>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka Bundesligi (20.09 - 23.09.2019)

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Schalke - Mainz @1,70 Ivbet   2-1

W piątkowym spotkaniu bundesligi myslę że można isć w kierunku Schalke. Trener Wagner poukładał zespoł i nie przypominają już ekipy z poprzedniego sezonu kiedy to walczyli o utrzymanie. Do tej pory w 4 spotkaniach przegrali tylko raz, z Bayernem, ale też jakos źle się nie zaprezentowali. W ostatnim meczu wysoko rozbili słabe Paderborn 5-1 stwarzając sobie wiele okazji do zdobycia gola. Problemem w ekipie Schalke wydaje sie być brak klasowego napastnika, w ostatnim meczu 4 gole zdobywali pomocnicy i obrońcy a jednego rezerwowy napastnik. Pierwszy wybór w ofensywie czyli Burgstaller prezentuje sie strasznie drewnianie i wiele korzysci z niego drużyna narazie nie ma. 
Mainz za to badzo słabo rozpoczeło sezon, po trzech wysokich przegranych w ostatniej kolejce przełamali sie i wygrali z Herthą. Jakims wielkim wyczynem bym jednak tego nie nazywał bo Hertha również początek sezonu ma słabiutki. Myslę że goscie w jutrzejszym meczu w Gelsenkirchen nic nie ugrają. 
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik

SCHALKE 04 VS. 1. FSV MAINZ 05 
SCHALKE 04: Nübel - Kenny, Stambouli, Sané, Oczipka - S. Serdar, Mascarell - Caligiuri, Uth, Harit - Burgstaller
1. FSV MAINZ 05: Zentner - Brosinski, St. Juste, Niakhaté, Aaron - Kunde - Fernandes, Latza - Boetius - Szalai, Quaison

- Ekipa z Gelsenkirchen naprawdę nie ma łatwo ,gdyż terminarz ułożył się dla nich wyjątkowo pechowo ,bo już na początku czekało ich starcie z Borussia M-G (0-0) czy też z Bayernem Monachium (0-3) a do tego w najbliższych tygodniach rozegrją mecze z Lipskiem czy też Borussia Dortmund. Na szczęście udało się ograć wysoko Herthe (3-0) oraz SC Paderborn (5-1) co daję im łącznie siedem oczek po czterech kolejkach.
- David Wagner trener Schalke dziś nie będzie mógł skorzystać z usług Bentaleb (0/0), Mi. Langer (0/0) oraz Raman (3/0)
- FSV katastrofalnie weszło w nowy sezon ,na początek odpadnięcie z Pucharu Niemiec już w 1.rundzie (1. FC KAISERSLAUTERN) potem trzy kolejne porażki ligowe z rzędu (tracąc łącznie aż 13.bramek) by po przerwie na mecze eliminacji Euro 2020 w końcu się przełamać i wygrać (2-1) z równie beznadziejną ekipą z Berlina (2-1) co naprawdę nie wróży niczego dobrego.
- Mainz dziś bez Akono (0/0), Bell (0/0), Hanin (0/0, Ji (0/0), Mateta (0/0), Mwene (0/0), Seydel (0/0)
- Myślę ,że gospodarze przy ostatniej niezłej skuteczności strzeleckiej a zarazem bardzo słabej defensywie gości mogą wygrać to spotkanie różnicą co najmniej dwóch bramek.

typ: Shcalke @ 1.65 / unibet   
typ: Schalke (-1) @ 2.14 /unibet   
 
D 479

dior.sauvage

Użytkownik
Z telefonu totes bedzie krotko. Kurs 1.7-1.8 na Schalke jest zawsze podejrzany, do tego ostatnio zagrali bardzo dobry mecz z Paderbornem. Ekipa tak nieregularna jak Schalke nie gra dwoch tak dobrych spotkan z rzedu, euforia z nimi zwiazana jest dla mnie niezrozumiala. Mainz gra jak gra, musza szukac punktow- obecne Schalke jest ekipa z ktora mozna tych punktow szukac. Mainz ostatnio w koncu win z Hertha, mecz wyrownany ale w koncu sie udalo. Schalke latwo miec nie bedzie, Mainz wcisnelo gola chociazby Bayernowi (potem zostali srogo wyjasnieni ale gol to gol), Schalke nie ma w tylach monolitu, z przodu tez bez pomyslu.

Mainz lub remis @2.5 Betclic   2-1
Mainz powyzej 1.5 gola @3 Betclic  2-1
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Lipsk&amp;over 1.5 fortuna 1.94  

mysle ze kurs do gry, werder bez 2-3 graczy z pierwszego składu, szczególnie ofensywnie może być ciężko. Lipsk pokazuje w tym sezonie ze top1 w zasięgu. Z racji ze obje drużyny często overowo to taki typ proponuje 
 
D 479

dior.sauvage

Użytkownik
Freiburg - Augsburg

Freiburg nadspodziewanie dobrze zaczal sezon ale to kwestia czasu az wroca na swoje miejsce, nie wierze ze drugi raz na przelomie kilku lat awansuja do pucharow. Aczkolwiek graja szybka, przyjemna pilke, kalendarz tez ulozyl sie dla nich dobrze- Mainz, Hoffenheim, Paderborn. Po prostu wykorzystuja swoje szanse.Augsburg tez gra swoje - defensywa lezy jak zawsze, probuja cos ukluc  z przodu, poki co zawsze udawalo sie wcisnac jednego gola, w ostatniej kolejce nareszcie zdobyli upragnione punkty. Oba zespoly bronic po prostu nie potrafia i o zadnej murarce nie moze byc mowy, zwlaszcza gdy Freiburg jest gospodarzem. Widze bardzo otwarty, szybki mecz, z glupimi bledami w defensywie i kilkoma bramkami.

powyżej 3.5 gola @2.65 Betclic   1-1

Leverkusen - Union

Faworyzowania Bayeru ciag dalszy czego nie rozumiem - wiadomo, kurs z Lokomotivem byly straszne zanizone, ale Union tez nie przyjdzie oddac za darmo punktow. Walcza w kazdym meczu, umiejetnosci moze nie ma, ale za to wola walki i ciag na bramke. Ostatnio nerwowy mecz z Werderem, przegrany 1-2, czerwo dla Subotica, co na pewno bedzie oslabieniem ich slabej i tak defensywy, ale w ataku cos tam probowali, momentami nawet ladnie to wychodzilo. Bayer gra naprawde przecietnie, slabo atakuja, jeszcze gorzej bronia, nie graja na pewno tak jak ten zespol na poczatku ich przygody z Peterem Boszem, Union powinien cos wcisnac bo ataki w ich wykonaniu sa pewnikiem, tak samo jak strzeli cos Bayer - po prostu, dwie ekipy ze slaba defensywa i z fantazja w ofensywie. Do tego znaczne faworyzowanie Bayeru ktory u siebie mocno meczyl sie z Paderbornem czy beznadziejnym w tym sezonie Hoffenheim. Union nie bez szans na zdobycz punktowa.

Union lub remis @3.05 Betclic   2-0
Union strzeli w obu połowach @5.2 Betclic   2-0
Obie strzelą @1.65 Betclic  2-0
 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Hertha-Paderbon
Typ-0
Kurs-4.45
Buk-Totomix

Spotykają się 2 czerwone  latarnie,z takim samym bilansem spotkań czyli 0-1-3,buki faworyzują gospodarzy ale ja uważam że gości stać na wywalczenie min.1 pkt a może i nawet 3.
Osobiście gram odważnie na remis bo tak mi ten mecz wygląda,można też pograć 02 po niezłym kursie,jak kto woli.

Kolega powyżej uprzedził mnie trochę bo mam podobne zdanie co do meczu w Leverkusen,02 jak najbardziej do gry,z kolei co do Freiburga to myślę że pocisną Augsburg i wygrają więcej jak 1 bramką.

Leverkusen-02
Kurs-2.83
Freiburg -1
Kurs-3
 
D 479

dior.sauvage

Użytkownik
Bayer pokonal Union 2-0, niby pewnie, mieli przewage, ale wciaz mnie nie przekonuja. Za tydzien Augsburg, niby latwy wyjazd, ale rowniez nie jestem przekonany co do ich formy. 

Borussia M - Fortuna D

Borussia bedzie starala sie zatrzec choc troche tragiczne wrazenie po czwartkowej kompromitacji z Ligi Europy, na Borussia Park przyjezdza Fortuna Dusseldorf, czyli nie bedzie to zadanie latwe. Dusseldorf pod wodza Funkela stal sie mocno sredniakiem z Bundes, moze nie majacy szans na puchary, ale rowniez do spadku im daleko. Sezon zaczeli dobrze, od wygranej z Werderem, potem zaczeli tracic puktkty, w efekcie bilans 1-1-2 - szalu nie ma, ale tez nie mozna powiedziec ze w kazdmy z tych spotkan grali slabo. Nie, atakowali, nie bylo murowania bramki, czasem braklo szczescia, czasem przeciwnik byl zbyt dobry, ale nie odpuszczali, wrazenie zostawiali raczej pozytywne. Borussia z Moenchengldabach w tabeli tez wyglada dobrze, 7 punktow, ale to wciaz bardziej efekt szczescia niz faktyczny stan rzeczy, widac to bylo na przykladzie ostatnich batow 0-4 u siebie z ustriackim Wolfsbergerem. Wiadomo, motywacja po takich wcirach bedzie wsrod pilkarzy niesamowita, bedzie gryzienie trawy i ciag na bramke. Fortuna lubi to i na pewno bedzie chciala wykorzystac otwarta gre gospodarzy. Oba zespoly slabo bronia, nadrabiaja to atakiem, w tym meczu widze gole z obu stron.

obie strzela @1.58 betfan   2-1
Fortuna D lub remis @2.2 betfan  2-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom