>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV Liga - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

Status
Zamknięty.
K 304

kamil1986_

Użytkownik
Andrespolia dziś grała w osłabionym składzie.Brak 3 kluczowych zawodników w pogoni za to grają takie nazwiska jak broz budka okaczi.
zresztą ppgon zremisowała z lksem który zawsze wystawia chłopaków z 1 drużyny wtedy było 3:3 I 3 bramki zdobył broz jak dziś z Andrespolia i 3 kujawa dla ŁKS 
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
4. liga kujawsko-pomorska
Chemik Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz
poniżej 2.5 gola (2.15)
betfan   0-4

Derby Bydgoszczy! Będzie się działo.. na trybunach. Na boisku przeczuwam dużo walki, taktyki i... niewiele bramek. Zawisza mocno underowy na starcie sezonu (2-0, 0-1, 1-1, 0-2, 5-0), 4/5 spotkań to undery. W spotkaniach z udziałem Chemika również nie pada zbyt wiele bramek (0-0, 0-2, 2-0, 3-1, 4-1). To 2.15 mocno zawyżone jak dla mnie.

Regionalny Puchar Polski
KTS Weszło - Milan Milanówek
Milan Milanówek (2.7)
betfan   2-2, awans po karnych
Ciekawie zbudowany zespół gości przez byłego trenera Błonianki, Jakuba Popińskiego. Obecnie 4 pozycja w lidze okręgowej (4-0-1, porażka jedynie ze wzmocnionymi rezerwami Ursusa Warszawa). KTS Weszło to zespół występujący poziom niżej - klasa A, forowany przez Stanowskiego. Sezon zaczęli poniżej oczekiwań, miał być pewny awans. Póki co 6. pozycja (2 wygrane, 1 remis, 1 porażka). W mojej opinii błędnie zestawione kursy, to jednak różnica jednej klasy + Milan z byłymi piłkarzami Błonianki występującymi na poziomie 4 ligi - Kamil Kudelski, Mikołaj Ozimek, Rafał Polakowski czy Dominik Skorża, ponadto ostatnio do gry wrócił niezły napaścior Radosław Jankiewicz (niegdyś Ursus, Ożarowianka). W Forbet kurs 2.30 na gości.



Regionalny Puchar Polski
Szydłowianka Szydłowiec - KS Warka
KS Warka (1.75)
betfan   0-6
Kolejne spotkanie, gdzie mamy do czynienia z różnicą jednej klasy. W poprzednim sezonie obie drużyny występowały na jednym poziomie i dwukrotnie lepsi byli piłkarze z Warki. Szydłowianka obecnie słabsza, co idealnie odzwierciedla sytuacja w tabeli. Przed sezonem kontuzji doznal jeden z bardziej doświadczonych obrońców - Marcin Bińkowski. Warki nie doceniałem na początku sezonu, a jednak wyglądaj solidnie co potwierdzają (remisy z Wilgą, Mszczonowianką, Mazurem Karczew, a ostatnio wygrana z Józefovią).

 
w AKO wychodzi ~10

Z fartem!
 
 
B 91

blacky777

Użytkownik
cytat z dnia 11 września 2019 14:59 przez kamil077Witam,
Panowie OT, czy betfan daje zagrać za jakąś rozsądną stawkę niższe ligi?  I kilka takich samych kuponów?
Czy szkoda czasu na rejestrację?
Proszę po udzieleniu odpowiedzi usunąć post. Dziękuję.
szkoda czasu, w moim przypadku wygrany kupon rozliczyli jako zwrot i pozegnali mnie
lepiej odpuscic
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Dwie propozycje kuponów na dzień dzisiejszy.

FORBET
 

Czarni Połaniec   
Neptun to w tym typowy ligowy średniak, ostatnio potrafili przegrać na własnym boisku z beniaminkiem GKS Rudki. Trudno jest trenerowi Waldemarowi Szpiedze poskładać ekipę po letnich ubytkach. Połaniec to jeden z głównych faworytów do awansu.

Flota Świnoujście   
Flota to obok Hutnika Szczecin najmocniejszy zespół tej ligi. Wałcz nadzwyczaj dobrze rozpoczął rozgrywki, ale liczę że dziś zostanie sprowadzony na ziemię. Remis dla gości będzie wielkim sukcesem. U innych kursy nawet 1.25.

Lechia Dzierżoniów  4-3
Mirków ostatnio wysoka porażka z Piastem Nowa Ruda 1-6. Dzierżoniów to spadkowicz z 3. ligi, z potencjałem na szybki powrót na ten poziom. U gospodarzy za czerwoną kartkę będzie pauzował Artur Monasterski.

Polonia Słubice   1-0
Polonia to zespół oparty na obcokrajowcach, którzy potrafią zrobić różnicę w tej lidze. Meprozet po udanym początku sezonu, powinien systematycznie osuwać się w tabeli. Na środku tygodnia przegrali w PP z zespołem z okręgówki Karninem 0-1.

Mazovia Mińsk Mazowiecki   3-0

_________________________________________________________-
BETFAN
 

Mszczonowianka Mszczonów - Błonianka Błonie
typ: Błonianka 1.85   1-0
betfan

W STS 1.6, więc pobieram 1.85 w Betfan. Błonianka w tym sezonie nastawiona na awans, w poprzednim roku Pogoń Grodzisk Mazowiecki była poza zasięgiem, teraz powinno być łatwiej. Zwłaszcza, że do składu na ten mecz ma wrócić najlepszy strzelec drużyny Marcin Gregorowicz. Mszczonowianka sporo poniżej oczekiwań, tylko 1 wygrana w 5 spotkaniach. W klubie nerwowo, może się okazać że po dzisiejszej porażce pracę straci trener Śliwowski. Na koniec rzut oka na tabelę:


Pozostałe typy głównie pod różnice kursowe
Głuszyna -&gt; 1.65, w STS 1.25   
Granat -&gt; 1.55, w STS 1.45   
Jagiellonia II -&gt; 1.45, w STS 1.35 (pewnie zagrają spady po meczu jedynki z Legią)
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
U 39

uzytkownik-165580

Użytkownik
Skład Lechii na spotkanie ze Stolem Gniewino.
Alomerović - Kobryń, Maloca, Dymerski, Chrzanowski - Lipski, Egy MV, Żuk - Wolski, Paixao (K), Mihalik

Kurs: 1.48
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Unia Warszawa - KS Raszyn
typ: Raszyn (2.4)   4-1
STS/ LVBET

Widziałem gospodarzy w 2 spotkaniach (z Oskarem i Żyrardowianką). Mam wrażenie, że będą mocno odstawać w tej lidze - coś w stylu zeszłorocznej Perły Złotokłos. Z Okarem udało im się szczęśliwie zremisować, jednak Przysucha w tym sezonie dużo słabsza (ubyli Zagórski, Nkwana, Okachi, Kołtunowicz), a mimo to stworzyła sobie sporo okazji, jednak żadnej z nich nie potrafiła zamienić na bramkę. Raszyn piłkarsko półka wyżej niż Unia, w ich szeregach wciąż występuje Sylwester Patejuk (ex Podbeskidzie, Śląsk Wrocław czy Wisła Puławy). Kadra nie wiele się zmieniła w porównaniu z poprzednim sezonem. Jeśli, dnia konia nie zaliczy bramkarz gospodarzy Michał Bigajski (ex Znicz Pruszków), to Raszyn spokojnie zainkasuje 3 punkty.  

Unia Swarzędz - Tarnovia Tarnowo Podgórne
typ: Swarzędz (1.55)   0-1
STS

W Swarzędzu w zeszłym tygodniu wymienili trenera. Po kiepskim starcie sezonu Pawła Boryczkę zastąpił Patryk Kniat, dla którego jest to powrót do klubu (wcześniej otrzymał ofertę z Wisły Płock). Tarnovia to zespół oparty na starszych zawodnikach Lecha typu: Błażej Telichowski (35l) czy Zbigniew Zakrzewski (38l), którzy nie zawsze są dostępni do gry. Tak jak choćby w ostatnim pojedynku z Victorią Ostrzeszów (0-3). W ubiegłym sezonie dwukrotnie górą była Unia (1-0 i 2-1), teraz powinno być podobnie).

Lubuszanin Trzcianka - Olimpia Koło   9-0
typ: Trzciania (1.15)
STS

Spodziewam się pogromu. Goście mają do pokonania ok 240km na środku tygodnia... Ostatnio notują wyniki 0-6, 0-2, 0-4, 0-4, 1-6. Tu może skończyć się dwucyfrówką. 

eh... odechciewa się wszystkiego - Swarzędz strasznie mnie zawiódł. Czekamy na weekend!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Główny kupon na dziś z FORBET.

Górnik II Łęczna dziś zapewne ze spadami z 1 drużyny, która grała wczoraj. Z tymi zawodnikami siedzącymi w piątek na ławce nie powinni mieć problemów z Łukowem.   0-1

Mszczonowianka. O zespole Unii Warszawa pisałem na środku tygodnia. Mszczonowianka, która ostatnio poradziła sobie z Błonianką nie powinna mieć problemów z nimi. W STS stoi nieco wyżej, 1.45.   0-0

Makowianka. Starcie dwóch tegorocznych beniaminków. Goście przetrzebieni kontuzjami, o czym można przeczytać na klubowym fb. Makowianka z kilkoma fajnymi zawodnikami, m.in. niezłym napastnikiem Kamilem Majkowskim (niegdyś Motor Lublin, Znicz Pruszków, Legia).   1-2


Milan Milanówek. O tym zespole również już wspominałem kila tygodni wcześniej, przy okazji ich pucharowego spotkania z KTS Weszło. Oglądałem to spotkanie (2-2), i naprawdę byli lepsi. Byli piłkarze Błonianki robią różnicę, a zespół jest dobrze poukładany przez trenera Popińskiego. Wiem, wiem... Laura to wicelider rozgrywek, ale ta sama Lura przegrała w PP z Weszło 3-4 (do przerwy 1-4).   2-2

Niebawem kolejne typy!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Kolejna propozycja z BETFAN.

Lechia Dzierżoniów. Spadkowicz z 3. ligi kontra beniaminek. W tabeli różnica punktowa niewielka, ale na boisku będzie inaczej. Oława punktuje przede wszystkim na własnym boisku (3-0-0), na wyjazdach sobie nie radzą (0-2-1). W STS 1.40.    1-3

Czarni Żagań. Ładne value: STS 1.6, Forbet 1.65, a tutaj mamy 1.9.   0-1

Warta Działoszyn. ŁKS bez spadów z jedynki, która gra dziś ważny pojedynek w Ekstraklasie. Młody zespół z Łodzi będzie miał problemy z doświadczoną ekipą Warty. Część zawodników jak Daniel Lisowski, Paweł Marchewka, Damian Zawieja czy Krzysztof Kukulski wciąż jeszcze pamięta jak w Działoszynie była 3. liga. Zaimponowali mi oni zwłaszcza w ostatnim pojedynku z Jutrzenką Warta, wygranym na wyjeździe 3-1. W STS już spadło do 1.9    1-4

Skrót meczu z Jutrzenką:
https://www.youtube.com/watch?v=h91H3gQ-LKY

Star Starachowice. Beniaminek ze Starachowic z kilkoma ciekawymi nazwiskami jak Bartosz Sot czy Mariusz Fabjański, prowadzony przez dobrze znanego w regionie świętokrzyskim Arkadiusza Bilskiego. Busko wciąż bez kilku ważnych zawodników, plaga kontuzji o której można przeczytać poniżej. Kursy już spadają, gdzieniegdzie nawet do 1.65   1-1
https://echodnia.eu/swietokrzyskie/plaga-kontuzji-w-zdroju-buskozdroj-a-teraz-przed-ekipa-tomasza-kicinskiego-trudny-mecz-z-gks-nowiny-zdjecia/ar/c2-14413087

Z fartem! Macie coś ciekawego ze swoich terenów?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Ja od siebie polecam Przodkowo @1.5 w betfan. Mają mega pakę, nazwiska z przeszłością ekstraklasową (jak choćby Łuczak), w kasie tez się ponoć wszystko zgadza.
Powinni spokojnie ogarnąć beniaminka z Karsina.

Ponadto widzę value w kursie na Arkę II. W betfan 2.0, gdzie w STS 1.5. Nie mam info na temat ew. wzmocnień z 1. zespołu, ale na to bym nie liczył, bo dziś grają z ŁKS.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Powiśle Dzierzgoń - Lechia II
Powiśle 2.60    3-2

Lechia tydzień temu 11-0 z Gniewinem, ale na to miało wpływ z 10 zawodników pierwszej drużyny. To był jedyny wyskok, gdzie były robione tak masowe spady do rezerw w tym sezonie. Dzisiaj Lechia gra z Koroną prawie o tej samej godzinie co dwójka. Jedynym możliwym spadem jest 18letni Egy Mulanka Vikri z Inodenzji chociaż ciężko go tak nazwać bo i tak nie gra w jedynce i ew. Chrzanowski do defensywny majacy układ ze Stokowcem, że będzie robił minuty w IV lidze, ale prawdopodbnie będzie dzisiaj na ławce w Ekstraklasie. Zdolni juniorzy, którzy już sezon temu byli w dużej większości w I zespole poszli na wypożyczenia. Sopoćko do Podbeskidzia, Żukowski do Chojniczanki. Pozostałe mecze rezerwy grają młodą Lechią i tu wyniki są już bardzo kiepskie. Mają najmniej strzelonych bramek odejmując te 11 z Gniewinem. Wyjazdy to 0-3 od Lipusza, 0-0 ze słabiutkim Jaugarem i wymęczone w bólach w doliczonym czasie gry 1-0 z równie słabymi Kowalami. Ciężko oceniać czy dobre czy słabe jak na zawodników +2001 rocznik. Nie mniej, gdy na gospodarzy w trakcie wyjazdów rezerw jest ponad 2 (mówię o gosp w miarę ogarniętych - środek tabeli minimum) to można się nad tym grubiej zastanowić i tak też jest z Powiślem. Na tą chwilę jutrzejsi gosp 3 mecze 3 remisy u siebie (w zeszłym sezonie bilans 11-4-3), ale nie grali z byle kim bo 2 razy z czołem tabeli - Gryf i Kaszubia. Wyjazdy to 2 porażki też z zespołami z góry bo w Kartuzach w pierwszej, gdzie dostali lanie 1-6 i pretendentem do awansu Przodkowem 1-2 w ostatniej kolejce, gdzie zagrali dobre zawody i remis nie byłby dla nikogo zdziwieniem. Powinni za chwilę nadrabiać punkty z dolną częścią tabeli. Lechia II 18 września grała jeszcze wstępny regional PP, poszło gładko 5-0 z rezerwami Luzina, gdzie grało kilku chłopaków, którzy na co dzień są podstawą dwójki w swoich formacjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Co do rezerw ŁKSu. 
Mecz o 11.

4 piłkarzy z pierwszego składu dzisiaj w pierwszym składzie na Warte Dzialoszyn, jest to Bryła, Łuczak, wracający po kontuzji Klimczak i Karlikowski. 

ŁKS @2,99  
efortuna 
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
K 304

kamil1986_

Użytkownik
Na jutro polecam mecz rezerwy Pelikana Łowicz- Ner Poddębice 2 na Ner.
Kurs 3.35 forbecie.
rezerwy Pelikana to pewny spadek z tej ligi jak Orzeł.
Ner jest potencjalnie jako trzeci ale walczy co pokazują ostatnie mecze w lidze i pucharze.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
cytat z dnia 21 września 2019 22:20 przez kamil1986_Na jutro polecam mecz rezerwy Pelikana Łowicz- Ner Poddębice 2 na Ner.
Kurs 3.35 forbecie.
rezerwy Pelikana to pewny spadek z tej ligi jak Orzeł.
Ner jest potencjalnie jako trzeci ale walczy co pokazują ostatnie mecze w lidze i pucharze.
Po wczorajszym dniu, aż wstyd zabierać głos. Jednak pierwsza drużyna Pelikana gra dziś o 11:15, więc tradycyjnie ławka rezerwowych zagra w rezerwach (Orzeł, F. Kowalczyk, Szczepański, Kozieł, Bućko, Białas - ktoś z nich na pewno pojawi się na boisku). Ner bez 3 podstawowych zawodników: bocznego obrońcy, stopera i środkowego pomocnika.

Osobiście delikatnie spróbuję Pelikan II po 2.76 w STS.   1-0

Ponadto:
Świebodzin - Przybyszów
typ: Przybyszów 2.0   2-1
STS/Forbet
Na tygodniu z funkcji trenera Pogoni zrezygnował Tomasz Sobczak. Na ten moment nie znaleziono nowego szkoleniowca. Tymczasowymi opiekunami zespołu zostali: Dawid Śliwiński i Damian Janecki. Poszukiwania nowego coacha trwają. Więcej info poniżej:
https://www.zachod.pl/136648/zmiany-zmiany-zmiany-roszady-wsrod-trenerow-w-swiebodzinie-i-zbaszynku/
Dąb to od lat czołowa drużyna 4. ligi lubuskiej. Po dwóch porażkach z czołówką ligi - Gubin i Słubice, dziś liczę na komplet punktów w ich wykonaniu. W ubiegłym sezonie w Świebodzinie Dąb wygrał 2-0.

Luzino - Wierzyca Pelplin 
typ: Luzino 2.2   2-2
STS
Po spadku do 4 ligi, władze klubu z Pelplina postanowiły przebudować drużynę. Zaczęło się od zmiany trenera, i postawiono na znanego Pelplińskim kibicom Michała Anslika, następnie zaczęto odmładzać szatnie i tak w zespole pojawiło się 8 zawodników urodzonych po roku 2000, do tego dołączyli zawodnicy, którzy już wcześniej występowali w Wierzycy. Gospodarze to od kilku sezonów zespół własnego boiska (2018/19 bilans 10-4-4, 2017/18 bilans 9-4-4). W tym sezonie póki co u siebie przegrali z czołówką (Arka II i Przodkowo) + wygrali z Lęborkiem. Stawiam na kolejne 3 punkty gospodarzy, zwłaszcza że przed gośćmi daleki i... wczesny wyjazd (spotkanie o 11:00).

 
K 304

kamil1986_

Użytkownik
Pelikan II nie ma kasy na rezerwy w 4 lidze.
W tamtym sezonie wygrali PJS i otrzymali 35tys ledwo się utrzymując.
Rezerwy nawet nie mają kompletnej ławki rezerwowych.Ner natomiast 0-0 z ŁKSem.Remisy z Andrespolia i wygrana w Pucharze.Ostatni remis z pogonią Zdunska Wola gdzie gra w pogoni 3 doświadczonych widzewiakow 4-4.
grając na pelikan jest to bardzo ryzykowne.
Ale dowiemy się niebawem


 
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Star Starachowice - Neptun Końskie (4 liga świętokrzyska)
typ: Neptun Końskie
fortuna @2,20 @sts @2,10 betfan @2,00 forbet @1,45

Zacznę od tego, że mecz dostępny w ofercie każdego buka z kursem powyżej @2,00 i jedynie forbet który te niższe ligi ogarnia najlepiej na rynku (polecam grać różnice kursowe) zareagował należycie. Do sedna.

Star Starachowice zagra bez 10 zawodników!!!! 7 z nich to piłkarze z pierwszej jedenastki, pozostali to wchodzący z ławki. W drużynie jest plaga kontuzji i chorób. W środę oddali pucharowy mecz walkowerem, dziś grają bo muszą i z konieczności zagrają juniorami. Nie wierzycie? Proszę bardzo ⏩ LINK DO ARTYKUŁU

Ps. Artykuł jest sprzed 3 dni, na dziś sytuacja wygląda jeszcze gorzej niż tam opisana.
 
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Forbet to dobry bukmacher, ale aż tak bym ich nie wywyższał. Wczoraj pograłem poniższy kuponik i dziś mamy następujące kursy:
TKO 3.52
Zbąszynek 1x 1.61




janusz_tracz wydaje mi się, że nie śledziłeś oferty w dniu wczorajszym. Końskie stały wówczas w Forbet po jakieś 3.0. Dziś rano spotkanie zostało zdjęte z oferty (screen poniżej), a teraz wróciło po 1.45. W moim odczuciu jest to mega antyvalue i szczerze odradzam. Po 3.0 było warto, ale nie po takich "ochłapach" jak obecnie.   

 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom