>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy 2019

Status
Zamknięty.
R 0

red__bull

Użytkownik
cytat z dnia 18 września 2019 20:52 przez red__bullChwilę się spóźniłem na dzisiaj, ale mała dygresja co do Francja - Włochy - oglądałem zarówno Francję jak i Włochy w poprzednich spotkaniach i jedna rzecz, która rzuca się w oczy; Włosi standardowo grają od niechcenia, ale pomału, pomału idą do przodu. To drużyna turniejowa, która rozpędza się z biegiem czasu - dzisiaj jeszcze FRA  , ale w dalszych rundach wyższe notowania będa mieli ITA.
pierwszy warunek spełniony
FRA - ITA 3:1
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
cytat z dnia 18 września 2019 10:50 przez tyksiol

Ja bym uderzył -1.5 @1.75 Portugalię i Serbię -1.5 @1.8 a z dogow albo Estonię @3.4 albo Czechy @4.5
Pół na pół ;) dzisiaj gramy Polskę 3-0 @1.83 bet365    . Jeśli Vital nie będzie kombinował że składem to bierzemy to bez straty seta ;)
 
R 0

red__bull

Użytkownik
cytat z dnia 19 września 2019 07:47 przez tedddy2060Buki musiały wystawić kursy na ten mecz niedawno,bo o 5.00 rano nigdzie jeszcze ich nie było a 3-2 również premiuje Hiszpanów i jak znam życie to Hiszpanie wygrają ten mecz,tak jak wczoraj się Finowie z Turkami ustawili  się na dokładny wynik 3-2 który premiował awansem obydwie druzyny a kurs wynosił  @6,2 w Forbecie!!!!
Analitycy w porę się nie zorientowali i na początku kurs był zgodny z rzeczywistym potencjałem obu zespołów - w Fortunie już mamy wyrównanie, a nawet delikatne wskazanie na ESP. 
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Dzisiaj dość oczywistą opcją wydają się być Hiszpanie, bo Niemcy nie dość że blado tu wyglądają to do tego grają o nic. 
Ja jednak spróbuję poszukać niespodzianki w meczu Serbów. Zarówno Serbia jak i Austria grają dziś sparing i o ile Serbowie pewnie będą się oszczędzać na dalszą część turnieju, o tyle Austriacy powinni zagrać na 100% żegnając się z turniejem. Próbuję delikatnie zagrać na ich zwycięstwo bo w siatkówce nie takie niespodzianki juź widziałem. Kurs na opcję 1set/spotkanie dla Austrii jest na poziomie 21, a jeszcze kilka godzin temu zagralem to po kursie 40! Oczywiscie jest to bardzo ryzykowny zakład, jednak kto nie ryzykuje...????

Serbia - Austria    2        12,50  
Serbia - Austria    2/2     21,00  

W meczu Polaków różnie można by się doszukiwać niespodzianki bo Ukraińcy mają jeszcze szansę na drugie miejsce. Jednak nasi rezerwowi są na tyle mocni że powinni sobie bez problemu poradzić z Ukrainą.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Już w Sobotę pierwsze spotkania 1/8 i mamy ciekawy pojedynek Słowenia z Bułgaria , i kurs 50-50 powinny być wystawione , Słowenia przegrała z Macedonia co było niespodzianka i z Rosjanami co było wkalkulowane w grę , dwa pierwsze mecze bez historii jak Bułgaria , ktora powalczyła z Włochami ,do soboty kursy @2.3 które są obecnie na Bul powinny lecieć w dół ...
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 19 września 2019 16:24 przez tyksiolJuż w Sobotę pierwsze spotkania 1/8 i mamy ciekawy pojedynek Słowenia z Bułgaria , i kurs 50-50 powinny być wystawione , Słowenia przegrała z Macedonia co było niespodzianka i z Rosjanami co było wkalkulowane w grę , dwa pierwsze mecze bez historii jak Bułgaria , ktora powalczyła z Włochami ,do soboty kursy @2.3 które są obecnie na Bul powinny lecieć w dół ...
Powinny byc równe i byly Równe  dzis rano jak sie pojawiły bylo 1.85-1.85
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Idzie masówka na Hiszpanów, a rezerwy Niemiec grać potrafią i na pewno będą chcieli się pokazać.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jutro Niemcy jakim grają składem ? Holandią jest słaba .. a drugie pytanie czemu taki wysoki kurs jest na Bułgarów? Słowenia ogarnie Bułgarów ?????
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
A czy Wy Niemcow widzieliście w tym turnieju ? Dno i wodorosty …. odnośnie Bulgarow już pisałem wcześniej :] ze value spore :p
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Tylko ze jeżeli kampa się zepnie z grozerem to jest zupełnie inna gra. Do tego dochodzi fromme i moim zdaniem dobrze grający srodek
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
Holandia-Niemcy  over 180.5 punktu  kurs 1.6 to gram grubo   

Taki kuponik jeszcze 
Polska i Serbia po 3-0   
Finlandia-Francja  over 125.5 punktu  
Słowenia-Bułgaria   1  
Finowie powalczą i ten over spokojnie pokryja.Słowenia dużo lepsza od Bulgarow.W Bułgarii gra tylko jeden zawodnik i sam tego raczej nie uciagnie.Dodatkowo Słowenia gra u Siebie
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
Szybkie 3-0 tylko pytanie ile punktów pozwolą ugrać Hiszpanom.Proponuje coś łapać na live.Teraz wchodzę jeszcze grubo w mecz Słowenii czysty win       
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
cytat z dnia 21 września 2019 19:30 przez zabix00Myślicie ze Słowenią wygra z Bułgarią ? Kurde moim zdaniem ciężko, myśle ..
Też tak myślę ;) aż SLOWENIA nie ma takiej paki by ją faworyzować ot tak , zweryfikuje boisko :)
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Turcja - Włochy 

Ostatni ćwierćfinał ME w siatkówkę. Faworyt w nim jest zdecydowany, ale po tym jakie absencje w tym meczu będą mieć Włosi to rywale nie będą bez szans. Włosi w fazie grupowej zajęli 2 miejsca, przegrali tylko z Francją. Turcy w swojej grupie zajęli 3 miejsce. Włosi do tego meczu przystąpią bez paru ważnych zawodników jak Gianelli, Lanza czy Colaci. Do tego z gry wypadł też rezerwowy Lavia. Absencja Lanzy spowodowana jest kontuzją, pozostali mają wirus żołądka i do tego meczu nie przystąpią. To ogromne straty dla Włochów. Oczywiście dalej w kadrze są Juantorena czy Zaytsev, czyli największe gwiazdy tej reprezentacji. Najbardziej widoczny będzie brak Gianelliego, który jest mózgiem tej drużyny , a jego zmiennik jest dużo gorszy. Do tego brak Lanzy i Lavii sprawia, że na przyjęciu Włosi nie będą mieli zmian. Turcy natomiast to bardzo waleczna drużyna. Większość z nich występuje w rodzimej lidze, która jest dość silna. Bardzo dobrze w tym turnieju grają Lagumdzija, Toy czy Eksi. W grupie Turcja potrafiła urwać seta Rosji, a przeciwko Słowenii toczyła bardzo wyrównany bój. Kursy bardzo faworyzują Włochów, ale przy tych absencjach na pewno kursy jutro się zmienią. 


Turcja handicap +2,5 seta @3,7 forbet 
Turcja handicap +18,5 pkt @1,90 fortuna
Over 137,5 pkt @2,10 fortuna 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom