>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Kosz
Legia wygra handi +1.5
1.98 etoto   
+4.5 1.84 etoto   
Edit dogrywka
Kolejna dogrywka
85:83
po dwóch dogrywkach Legia wymeczyla awans
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Co myślicie o jutrzejszym zwycięstwie Magdy Linette po kursie @2? Według mnie bardzo dobrze w ostatnim czasie wygląda i weźmie ten mecz
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
opiszę Wam - choć serio nie wiem dla kogo to piszę i kto to zrozumie (takie jest moje niskie zdanie o grających tutaj :) ) - basket CIPACOBA - mam wynik 56-20 i 4 min do HT ...moja linia to 61 na gospodarzy za 1 milion eu i ...5 minut. 

czas ....i moje pierwsze zdziwienie ....5 min do połowy i ...wynik qrwa płynie !!!!!! serio !! ktoś widział takie coś ??????

sedziowie nie reaguja nic .....

zostaje nie 4:05 jak powinno byc pomimo minuty straty ale ...3,33 - skąd .....z dupy !!!!
ukradli z 5:05 na 3:33 ....a teraz moje zadziwnienie........ NIKT NIE PROTESTUJE !!!!!!!!!

 akcja-akcja-akcja 1 min do konca i 58-30 (nikt nie widzi minimum 2 fauli przy rzucie na moich )

17 sek dop konca moi na 60 - ale to wjeba norma

-2 sek przeciwnik trafia 

WIDZĘ ZEGARY WSZĘDZIE JEST PO CZASIE !!!!!!!!!

moi z akcji za 2 ...minimum z 20 sek po akcji 


wygrałem z 2k eu 

ale dalej nie kumam dlaczego  - nie rozumiem czasu który szedł bez niczego - nie kumam tych fauli co były mega mega mocne nikt ich nie gwizdał - nie rozumiem potem jak czas był na 0.00 a akcje dalej szły .....

ok zarobiłem - ale przestrzegam innych przed graniem tego gówna 

fixy 100% !!!!
 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Teraz prawdziwy hit , choc miałem przestac pisac po ostatniej sensacji ,......

17 pkt i gram under 27,5 na ...2,20 do końca (2qw nie ma żadnych dodatkowych fauli na wynik - faule to 1-4 moi )
wiadomix mam mega mocno 27,5
....
pisze Wam posta i .....z 17 robi się w 60 sek 23 !!!!!
jak ...norma 3+3 
ok 
dalej nie ma dramatu ale .......
wg zegara za tablicą 1.33 sek
a mamy 2ft + akcja w obie strony + 2 ft ...plus !!!
to wszystko w 1 sekundę i 33 setne !!

znów plus ale po ostrym rozstroju żołądka !!

nie podawajcie prosze prebetów z ...lig północnoamerykańskich ...bo to parodia total - czas nie odgrywa roli ....sedziowie parodia!!! miał ktoś tam może podobne doświadczenia ????
 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
No i jeszcze może końcówka Libertadores-Abejas ....to nie ma nic wspólnego z Europejską liga . Faule pod tytułem z łokcia w ryj ...norma - ale podczas zbiórek ...def . a teraz hit : sędzia to widzi !!! ocenia to prawdłowo i daje 2 ft ....bez piłki z boku .
Każdy kto kuma basket wie o co kaman  - 
faul i co dalej ??
w Europejskim baskecie byłyby albo :
2ft i piłka z boku (faul umyslny) albo nie byłoby faulu 

Tam mamy parodie - nie wiem kto to ustawia , mam dobry wynik dzis akurat ale to nie jest żadną normą - sędziowie plus grajkowie ustawiaja ta lige ....dziwne i mega mega parodyczne 
 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 20 września 2019 21:41 przez cosmografCo myślicie o jutrzejszym zwycięstwie Magdy Linette po kursie @2? Według mnie bardzo dobrze w ostatnim czasie wygląda i weźmie ten mecz
W pierwszym secie Magda zagrała najlepszy swój tenis i kto wie. Co prawda obecnie w drugim trochę pod górkę ale liczę, że faktycznie nasza Linette to udźwignie. Alexandrova ma świetne pierwsze uderzenie i to robi przewagę ale Madzia gra świetnie. 
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
cytat z dnia 20 września 2019 21:41 przez cosmografCo myślicie o jutrzejszym zwycięstwie Magdy Linette po kursie @2? Według mnie bardzo dobrze w ostatnim czasie wygląda i weźmie ten mecz
PYKŁO :D
      
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom