80  
Ako: 4.19
Bukmacher: STS


Wysoka linia na Mateja, myślę że Włókniarz dziś troszkę wyluzuje, gdyż medale już mają praktycznie w kieszeni. Zagar do tego wczoraj jechał GP, a jazda dzień po dniu nie wychodzi zazwyczaj na dobre.
Over Fricke'a typuję, gdyż Max'a po prostu spokojnie stać na 6 oczek, jeśli pojedzie na swoim dobrym poziomie, a kurs jak dla mnie mocno przesadzony.
"Miedziak" wedle mojej opinii dziś nie poszaleje i nie będzie w stanie nawet zbliżyć się do wyniku sprzed tygodnia, bo to był chyba jego najlepszy wynik w sezonie. Może 4.5 pkt. dość ryzykowne, ale myślę że możliwe.
O finale już pisaliście wyżej, nie mam nic do dodania, myślę że po prostu nie przystoi, a nawet jeśli Unia szybko złapie przewagę to spokojnie przewagę dowiozą, aby było ciekawiej, bo jednak czymś publikę trzeba zainteresować. 

Trochę krótko, ale już praktycznie za chwilkę jadą.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Unia Leszno - Sparta Wrocław 

Unia Leszno wygra bieg juniorski @ 1,75 @ forbet     

Dobry kurs na taki typ. Liszka tutaj z urzędu ma 0. Czy Drabik ma szansę wygrać z Kubera i Smektałą na ich torze w "prestiżowym" juniorskim biegu ? Mam duże wątpliwości. Wydaje mi się, że to jest bardzo ciekawy typ na dzisiaj. Wygrana Leszna i złoty medal jest oczywistą oczywistością. Granie handi -12 pkt...trochę ryzykowne...ciężko mi wyczuć na ile faktycznie Sparta może się postawiać. Nie zdziwię się jak Leszno wygra 8-10 punktami, a wtedy takie handi nie siada. Ale może równie dobrze wygrać 18 punktami. Ja nie tykam tego. WTS fajnie sobie radził cały sezon, ale tu walki nie będzie bo totalnie siadła forma Tajskiego. Gość jest nie do poznania. Z takim liderem Sparta nie ma czego szukać w tym meczu w kontekście zwycięstwa. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom