>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9. kolejka PKO Ekstraklasy (20.09-22.09.2019)

Status
Zamknięty.
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Lechia - Korona
typ: 1x i powyżej 1,5 gola @1,62 totalbet   

Lechia u siebie podejmuje Koronę. Jest to idealny rywal, żeby zainkasować komplet punktów. Korona tylko w pierwszej kolejce wygrała, pozostałe mecze przegrywała albo remisowała. Kadrowo ta drużyna wygląda po prostu słabo. Jest tam może trzech porządnych zawodników, reszta to zbieranina graczy z różnych krajów. Lechia natomiast widać, że wraca na dobre tory. W poprzedniej kolejce wygrała po dobrym meczu z Lechem 2:1. W bardzo dobrej formie znajduje się Sławomir Peszko. Lechia u siebie w tym sezonie jest niepokonana i nie sądzę, żeby coś się zmieniło po tym meczu. Lechia sama jest w stanie spokojnie strzelić tutaj minimum 2 bramki, a myślę, że Kielczanie są w stanie strzelić jakąś bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
ŁKS - Arka 
ŁKS wygra przynajmniej jedną połowę
STS @1,65  


Mecz dla prawdziwych koneserów polskiej ekstraklasy. Dwa ostatnie zespoły naszej w tabeli. 
Osobiście w roli faworyta stawiam ŁKS. Może wyniki są kiepskie, ale na boisku na pewno pokazują więcej niż gracze Arki.
Po inauguracji z Lechią gdzie zremisowali u siebie 0-0 przyszedł mecz z Cracovią w delegacji - wygrany 2-1. Było mnóstwo Ehhów i Ahhów nad drużyną z Łodzi - jak się później okazało niepotrzebnie gdyż przyszło 6 porażek z rzędu.
Zawodnicy ŁKSu naprawdę nieźle radzą sobie na swoim stadionie. W meczu z Legią gdzie przegrali 2-3 byli drużyną lepszą. Brakło trochę szczęścia. Mecz z Lechem miałem okazję oglądać i dziwie się, że Kolejorz wywiózł z Łodzi 3 punkty. Najbardziej chyba zawodnicy ŁKSu mogą rozpaczać po meczu z mistrzem polski Piastem, gdzie przez cały mecz dominowali, tworzyli okazję, by w 71 minucie dostać rzut karny, który niestety został przestrzelony. Doświadczenie Piasta wzięło w górę i w 77 minucie Mistrz Polski strzelił gola i ostatecznie wygrał 1-0. 
Napiszę jeszcze raz - ŁKS mimo słabych wyników pozostawia dobre wrażenie na boisku.

Niestety tego samego nie można napisać o Arce, która gra mizernie. Ich mecze ogląda się ciężko, żeby nie napisać, że lepiej nie oglądać ich wcale. Arka zremisowała u siebie ze słabym Lechem oraz wygrała z Górnikiem Zabrze. Na tym koniec dobrego. Aaa jeszcze remis z Koroną. Ale z Korona to w tym sezonie zespół słabiutki. W poprzedniej kolejce ulegli beniaminkowi z Częstochowy 2-0. Tamten mecz miał być dla Arki na przełamanie, a jak się okazało przełamał się Raków. 

Teraz mamy podobną sytuację. Oba zespoły punktów potrzebują jak tlenu. Nikt już nie ukrywa, że ŁKS i Arka grają o utrzymanie. 

ŁKS pozyskał Arkadiusza Malarza. Cały sztab szkoleniowy wypatruje w nim nadziei na lepszą grę defensywną. Może Malarz nie jest bramkarzem pokroju Szczęsny, Fabiański czy De Gea ale umiejętności przywódcze posiada i właśnie na to w ŁKSie liczą.
Dziś nie zagra na pewno filar ofensywy Sekulski, który jest kontuzjowany. Nie wiadomo czy zagra obrońca Klimczak, który również leczy uraz. Na pewno zobaczymy w bramce Malarza, tak zapowiedział trener Moskal.

"Liczę, że dzięki Arkowi w końcu zagramy na zero z tyłu. Nie po to go ściągnęliśmy, żeby siedział na ławce. Oczywiście wiemy, że ostatnio miał dłuższą przerwę, ale właśnie dlatego potrzebowaliśmy tygodnia, żeby sprawdzić w jakiej jest dyspozycji – powiedział trener ŁKS" Kazimierz Moskal

Na trybunach oprócz kompletu kibiców, prawdopodobnie zobaczymy skauta z Borussii Dortmund. Wg wstępnym informacji chcą obserwować gracza Arki Marko Vejinovicia oraz dwóch zawodników ŁKSu Daniela Ramireza i Jana Sobocińskiego.
 
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Piast Gliwice - Raków Częstochowa 
1 lub X i poniżej 3,5 bramki w meczu   
1.76  ETOTO 

W pierwszym spotkaniu rozpoczynającym 9 kolejkę ektraklasy Piast zmierzy u siebie z Rakowem. W tabeli obydwie drużyny dzielą tylko 2 pkt. Gliwiczanie plasują się obecnie na 9 miejscu, z kolei goście z Częstochowy zajmują 11 lokatę. Piast "pod batutą" Waldemara Fornalika podejdzie do dzisiejszego meczu, chcąc powrócić na zwycięski szlak po dwóch porażkach z rzędu. Pierw przegrali z Lechią 1:2 a następnie 2:0 z Cracovią. Natomiast ekipa Częstochowy w ostatnim meczu wygrała u siebie z Arką, rehabilitając się tym samym za dwie wcześniejsze porażki z Lechem i Legią. W lidze obydwa zespoły grały ze sobą dotychczas cztery razy, z czego 3 razy z wygranej cieszyli się piłkarze Piasta a raz ekipa z Częstochowy. Liczę dziś na skromne zwycięstwo Piasta, ponieważ przed własną publicznością gospodarze spisują się naprawdę dobrze. Na wszelki wypadek popieram typ remisem i underem 3,5 bramki. Piast w obecnym sezonie ani razu nie zagrał meczu, w którym padły minimum 4 bramki. Mam nadzieję, że i dziś podtrzymią tą passę. 

Moja analiza się potwierdziła:             
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Piast podejmuje u siebie beniaminka  Częstochowy goscie po 8 kolejce zajmują 12 pozycje zas gospodarze są na miejscu 9 Piast w tym sezonie gra ponizej oczekiwan ostatnie dwie porazki sprawiają gorącą atmosfere w klubie i własnie mecz z Rakowem ma byc przełomem pewne 3 pkt ale czy tak sie stanie Raków po ostatniej wygranej tez bedzie chciał pokusic sie o jakąś zdobycz punktową wiec zapowiada sie ciekawy pojedynek ze wskazaniem na minimalne zwyciestwo gospodarzy moj typ to 1-0 dla Piasta
 
maialen93 68

maialen93

Użytkownik
LECHIA GDANSK - KORONA KIELCE
sobota godz: 17:30 - 21.09.2019
TYP: 1
Kurs: 1.92
FORTUNA

Analiza:

W sobote w Ekstraklasie odbęda sie kolejne spotkania 9 kolejki ligowej. Na własnym obiekcie Lechia Gdansk podejmie zespół Korony Kielce. Faworytem tego spotkania sa na pewno gospodarze i jestem troche zdziwiony tak wysokimi kursami na zwycięstwo podopiecznych trenera Stokowca. Lechia od początku rozgrywek prezentuje równy poziom, dzięki czemu moim zdaniem powinna bić sie o ligowe podium a być może nawet coś więcej. Drużyna ma bardzo duży potencjał wiec wydaje mi sie, że z czasem powinna grac jeszcze lepiej. Już w ostatnim meczu z Lechem drużyna wyglądała bardzo dobrze wiec w starciu z Koroną powinna być strona dominująca. Na własnym terenie Gdańszczanie prezentuja sie bardzo dobrze wiec każdy inny wynik jak ich wygrana bedzie wielka niespodzianką. Korona Kielce natomiast gra bardzo słabo od początku sezonu i zajmuje miejsce na końcu tabeli. W ostatnim pojedynku nawet grając w przewadze jednego zawodnika na własnym terenie zespół nie potrafił ograć Wisły Kraków. Myśle, że przy takich kursach trzeba tutaj w ciemno postawić zakład na triumf podopiecznych Stokowca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


 

Spotkanie:  Piast Gliwice – Raków Częstochowa

Godzina :  18:00  20.09.2019

Typ: poniżej 2,5 gola w meczu (suma goli)  

Kurs: 1,85

Bukmacher:  STS

 

Analiza:

Mecz dziewiątej kolejki naszej ekstraklasy.  W tej kolejce ponownie szukam meczów , w których może być mało bramek. W ostatnich pięciu meczach Piast tylko raz strzelił więcej niż jedną bramkę. Raków w ostatnich pięciu meczach aż trzy razy strzelał dwie bramki w meczu ale tym razem raczej tego nie powtórzy.  Faworytem tego spotkania jest Piast i myślę, że wygra ten mecz, ale będzie to skromne zwycięstwo. Raków będzie chciał  jak najdłużej zachować czyste konto i będzie bronił remisu. Jeżeli w tym meczu nie padnie szybka bramka to bardzo prawdopodobne jest to, że o wyniku zadecyduje jedna lub dwie bramki. Dlatego wybieram typ, że  w tym meczu padnie mniej niż trzy gole.

    Trochę pechowo ale jednak minus.
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
17:30 Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Lechia @ 1.92. 
    
Fortuna

Witam. Dziś wybrałem mecz sobotni pomiędzy Lechia a Korona. Dla mnie faworyt jest jeden Lechia. Podbudowani zwycięstwem nad Lechem 2-1 i Piastem 1-2 w sobotę zmierzą się ze słabiutko spisującą się Koroną. Korona nie może wygrać od 7 spotkań i w sobotę będzie im ciężko z bardzo dobrze spisującą się Lechią , tym bardziej że grają u siebie , gdzie nie przegrali jeszcze meczu u siebie. A Korona , Korona gra tragicznie , 1 bramka strzelona od 5 meczach , zdobywając 1 pkt. Korona to drużyna grająca mało przyzwoity futbol , zajmująca 14 miejsce. Moim zdaniem jadą do Gdańska na pożarcie , Lechia gra bardzo dobrą piłkę widowiskową dla oka , ofensywnie , grają u siebie , przy 15 tys widowni , trybuny będą ich niosły , stawiam  wynik 2-0 

Wynik trafiony i typ też 
    
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


 

Polska, Ekstraklasa 21.09.2019 godzina 20:00

Spotkanie: Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin

Typ: over 2.5 bramki

Kurs: 1.99

Bukmacher: fortuna

Analiza:

Śląsk nadal jedyna ekipa bez porażki, ale tez ostatnio złapali serię trzech remisów a widzimy po tym ścisku że to pozwoliło się wszystkim zbliżyć. Śląsk poprawił w tym sezonie każdy aspekt gry, nie ma tych głupich błędów w defensywie, w drugiej linii jest  przede wszystkim walka i chęci, atak też potrafi wykorzystać to co ma. Trener omijają kontuzje i może na spokoju pracować. Po tych trzech remisach jest chęć przełamania tak więc myślę że Śląsk trochę tutaj odważniej podejdzie tym  bardziej u siebie gdzie znowu wróciła chęć przychodzenia na Śląsk i może być dziś znowu ponad 20 tys kibiców a to ciągnie do bardziej ofensywniejsze gry. U siebie ogrywali taktyczne i zdyscyplinowane w defensywie Cracovia 2:1 oraz Piast 2:1.  

Zagłebie biorę pod uwagę z tego też powodu że nowy opiekun tej ekipy jest mi znany ze Slovana, ze Slovana który grał wysoko, pressigniem bardzo ofensywnie to wyglądało to samo robił jeszcze w poprzednim klubie Trencin (to były ekipy które kręciły niesamowite liczy bramkowe ). Myślę że to samo będzie chciał tutaj wprowadzić, do tego ma tutaj sporo młodych graczy a z takim też lubi pracować. Zresztą to Zagłębie miało chyba „duży problem” z poprzednim trenerem bo ciężko zrozumieć nagle taką przemianę w meczu z Płockiem gdzie im się chciało biegać, byli odważnie, kreatywni i bardzo skuteczni. Na pewno nowy trener potrzebuje czasu ale już będzie chciał wprowadzać swoją filozofię a nie ma co ukrywać w naszej lidze to czasami jest tak że jak się po prostu dużo biega to już to robi przewagę a w Zagłębiu widziałem te ogromne chęci który moim zdaniem dziś też nie zabraknie.  
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
B 212

bulek78

Użytkownik
ŁKS Łódź - Arka Gdynia
Typ: -9,5 rzutów wolnych
Kurs: 2,20
buk: Fortuna

Pojedynek dwóch najsłabszych drużyn w tabeli. ŁKS po dobrym początku wyraźnie spuścił z tonu, co zresztą zważywszy na taki stan posiadania, zaskoczeniem nie jest. Arka wzmocniła się ostatnio Vejinoviciem, który zapewne w miarę upływu czasu będzie motorem napędowym gdynian, ale na razie Arka w meczach wyjazdowych prezentuje się dramatycznie słabo, praktycznie nie zagrażając bramce rywali. W Częstochowie nie mieli nic do powiedzenia, we wcześniejszych spotkaniach wyjazdowych również. Ponieważ po grze ŁKS-u również nie spodziewam sie polotu, może to być mecz na słabym poziomie, oscylujący wokół środkowej linii boiska. Naprawdę nie spodziewam się wiele jakości w tym spotkaniu i nawet jeśli gospodarze kilka rzutów rożnych zapewne wywalczą, to arkowcy mogą się nie przyczynić do pokrycia tej linii.
 
larson90 427

larson90

Użytkownik
Lechia-Korona
TYP: 1

Kurs: 1.92
FORTUNA

Analiza:

Siódma w tabeli Lechia podejmuje 14 Koronę. Lechia w 8 meczach zdobyła 13 oczek z bilansem 3-4-1. Korona tylko 5 punktów bilans 1-2-5. Na pewno oba zespoły spisują się mimo wszystko poniżej oczekiwań ale patrząc na gospodarzy i ścisk w tabeli to tracą zaledwie 4 punkty do lidera, więc paniki nie ma. Najlepiej świadczy o tym fakt, że przedłużono umowę z trenerem Stokowcem do 2022 roku. Lechia ma szeroką i mocną kadrę. Niech świadczy o tym fakt, że nie mający miejsca rok temu Peszko dzisiaj jest chyba najlepszym graczem Lechii. Lechia u siebie nie przegrała jeszcze meczu. Ale też prawda pokazuje że tylko jeden na 4 wygrała. Ma bowiem bilans 1-3-0. Ostatni mecz u siebie wygrała z Lechem 2-1 i niech to będzie dobry prognostyk. 
Korona już w tym sezonie zwolniła trenera Lettierego. Zastąpił go trener z 1 ligi który ponoć był 3-4 wyborem. To świadczy o tym, że chyba nikt na siłę nie pcha się do Korony aby ją trenować. Słaba i wąska kadra, dość dziwne wzmocnienia przed sezonem (a może osłabienia?) i duże ubytki w kadrze poskutkowały w pierwszych 8 meczach ligowych. Korona na wyjeździe ma bilnas 1-1-2 z czego ostatnie 2 mecze przegrała do zera. 
Faworytem dla mnie zdecydowanie Gdańska Lechia. Ostatni mecz tych ekip w Gdańsku zakończył się wygraną 2-0. Podobnie stawiam jutro. Dla odważnych handi polecam. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Śląsk 4 - 4 Zagłębie 

​​​​​​Dziś wypatrzylem sobie to spotkanie jako szansę na zarobek.  Drużyna z Wrocławia w ciągu 8 kolejek jeszcze nie przegrała. Goście z Lubina mogą im tylko pozazdrościć.  Aby ta sytuacja się zmieniła, zarząd zakontraktowal nowego szkoleniowca. Ostatnie spotkanie Miedziowych zakonczylo się demolką płockiej Wisły aż 5:0. Osobiście liczę że to zapoczątkuje serię meczy z zdobyczą punktową. Z kolei WKS 3 ostatnie mecze zremisował. Czyżby powolne wyhamowanie formy z początku sezonu? Myślę, że tak. Nie sądzę, aby po dzisiejszym meczu Śląsk wrócił na pozycję lidera. 
Gram w stronę gości wykluczając remis. 

Moja propozycja:
Zagłębie dnb kurs: 2,5 buk: fortuna  [zwrot] 
 
jaskier 1,3K

jaskier

Użytkownik
| 20:00 | Sląsk - Zagłębie | Ekstraklasa |Powyżej 2.5 bramki Kurs | @1.92 BetFan Anzliza : Przed Nami derby Dolnego Sląska.Gospodarzem spotkania bedzie Śląsk Wrocław - który bardzo dobrze radzi sobie na własnym stadionie. W spotkaniach o punkty Śląsk przegrał przed własną publicznościa w kwietniu.Atmosfera zapowiada sie gorąca - sprzedan ponad 20 tys biletów, co jak na Nasza lige jest bardzo dobrym wynikiem :)Pikarze Ślaska radzą sobie bardzo dobrze w tym sezonie - jako jedyny zespół pozostaje niepokonany - 4 zwyciestwa i 4 remisy.Trener Lavicka wykonuje fantystayczną pracę - Śląskw poprzednim sezoie do końca nie był pewny utrzymania a kilka miesiecy poźniej zostaje jednym niepokonanym zespołem po 8 kolejkach.Lavicka dobrze poukładał zespół - świetnie grają w defensywie. Stracili tylko 5 bramek a żaden zespół nie był wstanie strzelić więcej niż 1 bramkę. Śląsk nie przegrał swoich ostanich 12 spoykań , dodatkowo 4 ostanie bezpośrednie spotkania z Zagłebiem rozgrywane na swoim stadionie rownież wygrywał. Zagłębie Lubin kiepsko ropozczęło ten sezon co spowodowało zwolenie trenera juz po 7 kolejkach.Różne sa spekulacje na ten temat. Podbno szatnia grała przeciwko trenerowi ,a dziwnym trafaem po jego zwoleniu zagrała najelepszy mecz sezonu i wygrała 5-0 Wisła Plock.Zagłębie jest to swoista Hybryda - traci dużo bramek i dużo strzela - bilans 12-12.Świadczy to o kiepskiej defensywie imocnym ataku.Ofensywnie zespół Zagłebia wygląda bardzo dobrze .Starzyński i CZeriwiński to duet pomocników, którzy maja najwiecej asyst w lidze. Potrafia idealnie otworzyć droge do bramki kolegom jednym podaniem.Jak sie zmieni gra Zagłebia po zmainie trenera.Trudno powiedzieć - Martin Sevela jest w klubie dopiero kilka dni.Jednak patrząc na jago poprzedni zespół Slovan Bratislava - jednego można być pewnym. Zagłębie bedzie grało ofensywną piłke - piłkarze mistrza Slowacji podwodza Sevela strzeliło najwiecej bramek w lidze - ponad 50.narazie wimy jednak jedno: "– Przed nami ważny mecz ze Śląskiem Wrocław. Zrobimy wszystko, by wygrać, ale wiem, że to nie będzie łatwe. Piłkarze, którzy będą w kadrze na ten mecz, będą musieli być gotowi do gry na sto procent. W derbach potrzebujemy gladiatorów"MOżemy sie zatem spodzewać twardej gry i walki o każdą piłkę. Posumwując:Ten mecz jest duża niewiadomą.Zagłębie jestw przebudowie i nie wiadomo jak zagra - czy będzie efekt nowej miotły ? Różnie to bywa.Jedno jest pewne Zagłebie ma mega ofensywny potencjał -więc moim zdaniem napewno coś strzeliw dziejszym meczu.Bardziej stabilnymi poukładanym zespołem jest zespół Śląska - co moim zdaniem jest kluczem do zwycięstwa w dziejszym meczu.Obstawiam wygraną Śląska, lecz jednak po walce ze strony Zagłebia a co za tym idzie licze na kilka bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
ŁKS - Arka 1:4 (0-2)
ŁKS @2,40 Fortuna
  
podwójna szansa 1-1, @1,86 Fortuna (EE)  

Mecz "na szczycie", dwie obecnie najsłabsze drużyny w naszej lidze okupujące 2 ostatnie miejsca w ligowej tabeli. Patrząc na tabelę "formy" teoretycznie większe szanse ma Arka, która w ostatnich 5 spotkaniach zdobyła 4 punkty, a ŁKS żadnego, jednak oglądając mecze zarówno jednych i drugich lepsze wrażenie zostawia po sobie drużyna z Łodzi i to myślę, że dzisiaj przełożą tą swoją niezłą grę również na wynik, dodatkowo dzisiaj w ich bramce powinien zadebiutować były bramkarz Legii Malarz, jest on typem lidera i uważam, że powinien poukładać grę obronną beniaminka. Arka nie dość, że gra słabo to w delegacjach jest jeszcze gorzej, w dotychczasowych 4 meczach na obcych stadionach przegrała wszystko, zdobyła tylko 1 gola, a straciła 9, natomiast ŁKS u siebie zremisował tylko w pierwszym meczu z Lechią, a pózniej przegrał 3 kolejne mecze z Lechem, Piastem i Legią, w każdym z nich pokazał się z dobrej strony mimo, że grał z teoretycznie lepszymi ekipami. Arka na pewno jest najsłabszą ekipą jaka dotychczas gościła w Łodzi i uważam, że gospodarze będą chcieli to wykorzystać i zdobyć wreszcie komplet punktów przed własną publicznością.
 
Mnie ze zrozumiałych względów dzisiaj najbardziej interesuje mecz Śląsk - Zagłębie, celowo nie opisałem dzisiaj tego spotkania, bo pewnie nie było obiektywne, liczę na przełamanie serii meczów bez porażki drużyny z Wrocławia, na udany debiut nowego trenera zespołu z Lubina, jeżeli Zagłębie zagra tak jak w pierwszej połowie z Płockiem to o wynik jestem spokojny, ale wiadomo to, że to derby. Dodatkowo pierwszy raz od iluś już meczy Zagłębie zagra we Wrocławiu przy dopingu swoich kibiców, którzy wreszcie będą mogli wspierać ich z wysokości trybun. Kusi mnie zagranie czegoś w stronę Lubina, ale dla lepszego oglądania odpuszczam całkowicie ten mecz pod kątem bukmacherskim.

 
 
L 221

l10

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Lechia @ 2  Fortuna
        

Lekko zdziwiony jestem widząc taki kurs w tym meczu. Na papierze wydaje się, że Lechia  powinna ten mecz wygrać. Jej gra wygląda coraz lepiej - po serii 3 meczów bez wygranej udało im się wygrać na wyjeździe z Piastem 1-2 oraz w ostatniej kolejce wygrać z Lechem u siebie 2-1. Szczególnie dobrze jak na warunki ekstraklasowe oczywiście wyglądał ich mecz z Lechem. Grali piłkę, którą dało się nawet oglądać, wyglądali lepiej od rywali i zasłużenie wygrali. Drużyna z Kielc ma od niedawna nowego trenera, który nie miał aż tyle czasu na pracę z zespołem, by ułożyć wszystko tak jak on chce. Wiadomo,że często w takich meczach drużyna z nowym trenerem gra dobrze, ponieważ zawodnicy chcą się pokazać nowego trenerowi - wywalczyć lub utrzymać miejsce w podstawowym składzie, jednak wydaje mi się, że w dniu dzisiejszym nie wystarczy to na Lechię. Korona nie wygrała meczu od pierwszej kolejki ekstraklasy, gdzie pokonali Raków 0-1. Po drodze przegrali 5 meczów, a 2 zremisowali. Powtarzając się, wydaje mi się, że dzisiaj wygra drużyna lepsza piłkarsko, czyli Lechia. Ewentualnie można też spróbować handicapu w stronę Lechii (Lechia -1 3.50 Fortuna       
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


ŁKS Łódź – Arka Gdynia Typ: ŁKS Łódź lub remis/ poniżej 3,5 bramek 1,85 @ Forbet        

 

Sobotnie mecze w Ekstraklasie rozpocznie spotkanie ŁKS Łódź z Arką Gdynia. Dla obu drużyn jest to bardzo ważne spotkania. Są one bardzo nisko w tabeli. ŁKS jest na ostatnim miejscu z 4 punktami. W Arce jest minimalnie lepiej 15. miejsce z 5 punktami. Forma ŁKSu wygląda tragicznie. Sześć meczów i sześć  przegranych. Piast, Pogoń i Legia wszystkie te spotkania kończyły się minimalnymi porażki. Byli to silni rywale. Z Wisłą Płock też minimalna porażka. Najgorzej wyglądało to z Wisła Krąków, gdzie łodzianie przegrali aż 4:0. Jedne mniej, jedne bardziej pechowe, ale porażka to porażka. Były to różni rywale pod względem trudności. W wyjściowym składzie najprawdopodobniej zagra dzisiaj Arkadiusz Malarz, który będzie musiał zastąpić Gliwę w bramce z powodu dyskwalifikacji za doping.  Transfer ten powinien poprawić obronę. Pamiętamy jak dobrze grał w Legii. Chociaż Gliwa bronił całkiem dobrze dopóki grał. Myślę, że stopniowo sytuacją ŁKSu będzie poprawiać się. Mają już mecze z większością silnych drużyn za sobą. Zagrali już z Piastem, Lechem, Legią, Lechią i Pogonią. Wydaje mi się, ze dzisiaj przyjdzie przełamanie. Rywal i warunki są idealne, żeby poprawić dorobek punktowy. Grają u siebie, rywal jak najbardziej do ogrania.

Według mnie w Arce według mnie niewiele zmieniło się względem początku sezonu. Powrócił Vejinovic, ale nadal wygląda to słabo. Oczywiście patrząc na punkty w wygląda to minimalnie lepiej. Gdynianie wygrali u siebie z Górnikiem Zabrze 1;0, ale wiemy że Górnik jest raczej zespołem swojego podwórka i tam głownie zdobywa punkty. Ostatnie spotkanie Arki przegrane na wyjeździe z Rakowem. Raków pewnie wygrał to spotkanie. Przez cały czas Raków kontrolował mecz. Bramkę zdobył wracający do ESy Jarosław Jach oraz Brown Forbes.

Gdynianie grają fatalnie na wyjeździe. Wszystkie mecze w plecy. Trzy z czterech meczów kończyło się wynikiem 2;0 dla gospodarzy. Może dzisiaj powtórka? Bardzo chętnie.  W poprzednim sezonie też to wyglądało słabo na wyjeździe.

Liczę dzisiaj na przełamanie ŁKSu i zdobycie minimum jednego kursu. Żeby podbić kurs dorzucam typ łączony na zakład z liczbą goli. Myślę, że nie zobaczymy wielu bramek w tym spotkaniu i nie bezie ich 4 lub więcej. Statycznie wygląda to w miarę ok. Łks 2/6 meczów miało więcej lub 4 bramki w meczu. W meczach z udziałem Arki więcej niż 3 mecze było w jednym spotkaniu. Miało to miejsce z Cracovią. W meczu Cracovia - Arka przez większość cześć spotkania utrzymywał się wynik 2;0, ale w samej końcówce meczu pady dwie bramki i skończyło się 3:1. Mam nadzieję, że drużyny będą grały zachowawczo i ostrożnie. Wiedzą jak cenne są punkty w dzisiejszym meczu. Ewentualna wygrana zacznie poprawi sytuację drużyny i mam nadzieję, że zwycięską drużyną bezie beniaminek. Typuję 1;0 może 2:0.

Chyba Forbet oferuje taki zakład, więc korzystam.  Kurs fajny . Powodzenia.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
paga 28K

paga

Użytkownik
Masówka na Lechię. Żeby to się nie skończyło jak zwykle. Sam jestem zdziwiony kursem, bo Korona to drużyna grająca najgorszy futbol w naszej kochanej ekstraklasie. W tej drużynie nie funkcjonowało zupełnie nic, obrona dramat, zero środka pola, strzałów jak na lekarstwo. Widząc taka grę nie można było uwierzyć, że zawodnicy nagle zapomnieli jak się gra. Dla mnie temat był prosty, trzeba było się pozbyć Letteriego, który do łatwych ludzi nie należał, nawet komentatorzy o tym wspominali wprost. Nie zdziwię się jak nagle Korona zacznie wygrywać.

Edit: dopiero teraz zauważyłem, że trenerem kielczan został Mirek Smyła. No to w Kielcach wzrośnie sprzedaż melisy. 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


ŁKS Łódź - Arka Gdynia
Każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki @ 1,8 forBet 
Powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,95 STS 
Zakład łączony: ŁKS strzeli bramkę / ŁKS powyżej 4,5 rożnych / Arka powyżej 1,5 żółtej kartki @ 2,22 Fortuna (EE) 

Sobotnie granie rozpoczynamy spotkaniem ekip, które zajmują dwa ostatnie miejsca w tabeli. ŁKS co prawda notuje serię aż 6 porażek z rzędu ale terminarz ich nie oszczędzał i musieli mierzyć się z dosyć mocnymi drużynami (Lech, Legia, Piast czy Pogoń).
U siebie ŁKS jeszcze nie wygrał, bilans 0-1-3, Arka jeszcze fatalniej na wyjazdach gdzie zanotowała same porażki 0-0-4.
Większość idzie w stronę gospodarzy bowiem wyglądają w tych spotkaniach o wiele lepiej niż rywale z Gdyni ale można po raz kolejny stwierdzić, że to tylko nasza Ekstraklasa i żaden wynik nie powinien nikogo zdziwić. Czytając typy na to spotkanie, fatalną serię ma przerwać ŁKS ale wcale niewykluczone że będzie akurat odwrotnie.
Dopiero 9 kolejka ale można powiedzieć, że to już takie spotkanie o przysłowiowe "6pkt" i dzisiaj może być bardzo nerwowo i co za tym idzie ostro na murawie. Dlatego najpewniejsze wydają mi się tutaj kartki, których nie powinno zabraknąć.
ŁKS w spotkaniach domowych: 2, 3, 3, 0żk - Arka w delegacji: 3, 0, 2, 1.

Co do zakładu łączonego, skoro gospodarze potrafili strzelić bramkę Lechowi czy dwie Legii to czemu nie mieliby strzelić przynajmniej jednej Arce, która to traci w każdym spotkaniu wyjazdowym minimum 2 bramki. To gospodarze powinni być stroną dominującą i często gościć pod bramką Gdynian i rożne w ilości 5 po ich stronie spokojnie powinny się pojawić. Już we wcześniejszych spotkaniach u siebie pomimo, że grali z wyżej notowanymi rywalami to potrafili parę rożnych nabić: 5 Lechia, 13 Piast, 4 Lech i 6 Legia.
2 kartki dla Arki to przy meczu dla nich gdzie mają już nóż na gardle to też nie powinien być żaden problem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Lechia  Korona  X2 za 1,82
Przeciw temu zdarzeniu jest to . że gra pucharowicz z drużyną o nazwie pewny spadek.
Drugi argument to że Lechia wreszcie wygrała i gra u siebie.
Trzeci. że wszyscy grają na Lechię,
Czwarty. że jak to przecież ostatnio Korona zremisowała z Wisłą a większość meczu grali w przewadze,
Zniechęciłem was? teraz spróbuję to naprawić,
Jestem za bo pucharowicz nic mi to nie mówi. polskie drużyny zostały wyjebane z tych rozgrywek dawno temu i do dzisiaj bolą ich dupy. Korona pewny spadek ma to imię od ładnych paru lat i dalej gra w ekstraklasie,
Po trzecie to tylko polska liga i jak ostatnia drużyna wygra na wyjeździe z liderem to osobiście nie upatruję w tym niespodzianki. bo dziad gra z dziadem i wszystko się może zdarzyć,
Po czwarte zremisowali z Wisła grając w przewadze. ale kto oglądał mecz wie.że goście mieli wielkiego farta. a gra  Korony wyglądała o wiele lepiej niż za 'Lettieriego. .
Jak będzie zobaczymy. Z fartem. Pozdrawiam.
 
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Zagłębie DNB @ 2,55 Betclic [zwrot] 

Śląsk to już jedyna niepokonana ekipa w lidze, z każdym meczem zbliża się ten moment kiedy w końcu przegra. Muszę powiedzieć, że w ekipie z Wrocławia widać pewne symptomy spowolnienia. Co do meczów z Lechią i Pogonią nie ma co aż tak się czepiać, ale do spotkania w Zabrzu już tak. Nie sądziłem, ze Zagłębie aż tak się odrodzi, to zwycięstwo na pewno podniosło morale i chęć do gry. Zapowiada to walkę o nawet komplet punktów i przy jak wcześniej wspomniałem symptomach spowolnienia Śląska Miedziowi są kandydatem do bycia pierwszym zespołem, który w tym sezonie pokona podopiecznych trenera Vitezslava Laviczka.

BTS @ 1,78 Betclic  

Drugi z typów na ostatnie sobotnie spotkanie. Jest to spotkanie, które dla mnie zapowiada się na spotkanie z większą ilością bramek. Uważam, że Zagłębie po tym nawet szokującym odrodzeniu narzuci otwarty styl gry i bramki padną z obu stron. Oba zespoły w zeszłym tygodniu zachowały czyste konta i nie jak do tej pory nie udawało im się nie tracić bramki w kilku meczach pod rząd, więc oczekuję bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
cheaterforbet 89

cheaterforbet

Czesc !
Mecz: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Godz. 15:00
Typ: Górnik strzeli gola 
Kurs: 1,47
Bukmacher: ForBet
Jak dla mnie to jedyny sensowny typ na to spotkanie. Faworytem na papierze jest Szczecin, ale w mojej opinii nic szczególnego w tym sezonie nie pokazali. Ciułają się od meczu do meczu, niewykluczone, że jutro znów wymęczą 3 punkty wygrywając 2:1 albo remisując 1:1. Zabrzanie nie zaczęli sezonu dobrze a w wyjazdowych spotkaniach nie zdobyli jeszcze kompletu punktów (0-1-3 ; bramki 2:6). Wyjazd na ciężki teren, ale trzeba kiedyś się obudzić - to już 9 kolejka. Mając w składzie najlepszego napastnika z ubiegłego sezonu uważam, że stać ich na strzelenie jednej bramki i wywiezienie remisu ze Szczecina. Dobra passa w ekstraklasie zawsze się kończy :)

      
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom