>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jaki buk z szeroką ofertą tenisa?

jokerpro 2

jokerpro

Użytkownik
Witam forumowiczów
Jakiego buka polecacie do grania tenisa live oprócz bet365? Najlepiej gdyby była to firma ktora ma oferte live zbliżoną do 365, gdzie mozna zagrac grubiej. Oczywiscie tylko sprawdzone firmy, wyplacalne. Przez lata gralem u 365 i nie interesowalem sie konkurencja a teraz stracilem taka mozliwosc i musze znalesc alternatywe. Buki zagraniczne jak najbardziej wchodza w gre, nie mieszkam w Polsce wiec ustawa mnie nie dotyczy.
Z gory dzieki za wszelkie sugestie i podpowiedzi.
 
jokerpro 2

jokerpro

Użytkownik
Dzieki za odpowiedz, Betfair mam ale oni nie maja takiej oferty jaka mnie interesuje. Cos zblizonego do 365 byloby idealne gdzie mozna grac na gemy, o/u gemow w secie itp.
Znalazlem buka o nazwie 10bet i wlasnie tam jest cos podobnego, co prawda kursy slabe ale zawsze cos.
Jeszcze jedno pytanie, czy w kazdym innym buku, tak jak jest w 365 mozemy sprawdzic przed zawarciem zakladu jaka jest maksymalna stawka/wygrana na dany zaklad? Chodzi mi tylko o live betting.
Moze ktos sie orientuje jakie limity na zaklad maja poszczegolne buki?
 
M 56

mazinhooo

Użytkownik
Panowie jaki jest najlepszy buk jeśli chodzi o zawody najniższej rangi ITF? Jaki buk też pozwala takie zakłady grać za najwyższą stawkę? Z góry dzięki za odpowiedź
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
No kursy po odliczeniu podatku na pewno piekne. Gdy wg buka szanse rowne mamy kursy uwaga: 1.62 XD po prostu interes zycia ???????? w takich bukmacherach to sobie mozna pograc od czasu do czasu tasiemke 4fun. Jezeli jakikolwiek legalny buk ma sens to betfan bo mozna duble bez podatku.
 
Do góry Bottom