>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Robert Kubica kierowcą wyścigowym Williamsa - dyskusja, informacje, plotki.

Status
Zamknięty.
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Wrzucę swoje kamyczki do tego ogródka.. dla mnie Kubica, to jest absolutny must have dla F1! Ten gość robi różnicę. To jeden z największych talentów ostatnich lat, poziom Hamiltona czy tam Vettela. Zresztą mówią o tym sami kierowcy i to nie jest bynajmniej kurtuazja. Śmiem twierdzić, że gdyby go posadzić w takim Ferrari czy innym Mercedesie, to z miejsca staje się kandydatem do walki o mistrzostwo. Wierzę, że wyciśnie z przyszłorocznego bolidu ile tylko się da, a ile to będzie, to się okaże. Ale myślę, że od młodego Russela będzie i tak sporo lepszy. Tak jak napisał Ranczo.. w sportach motorowych wiek nie odgrywa aż tak znaczącej roli i o ile dobrze zaprezentuje się w Williamsie, to wcale nie wykluczone, że jeszcze zobaczymy Roberta w jakiejś większej stajni. Może to bardzo życzeniowe, ale głęboko w to wierzę.
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Lista kierowców na 2019 rok
Mercedes GP – Lewis Hamilton (W. Brytania), Valtteri Bottas (Finlandia)
Ferrari – Sebastian Vettel (Niemcy), Charles Leclerc (Monako)
Red Bull – Max Verstappen (Holandia), Pierre Gasly (Francja)
Renault – Daniel Ricciardo (Australia), Nico Huelkenberg (Niemcy)
Haas – Romain Grosjean (Francja), Kevin Magnussen (Dania)
McLaren – Carlos Sainz jr. (Hiszpania), Lando Norris (W. Brytania)
Force India – Sergio Perez (Meksyk), Lance Stroll (Kanada)
Sauber – Kimi Raikkonen (Finlandia), Antonio Giovinazzi (Włochy)
Williams – Robert Kubica (Polska), George Russell (W. Brytania)
Toro Rosso – Daniił Kwiat (Rosja), Alexander Albon (Tajlandia)
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Pierwszy dzień testów za nami z ciekawości popatrzyłem na statystyki.
Też mnie ten cały Hype na Kubice złapał.
Oczywiście czasy są tutaj mało istotne.
 
ranczo0123 463,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Węgierski dziennikarz @mesandor posłańcem dobrej nowiny: „Z moich źródeł wiem, że organizatorzy Grand Prix Węgier szykują się niezwykle intensywnie na comeback Roberta Kubicy na Hungaroring. Plan zakłada nazwanie jednej z trybun jego imieniem&quot; :sun:
 
ranczo0123 463,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nicholas Latifi będzie kierowcą rezerwowym Williamsa w 2019 roku o czym zespół przed chwilą poinformował. Kanadyjczyk pojedzie 6 razy w treningach, dostanie 1 dzień testów przedsezonowych, 2 dni testów w trakcie sezonu oraz 2 dni testów Pirelli. Poza tym będzie pracował w symulatorze.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Ja bym powiedział tak : wcześniejsza wypowiedź kolegi wyglada mi na opinie osoby która poprostu lubi czasem obejżeć wyścig , coś tam może nawet sobie poobstawia z F1, poczyta i ma ogólną wiedze. F1 natomiast skrywa duże drugie dno które rozumieja fanatycy tego sportu. Podobnie jest z innymi dyscyplinami sportu np boks , nie tymi masowymi jak pilka nozna czy siatkowka. F1 to bardzo zawiłowany swiat ktory zeby rozumiec w 100% trzeba byc milosnikiem tego sportu. Mysle ze dla 90% osob interesujacych sie F1 pojecia nawet degradacji opon i obchodzenia sie z nimi to logiczne stwierdzenia komentatorow a jak wazna role to odgrywa i technicznie co robi kierowca i bolid zeby to ograniczac - w takie detale wchodza juz tylko milosnicy i fanatycy.
Dla zwyklego kibica to stary kubica bedzie jezdzil cieniasem i czym sie podniecac. Natomiast ranczo rozbudowal temat doglebniej i on widzi wiecej i szerzej. Bo idac takim tropem to po cholere taki Alonso wyjezdzal wogole na tor jezdzac takim traktorem w tym sezonie. Po co niektore zespoly wydaja miliardy zeby jezdzic po kilka sekund wolniej od najlepszych. Po co taki kubica wraca w tym wieku i to jeszcze bez walki o mistrza ...
 
ranczo0123 463,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Robert Kubica rezygnuje ze współpracy z Williamsem po sezonie 2019 – oficjalne potwierdzenie spodziewane jest dzisiaj. Dokończy sezon w barwach ekipy z Grove, ale nie zamierza zostawać na kolejny rok. Orlen również rozstaje się z Williamsem, ale pozostanie w Formule 1 na sezon 2020 – zdaje się, że chętnych do współpracy nie brakuje. Robert nadal będzie członkiem Orlen Team, razem szukają najlepszego rozwiązania na przyszły rok.

http://sokolimokiem.com/kubica-i-orlen-rozstaja-sie-z-williamsem-po-sezonie-2019/?fbclid=IwAR2EqD2IqLPb5G1wuK9ZVfqrskwj75MtMNLTrJ3njmwNOfKenOiIvpvwUbc

 
arass1 167,3K

arass1

Użytkownik
Praktycznie nie ma już wolnych foteli wy wyścigowych, bo większość ekip ogłosiła już składy na sezon 2020. Wielka trója na pewno odpada. Myślę, że Robert będzie musiał się zadowolić rolą kierowcy rezerwowego lub zmienić serię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom