>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy 2019

Status
Zamknięty.
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 22 września 2019 00:02 przez pawkisCzytam forum od dawna, jestem pod wrażeniem typów użytkownika quma1964. 
Gratulacje  
Sam sobie gratulujesz? Przejrzalem te typy, połowa wchodzi, a druga połowa nie wchodzi. Możesz mieć zludzenie że wszystko trafia, ponieważ użytkownik quma1964 swoich nietrafionych typow nie rozlicza. Daje tylko plusiki jak wejdze. Nie wiem nad czym sie tak zachwycać 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Przepraszam pomyłkowo zamieściłem tu typ z Australii, starość nie radość, a tymczasem u babek 5 set w meczu Chiny vs Brazylia. Kiedyś myślałem, że Brazylijki  bez problemu pojechałyby z ekipą z Państwa Środka...
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
cytat z dnia 22 września 2019 09:27 przez ar0nek

Sam sobie gratulujesz? Przejrzalem te typy, połowa wchodzi, a druga połowa nie wchodzi. Możesz mieć zludzenie że wszystko trafia, ponieważ użytkownik quma1964 swoich nietrafionych typow nie rozlicza. Daje tylko plusiki jak wejdze. Nie wiem nad czym sie tak zachwycać 
To jest chyba logiczne ze jak niema plusow to znaczy ze typ nie wszedł. Co miales na mysli sam sobie gratulujsz?
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
Wlochy-Turcja  typ Turcja +5.5 punktu w 1 secie kurs 1.8
Wlosi zawsze bardzo wolno wchodząw mecz i tutaj upatruje szans Turkow
Turcja gra nawet  nawetna tych mistrzostwach i Wlochom powinni troche krwi dzisiaj napsuc       
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
Eh spodziewam się że Turcja wygra choć jednego seta a tu się okazuje ze będzie szybkie 3:0 dla Włochów.  Liczyłem na min 4 sety.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czas na pierwsze ćwierćfinały... Dzisiejszego dnia rozegrane zostaną 2 ćwierćfinały:

Polska - Niemcy
Rosja - Słowenia

Faworytami zdecydowanymi są oczywiście Polska i Rosja ale czy to będą mecze 3 setowe?

Polska - Niemcy poniżej 181,5 1,50        3:0
Rosja - Słowenia Słowenia +15,5 1,80        1:3

Polacy póki co idą jak burza ale prawdę mówiąc nie mieli żadnego mocnego przeciwnika na swojej drodze, jedynie Holendrzy u siebie można było myśleć, że będą trudnym rywalem. Polacy zaczęli od zwycięstwa 3:1 nad Estonią a następnie pokonywali już przeciwników 3:0, Holendrów, Czechów, Ukraińców, Czarnogórę i w 1/8 Hiszpanów. Trener bardzo rotował składem ale dziś już na 100% wyjdą najmocniejszym składem. Jeśli chodzi o Niemców to przegrali 0:3 bez walki z Serbami następnie po ciężkim meczu ulegli 2:3 z Belgią i na koniec fazy grupowej 1:3 z Hiszpanią gdzie nie grali już o nic. Zwyciężyli tylko 2 mecze w grupie a w 1/8 pokonali Holendrów 3:1. Niemcy to już nie jest ta drużyna co walczyła z nami jak równy z równym o Igrzyska Olimpijskie, chociaż do kadry wrócił G. Grozer ale to już atakujący, który ma 35 lat i swoją fantastyczną formę ma za sobą. Wydaje mi się, że Niemcy mogą zdobyć max 1 seta nic więcej.

Jeśli chodzi o drugi ćwierćfinał to Rosjanie również są zdecydowanym faworytem. W grupie pokonali już Słowenię 3:0 ale w małych punktach pokonali ich 12-punktami. Dziś stawiam, że Słowenia nie przegra 16 punktami. W Rosji nie zobaczymy dziś środkowego I. Kurkajew, który doznał kontuzji. Może nie jest to jakieś duże osłabienie. Ja uważam nadal, że jeśli Słowenia zagra swoją najlepszą siatkówkę to może napsuć sporo krwi Rosjanom zwłaszcza, że grają u siebie a to już jest ćwierćfinał i przegrywający odpada, w grupie można było jeszcze przegrać.


Francja - Włochy Francja 1,52        3:0
Serbia - Ukraina poniżej 172,5 1,50    3:2

Włosi to dla mnie najbardziej przereklamowana drużyna od kilku lat, nie wygrali nic ostatnio większego a są jednym z faworytów w każdym turnieju i nie inaczej było na ME. W grupie Francuzi pokonali Włochów 3:1 i na pewno są w lepszej sytuacji przed meczem. Grają u siebie co również jest plusem dla nich. F. Lanza nie zagra już na tych mistrzostwach, który doznał kontuzji i wrócił już do Włoch, kilka dni temu problemy żołądkowe miało 3 siatkarzy i na pewno będą jutro zdolni do gry. O. Juantorena także miał lekkie problemy i nie wiadomo czy jest zdolny do gry na 100%, na pewno wystąpi ale czy jest w pełni gotowy? Do gry we Francji wrócił już E. N'gapeth, który rozegrał z Finami dopiero pierwszy mecz na tych mistrzostwach. Stawiam na Francuzów.

Ostatnim ćwierćfinałem jest mecz chyba najłatwiejszy do wytypowania, Serbowie są ogromnym faworytem w tym meczu. Ukraina już co miała zrobić to zrobiła, Oni są wygranym w tym turnieju dla całego narodu. Stawiam dość spokojnie bo nawet przy 4 setach under może zostać pokryty chociaż wydaje mi się, że Serbowie będą chcieli jak najłatwiej wygrać i już przygotowywać się do półfinału. Serbowie bardzo dobrze grają póki co na tych mistrzostwach stracili tylko 1 seta z Hiszpanami, bardziej z przypadku.
Dla bardziej odważnych:

poniżej 134,5 2,34   
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Polska - Niemcy
Wynik po 2 setach: 2:0 @ 1.50  2-0 (25-19 25-21)

Heynen zna Niemców jak mało kto, pewnie lepiej niż ich aktualny trener. Trenował ich parę lat, zdobył z nimi medal MŚ, do czego pewnie długo się nawet nie zbliżą. Więc jeśli on jest spokojny o wynik ćwierćfinału to ja tym bardziej. Niemcy mają czym straszyć, ale na papierze: Grozer po kontuzji jest cieniem siebie, a i sił raczej starcza tylko na 2 sety. Fromm bez formy, może Kaliberda coś tam jeszcze trzyma razem z Kampą. Tylko że to może wystarcza na Holandię czy Belgię, a i to z trudem. Na nas będzie za mało, już nie mogę się doczekać jak Niemcy będą przyjmować floty Polaków, nie mówiąc o Leonie. Dla mnie to powinno być tylko nieco dłuższe 3 sety niż z Ukrainą, gram na 2-0 po 2 setach bo kurs niewiele niższy niż na 3-0 a zawsze bezpieczniej.
 

Punkty zawodnika: Michał Kubiak (POL) powyżej 8.5 punktów @ 1.75  9pkt ..na farcie, ale na plus, 2 ostatnie akcje meczu to punkty Kubiaka
(zawodnik musi wyjść w pierwszym składzie)
Betfan

Całkiem znośna linia na punkty Kubiaka. Nasz kapitan jak na razie zdobył 45 pkt w 5 meczach w których zagrał, ale tylko w 14 setach, a i to nie w pełnym wymiarze przecież bo rotacja u nas duża. 45 pkt w 14 setach daje nieco ponad 3 pkt / set (dokładnie 3.21). Tak naprawdę nie było potrzeby większej eksploatacji bo oprócz pierwszego meczu z Estonią to były spacerki włącznie z Hiszpanią w 1/8 finału, rzadko który zespół wychodził poza 20pkt w secie. Dopiero dzisiaj rywale powinni przynajmniej się nie położyć przez Polakami tylko zagrać normalny mecz, może nawet przez jakiś czas na styku. Do takiej gry Kubiak jest niezbędny, trzyma przyjęcie chowając nieco Leona no i czaruje w ataku, czasem nawet w bloku, a ostatnio punktował jeszcze z zagrywki. Z Drzyzgą są zgrani jak łyse konie, nawet jeśli nasz rozgrywający wzorowo rozkłada atak na wszystkich graczy, to Kubiak swoje 15-20 wystaw dostanie, plus jakieś sytuacyjne. Myślę że dzisiaj nie zejdzie z boiska nawet na chwilę i spokojnie zapunktuje 10 lub więcej razy, dlatego taka linię biorę w ciemno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Q 95

quma1964

Użytkownik
Polska-Niemcy  under 179.5 punktu   
Slowenia-Rosja  over 136.5 punktu   
Ako 2.02 

Dwa typy na dzisiaj.Wybrałem opcje bardzo bezpieczna ale tez stawkę dalem bardzo duza.Polska powinna spokojnie ten mecz wygrac 3-0.Niemcy bardzo slabi  na tym turnieju.Rosja faworyt ale Slowenia dzis sie postawi.Powiem wiecej czuje nawet ze urwa seta Rosji.

Dla bardziej odważnych Polska 3-0 1.75  
Slowenia wygra seta  1.8  
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Polska - Slowenia typ: Słowenia +2.5 @1.87 forbet
Jak dla mnie spore value. Slowenia bardzo dobrze zaprezentowała się z Rosją. Świetna zagrywka. Graja u siebie, wczorajszy doping kibicow porównywalny do naszych wspaniałych kibiców. Nie wierzę, żeby przy takim wsparciu z trybun i zagrywce ten jeden secik nie padl łupem Slowencow. 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Czysto informacyjnie..
Wtorek rano. O 10:15 polscy siatkarze mieli lecieć z Amsterdamu do Lublany na półfinał mistrzostw Europy. Jak się okazuje, na ten moment nie będzie to możliwe. Wszystko przez strajk słoweńskich linii lotniczych Adria Airways, które przez kolejne dwa dni nie będą obsługiwać lotów. Trwają nerwowe próby przebukowania lotów z Lublany do Zagrzebia. Są plany lotu przez Paryż dzięki Air France, ale póki co decyzje nie zostały podjęte.

 
 
K 76

krajos

Użytkownik


Ja mam zapytowywanie co do meczu Francja-Włochy

Grali ze sobą już raz na tym turnieju, po dość wyrównanych setach 3-1 - podobno nie wygrywa się dwa razy z tą samą drużyną na jednym turnieju, ale wg mnie dzisiaj to wielce prawdopodobne bo ciekawszy skład właśnie mają Francuzi. Kurs 1,44  w fortunie.
Nie wiem jak wygląda sytuacja z niby problemami żołądkowymi Włochów, która miała miejsce przed meczem z Turcją - nie widziałem tego meczu, ale zauważyłem z raportu pomeczowego, że Zaytsev tylko na początku pierwszego seta grał. Czym to spowodowane? Danie mu odpoczynku czy jakaś inna sprawa?

Pytam bo wygrana Francji i wygrana Serbów pierwszego seta zamyka mi fajny kupon i niby jestem przekonany do trafności typów, ale wiadomo, że nic nie ma pewnego. 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaytsev zagra na 100%. Z powodu kontuzji wyleciał Lanza, podstawowy przyjmujący. O. Juantorena miał jakiś problem ale pewnie także wyjdzie ale czy będzie na 100% gotowy? tego już nikt nie wie. A problemy żoładowe były kilka dni temu więc pewnie się już uspokoiło wszystko.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Słowenia - Polska
Słowenia +2.5s 1.63   
Francja - Serbia
Francja -1.5s 1.84

@3.00 Fortuna

Słowenia - Polska
over 3.5s 1.71   
Francja - Serbia
over 3.5s 1.41

@2.41 Fortuna

Słowenia - Polska
DW: 3:1 3.05   
Francja - Serbia
DW: 3:1 3.45

@10.52 Fortuna

Czwartek, piątek półfinały. Na pierwszy ogień idą nasze chłopaki, którzy idą po złoto i otwarcie o tym mówią. Spodziewam się naszej wygranej, ale jednak Słoweńcy się u siebie postawią na 100%. Hala wypełniona ich kibicami robi robotę, bilety wyprzedane w moment, aż serwery im padły - tyle chętnych. Generalnie będzie kocioł straszny. Ale siatkarsko przez cały turniej wyglądamy lepiej i uważam, że finał będzie nasz. Co nie zmienia faktu, że to będzie dla nas najtrudniejszy mecz do tej pory (nawet nie było się gdzie potknąć). Dlatego seta pewnie stracą. Na więcej Słoweńcom raczej nie pozwolą - stąd takie typy.

Francja przejechała walcem po Włochach w 1/4, zagrali na dużej mocy i nie wierzę, żeby Serbowie mogli im się w ich własnej hali postawić. Ale znowu argument taki jak wyżej. To mimo wszystko jest półfinał i Serbowie mają kim grać. Kurs w tej chwili 1.43 na Fortunie na ich zwycięstwo, co w sumie też nie byłoby złym wyborem, natomiast ja celuję w trochę wyższe kursy bo uważam, że Francuzi w tym meczu 2 setów nie stracą. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Słowenia
Liczba asów serwisowych w meczu: Powyżej 13.5 @ 1.75  17
Betfan

O awans Polaków jestem spokojny, ale mecze łatwe i do zera już się skończyły. Umówmy się, nasze pierwsze sety z Hiszpanią i Niemcami były słabe i z lepszymi rywalami byłyby przegrane. Z Hiszpanią Kubiak i Leon nie mogli skończyć ataku, z kolei z Niemcami szwankowało przyjęcie mocnej zagrywki i przez to nie mogliśmy włączyć naszej szybkiej gry kombinacyjnej. No więc Słoweńcy zagrywają świetnie i o dobre przyjęcie może być jeszcze trudniej, takich przysłowiowych Grozerów kopiących na zagrywce to mają co najmniej trzech (Gasparini, Cebulj, Pajenk) i dobrze pokazali to z Rosją gdzie wbili 11 asów, wcześniej z Bułgarią 9, wcześniej w grupie też regularnie po 7-9 asów. Jednym słowem to nie powinien być szybki, łatwy i przyjemny mecz dla Polaków, minimum podzielą się setami, w każdym razie czasu na asy będzie wystarczająco by pokryć linię. Słoweńców już omówiłem, ale przecież Polacy też asami potrafią ustawić mecz zwłaszcza jak Leoncio się wstrzeli. Tym bardziej że jest jeszcze Kubiak zagrywający mocną, ale też skuteczni flotowcy potrafią wsadzić asa z Bieńkiem i Nowakowskim na czele. I to widać w statach: w ostatnich meczach 7 asów z Ukrainą, 10 z Hiszpanią, 3 z Niemcami (ale to akurat był słaby nasz mecz i na szczęście krótki). Zatem, linia overa nie jest niska, ale obie ekipy potrafią seryjnie punktować zagrywką i powinny dołożyć się do jej przekroczenia.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czas na półfinały... Jeden z nich można było przewidzieć od samego początku czyli Francja - Serbia natomiast drugi to spora niespodzianka Słowenia i Polska, która awansowała spacerkiem do półfinału.

Polska - Słowenia powyżej 171,5 1,70        1:3

Hala będzie zapełniona po brzegi kibicami Słowenii, zrobią piekło naszym ale czy to ich powstrzyma od awansu do finału? Myślę, że nie ale nie będzie to już tak łatwe spotkania jak dotychczas. Słowenia z kapitalnej strony pokazała się w meczu z Rosja, zagrali kapitalnie na zagrywce i to będzie klucz do tego spotkania. Myślę, że zobaczymy w tym meczu minimum 4 sety i taki over meczowy powinien dość spokojnie siąść. Polacy słabo wchodzą w mecze póki co i może ten 1 set padnie łupem Słowenii ale koniec końców to Polacy powinni wyjść zwycięsko. Kurs na zwycięstwo Polaków jest słaby i chyba nie warty gry, może do jakiegoś podbicia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
paga 28K

paga

Użytkownik
Bukmacherzy wyjeżdżają z ulubionym argumentem, kiedy nie masz czym poprzeć swojego typu, więc napiszesz o gorącej atmosferze na trybunach. Tak macie rację, Słoweńska publiczność zgotuje taką atmosferę przy jakiej nigdy wcześniej Nasi siatkarze nie grali. Będzieeee kocioł. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Polska wygra + Leon najlepiej punktujący zawodnik w meczu 1,6 betfan

Praktycznie wszystko zostało opisane wyżej , nie chce się powtarzać. Grają na Leona , Polak must win innej opcji nie widzę . A kibice ? Kibice jak kibice ? Nie przy takiej publiczności się grało i się wygrywalo. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom