>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tipsport Extraliga ELH Czechy / Tipsport Liga Słowacja 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
M 15K

mijon

Użytkownik
Dziś jedno spotkanie 3 kolejki ale zapowiada się owocnie na Tipsport Arenie Prażanie będą podejmować "Stalownikow" od razu pierwsza myśl jaka mi przyszła to over minimum 5,5 bramek z wiadomych względów Sparta póki co dziurawa jak ser szwajcarski próbują się zgrywać, Ocelari też jakoś specjalnie nie zachwyca w obronie do tego dochodzi aspekt że obie drużyny mają kim strzelać to idę jak zawsze w stronę kanadyjek .

1.Lukas Pech +0,5 pkt 1.58 (Sparta Praga)

doświadczony 36 latek  związany od kilku lat ze Sparta który notował na sezon po 15-20 bramek i 30-35 asyst w Karlowe Wary zdarzało się i po 40-45 asyst, obecnie po dwóch kolejkach lider jeśli chodzi o liczbę asyst czyli 4 stąd mój typ na Lukasa oby nie pechowy ???? a druga opcja jest Jan Kostalek młody obrońca prażan który również ma dobry początek 3 bramki i 2 asysty po kursie 1.77.

2.Martin Gernat +0,5 pkt 2.00 (Trzyniec)

Tutaj postanowiłem że zagram na Martina najlepszego obrońcę Stalownikow zeszłego sezonu który miał 8 bramek i 12 asyst ten sezon również bardzo dobrze rozpoczął 3 mecze i 3 asysty(ostatnio dwie), mniejsze kursy odpuszczam ale druga opcja można mieć na uwadze kogoś z dwójki Marcinko i Hrna (1,55,1,85).



 
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

KV - Kladno @ 1.51     

KV z kompletem zwycięstw i dość przyzwoitą grą. Ekipa wygląda bardzo ciekawie. Widać zgranie, równowage między liniami w formacjach,Filip Novotný dobrze trzyma w bramce. Wracają przed własną publiczność. W meczu kontrolnym przed startem sezonu KV wygrało z Kladnem 7-1. Może takich fajerwerków nie bedzie,ale potencjał jest po stronie gospodarzy.
Co do Kladna, to przegrwali w meczach przedsezonowych, przegrywają i na początku sezonu ELH. Atak słaby, obrona fatalna...Brakuje asów w postaci Jagra czy Plekanca i to widać.
Spodziewam się co najmniej 3 goli KV @ 1.39    , przy którymś z nich powinien zakręcić się Flek @ 1.58    a tak na odrobinę ryzyka wrzucę coś na gol byłego pirata, który już w tym sezonie gola zaliczył i jest aktywny Koblasa @ 5,5  

Rozmyślam jeszcze nad  Zlin - Olomouc i jakoś mi tu śmierdzi underem 5,5 z dogrywką @ 1.44   

Co do meczu Mladej z Kometą to liczę,że wreszcie zaskoczy atak Holik gol  , Mueller kb   , Zatovic. a i może Mueller odpali @ 2.70  Męczył się w meczu z Ocelari, cisnął,chciał,ale nie wychodziło. Co chwila kręcił głową sygnalizując,że nie idzie i trzeba polepszyć  gre. W końcu jednak trafił karnego i może się coś przełamało, bo to wyśmienity strzelec.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka w ELH

Dzis wiele ciekawych meczy mnie interesują takie spotkania

Pardubice - Hradec

Pojedynek derbowy a wiec inna mobilia. Gospodarze jak zauwazyl jeden z kolegów przeszli gruntowne wietrzenie skladu, wg mnie wygladaja lepiej niz w poprzednim sezonie ale nie na tyle by stawic czolo mocnej ekipie Hradec, trio Smolenak, Rakos, Cerveny sieje prostrach wsrod obrony i bramkarzy, solidne PP, moze wiecej zastrzezen mialbym do obrony ale to na tyle mocny team by strzelic jednego gola wiecej niz Pardubice

Hradec ml kurs 1,76 fortuna

dobrym typem wydaje mi sie na to spotkanie tez ze obie strzela dwa gole lub wiecej kurs 1,66

Z pozostalych meczy w RT powinny wygrac Pilzno i mistrz z Trzynca, sklady lepsze, mistrz musi sie zrehabilitowac bo w glupi sposob przegral dwa mecze i tutaj licze na mobilizacje.
Uwazam ze nie bez szans jest ekipa Mlady w starciu z tygrysami z Liberca, ekipa doinwestowana przed sezonem , a kurs wyglada apetycznie i jestem sklonny zainwestowac
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Ocelari Trinec - Litvinov / (under 6,5) @ 1.99   

Tutaj jasny typ na mistrzów. Ocelari u siebie są mocni. Myślę,że po 3 porażkach zrobią wszystko,aby dzisiejszy mecz wygrać i dopisać sobie punkty. Litvinov gra underowo, skład bardzo przeciętny i nie wydaje mi się,żeby byli w stanie zagrozić ekipie z Trinca / kb+ Marcinko

Pilzno - Zlin @ 1.50    

Tutaj tez typ bardzo oczywisty. Pilzno ma ogromny potencjał ofensywny, a duet Mertl, Gulas punktują aż miło. Zlin bardzo słaby w tym sezonie, do tego kontuzjowany Fort, który robił różncę w zeszłym sezonie. Zdziwił bym się, gdyby Berani ugrali jakieś punkty w Pilznie / kb+ Gulas

Pardubice - HK win @ 1.76   

Jakoś wierzę w ekipę HK w tym sezonie. Bardzo wyrównane formacje, solidna gra zarówno w obronie jak i w ataku. Do ekipy dołączył młody A.Jergl i bardzo dobrze się wkomponował w ofensywę. Ostatnio ograli Pilzno strzelając im 6 goli, także potencjał jest spory. Przeciwnik z Pardubic niby mocniejszy w tym sezonie,ale też tutaj szału nie ma. Fakt,że w Pardubicach ciężko się gra, ale myślę,że potencjał jest po stronie gości i postawię na ich ostateczne zwycięstwo / kb+ A Jergl

Pozdrawiam
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Dziś do Werk Areny zawita jeden z najbardziej niewygodnych rywali dla Stalowników czyli Koguty z Ołomuńca. Ekipa przyjezdnych to nasz tradycyjny sparingpartner i przed tym sezonem jako jedyna zdołała się postawić mistrzów Republiki wygrywając po dogrywce. Mecze z Ołomuńcem są zawsze wyrównane, na ogół na pograniczu remisu lub decyduje jedna bramka. Dziś może być podobnie. Na ewno nie spodziewam się fajerwerków bramkowych. Ekipa gości bardzo solidna, poukładane, mądra taktyczne, defensywa. Trzyniec z takimi ekipami od dawna ma problemy. Dodatkowo na chwilę obecną Ocelaři też ofensywie nie robią wrażenia. W zasadzie liczą głównie na Vrané i Marcinko, stará się Stránský. Jak tě ogniwa zawodzą pojawia się problem. Chmielewski czy bracia Kovarcik bardzo nierówno, często psują dogodne sytuację. Brakuje bardzo Růžičky. Ostatnie mecze pokazują że nawet 2 czy 3 bramkowe prowadzenie nie daje spokoju i pewności, albo wręcz przeciwnie, zbytnio uspokaja zespół i tracą koncentrację. Plus ta obrona.... Na chwilę obecną brakuje 5 obrońców. Trener łata z czego się da. Nawet Bartosak w bramce nie jest w stanie wszystkiego złapać. Myślę że typ na 2 bardzo obiecujący i można próbować. No bo grać czysta jedynkę na gospodarzy z problemami po kursie 1,5.... Wolę chyba zaryzykować i dać szansę losowi. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 24 września 2019 12:21 przez ocelovyfandaDziś do Werk Areny zawita jeden z najbardziej niewygodnych rywali dla Stalowników czyli Koguty z Ołomuńca. Ekipa przyjezdnych to nasz tradycyjny sparingpartner i przed tym sezonem jako jedyna zdołała się postawić mistrzów Republiki wygrywając po dogrywce. Mecze z Ołomuńcem są zawsze wyrównane, na ogół na pograniczu remisu lub decyduje jedna bramka. Dziś może być podobnie. Na ewno nie spodziewam się fajerwerków bramkowych. Ekipa gości bardzo solidna, poukładane, mądra taktyczne, defensywa. Trzyniec z takimi ekipami od dawna ma problemy. Dodatkowo na chwilę obecną Ocelaři też ofensywie nie robią wrażenia. W zasadzie liczą głównie na Vrané i Marcinko, stará się Stránský. Jak tě ogniwa zawodzą pojawia się problem. Chmielewski czy bracia Kovarcik bardzo nierówno, często psują dogodne sytuację. Brakuje bardzo Růžičky. Ostatnie mecze pokazują że nawet 2 czy 3 bramkowe prowadzenie nie daje spokoju i pewności, albo wręcz przeciwnie, zbytnio uspokaja zespół i tracą koncentrację. Plus ta obrona.... Na chwilę obecną brakuje 5 obrońców. Trener łata z czego się da. Nawet Bartosak w bramce nie jest w stanie wszystkiego złapać. Myślę że typ na 2 bardzo obiecujący i można próbować. No bo grać czysta jedynkę na gospodarzy z problemami po kursie 1,5.... Wolę chyba zaryzykować i dać szansę losowi. 
Tez sie obawiam tego spotkania Ocelari, łatwo nie bedzie. Olomuniec solidny i zarazem tak jak piszesz niewygodny, pakowanie sie w czystą jedynke mija sie z celem tym bardzoe ze Stalownicy cos ostatnia w bardzo prosty sposób traca prowadzenie i albo wymyka im sie z rąk wygrany mecz lyb daja sie dogonic i jest nerwowo w koncówce
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Olomouc - Pardubice.@ 1.78   

Olomouc to drużyna bez gwiazd,ale u siebie bardzo solidna i niebezpieczna. Ich hokej jest dobrze poukładany taktycznie i często potrafia zawalczyć z najlepszymi. W tym tygodniu grali już z Trincem i mimo wysokiej przegranej 7-3 to mecz nie był aż tak jednostronny. Wcześniej Mora w każdym spotkaniu zdobywała punkty. Dzisiaj grają u siebie ze słabymi Pardubicami i myślę,że zdobędą komplet punktów /  Ostrizek

Litvinov - Liberec win @ 1.63   

Litvinov w tym sezonie nie może złapać rytmu. Grają bardzo underowo. W zdeżeniu z potencjałem Liberca nie daje im większych szans większych szans / Hudacek

HK - Sparta (obie strzelą 2+) @ 1.51   

Obie drużyny bramkostrzelne z dużym potencjałem ofensywnym, także spodziewam się dobrego, zaciętego spotkania ze sporą liczbą bramek / Jergl, Repik

W meczu Zlina z Kladnem też spodziewam się bramek i przy jednej z nich powinien zakręcić się Slahar

Co do meczu Mladej z Trincem to raczej widzę to underowo

W meczu Vitków z Kometą liczę w końcu na gol Muellera

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Ocelari - HK (+1,5) @ 1.48   

Ocelari mocni u siebie,ale w obronie dziury i nie trzymają tempa...Za to HK fajny hokej w tym sezonie. Bardzo mocne i wyrównane formacje,ćwiczone i realizowane schematy, doświadczeni Cybulskis i Zamorsky w obronie i power play.  Mazanec w bramce robi robote! Raczej zacięty mecz / Jergl - nie grał

Pilzno - Mlada (przedział bramek 4-7) @ 1.52   

Pilzno u siebie często gra underowo i tak mi trochę ten mecz zalatuje, tym bardziej,że dzisiaj 0-3 z KV. No ale po ostatnim meczu Mladej z Ocelari liczę na podobną ofensywną grę, Pilzno bedzie gonić i liczę,że gole polecą.../ Vondrka   , Gulas gol  

Liberec - Zlin @ 1.46   

No cóż, Liberec u siebie poprostu wygrywa z takimi ekipami jak Zlin. Jest spory potencjał w ekipie Tygrysów o czym świadczą też ostatnie wyniki. Berani słabiutko! nie ogarneli ostatnio nawet meczu z beniaminkiem z Kladna u siebie. I mieli by powalczyć w Libercu? No jakoś tego nie widzę ;-)  / Bulir gol  
kursy fortuna

Pozdrawiam

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam, dawno nie było ode mnie typów na dzisiaj wybrałem  trzy kanadyjki, .

1.Libor Hudacek +1,5 pkt 2.4 fortuna   na 6 bramek niestety tylko 0,5 pkt

Liderzy z Liberca podejmuje dzisiaj Zlin którzy zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem a raczej jego brakiem czyli 0 pkt.Idę w strone Libora który prezentuję dobrą forme 3 bramki 2 asysty.Drugą opcją jest obrońca i najlepiej punktujący z zeszłego sezonu Ladislav Smid na 5 meczy 5 asyst po dobrym kursie  +0,5 pkt 1.73.   

2.Zbynek Irgl +0,5 pkt 1,63 fortuna   

Ołomuniec na wyjeździe podejmuje Kladno które nie najgorzej sobie poczynają w extralidze mających ciekawych zawodników,wydaję mi się że będzie to overowe spotkanie a co za tym idzie gram na Zbynka doświadczonego 38 latka obecnie 3 bramki 1 asysta co można powiedzieć że jest takim filarem jeśli chodzi o Ołomuniec. Drugą opcją jest Rostislav Olesz +0,5 pkt prezentujący równą forme 2 bramki 2 asysty po dobry kursie 1.73   

3.Martin Gernat +0,5 pkt 1.82 fortuna   

Najlepiej punktujący obrońca z Trzynca poprzedniego sezonu i obecnie teraz który seryjnie co mecz dogrywa swoim kolegą, na 7 meczy 7 asyst także śmiało na niego gram. Drugą opcją  jest Marcinko +0,5 pkt 1.5 k  




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Zlin win - Pardubice @ 1.54   

Berani nie grają zle, a patrząc na ich zero w tabeli można by tak stwierdzić. Brakuje im produktywności w grze,ale sam team nie jest zły. W mojej opini zdecydowanie lepszy niż Pardubic. Fakt,że w bramce zabraknie Kasika, ale własne lodowisko, kibice i chęć przemamania serii porażek.... / Palmberg

Mlada Boleslav - Litvinov @ 1.68   

No dla mnie jasny typ. Mlada w tym sezonie pokazuje dobry hokej, ma spory potencjał, a przede wszystkim waleczny i dobrze poukładany team .Ostatnio ograli Pilzno , mistrzów z Trzyńca...Litvinov z kolei nie może się pozbierać, mało goli, słaba koncepcja i potencjał zawodników nie powala.../ Zejdl

KV - Sparta @ over 5,5 @ 1.77   

Sparta pokazała już w tym sezonie siłe ofensywną i mega overove mecze, KV tez. Obie drużyny statystycznie over 3 na mecz. Jakoś mam wrażenie,że to będzie cios za cios i padnie sporo bramek / Repik

AKO 4.67   

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam, wszystkich ostatnio coś w kratkę dodaję tutaj, ale liga mi się zaczęła w tenisa stołowego (II liga) także treningi,mecze,turnieje troche nie pozwalają na wrzucanie propozycji kanadyjek, ale postaram się wrzucać w miare możliwości i oczywiście z NHL też. Na dziś wybrałem trzech zawodników z punktacji kanadyjskiej.                                                                                                                                                                                         Pavol Skalicky +0,5 pkt  (Mlada Boleslav) 1.82 k fortuna                                                                                                                                                                                                                                                                               Za wiele o tym zawodniku nie jestem w stanie napisać, 23 letni lewoskrzydłowy mający przeszłość w KHL obecnie dobrze się spisuje w zespole Mlady 3 bramki i 3 asysty grający w drugiej formacji razem z Zborilem i Vondrką wygląda ciekawie, dziś podejmują litwinów jedną ze słabszych drużyn, wydaję mi sie że zobaczymy kilka bramek w wykonaniu  Mlady którzy są w gazie co pokazują ostatnie mecze wygrana z Pilznem czy z Trzyncem.

Jan Kostalek +0,5 pkt (Sparta Praga) 1.85 k fortuna   

Prażanie trzeci mecz z rzędu grają na wyjeździe, dziś podejmują Karlowe Wary oczko wyżej w tabeli, troche mam niedosyt jeśli chodzi o Sparte ostatnio dwa mecz przegrane ale z solidnymi markami z HK czy Kometą dzisiaj liczę na małe przełamanie Prażan i pokazanie siły ofensywnej jakimi dysponują, a co za tym idzie idę w strone Jana Kostalka młodego bramkostrzelnego obrońce który świetnie się spisuje 3 bramki i 3 asysty.   

Bedrich Kohler +0,5 pkt (Zilin) 1.67 k fortuna   

Mecz z tych mniej ciekawszych bo drużyny zamykające ligową tabele czyli Zlin-Pardubice na pewno dla gospodarzy to jest duża szansa na pierwsze punkty, bo jak nie dziś to kiedy, grają u siebie co na pewno będzie dużym atutem Pardubice też nie zachwycają ale mają 3 pkt także bedzie zacięty mecz, ale ja ide w strone Bedricha Kohlera doświadczonego 34 latka który wrócił na stare śmieci po paru sezonach w HK i sezonie w Komecie, obecnie 2 bramki 2 asysty co na tą chwile daje mu lidera zespołu jeśli chodzi o zdobycze punktowe.

 Wszystko na   dzisiaj teraz pora wyczekiwać na NHL ; )                                                                                                                                                                                                                                                                                              
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka 

Ja tez klika zdan wrzucam
Kierunek Mlady oczywiscie tez biore podobnie jak kolega @rybarz , Mlada mocna, fajnie graja formacje Skalickiegi i Vondrki ide dzis w Mlade

Mlada RT kurs 1,68    

W mecz w Karlovyvh Varach wg mnie blizej mi do zwyciestwa gosci, Sparta po dwoch wyjazdowych porazkach ale trudne terany Brna i HK. Dzis mysle ze mimo braku Kvapila sobie poradza bo jednak jakosc po ich stronie

Sparta ml kurs 1,60    

Trzeci mecz to mocniejszego kalibru starcie. Ulubiony przez mnie Hradec podejmuje Komete. Ich poprzedni mecz to wynik gorszy niz gra i niesamowita skutecznosc Stalowników ale tez chyna nie najlepsze łapania Mazanca w bramce. Jednak ten zespół ma charakter i mysle ze dzis z Kometa bedzie walka i licze na rehabilitacje, Kometa owszem zwyciestwo w Karlovych Varach ale do dominacji było daleko

Hradec ml kurs 1,71    

myse ze w ako dwa powyzsze spotkania moza by zagrac z podpórka
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Wczoraj znowu kolejka na zielono, to cieszy. Widzę,że czytacie, klikacie no to postaram się wrzucać typy. Szczerze się Wam przyznam,że ostatnio nie mam aż tak czasu oglądać meczy i pisać wylewnych analiz, , także piszę zwięzle i na szybko. Dzisiaj jedno spotkanie

Kladno - Liberec / over 4,5 @ 2.01  

Kladno po powrocie Jagra nabrało jakości i zaczęło punktować. Po słabym otwarciu sezonu zaczeli wreszcie ogarniać obronę. Nazbierali ostatnio 6 pkt i nie dołują w tabeli czego się spodziewałem. Na pewno przed własnymi kibicami będą chcieli pokazać dobry hokej,ale nie oszukujmy się, jest to beniaminek, kadrowo bardzo średnio, a 47 letni Jagr meczu sam nie wygra,choć na pewno jest filarem tej ekipy.. W zderzeniu z ofensywną maszyną jaką jest obecnie Liberec, to słabo to widzę. Być może powalczą,ale bramek dostaną co najmniej 4. Tak myślę. W zderzeniu z Trzyńcem dostali 6, z HK 5, z KV 7. Liberec ma wyrównane formacje ofensywne, gra na przestrzelenie rywala. Mają w 6 meczach strzelone 34 gole! 

Pozdrawiam
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam, tak na szybko bo zaraz zaczynają,wczoraj trzy kanadyjki na + na dziś dużego wyboru nie ma ale podobnie jak rybarz nie sądze żeby beniaminek z Kladna pokusił się o sensacje, aczkolwiek 2 bramki przed własną publiczności sa w stanie strzelić, jak na beniaminka całkiem przyzwoicie sobie radzą i potrafią strzelać,dlatego dziś będe upatrywał dwie kanadyjki z obu drużyn, fortuna troche lipe zrobiła bo nie można łączyć kanadyjek z innych lig nhl czy khl z tego co wiem mają to naprawić ale póki co nie zanosi się.

1.Patrik Machac (Kladno) +0,5 pkt 2.71 k fortuna  

Zawodnik który od zawsze związany z Kladnem nie jest to jakoś specjalnie bramkostrzelny zawodnik, ale w swojej karierze strzelał na poziomie 10-15 bramek z większym przełożeniem na asysty, obecnie po 6 kolejkach ma 3 asysty ostatnio w wygranym meczu z Ołomuńcem zapunktował i ze Zliną także kurs zachęca i idę w jego strone.


2.Lukas Krenzelok (Liberec) +0,5 pkt 2.2 k fortuna   

Tutaj idę w stronę doświadczonego Lukasa który całkiem przyzwoicie sobie radzi na ten moment 2 bramki 2 asysty ostatnio dwie asysty a przedostatnio bramka z Litwinowem, rywal teoretycznie nie jest zbyt wymagający także licze na kilka bramek w wykonaniu Liberca i minimum pkt Lukasa.

Troche lipa wyszła kto by sie spodziewał żałuje że nie grałem Jagra właściciela klubu, bo była taka myśl no cóż mimo 5 bramek to Machac nie zapunktował o Libercu już nie bede komentował zdarzył się słabszy dzień i tyle w temacie,trzeba coś zaatakować na NHL bo dużo spotkań.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka 
Dzis taka kolejka że teoretycznie faworyci powinni być oczywisci ale za dwa, trzy dni decydujące mecze w lm
Trzyniec i Pilzno grają w środę,, liberec we wtorek. 
I to mecz  Liberca mnie obchodzi dziś. Wczoraj mimo prowadzenia dość słaby mecz w Kladnie i porażks, czy to już przygotowania do ważnych meczy z Augsburgiem czy lekki spadek formy zobaczymy dzisiaj ich rywal z Olomunca to bardzo niewygodny przeciwnik i wg nie są jutro bez szans bo kalendarz nie był łaskawy dla Tygrysow którzy muszą rozegrać trzy mecze w cztery dni, myślę odpuszcza trochę ligę kosztem lm

Olomuniec z x kurs 2,52  
Olomuniec ml kurs 3,55  

W innych meczach liczę na zwycięstwo mocniejszych kadrowo Trzynca, Pilzna i Hradeca
Trzyniec Rt  
Pilzno RT  
HK ml  
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Zlin - Sparta @ 2.35 fortuna hit dnia   

Chyba zdecyduje się na ten typ, bo Zlin przegrał swoje pierwsze 6 meczy, potem wygrał ze słabymi Pardubicami, rozgromił Komete, co było jakimś ewenementem albo ustawką. Nie wiem, nie widziałem meczu. W każdym razie nie wierzę w stabilizacje gry Zlina, który ma z resztą bardzo przeciętną ekipę. Tego z kolei nie można powiedzieć o Sparcie. Chyba najmocniejszy skład z całej extraligi, spore oczekiwania i dość stabilny poziom gry. Ostatnio wygrana na wyjezdzie z HK, potem z mocną Mladą. Ruchy kursowe na strone Zlina,ale ja jednak ide w strone Sparty. Alternatywnie myślałem nad Sparta over 2.5 @ 1.62     / Repik    kb+ 2 

KV - Litvinov / Flek gol @ 3.50  

W zeszłym sezonie często stawiałem na tego gracza. 26 letni napastnik , który potrafi strzelać gole. 2 lata temu w chance lidze 34 gole, w zeszłym sezonie w extralidze 17 goli. W tym sezonie coś mu się nie darzy bo w 8 meczach zaliczył tylko jedno trafienie. Nadal jest jednym z podstawowych ofensywnych ogniw KV. Strzela duzo,dostaje ice time, gra power play.

Dzisiaj próba złapania wyższych kursów, lepiej nie ryzykujcie  ????

Pozdrawiam

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
M 15K

mijon

Użytkownik
Tak na szybko bo zaraz zaczynaja  

Zlin w końcu odbił sie od dna dwie wygrane i kto by sie spodziewał że 7 bramek strzelą Komecie, prażanie dobra forma wracają na właściwy tor, wygrana ostatnio z Mladą ale do rzeczy ide znowu w strone Jana Kostalka +0,5 pkt 1.95 k fortuna   , młody bramkostrzelny obrońca który świetnie się spisuje 4 bramki i 3 asysty, druga opcją jest asysta  Palmberga (Zlin) 2,0 k fortuna     
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Dzisiaj  ponownie jedno spotkanie 9 kolejki naszych sąsiadów. Karlowe Wary podejmują Litwinów i troche o meczu Karlowe Wary ostatnie 5 meczy bez wygranej można powiedzieć że, same ciężkie mecze mieli (Trzynec,Sparte,Komete,pilzno,ołomuniec) dzisiejszy rywal z niższej półki bo Litwinów które po 5 porażkach odblokował się z HK  i strzelili aż 6 bramek, mecz z dużym wskazaniem na Karlowe   , licze przede wszystkim na atut własnej hali i chęć przełamanie złej pasy 5 porażek, a rywal ku temu odpowiedni, licze na overowe spotkanie historia pokazuje że, mecz obfituje w bramki także upatruję tradycyjnie dwóch zawodników z punktacji kanadyjskiej  Jakuba Fleka, który potrafi strzelać co już  pokazywał zeszłym sezonie, (obecnie 1 bramka 4 asysty) i drugim zawodnikiem Martin Hanzl obecnie 1 bramka 3 asysty. 

1.Jakub Flek +0,5 pkt 1.75 k fortuna (Karlowe Wary)   
2.Martin Hanzl +0,5 pkt 2.0 k fortuna (Litwinów)     




                                                                                                                          
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Vitkovice - Sparta over 2,5 @ 1.70  

Ja dzisiaj znowu idę w stronę Sparty. Potwierdzili ostatnio ze Zlinem,że potrafią wygrywać na wyjezdzie.Ostrava to nie taka straszna twierdza.
W tym sezonie Vitki kadrowo raczej słabo i myślę,że będą trzymać środek tabeli i punktować na słabszych ekipach. To nie znaczy,że dzisiaj nie powalczą... Może pokaże się Bukarts gol   , który w Sparcie się nie odnalazł, a w Vitkach dobre otwarcie sezonu. Sparta raczej będzie zwyżkować. Widać,że gra jest poukładana, mocne formacje. Taktycznie, jak się tylko da to ofensywnie. Defens też poprawiony. Czy Vitki ich przestrzelą? Wątpię

Co do reszty meczy to najbardziej liczę na wygraną Ocelari Trinec i tutaj całkiem ciekawy kurs @ 2.07   

Myślę,żeby zagrać na gol Gulasa, ale kurs bardzo słabiutki @ 1.95, Pour za to ciekawie wygląda kursowo @ 4.40   , tylko Pilzno ostatnio słabo w PP, a on tam z Gulasem i Mertlem potrafi zagrać dobry schemat ofensywny

I tak patrząc na szybko, to taka kolejka w stronę gości z kilkoma podpórkami. Chyba wrzuce za drobne   tak ze srandy  ???? Choc jak teraz patrzę , to kursy na HK lecą i fakt ostatnio przegali 3 mecze z rzędu, grają u siebie...

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam na dziś upatrzyłem kilka kanadyjek, a jest kilka ciekawych spotkań a coś czuję że zobaczymy dużo bramek.Także bez zbędnych analiz zawodników bo większość ich zna jedynie troche o meczu i statystykach. 


1.Bukars Robert +0,5pkt (Vitkovice) 1.67 fortuna   

Obecnie dobra forma  4 bramki 8 asyst grają z mocnymi prażanami na tą chwile, ale wydaję mi sie że, zobaczymy dużo bramek także licze na minimum +0,5pkt

 
2.Martin Gernat +0,5 pkt (Trzynec) 1.87 k fortuna   

Tutaj postanowiłem że zagram na Martina najlepszego obrońcę Stalownikow zeszłego sezonu który miał 8 bramek i 12 asyst, ten sezon również bardzo dobrze rozpoczął i ta statystyka na pewno będzie dużo lepsza, obecnie 8 asyst i 1 bramka po 10 kolejkach,kurs zachęca a rywal nie jest specjalnie wymagający. 

3.Rostislav Marosz +0,5 pkt (Liberec) 1.67 fortuna   

Lider podejmuje ostatnią drużyne z pardubic, zapowiada sie overowe spotkanie przynajmniej teoretycznie, tutaj warto pograć nawet na 1.5 pkt kogoś z czwórki Bulir,Hudacek,Filippi,Birner    komu bardziej sie widzi może spróbować po wiekszych kursach które oscylują w granicach 2.5-2.8, grają w delegacji i są też po LM jak Trzynec możliwe że troche zmęczenie będzie doskwierać dlatego troche bezpieczniej na asyste Rostislava.

4.Peter Ceresnak +0,5 pkt (Pilzno) 2.25 k fortuna   

Beniaminek  z Kladna całkiem dobrze sobie radzi właściciel Jagr w miare ciągnie drużyne mimo lat który strzela jakby miał 20 lat na karku, dziś podejmuję pilzno które też grało w LM ale beniaminek traci dużo bramek a uwage moją przykuł obrońca pilźnian który w ostatnich 3 meczach strzelał jak jak i asystował na zmiane a kurs zachęca.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom