>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Single z kursem > 3

apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Progresja 5 - PIŁKA NOŻNA  Rumunia LIGA 1  (14.09.2019)  

Mecz 3   

PIŁKA NOŻNA - Rumunia LIGA 1 
Chindia Targoviste - Sepsi Sf. Gheorghe  godz. 17:30 
TYP: poniżej 1,5 gola (suma goli w meczu)  kurs 3,15  stawka 2 j  Unibet (ew. wygrana 6,30j) 
Wynik: 0-0
Zysk/Strata: + 4,30j
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Podsumowanie dnia: Sobota 14.09.2019

Dzisiejszy dzień zakończyłem zyskiem + 9,30 j.   Dzisiaj trafiłem undery w Bułgarii i Rumunii i dzięki temu wszystkie pięć progresji zostały zakończone wygraną. Tak więc w ten weekend wszystko poszło zgodnie z planem i łącznie w tym miesiącu mam ponad 14 j zysku a yield 62,26%. Tak więc czekam do następnej kolejki i gram dalej.

Bilans dnia (sobota 14.09.2019) : + 9,30 j


Bilans tematu : - 13,10 j 
Postawione razem: 1103 j
Wygrane razem: 1089,90 j

Zwroty: 2
Yield:  - 1,19 %
Ilość postawionych typów od początku tematu : 328 zakłady
Ilość typów trafionych od początku tematu: 94
Skuteczność liczona od początku tematu: 28,66 %


Bilans miesiąca: + 14,32 j 
Postawione razem: 23 j
Wygrane razem: 37,32 j
Yield:  + 62,26 %
Zwroty: 0
Ilość postawionych typów  wrzesień: 13
Ilość typów trafionych wrzesień: 5
Skuteczność wrzesień: 38,46%
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 14 września 2019 20:10 przez apil64Podsumowanie dnia: Sobota 14.09.2019

Dzisiejszy dzień zakończyłem zyskiem + 9,30 j.   Dzisiaj trafiłem undery w Bułgarii i Rumunii i dzięki temu wszystkie pięć progresji zostały zakończone wygraną. 
I tak trzymaj! ???? Jeśli Ty jesteś zadowolony to ja również. O to w tym wszystkim chodzi, żeby zadowokony był gracz a nie bukmacher.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Kilka informacji dla obserwujących mój temat:

 Jak wiadomo obecnie w temacie testuję progresję na under 1,5 gola w meczach w  wybranych ligach europejskich. Początkowo miałem zamiar grać tylko progresję na under 1,5 gola w meczu ale po przeanalizowaniu większej liczby meczów doszedłem do wniosku, że jest to jednak mimo wszystko bardzo niebezpieczne i te 13 kroków progresji wcześniej czy później może być za mało. Dlatego postanowiłem, że przed rozpoczęciem progresji na under 1,5 gola zawsze będę grał odwrotną progreję na over 1,5 gola do trzech trafień. Dopiero po serii trzech overów będę rozpocznynał  progresje na undery. Pozwoli to na wydłużenie dopuszczalnej serii overów do 16 zamiast 13 bez zwiększania budżetu na grę. Stawkownie na overy to: 1j, 4j, 20j i 100j. Zyski z progresji na overy nie będą duże ale bardziej chodzi mi o lepsze zabezpieczenie się przed serią overów. Zaznaczam, że jest to test i póki co nie polecam tak grać za większe stawki.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik

Progresja 6   PIŁKA NOŻNA  Bułgaria Parva Liga (20.09.2019) 

Mecz 1  

PIŁKA NOŻNA - Bułgaria - Parva Liga 
Cherno More - Botev Plovdiv   godz. 16:30 
TYP: powyżej 1,5 gola (suma goli w meczu)  kurs 1,34  stawka 1 j  1XBET (ew. wygrana 1,34j) 
Wynik: 2-0
Zysk/Strata: +0,34j
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Progresja 8 - PIŁKA NOŻNA  Rumunia LIGA 1  (20.09.2019)

Mecz 1   

PIŁKA NOŻNA - Rumunia LIGA 1 
Gaz Metan - U. Craiova  godz. 19:30 
TYP: powyżej 1,5 gola (suma goli w meczu)  kurs 1,41  stawka 1 j  1XBET (ew. wygrana 1,41j) 
Wynik: 2-3
Zysk/Strata: +0,41 j
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 20 września 2019 13:23 przez zen69Witam sory że zasmiecam temat ale mas  chyba pomyłkę w lidze polskiej dziś gra Lech - Jagiellonia o 20.30
Dzięki za uwagę, oczywiście omyłkowo nie wpisałem właściwych drużyn, Reszta wszystko się zgadza.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Progresja 9 - PIŁKA NOŻNA  Chorwacja  1 HNL  (20.09.2019)

Mecz 1   

PIŁKA NOŻNA - Chorwacja 1 HNL 
Lok. Zagreb - Osijek  godz. 18:00 
TYP: powyzej 1,5 gola (suma goli w meczu)  kurs 1,32  stawka 1 j  1XBET (ew. wygrana 1,32 j) 
Wynik: 2-1
Zysk/Strata: + 0,32
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik

Progresja 6   PIŁKA NOŻNA  Bułgaria Parva Liga (20.09.2019) 

Mecz 2  

PIŁKA NOŻNA - Bułgaria - Parva Liga 
CSKA Sofia - Tsarsko Selo   godz. 19:00 
TYP: powyżej 1,5 gola (suma goli w meczu)  kurs 1,25  stawka 1 j  
1XBET (ew. wygrana 1,25j) 
Wynik: 3-0
Zysk/Strata: + 0,25 j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 20 września 2019 12:10 przez apil64... postanowiłem, że przed rozpoczęciem progresji na under 1,5 gola zawsze będę grał odwrotną progreję na over 1,5 gola do trzech trafień. Dopiero po serii trzech overów będę rozpocznynał  progresje na undery. Pozwoli to na wydłużenie dopuszczalnej serii overów do 16 zamiast 13... 
Z całym szacunkiem ale jestem zmuszona wyprowadzić Cię z błędu. Takie coś nie ma żadnej logicznej przesłanki a jedynym pozytywnym odzwierciedleniem tej innowacji będzie Twoje lepsze samopoczucie, że masz więcej przestrzeni na ewentualne pomyłki.
Owszem, to miało by sens lecz jedynie w przypadku gry na jedne i te same drużyny. Bo serie się kończą i każda nawet underowa drużyna zaliczy overa i na odwrót.
Lecz w przypadku doboru losowych meczów i tychże drużyn możesz nawet zagrać sto overów a nie pomoże Ci to w ewentualnej wpadce. To zwykła matematyka a tego w żaden sposób nie przeskoczysz ☺
Więc szkoda czasu na kursy po 1,25. Wpadłeś paradoksalnie w myślową pułapkę, że jeśli trafisz trzy overy to z automatu wydłużysz progi. Serio, serio ????
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 20 września 2019 18:57 przez kamilcia21

Z całym szacunkiem ale jestem zmuszona wyprowadzić Cię z błędu. Takie coś nie ma żadnej logicznej przesłanki a jedynym pozytywnym odzwierciedleniem tej innowacji będzie Twoje lepsze samopoczucie, że masz więcej przestrzeni na ewentualne pomyłki.
Owszem, to miało by sens lecz jedynie w przypadku gry na jedne i te same drużyny. Bo serie się kończą i każda nawet underowa drużyna zaliczy overa i na odwrót.
Lecz w przypadku doboru losowych meczów i tychże drużyn możesz nawet zagrać sto overów a nie pomoże Ci to w ewentualnej wpadce. To zwykła matematyka a tego w żaden sposób nie przeskoczysz ☺
Więc szkoda czasu na kursy po 1,25. Wpadłeś paradoksalnie w myślową pułapkę, że jeśli trafisz trzy overy to z automatu wydłużysz progi. Serio, serio ????
Wiem i prawie się z Tobą zgadzam ale ja doszedłem do takiego wniosku po analizie wszystkich meczów z ubiegłego i obecnego sezonu. Duże znaczenie dla mnie ma tutaj to, że będę grał wszystkie mecze i z tych wyników które przeanalizowałem naprawdę trudno było nie zakończyć tych progresji. Oczywiście to jest loteria ale jakieś schematy wyników się powtarzają i ja chcę to wykorzystać. Może być rożnie a ja chcę to sprawdzić w praktyce. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Podsumowanie dnia: Piątek  20.09.2019

Dzisiejszy dzień zakończyłem zyskiem + 1,88 j. 
 Tak jak napisałem wcześniej zagrałem dzisiaj typy na over 1,5 gola. Kursy na te zdarzenia są bardzo niskie ale ja gram je tylko po to aby wystąpiła seria trzech overów w danej lidze. Po wystąpieniu serii trzech overów rozpocznę progresje na under 1,5 gola, które w razie trafienia dadzą ten zasadniczy i oczekiwany zysk. Trochę to zagmatwane ale moim zdaniem taki sposób gry tych lig powinien dać końcowy plus. Zagrałem dzisiaj sześć typów i wszystkie zakończyły się overami. Jutro dokończenie serii overów i być może początek progresji na undery.

Bilans dnia (piątek 20.09.2019) : + 1,88 j


Bilans tematu : - 11,22 j 
Postawione razem: 1109 j
Wygrane razem: 1097,78 j

Zwroty: 2
Yield:  - 1,01 %
Ilość postawionych typów od początku tematu : 334 zakłady
Ilość typów trafionych od początku tematu: 100
Skuteczność liczona od początku tematu: 29,94 %


Bilans miesiąca: + 16,20 j 
Postawione razem: 29 j
Wygrane razem: 45,20 j
Yield:  + 55,86 %
Zwroty: 0
Ilość postawionych typów  wrzesień: 19
Ilość typów trafionych wrzesień: 11
Skuteczność wrzesień: 57,89%
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 20 września 2019 19:30 przez apil64

Wiem i prawie się z Tobą zgadzam ale ja doszedłem do takiego wniosku po analizie wszystkich meczów z ubiegłego i obecnego sezonu. Duże znaczenie dla mnie ma tutaj to, że będę grał wszystkie mecze i z tych wyników które przeanalizowałem naprawdę trudno było nie zakończyć tych progresji. Oczywiście to jest loteria ale jakieś schematy wyników się powtarzają i ja chcę to wykorzystać. Może być rożnie a ja chcę to sprawdzić w praktyce. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
. Kamilcia21 wcześniej napisała:
Owszem, to miało by sens lecz jedynie w przypadku gry na jedne i te same drużyny. Bo serie się kończą i każda nawet underowa drużyna zaliczy overa i na odwrót.
Lecz w przypadku doboru losowych meczów i tychże drużyn możesz nawet zagrać sto overów a nie pomoże Ci to w ewentualnej wpadce. To zwykła matematyka a tego w żaden sposób nie przeskoczysz ☺
Więc szkoda czasu na kursy po 1,25. Wpadłeś paradoksalnie w myślową pułapkę, że jeśli trafisz trzy overy to z automatu wydłużysz progi. Serio, serio ????

I tu w pełni się zgadzam. To może miałoby sens ale tylko przy prowadzeniu progresji na te same drużyny , a nie na ligi tak jak próbujesz testować. 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 20 września 2019 18:57 przez kamilcia21


Lecz w przypadku doboru losowych meczów i tychże drużyn możesz nawet zagrać sto overów a nie pomoże Ci to w ewentualnej wpadce. To zwykła matematyka a tego w żaden sposób nie przeskoczysz ☺
 
Generalnie się z Tobą zgadzam i dzięki za trafne uwagi, ale akurat z powyższym cytatem się nie mogę zgodzić. Matematyka działa właśnie tak, że im więcej prób tym szansa na trafienie jest większa i coraz bardziej realna. Zobacz to na przykładzie np. rzutu monetą. Jeżeli rzucisz np. 13 razy to bardzo małe prawdopodobieństwo, że wypadnie zawsze orzeł jeszcze jest, ale gdy tych prób będzie 100 to ja jestem przekonany, że 100 razy pod rząd orzeł nie wypadnie. To własnie chciałem wykorzystać zwiększając do 16 kroków moją progresję na undery. Ta moja uwaga to tak na marginesie. Jednak generalnie muszę się z Tobą zgodzić  i rezygnuję z kontynuacji tego testu. Tak jak napisałaś raczej nie ma sensu tracić czasu na granie kursów 1,25-1,30. Mimo, ze wczoraj sześć postawionych typów pięknie weszło to zysk wyniósł tylko ok. 2 j. Szkoda na taką zabawę czasu. Prawdopodobnie wrócę do mojej pierwotnej strategii gry i będę grał maksymalnie trzy typy dziennie ale po wysokich kursach.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik

Sobota  (21.09.2019)

Mecz 1    

TENIS - WTA  Seul
Linette M.- Aleksandrowa J.   godz. 09:00 
TYP: Aleksandrowa J. wygra 2-0  kurs 3,20  stawka 1 j bwin (ew. wygrana 3,20 j) 
Wynik: 2-0
Zysk/Strata: - 1j
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
cytat z dnia 21 września 2019 12:50 przez apil64TYP:  Arka Gdynia wygra mecz,  kurs 3,60  stawka 1 j bet365 (ew. wygrana 3,60 j) 
Prowadzisz kilka równoległych progresji, czy powyższy typ jest kontynuacją progresji z meczu tenisowego z godziny 9:00, gdzie typ był nietrafiony. Bo widzę że w tym meczu ponownie stawka wynosi 1j.
 
Do góry Bottom