>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9. kolejka PKO Ekstraklasy (20.09-22.09.2019)

Status
Zamknięty.
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
ŁKS - Arka, ŁKS wygra (remis - zwrot), kurs 1.60, STS    
 
ŁKS zalicza fatalną serię 6 porażek z rzędu i można zadać sobie pytanie, jak nie teraz to kiedy? Arka to zdecydowanie najgorsza drużyna Ekstraklasy jeśli chodzi o mecze wyjazdowe - w 2019 roku wygrali tylko 1 mecz w delegacji -z Koroną Kielce.
ŁKS przed awansem do Ekstraklasy miał tylko 1 porażkę w 1. lidze - z Puszczą. Same spotkania Ekstraklasy też nie były najgorsze, co prawda 4 mecze - tylko 1 remis, ale terminarz meczów domowych był dla nich wyjątkowo trudny - Lechia, Lech, Legia i Piast, czyli cała czołówka. Warto zaznaczyć, że w większości tych spotkań ŁKS zaprezentował się bardzo dobrze - zawodziło wykończenie i brak szczęścia. Z Legią zdobyli 2 gole i przez większą część meczu byli lepszą drużyną, ale ostateczne doświadczenie Legii okazało się kluczowe w kontekście ich wygranej. W rywalizacji z Piastem i Lechem oddali ponad 20 strzałów na bramkę (w każdym ze spotkań) - zawodziła tutaj skuteczność, a w rywalizacji z Piastem brakowało jeszcze tego, co w teorii najprostsze do zamienienia w bramkę, czyli wykorzystania rzutu karnego. 

Biorąc pod uwagę dobrą grę ŁKS'u w meczach domowych i mizerną postawę Arki na wyjazdach - liczę na przełamanie złej serii gospodarzy i ich zwycięstwo lub  w najgorszym wypadku - remis, za który otrzymamy zwrot stawki.
 
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
lechia-korona typ:1 kurs 1.85  

troche jestem zdziwiony kursem na to spotkanie poniewaz zwycienca wydaje sie pewny-bedzie nim lechia gdansk.po kilku nie udanych meczach znowu zaczeli grac swoje czyli solidnie w tylach i dobra,dokladna,taktyczna gra w przodzie.skrzydla zaczely grac,wrocil udovicic i razem z mladenovicem robia duzo wuiatru po lewej stronie,po przeciwnej drugie zycie na peszko ktory strzela jak na zawolanie.wolski z lawki takze w koncowce robi roznice i troche sie dziwie ze nie ma go od pocztku.dwa ostatnie spotkania zwycienskie i to z lechem i piastem wiec korona ktora ma swoje klopoty  bedzie mialo ciezko o punkcik.ostatni mecz remisowy z wisla ale wiekszosc meczu grali z przewaga jednego zawodnika.uwazam ze w gdansku kibice beda sie cieszyc z dobrej gry swojego zespolu i korzystnego wyniku,a kurs na to spotkanie dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Ślask Wrocław - Zagłebie Lubin
Typ: 1
Kurs: 1,97
Bukmacher: Fortuna

W 9 kolejce naszej Ekstraklasy dojdzie do pojedynku pomiędzy Śląskiem Wrocław i Zagłębiem Lubin. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 3 miejsce z dorobkiem 16 punktów mając na koncie 4 zwycięstwa, i 4 remisy a ich bilans bramkowy to 10-5. Podopieczni trenera Laviczki mają serię 12 kolejnych meczy bez porażki a w lidze w tym sezonie nie przegrali jeszcze meczu, chociaż zawodzi u nich skuteczność bo mają serię 3 remisów pod rząd. W tym pojedynku derbowym gospodarze zechcą przełamać swoją niemoc skuteczności i zdobyć 3 punkty,bo na swoim boisku z Zagłębiem mają serię 4 kolejnych zwycięstw. Zagłębie Lubin po ostatniej wygranej z Wisłą Płock 5-0 awansowali na 12 miejsce z dorobkiem 8 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki a ich bilans bramkowy to 12-12. Po słabych wynikach na początku sezonu włodarze klubu z Lubina zwolnili trenera czego efektem było wysokie zwycięstwo nad Wisłą i tym samym przerwali serię 3 porażek pod rząd. Faworytem są zawodnicy gospodarzy, którzy potrafią grać z tym przeciwnikiem na swoim boisku,ale nie zapomnijmy że to derby co dodaje dodatkowego smaczku w tym pojedynku.
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Lech - Jagiellonia
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,16
Bukmacher: Fortuna
ZWROT
Tym razem znów w wyjazdowym meczu Jagiellonii pójdę w ich stronę. Ostatnio mnie nie zawiedli i liczę, że podobnie będzie tym razem. Lech ostatnio jest zdecydowanie pod formą. Gdyby notowali podobne wyniki jak na początku sezonu spokojnie mogliby być na podium w tabeli, a tak są w dolnej połówce. Dodatkowo ostatnimi czasy Poznań nie jest twierdzą, a wręcz przeciwnie drużyny przyjezdne mogą spokojnie liczyć tu na komplet punktów. Wygrała Cracovia, wygrał Śląsk to czemu ma nie wygrać Jagiellonia? Tym bardziej, że zagrała już na wyjeździe cztery mecze, (strzelała średnio 2 gole na mecz) i ani jednego nie przegrała. W dobrej formie jest Jesus Imaz, który na wyjazdach strzela bardzo często i myślę, że jest to dodatkowy atut dla tego typu, ponieważ Hiszpan i tym razem spróbuje poprowadzić swoją drużynę do wygranej. Po takim kursie uważam, że zdecydowanie warto zaryzykować.
 
U 39

uzytkownik-165580

Użytkownik
cytat z dnia 18 września 2019 14:50 przez kacper091097Lech - Jagiellonia
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,16
Bukmacher: Fortuna
Tym razem znów w wyjazdowym meczu Jagiellonii pójdę w ich stronę. Ostatnio mnie nie zawiedli i liczę, że podobnie będzie tym razem. Lech ostatnio jest zdecydowanie pod formą. Gdyby notowali podobne wyniki jak na początku sezonu spokojnie mogliby być na podium w tabeli, a tak są w dolnej połówce. Dodatkowo ostatnimi czasy Poznań nie jest twierdzą, a wręcz przeciwnie drużyny przyjezdne mogą spokojnie liczyć tu na komplet punktów. Wygrała Cracovia, wygrał Śląsk to czemu ma nie wygrać Jagiellonia? Tym bardziej, że zagrała już na wyjeździe cztery mecze, (strzelała średnio 2 gole na mecz) i ani jednego nie przegrała. W dobrej formie jest Jesus Imaz, który na wyjazdach strzela bardzo często i myślę, że jest to dodatkowy atut dla tego typu, ponieważ Hiszpan i tym razem spróbuje poprowadzić swoją drużynę do wygranej. Po takim kursie uważam, że zdecydowanie warto zaryzykować.
Dodam od siebie, że Lech będzie miał problem z obroną. Na pewno nie zagrają: Crnomarkovic (pauza za kartki) i Kostewych (kontuzja). Pod znakiem zapytania stoi występ Satki (ostatnio kontuzjowany). Z podstawowego bloku defensywy zostaje tylko Gumny.

Ja obstawiam Jaga Over 1 (azjan) po kursie 1.81.
W 4 ostatnich meczach między tymi zespołami Jaga zawsze strzelała minimum 2 gole.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
@patryk.probet

Typu nie neguję, a nawet obstawiam podobnie ale pisanie, że zostaje tylko Gumny to przesada. Jest Rogne, więc brak mocno przeciętnego ostatnio Crnomarkovica nie powinien być rozpatrywany w kategoriach osłabienia. Bardzo możliwe, że i tak nie znalazłby miejsca w składzie na ten mecz zakładając, że Satka będzie gotowy żeby zagrać. A raczej będzie. Kostevych również zamieszany jest ostatnio w utratę co drugiego gola przez Lecha. Naturalnym zmiennikiem jest Puchacz, który jest raczej zaskoczeniem in plus.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok typ: Lech Poznań strzeli gola w drugiej połowie meczu kurs 1,64 Fortuna   

Lech Poznań świetnie wystartował w nowym sezonie, ale dwa ostatnie mecze zakończyły się ich porażką. To spowodowało, że Lech jest dopiero na ósmym miejscu w tabeli. Wiadomo, że ambicje tej drużyny są bardzo duże, podobnie jak ich potencjał, więc po dwóch porażkach trzeba powalczyć o komplet punktów. Czy im się uda wygrać to spotkanie to trudno powiedzieć, bo Jagiellonia jest naprawdę mocna, do tego Lech ma problemy z defensywą, jednak w ataku zwłaszcza u siebie Lech jest groźny. Jagiellonia to jest ofensywnie grająca drużyna, która strzela dużo goli, jednak trochę tych bramek też tracą. W meczach pomiędzy Lechem Poznań a Jagiellonią Białystok dość często są wysokie wyniki. Dla przykładu ich ostatnie spotkanie to remis 3:3. Tu też się spodziewam ciekawego meczu. Lech powalczy o zwycięstwo i jeśli w drugiej połowie będzie remisowy wynik, to Lech powinien przycisnąć, dlatego liczę na ich gola w drugiej połowie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:30 Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Lechia @ 1.92 
  
Fortuna

Weekend zbliża się wielkimi krokami, a więc czas na kilka słów. W ostatniej kolejce Lechia pewnie pokonała u siebie Lech 2:1 i zapewne teraz będą chcieli pójść za ciosem aby osiągnąć kolejny dobry rezultat. Gospodarze wyglądali bardzo dobrze fizycznie i piłkarsko, co prawda było to ich pierwsze zwycięstwo w tym sezonie przed własną publicznością, ale mocno zasłużone. Jestem pod wrażeniem, że do bardzo wysokiej formy powrócił Peszko, który w poprzednim sezonie miał niemiłe przygody w Gdańsku. Trener Stokowiec ma pomysł na tą drużynę i ciągle próbuje wprowadzać korekty, a odstawieniem od składu min. Haraslina czy Paixao przynosi efekty. Bardzo dużo drużynie daje Udovicić czy Gajos, który mocno pracuje w drugiej linii. Korona do Gdańsk przyjedzie z nowym trenerem, który miał zaledwie kilka dni aby zapoznać się z zespołem i wprowadzić sporo korekt. Jak nas życie nauczyło nowa miotła przynosi odrazu zwycięstwo w pierwszym spotkaniu, ale czy tym razem będzie tak samo?. Sam jestem ciekaw co wymyśli Pan Mirosław Smyła i jak będzie wyglądało ustawienie gości. Sam trener zapowiada i dostał za zadanie, że musi utrzymać Koronę w ekstraklasie. Będzie to trudne bo najpierw trzeba wprowadzić nowego ducha w szatni i co nieco pozmieniać w taktyce i treningach. Mam nadzieje, że Korona się utrzyma bo dodaje smaku tej lidze, a zwycięstwa zacznie od innych następnych kolejek, bowiem Lechia na dzień dzisiejszy jest zespołem wyraźnie lepszym piłkarsko...

15:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Pogoń @ 1.82
Fortuna


Najpierw chce napisać kilka słów o Górniku. Goście w poprzedniej kolejce bezbramkowo zremisowali u siebie z Śląskiem Wrocław, lecz kto oglądał to spotkanie to wie, że Górnik nie zasługiwał nawet na punkt w tym meczu. Śląsk ich zjadł taktycznie, bowiem Górnik nie istniał w drugiej linii przez co ciągle notował masę strat. Na dodatek Zabrzanie przy tak słabej formie Angulo nie za wiele są w stanie zdziałać w ofensywie. Po bokach Zapolnik i Jimenez również nie dają tyle co w poprzednim sezonie Kurzawa i Kądzior. Trener Brosz ma ból głowy, bo ławka również jest średnia, a młodzi niedoświadczeni gracze niestety muszą się jeszcze sporo nauczyć. Na plus na pewno jest bramkarz Chudy, który robi co może. Obrona również wygląda nieźle, lecz ile w takim zestawieniu pociągnie?. Sezon jest długi, a więc za jakiś czas zmęczenie da o sobie znać, bądź kartki i wtedy zacznie się poważny problem...
Pogoń w spotkaniach domowych spisuje się bardzo dobrze, lecz mają też swoje słabsze momenty np. mecz z Wisła Płock. Mam nadzieje, że ta porażka sporo ich nauczyła i do każdego rywala podejdą na 200% zaangażowania. Do składu powrócił Kozulj, który tak naprawdę nie wiadomo czy miał kontuzję czy też było to spowodowane negocjacjami do innego klubu. Na dzień dzisiejszy zostaje w Szczecinie i bardzo dobrze, bo druga linia z tym zawodnikiem w składzie przynosi sporo efektów. Niewiem czy na obronę wróci Nunes, ale jeśli tak to Pogoń podejdzie do tego meczu w najsilniejszym możliwym zestawieniu. Nie oczekuje od nich wysokiej wygranej bo takiej jeszcze w tym sezonie nie odnieśli. Pogoń zapewne będzie grała swoje, czyli jak najczęstsze utrzymanie się przy piłce i spokojny atak pozycyjny...
 
G 14

grycash

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

We Wrocławiu cisza i koncentracja. To dla drużyny z Wrocławia być może ostatni moment, by wygrać zachowując serię bez porażki, a remisy nie wiele dają (szczególnie ten "upalny" z Pogonią i nieskuteczny w Zabrzu) . Po meczu z Zagłębiem, czeka ich trudny mecz z Koroną w Kielcach, a potem, jak zwykle groźną, Jagą. Gdzieś tam może paść pierwsza porażka Śląska. Armat Śląsk wciąż nie ma. Exposito? Wykonuje inną pracę niż strzelanie goli. Szczepan? W meczu z Górnikiem, widać było zmianę mentalną. Na Markovicia jeszcze za wcześnie, choć może wejść Lavitzce na "nos". Po za tym w Śląsku może strzelić każdy, tylko nie każdy chyba zdaje sobie sprawę do końca, że jest w pozycji do strzału, stąd brak skuteczności. Środek? Krótko. Bajka! Ambitny Płacheta, myślę, że przyczyni się do zdobyczy bramkowej. Obrona doświadczona i pewna.
Zagłębie w wyniku zmian, będzie nieprzewidywalne i to najmocniejszy argument. W obecnej sytuacji Zagłębia, małe szanse na "efekt miotły" w pierwszym meczu z silnym taktycznie i zdyscyplinowanym rywalem i to na jego boisku.
Wynik jednak będzie sprawą otwartą i najkorzystniej wyjdzie na tym ten, kto w I połowie nie da pograć rywalowi. Jest szansa, że w sobotę we Wrocławiu pojawi się frekwencja na poziomie tym z meczu ze Szczecinem (25000). Dzień, godzina i aura, w dniu zawodów, powinna temu sprzyjać. A swoje ściany i duża publiczność, to będzie ogromny atut Wrocławian.
Jest jeszcze jeden czynnik. Będzie to mecz derbowy.
Jednak Śląsk jest tam gdzie powinien być, a Zagłębie musi się dopiero odgrzebać.

Stawiam na zwycięstwo fantastycznej ekipy z Wrocławia!


 
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Przed nami już 9 kolejka Ekstraklasy, ależ ten czas zasuwa !
W 8 kolejce miałem problem z wytypowaniem wyników, ponieważ mecze wydawały mi się w miarę wyrównane i trudne do przewidzenia. Jak się później okazało, jednak nie było tak trudno :) Inaczej sytuacja wygląda przed tą kolejką, patrząc na mecze w dość łatwy sposób można wskazać faworytów i widzę, że większość z nas typuje podobnie. Szczerze, to trochę mnie to nie pokoi, ponieważ jak dobrze wiemy w sporcie nie ma pewniaków, a nasza polska liga kopana w szczególności potrafi często zaskoczyć i obawiam się, że nie będzie tak łatwo jak nam się wydaje. Piast kryzys ma za sobą, gra z Rakowem, prosta jedynka, Arka fatalna na wyjazdach, ŁKS zasługuje w końcu na punkty, jedyneczka, Śląsk w nieziemskiej formie ma kolejną szansę pokazać kto rządzi na Dolnym Śląsku, kolejna jedynka! Hmm.. Oby wszystko było takie proste!
A teraz już tak całkiem poważnie, krótko i na temat. Trochę w tym tygodniu zaspałem z analizą meczu. Nie za bardzo lubię powtarzać czyjeś wypowiedzi, aczkolwiek od jakiegoś czasu typuję mecze Śląska i jak do tej pory moje analizy się sprawdzają, więc jestem zmuszony zostać przy WKS-ie.
Idę śmiało w stronę Śląska Wrocław w meczu Zagłębiem. Naprawdę nie widzę tutaj innej opcji niż pewna wygrana gospodarzy. Wszystko w tym meczu przemawia za Śląskiem - forma, mecze bez porażki, grają u siebie, historia spotkań przed własną publicznością, aktualnie super wsparcie zewsząd, ale głownie kibiców, ogólnie są na fali, dodatkowo to są DERBY! Śląsk ma świetną okazję sprawić łomot Zagłębiu, które ewidentnie ma "gorsze dni". Wszyscy tam liczą na zwycięstwo, więc piłkarze są podwójnie zmotywowani i zdają sobie sprawę, że akurat w tym meczu muszą być górą, ,muszą być skuteczni i konsekwentni. To, że Lubin wygrał ostatnio 5:0 wcale mnie nie przekonuje. Jedyne zwycięstwa jakie odnieśli w tym sezonie to wygrane z Arką i Wisłą Płock. Od dłuższego czasu powtarzam, że miejsce tych drużyn jest w 1 lidze, więc nie ma czym się podniecać.
Moje typy (fortuna):
Śląsk zdobędzie powyżej 1.5 gola w meczu (1.99) (EE) 
  
Śląsk wygra (2.0)   

// Całe szczęście typ konkursowy na plus i to z dużym zapasem

 
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
LECHIA - KORONA
typ: Korona NIE strzeli
kurs: 2.45 STS
Analiza:
W 9 kolejce Korona wybiera się do Gdańska, gdzie planują popsuć plany gospodarzom.
Korona na 5 ostatnich ligowych spotkań strzeliła tylko jedną bramkę! I na tym można by zakończyć mój wpis i nikt nie powinien się czepiać, ale napiszę coś więcej.
Lechia w 8 meczach straciła 7 bramek czyli może być lepiej ale nie jest źle. Bramki tracili z lepszymi ekipami niż tą z Kielc.
Korona na wyjazdach trafiła tylko 2 razy, w Częstochowie i Gdyni.
Podaumowując; kurs bardzo dobry jak na takie zdarzenie, obawiam się jedynie VAR-u który potrafi wyczarować karnego. O grę Lechii w obronie jestem spokojny.
Dla mniej odważnych poleceń under 1.5 gola Korony po kursie 1.27 idealny do jakiejś taśmy.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Lech - Jagiellonia
Typ Lech więcej rzutów rożnych   
Kurs 1,64
Etoto

Lech to ekipa z największą liczbą strzelonych i straconych bramek po 8 kolejkach mają bilans 13:11. Pierwszą myślą był typ na over, ale na przeciwko staje Jagielonia, która po 8 meczach ma bilans 14:7. I właśnie mała liczba straconych bramek mnie wstrzymała przed tym typem. Patrząc na dotychczasowe mecze Lechitów wybrałem typ, że będą mieli więcej rzutów rożnych niż Jaga. W meczu Z Lechią Poznaniacy wygrali tę rywalizację 5:3, z Cracovią 11:4, z Rakowem przegrali 5:11, ale z Arką wygrali 11:4. Porównując z Jagiellonią, która z Legią wygrała 6:2, z Koroną 4:4, z Wisłą polegli 0:5 i z Górnikiem 4:6, wydaje mi się, że Lech jest zdecydowanym faworytem do zdobycia więcej liczby rogów w tym meczu.
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Piast Gliwice - Raków Częstochowa

Raków DNB @ 2,60 Betclic
  

Piast po tych trzech wygranych meczach wszedł teraz w okres weryfikacji. Prawdę mówiąc obecne wyniki są bardziej wiarygodne niż ta seria zwycięstw. Po czerwonej kartce w spotkaniu z Cracovią chwilowo do grona zawodników, których trener Fornalik stracił dołączył Bartosz Rymaniak. Stanowił on mocną alternatywę po odejściu Joela Valencii, więc tak jak Piast wygrał trzy mecze i było to ponad stan, tak samo może teraz dla równowagi przegrać tyle samo spotkań. Raków po początkowych zawirowaniach powoli stabilizuje dyspozycję, wiec sprawa jest otwarta.

BTS @ 1,79 @ Betclic  

Piast niby w połowie meczów zachowywał czyste konto, ale jest to zasługa rywali. Pogoń z trudem stwarzała sytuacje i tak naprawdę nie zagroziła realnie bramce rywala. ŁKS miał rzut karny, ale został zmarnowany. Wisła i Zagłębie tak naprawdę nie były w stanie dojść do sytuacji brakowych, więc uważam, że dziś straci, bo Raków radzi sobie coraz lepiej. Odwracając strony mamy podobny obraz. Zespół z Częstochowy również nie gra zbyt skutecznie w obronie. Piast po zmianach kadrowych w ataku nie gra już tak dobrze, ale nawet grając słabszą ofensywę powinien strzelić, ogólnie zapowiada to bramki z obu stron.
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert


Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

 W hicie 9. kolejki Ekstraklasy w Poznaniu, Lech będzie gościć Jagiellonię. Obie drużyny w odmiennych humorach, Jaga w ostatnich spotkaniach wygląda naprawdę solidnie, oprócz ostatniego meczu z Legią, w którym nie potrafili postraszyć drużyny z Warszawy mimo gry większości meczu o jednego zawodnika więcej nie mają powodów do narzekań, ponieważ wygrali wcześniej trzy spotkania. Lech w ostatnich kolejkach cieniuje, słabo funkcjonuje defensywa Kolejorza a i środek pola gra dużo słabiej niż we wcześniejszych meczach. Kapitan Darko Jevtić kompletnie nie przypomina zawodnika z pierwszych meczów sezonu. H2H w Poznaniu także nie wygląda dla Lecha kolorowo. W 5 z ostatnich 6 spotkań przegrywali z drużyną Dumy Podlasia i to w każdym różnicą aż 2 bramek. Sądzę, że tym razem Jadze nie pójdzie tak łatwo, ale nie spodziewam się tutaj zwycięstwa gospodarzy. Liczę jednak na dobre widowisko i bramki.

Typy:

Jagiellonia lub remis  Kurs: 1.68 Betclic (EE)       

Obie drużyny strzelą gola  Kurs: 1.71 Totolotek       

Jagiellonia DNB  Kurs: 2.32  Totolotek  ZWROT

2 Typy na    1 zwrot, całkiem nieźle :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Lechia G. - Korona K 1 @ 1.92 @ fortuna

Lechia moim zdaniem w tym sezonie jest i będzie jeszcze lepszą ekipą niż w zeszłym sezonie. Przez Europejskie Puchary nieco nie widać tego w tabeli, ale myślę że kwestia kilku kolejek i Lechia będzie w TOP3. Aby tam trafić takie mecze musi wygrywać. U siebie z bardzo słabą w tym sezonie Koroną, która zmieniła całkiem dobrego trenera, trenerem który w CV nie może się pochwalić niczym korzystnym dla siebie. Także Korona pewnie przyjmie taktyka jak za starych lat, czyli busik, kopanie rywali i może remisami się utrzymamy. Na Lechie to może nie wystarczyć, dlatego stawiam w tym meczu na gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze poniżej 2.5 1.80 fortuna

Głównym argumentem przemawiającym za tym typem jest fakt, iż zmierzą się ze sobą drużyny, w których meczach pada najmniej goli w całej lidze - po 1.6 gola na spotkanie. Aż dziwne, że kurs na to zdarzenie jest tak wysoki. Wiadomo, że stawianie zakładów poniżej/powyżej to trochę loteria, bo ma na to wpływ bardzo dużo czynników, ale biorąc pod uwagę fakt, iż mecz jest rozgrywany w Szczecinie, powodzenie typu moim zdaniem wzrasta. Pogoń przed własną publicznością w tym sezonie straciła gole w tylko jednym meczu do tego notując średnią 1.8 gola na spotkanie na własnym obiekcie. Górnik na wyjazdach podobnie co prawda zdołał zdobyć bramkę w dwóch pojedynkach, ale również trzy z nich zakończyły się wynikiem poniżej 2.5 gola. Warto jeszcze przeanalizować historię spotkań obu ekip od 1998 roku. Zespoły te zagrały ze sobą w różnych rozgrywkach 30 razy, a wynik poniżej 2.5 gola padł aż 16 razy, z czego na boisku Pogoni ośmiokrotnie. Uważam, że kurs wart jest ryzyka i spokojnie można próbować szczęścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Lechia - Korona
typ 1
kurs 1,80
STS

Już kilak osób pisało o tym meczu i ja podzielam zdanie że Lechia w tym spotkaniu jest zdecydowanym faworytem. Lechia Gdańsk w meczach na własnym boisku zanotowała do tej pory 1 zwycięstwo i 3 remisy. Bramki 4-3. Nie jest to może imponujący wynik ale ostatnia kolejka to zwycięstwo 2-1 nad Lechem Poznań i całkiem składna gra.
Korona Kielce wod poniedziałku ma nowego trenera. Jest nim Mirosław Smyła który ostatnio trenował Wigry Suwałki. W tak krótkim czasie wątpliwe jest by udało mu się poskładać drużynę, a jest co składać. Korona w 8 kolejkach Ekstraklasy zanotowała 1 zwycięstwo 2 remisy i 5 porażek. Ich bilans bramkowy wynosi 4 bramki zdobyte i 11 straconych. W meczach wyjazdowych Korona osiągnęła do tej pory 1 zwycięstwo 1 remis i 2 porażki. Ostatnie dwa wyjazdy to 0-1 z Cracovią i 0-3 z Górnikiem. W 5 ostatnich spotkaniach zaledwie 1 zdobyta bramka. To jest dla mnie typ kolejki   
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
jaskier 1,3K

jaskier

Użytkownik
20:30 | Lech - Jaga | Ekstraklasa | Lech powyżej 2,5 żółtej kartki | Kurs @1,90 Fortuna Analiza :Lech jest w obecnym sezonie zespołem, który zbiera najwięcej kartek. 19 żółtych i 3 czerwone Dodatkowo ten sezon im się wybitnie nie układa, na 5 spotkań wygrali tylko jedno, a dwa ostanie mecze przegrali na swoim stadionie.Dzisiaj grają przy Bułgarskiej z Jagiellonią, która na 6 spotkań w Poznaniu wygrała aż.. 5!!!Na piłkarzach zatem będzie ciążyc dodatkowa presja, która może popychac do ostrzejszej gry, aby pokazać kibica wolę walki.Kolejnym argumentem to brak dwóch podstawowych obrońców - za kartki nie zagra Djordje Crnomarković, a z problemami zdrowotnymi podbno boryka się Wołodymyr Kostewycz, który również prawdopodobnie nie zagra. Zmiennikom może brakować płynności w grze co może powodować różnego rodzaju błędu i faule.Wiśenka na torcie jest sędzia główny ????Tomasz Musiał - moim zdaniem należy do tego rodzaju sędziów co jeśli ma. Możliwość pokazania kartki lub kolejnego upomnienia to pokaże kartkę. Świadczą o tym również statystyki - ostanie 4 mecze w ekstraklasie to 16 żółtych kartek  Podsumowując - Lech będzie grał to pod większą presją z rozpedzona Jagiellonią. W przypadku nie korzystnego przebiegu spotkania i widma 3 porażki z rzędu przed własną publicznością emocje mogą wziąć górę.Moim zdaniem sędzia plus presją Lecha spokojnie pozwolą pokryć ten over ????????
 
jaskier 1,3K

jaskier

Użytkownik
20:30 | Lech - Jaga | Ekstraklasa | powyżej 1 bramki, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów różnych | Kurs @2.25 BetFan Analiza :Lepszego meczu w piątkowy wieczór nie zobaczymy ????????????????Moim zdaniem kurs znacznie zawyżony, dlatego warto skorzystać ???? 1) powyżej 1 bramki Lech i Jagiellonia to mega overowe kluby, na chwilę obecną maja strzelone odpowiednio 13 i 14 bramek, co daje im drugie i trzecie miejsce pod względem ilości strzelonych bramek w tym sezonie.W ostatnich 10 spotkaniach tych zespołów padały zawsze minimum dwa gole. Z czego większość mimo wszytsko strzelała Jagiellonia ???????? taka ciekawostka ????Dodatkowo obrona Lecha będzie mocno osłabiona - za kartki nie zagra Djordje Crnomarković, a z problemami zdrowotnymi podbno boryka się Wołodymyr Kostewycz, który prawdopodobnie również nie zagra. Także nie zdziwił bym się jak by rozpedzona Jagiellonia sama trafia dwie bramki ⚽⚽???? 2) powyżej 3 żółtych kartekLech jest w obecnym sezonie zespołem, który zbiera najwięcej kartek. 19 żółtych i 3 czerwone Dodatkowo ten sezon im się wybitnie nie układa, na 5 spotkań wygrali tylko jedno, a dwa ostanie mecze przegrali na swoim stadionie.Dzisiaj grają przy Bułgarskiej z Jagiellonią, która na 6 spotkań w Poznaniu wygrała aż.. 5!!!Na piłkarzach zatem będzie ciążyc dodatkowa presja, która może popychac do ostrzejszej gry, aby pokazać kibica wolę walki.Kolejnym argumentem o którym pisałem to brak dwóch podstawowych obrońców. Zmiennikom może brakować płynności w grze co może powodować różnego rodzaju błędu i faule.Wiśenka na torcie jest sędzia główny ????Tomasz Musiał - moim zdaniem należy do tego rodzaju sędziów co jeśli ma. Możliwość pokazania kartki lub kolejnego upomnienia to pokaże kartkę. Świadczą o tym również statystyki - ostanie 4 mecze w ekstraklasie to 16 żółtych kartek  Podsumowując powyższe argumenty over 3 żółtych kartek powinien zostać spokojnie pokryty  3) powyżej 8 rzutów różnych Tutaj z pomocą przychodzą Nam statystyki ????W tym sezonie średnia rzutów różnych w których występował Lech Poznań to : 11, natomiast w przypadku Jagielloni to 10,25 - także są to kluby jak najbardziej overowe. Nie wiadomo jednak jak się potoczy mecz. Moim zdaniem będzie to szybko otwarty mecz z akcjami pod polem karnym - zwłaszcza Lecha ???? Oba zespołu powinny utrzymać swoją średnia i wbić minimum 9 kornerow ???????? Może moja analiza zachęci kogoś do zagrania tego typu. Jeżeli tak to życzę powodzenia sobie i Wam. Zapraszam różniez do dyskusji jak ktoś ma. Odmiennie zdanie o tym meczu ???????? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom